Hennessy rakstīja: BMW
zini shis gribeeja BEHU,,, saproti sekas
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Hennessy rakstīja: BMW
zini shis gribeeja BEHU,,, saproti sekas
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
pag man saakumaa saab nopirkt no tevis
Henrijs pisec biznesmenis
ja vinsh ir tacs pacs programmeetaajs...nu tad ![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
1. gofra bij beigta -nomainiijam.
2. gofras deelj zonde nokljaas -nomainiijam.
3. triis svecvadu gali likaas ne oki -nomainijaam visus piecus.
paliek turbo vaarsts,bet apklusa viss
kad viss bija oki-rakjete ar visu au TOMAATU !!! liidz uzdodo gaazi apmeeram no 2500 rausta.
nu labi po ljubomu turbo vaarsta defekts-kaa teicu asuutiijaam ebajaa(35 eiro+piegaade) AR 91 !!! ls.
bet nu ir kluss kaa kaps...
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
HRE rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
HRE rakstīja:
edgars80 rakstīja:
HRE rakstīja:
Speciaali deelj tevis ss.lv ieliidu, lai meeginaatu atcereeties kas tas par autinju. Nu ir variants, ka tas bija KIA Clarus. Bet nu es pats sev taadu negribeetu, tik vietas gan ir daudz.
dod linku, lai saprastu, kas tas par kropli
Vot iAuto ar atradu : www.autonet.lv/...
cena kosmoss
iemaini SAABu pret to KIA
pag man saakumaa saab nopirkt
no tevis
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja: poļubomu ar turbo motoru ir jārēķinās ar izmaksām..., tur neko nepadarīsi, bet dažbrīd tas iebēriena kaifs atsedz izdevumu skābumu
nu bet NAAIET
nu labi tas ljurbo varsts -to pasuutiijam ebajaa.
shodien sanjemu isszinju,nu vairs NELEC vispaar
calis ir izmisumaa,es ar,bet ne mans maks ... ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
HRE rakstīja:
edgars80 rakstīja:
HRE rakstīja:
Speciaali deelj tevis ss.lv ieliidu, lai meeginaatu atcereeties kas tas par autinju. Nu ir variants, ka tas bija KIA Clarus. Bet nu es pats sev taadu negribeetu, tik vietas gan ir daudz.
dod linku, lai saprastu, kas tas par kropli
Vot iAuto ar atradu : www.autonet.lv/...
cena kosmoss ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
leetucis
P.S. es paliidzeeju nopirkt,par cik calis NEKO nesaprot,tad es meegjinu dariit ko varu lietas labaa. var teikt ka mans.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
a par audi negativa pieredze(ar motoru) pagaidaam tikai ar S6 2.2T motoriiti.
kauc kaa neveicas.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
uz kuzova prieksh bampera. kreisais.
gan jau Rinaldam tādi ir..., ja nav, zvani Remusam
otraa variantaa meistars pacs riit meklees ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja: eh,rit man balto perli neredzet na hu ja to rs piesauca nelaimi
plastmas kronshteins ir viens salauzts visa ceriiba uz ziben piegaadi no... Bumbuliits zina no kaa...
bamperim vai kam?
uz kuzova prieksh bampera. kreisais.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
atbiidot ! priekseejo benkji liidz galam,ES !!! nevareeju aizsniegt pedaaljus !
nu to es nepalūkoju
ja godiigi var jau aizsniegt,bet dikti par taalu.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
eh,rit man balto perli neredzet na hu ja to rs piesauca nelaimi
plastmas kronshteins ir viens salauzts
visa ceriiba uz ziben piegaadi no... Bumbuliits zina no kaa...
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
un skoda octavia ir tik pat liela,un aizmuguree man vietas pietie(octavia) a4 neesmu pielaikojis...
aplūkoju Octaviju II iekš karlo motora, RS versiju..., zin atbīdot priekšējo beņķi līdz galam, aizmugurē vietas palika pietiekoši
atbiidot ! priekseejo benkji liidz galam,ES !!! nevareeju aizsniegt pedaaljus ! ![]()
![]()
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja: un ja man (varu iztikt) pietiek ar 115zs,kapec lai nepietiktu ar 130zs?
1.9 TDI manuprāt ir the best ikdienas braukšanai...
man pat taads dereetu eiksh A6 ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
edgars80 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
vislabākais audī ir audi80
man grūti izrāpties no tāda - stoika starp durvīm traucē kājas izlocīt
unieraapties ar...
ielocīties vieglāk, kā ārā tikt
soglasen ![]()
![]()
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
un ja man (varu iztikt) pietiek ar 115zs,kapec lai nepietiktu ar 130zs? ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
Pirmais rakstīja:
vislabākais audī ir audi80
man grūti izrāpties no tāda - stoika starp durvīm traucē kājas izlocīt
unieraapties ar...
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
edgars80 rakstīja:
sviestdienis rakstīja: mmm akam man pokaljaa seedeet?
ne jau Tev..., principā mēdzu dažreiz piedomāt par to, cik ērti man būtu aizmugurē..., tamdēļ neesmu gec fans
vnk ieksh www.auto.ru uzmetu izmeerus... C4 ir shinii pasjaa izmeera un svara klasee... A6 jau ir lielaaks(bet ne par to runa).
un skoda octavia ir tik pat liela,un aizmuguree man vietas pietie(octavia) a4 neesmu pielaikojis...
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Kindzulis rakstīja:
edgars80 rakstīja: pagatavoju stipru mello tēju ar ļimonu..., un biju bodē pēc balzāma...
protams, tas viss ārstnieciskos nolūkos
protams... daktereejamies...
a ko tad veel ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
HRE rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
nakujators rakstīja: galiigaa pakaljaa buus ( otvechaju! )
sliktaak tak nebuus?
Peec tam buus!
i ti tuda ze ![]()