ja turpinaasies tik pat silts rudens-buus atkal gailenes. daudz nebuus bet jau ir. par mahovikiem i nemineesju(priezju bekaam).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
ja turpinaasies tik pat silts rudens-buus atkal gailenes. daudz nebuus bet jau ir. par mahovikiem i nemineesju(priezju bekaam).
Kazimirs_Skuja rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Kazimirs_Skuja rakstīja: Audi rullē tik pat labi, kā ieraut kreklu pakaļā, jau nu nē, bet gan siltu šnabi un uzdzert neškaidītu tehnisko spirtu pa virsu un uzkost rupmaizi uz kuras ir uzziests brūnais apavu krems...
tu nedaudz kljuudiijies,bet taa jau vissir pareizi...
kur bij tā kļūda, a nu pasaki, lai varu piekorektēt..
korekcija jaukauc kad ir bijusi tev ar to sapieru laapstu...
kuru tik labi atminies...
pat 2.0 motors nebojaaja prieku vizinaaties,pa Dzimtenes plasjajaam aareem. ja menti nebuutu likusji ieveerot aatrumu
par ko zinjoja mans uzticamais trauks whisler
kursh kaa par laimi bija izvilkts lai paskatiitu furicjit or nefuricjit(normaali es vinju neizmantoju).FURICIT ! ![]()
Kazimirs_Skuja rakstīja: saaps rullē tik pat labi, kā ieraut kreklu pakaļā, jau nu nē, bet gan siltu šnabi un uzdzert neškaidītu tehnisko spirtu pa virsu un uzkost rupmaizi uz kuras ir uzziests brūnais apavu krems...
tu nedaudz kljuudiijies,bet taa jau vissir pareizi...
edgars80 rakstīja: ple..., gan bmx, gan bmw sucks
audi taksh ar,vai ne?
Sky_Walker rakstīja: nesen atklājās, ka Audi braucējiem patīk urbināt degunu ar plaķenēm
nav saapiigi?
meiteneem neiet
ne vokar,no shovokar
nee nu ir jau labi panaakumi,bet vienmeer gribas ko vairaak
malacji meitieshi!
sajuuga trosee ierauts gaiss...
kas tikai nenotiek ![]()
farruhs rakstīja: Kur tas Juglas alkonauts?
nesen bija runaajams,bet peec balss tika skaidrs,ka ilgi vairs nerunaas...
Kaspersky rakstīja:
sviestdienis rakstīja: a ziepes pirms tam kanaalaa iejauci? nu ar ziepeem vai bez TO dariiji?
Ja tik ļoti interesē, labāk aizbrauc pats uz Juglu un apskaties - ir Sviestcam uz olām ziepju pēdas vai nav.
vieglaak kanaalaa apskatiit ir vai nav putas
tu tacj blakus esi vareeji nozinjot!
a ziepes pirms tam kanaalaa iejauci? nu ar ziepeem vai bez TO dariiji?
Kazimirs_Skuja rakstīja: naf nevienam pieejama instrukcija, kā pareizi ir jākasa olas
Kasu, kasu, bet tik un tā niez, mošs leņkis nepareizs vai kāda cita vaina
mazgaat esi meeginaajis?
sekojot topika textiem pozy brauc ar studentu auto un golpu -taa vinsh saka ![]()
![]()
taa ka nejauc pacs
Kindzulis rakstīja: ss.ss.lv/...
pozy tirgo savu megarulzu ? ![]()
Bucefals rakstīja: Šveileri!
kaarittgs švellers arii tundraa švellers ![]()
centr - justasu. detaljas(uz A6) dereeja ir uzliktas,viss ir oki. suuta tev paldies,un ka tagad ja ko vaidzees ca ka rees tik tevi vien ![]()
tom daunjiem staipiitaajiem vajag vai nu kaa te teica kaltu pieree iedziit,vai izstiept tik garu,lai divreiz shim rinkjii aptinas-nu lai negribas staipiit ! ![]()
Kindzulis rakstīja: uzliec kjengurdauzaamo aizmuguree...
![]()
mashiinu jau aizvakar nomazgaajaam/apmazgaajaam.
mani visi MB tagad dara nervozu uz celjiem ![]()
Kindzulis rakstīja: eezeljiem attieciibas?
piiis tevi k_s