Viktos rakstīja:
Ideots rakstīja: intereses pēc, tādus tiešām var atrast ejošus
nez, nolēmām sarīkot ziemas mopedu ralliju - bet pietrūkst braucamo visiem...
shvaki buus,ja tu zinaatu cik viens pensioneets onka gribeeju par savu
-kad tam puikam piedaavaaja. vinjam tam puikam vinji ir divi vai triis uztaujaat,vai negrib nopaardot? bet stum un brauc vinji nav,vinji ir ilgi stum un maz brauc 
Ideots rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
TDA ansambelja uzstashanaas,es par kucieri/vazoni/vedeeju.
TDA- Tirzdams Dupsi Apšļakstīju
fui,un veel ar sternu braukaa..uz kruuts....
Ideots rakstīja:
sviestdienis rakstīja: bet taa vai savaadaak riit spiesta leita tur ieskriet. biski sajuka ar olimpiju,bet tas jau cits staasts.
subjektīvi..Dominā var biki vairāk ko atrast, ja nu akurāt vajag kādu ķīnas Šmotku...
bet ja nopietni drēbes pirkt, tad iuz ārzemēm jābrauc... neredzu jēgu pārmaksāt te vietējiem Vorotilām par kreisajām precēm
ne ne shmotkas ne.
TDA ansambelja uzstashanaas,es par kucieri/vazoni/vedeeju.
sviestdienis rakstīja:
Ideots rakstīja:
sviestdienis rakstīja: ko nedrikst palaizt garaam?
ķīnas Šmotkas
aha
man jautaajums te ir vai nav spama topiks
bet taa vai savaadaak riit spiesta leita tur ieskriet. biski sajuka ar olimpiju,bet tas jau cits staasts.
kaa tagad atminos es tur satiku Halu.
Ideots rakstīja: intereses pēc, tādus tiešām var atrast ejošus
var gan,pat ar polijaa razotiem dzineejiem.garazajas kaiminsh(ap gadi 14) mellu muti vinju var stumt un shad tad ieruucunaat
Ideots rakstīja:
sviestdienis rakstīja: ko nedrikst palaizt garaam?
ķīnas Šmotkas
aha
man jautaajums te ir vai nav spama topiks 
bet taa vai savaadaak riit spiesta leita tur ieskriet. biski sajuka ar olimpiju,bet tas jau cits staasts.
d u r i ki ,kiipsalaa ir olimpija,a spice ir krustaa ar juurmaleni. nu oki,ir tak kas atgaismo.
nakamjautaajiens:
kas tur ir ieveeriibas cieniigs? ko nedrikst palaizt garaam?
bizenajs rakstīja:
Ideots rakstīja:
bizenajs rakstīja: kas ta shodien Sel! klusaa stunda??
ko
nu cik atceros, piektdienaas jums bija taadi kaa alus vakari?!
kur mums alus vokars?
Ideots rakstīja:
sviestdienis rakstīja: kur ir SPICE,kas mani atgaismos?
kalnciema ielu zini?
a berga bazāra ielu?
nee ...
1.tas ir kiipsalaa?
2. vai tas ir tai krustaa pirms lidostas?
shitam te
nu tur
bet tam
a tam ne
ja kas
tu ne
bet tu
ja nu
tu tad
es bet
ne vinsh
kur ir SPICE,kas mani atgaismos?
kas tad nu tagad te,iisaa diena vai?

Ideots rakstīja: usjo.braucu prom!
apnikāt man Jūs ar savām muļķībām, lauķi (c) Šīris
laikam jānoskalo QP, netīra tāda padevusies
kad aplaidiisi savi iQ aizlaid liidz bizem un atpaklajaas,un padomaa vai to vajadzeeja dariit...
Dorisa rakstīja:
Ideots rakstīja: nu nesanāk 3...pie 2L ir ĀMEN
P.S. Biza alko pakāpe ir proporcionāla viņa balss skaļumam. Kad tuvojas Lūziens, jānēsā austiņas, stikli dreb no Biz bļaušanas
normāli. ja galvas blīve tur labi, tad to štīmi jālaiž ārā pa kādu caurumu.
tas ir normaali ka shtiimis tik aatri traukos? 
ja nav auto ,tad nav,bet ko padariisi.
iesmeereesim naidniekam sho srotu un dariisim bijusjo saimnieku laimiigu-ka ticis valjaa,no posta,negoda un nelaimes.
bizenajs rakstīja: ja SZ pievienotu pie pakaljas kompresoru un iepumpeetu liidz 2 atmosfeeraam, tad pupiem buutu Andersones cieniigs izskats
a ja triis? ... vot
Ideots rakstīja: savukārt, ja Bizenajs reiz spētu izdzert kādus 2L alus bez nolūšanas uz galda, tad varētu teikt, ka svētki izdevušies
kaadus vitamiinus/pulveriisjus tu tur jauc klaat,ka vinsh tik aatri atluuzt?
pozitiivais rakstīja: labdien! Vai Jums ir kur dzīvot? Un cik LV ir vidēji kvadrātmetri dzīvojamās telpas uz iedzīvotāju?
shito tak jautaaji,cik var?
Dorisa rakstīja: Brīvību Nelsonam Mandelam!!!!!!!
javolj !
Zoo rakstīja:
sviestdienis rakstīja: Ozz tu brausi olas meetaat?
Jaa bet es traumaas....un atpakalj ar tik uz centru....
tad es neuzspeeju.
nu nekas citu reizi.
Ozz tu brausi olas meetaat?
Sviestc rakstīja: Esmu padumjš špeķuļants , skops, pēc dabas un ar lielām ausīm!!!!
vot!!
MELO M -A !!! tev ir MAZAS ! ausis...vot 
Sviestc rakstīja: man ari bij vēll tai vecajai , N90 nokija tādējamais ar čibriku galā, bet kad uzliku uz citu, vēll vecāko lādejamo to čibriku,tad funkens bļava ka uzlāde nenotiek....
bet p;ec tam pagadījās atkal kaut kāds cits ar veco galu, uzliku un viss fuciklēja...
tātad ir tur tiem lādētājiem paveidi.....
nu biski muldies,bet nu 
gastello rakstīja: TOYOTA PREVIA
ir kaut kas taads kas vinjaa-salonaa nepatiik. gaumes jautaajums. visus ko zinu(lietotaajus) -slavee.