60 sanji jau nav liela nauda bet ja katram reds vinjus konfiscees...
karocje es par taisniibu.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
60 sanji jau nav liela nauda bet ja katram reds vinjus konfiscees...
karocje es par taisniibu.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
izveido speciaalu totalizatoru dorisa pret redu. kursh vinnees-tiesaa. 25% no summas paliek speciaali veltiitam dorisas kontam,nu lai shis var drosji raut valjaa
vinjam jau ar buus izdevumi redu pa tiesu staipiit... ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Pirmais rakstīja:
SuperZigis rakstīja:
HRE rakstīja: ka agraak ar Pirmo kopaa straadaajaam, paaris metru attaalumaa viens no otra seezhot
izsaku līdzjūtību......
man pietika ar vienu kopīgu kokteiļvakaru, knapi tiku ārā no viņa aicinājumiem uz dušiņu
mīkstais
nobijies ja
vnk nespeeji pietiekami aplidot ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Zoo rakstīja: taa arii nisapratu kur ir probleema,ja neskaita pilseetas anaalo satiksmes organizaaciju
tu taacs nesaprotis...odnako. paaris piles slapjuma speejsataisiit shmuci ielaas. un taa tas katru gadu un dienu no dienas. ir lietas kas nemainaas ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
nu par sviestdieni es ar atraavos
bet taksh NEizbanoja !
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Kindzulis rakstīja: 40 min pillai kartei.. tb ~1.99 GB
vai tad naf pietiekosji aatri? ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
nu 40 min,bet cik lielam apjomam?
uz 512 MB karti(apmeeram) Canon to dara man liekas ap 12 min,kur Panasonic jau 25 min.apmeeram ! speciaali laiku neesmu fikseejis(kaut kompis to saka prieksjaa).
a 1GB karti veel pilnu neesu pietaisiijis
![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Hre tu esi tas pats Hrenovijs krenniks?
P.S. ceru ka atpazini
ursis izbanots ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
HRE rakstīja:
Kindzulis rakstīja: ple kas pa fignjaam i ar SD karteem ka tik leenu bildes no fochuka paarvelkaas
Iespeejams ka vaina ir neviss SD, XD utt kartees bet gan datoraa uz kuru tu meegjini taas bildes paarvilkt. Iemesls, ja caur USB portu no fochuka velc, tad USB ir neviss 2.0 bet gan 1.x un arii pasham fochukam taa padoshanas speeja nav tik liela, ja pa taisno sprauzhot karti kompii, tad hvz, bet arii iespeejams, ka taa ieriice. Bet veel pastaav iespeeja, ka tu vienkaarshi esi nepacietiigs.
Canon paarvelk ljoti aatri(630),kur Panasonic bremzee aciim redzami. bet vai tev i rskjirba ka to dara 1-2 min leenaak? kur tev tik ljoti jaskrien? abiem starpiiba ir softaa,kau abiem 2.0 usb. bet Canon arii bildee DAUDZ aatraak un labaak.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
JLo rakstīja: Īsāk sakot - pagrimusi un zudusi publika jūs esat
bucja ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
SuperZigis rakstīja:
nuhajs rakstīja: Mersedesiem esot vienādas aizdedzes sveces ar motorzāģi Družba.
nikujā, man karbis ir bagāžniekā.....
taapat kaa druzbai.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Kaspersky rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
kur beha?
kauc ko esmu izlaidis/palaidis garaam.
Nu bišk jau laiciņš būs pagājis
www.iauto.lv/...
beha un sviestca legendaarais drapaks.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Kaspersky rakstīja:
sviestdienis rakstīja: Kaspersky buus vismaz tev cieniigs pretinieks.
Un ar ko tad es skriešu?
kur beha?
kauc ko esmu izlaidis/palaidis garaam.
SZ visi skrienas ar sviestcu ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Kaspersky rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Kaspersky rakstīja: S2?
kas tevi izbriinee? varu apliecinaat ka taa tas ir
taads ne pa jokam.
Šis?
ss.ss.lv/...
gan jau pats pateiks,un tel.vinsh ir pats uzraadiijis ![]()
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
man laikam nav garhs bet ir caika,ZIL-limuziini...tanks un cita tehnika...
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Kaspersky rakstīja: S2?
kas tevi izbriinee? varu apliecinaat
ka taa tas ir
taads ne pa jokam.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
draugiem un citiem,logojos no skyp aaraa,nebriinas ja es vairs nav... ar sho niku.
Tēma: 149. NSNF Bidē Strūklaka
Sviestnesis rakstīja: Zvanīju Super Zigim, šams nevarēja runāt, pašlaik ar skrūvgriezi rokās, pa pažarnieku trepēm kāpjot aukšā uz balkonu, mēģināšot pārregulēt to Mersi mazāku, lai var nostumt nost ...
ceru ka saabs nav apaksjaa noparkots.