Sviestnesis rakstīja:
sviestdienis rakstīja: un vai var taa saskruuveet lai vinju var uznest dziivoklii un noparkot uz balkona?
Cik atceros, tad Super Zigis esot vienreiz tā izdarījis, bet tur kautkāda auza sanāca un tas Mersis esot pats atregulējies un uzpūties uz tā balkona, un isprūdis starp sienu un balkonu...
Tā tas Mersis arī tur , 5 stāvā stāv, un nabaga Super Zigis netiek vairs uz balkona lai noņemtu tur izkārto trenniņtērpu, kurš esot jau sakaltis..
Kindzulis rakstīja:
sviestdienis rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: Tie Merši, kam ir 8 regulēšanas skrūves, tie esot riktīgi elitāri
S klase
S nozīmē ka var regulēt auto garumu, kad brauc viens, uzregulē Compaktu, kad ar ģimeni, tad uzregulē uz SEL klasi...( tjipa limuzīns ) a pirms šaura tiktiņa var pāregulēt arī platumu, lai pie margām neķeras...
man vaig mersi,man shitaads dereetu.
P.S. vai iebraucot garazjaa es vinju varu kompakti sakruuveet? un iestuteet kaktinjaa?
bij tak uztaisiijushi kauko taadu.. tjip auto ar 4 vietaam.. a kad gribaas pasportot... izvelc shtoparu un padod atpakalj galvenais sievasmaati neaizmirst pirms shitaa manevra no pakaljbenjkja izvilkt
:d bizness plaans-aizmirsti sievasmaatiiti 
mansotraises rakstīja: nezinu vai ir arī vw tāda lieta, bet A4 bij atslēgā kautkāds čips, tipa jau no rupnicas iekšā. Nu un čoms bij to atslēgu visu dienu zem crt monitora turējis. vakarā bij klusums, nekas nelec, tik griež. zvanija uz autonamu, tur pateica lai mēgina ar otru atslēgu, jo iespējams ka tas magnētiskais crt lauks noklājis to čipu. Ar otru atslēgu pieleca kā vajag. iespējams, ka spams, bet moš noder
tik par to veel briidina lampinja panelii,kurai ir jaanodziest ja cips atpaziits.
un vai var taa saskruuveet lai vinju var uznest dziivoklii un noparkot uz balkona?
Sviestnesis rakstīja: Tie Merši, kam ir 8 regulēšanas skrūves, tie esot riktīgi elitāri
S klase
S nozīmē ka var regulēt auto garumu, kad brauc viens, uzregulē Compaktu, kad ar ģimeni, tad uzregulē uz SEL klasi...( tjipa limuzīns ) a pirms šaura tiktiņa var pāregulēt arī platumu, lai pie margām neķeras...
man vaig mersi,man shitaads dereetu.
P.S. vai iebraucot garazjaa es vinju varu kompakti sakruuveet? un iestuteet kaktinjaa?
sviestdienis rakstīja: viens te brauca ar gaazi,biski ilgaak kaa triis gadus.
tad naaca laiks un bija cits auto un bez gaazes. motors taads pats ka ieprieksh.
jau pirmaa uzpilde benziintankaa iedzina izmisumaa ja pa 14,ls bija pills balons,tad te taads pshhhh vien sanaaca (pildot benziinu)
P.S. tiesa tas bija ,kad bija biski bija kriize un benziins iislaiciigi maksaaja vairaak par 70 sanji/litraa.
shis gan speeja novest histeerijaa...
P.S. tas neatsver variantu ka gaaze vareetu kaadreiz buut.
Siksparnis rakstīja:
Ozz rakstīja:
nuhajs rakstīja: Kur bembjiem regulējas piekare?
Vislabaak statoilaa pie kompresora
uzpūšot krāniņu?
tie audisti tak ir perversi 
viens te brauca ar gaazi,biski ilgaak kaa triis gadus.
tad naaca laiks un bija cits auto un bez gaazes. motors taads pats ka ieprieksh.
jau pirmaa uzpilde benziintankaa iedzina izmisumaa
ja pa 14,ls bija pills balons,tad te taads pshhhh vien sanaaca (pildot benziinu)
P.S. tiesa tas bija ,kad bija biski bija kriize un benziins iislaiciigi maksaaja vairaak par 70 sanji/litraa.
Ozz rakstīja: kaads tur zoliids
labi ja 70 kg ar visiem zaabakiem
ja njemam vaarda zoliids patieso noziimi
zabaki sver 36kg? 

ir baloninsh ZS ,skjuuninga sarkanaas lakas.
gaidu guru atbildi 
sviestdienis rakstīja:
SuperZigis rakstīja:
sviestdienis rakstīja: es gribeetu griezties pie auto skjuuninga specjuka SZ drikst?
nepielien, es toneju lukturus tagad
tad jautajums pec butibas
uzliku ! notonetus lukturus... cik zs man tagad japierekjina klat ?
varbut zs ir vairaak ja vecos lukturus buutu notoneejis,nevis no A6 uzlicis?
SuperZigis rakstīja:
sviestdienis rakstīja: es gribeetu griezties pie auto skjuuninga specjuka SZ drikst?
nepielien, es toneju lukturus tagad
tad jautajums pec butibas
uzliku ! notonetus lukturus... cik zs man tagad japierekjina klat ?
es gribeetu griezties pie auto skjuuninga specjuka SZ drikst?
Ozz rakstīja:
sviestdienis rakstīja: Mangalj salas pluudos vainiigais ir atrasts...
Tev pieklauveeja
teejas dzeeraajs-lielos tilpumos ta sir vainiigai s
Mangalj salas pluudos vainiigais ir atrasts...
Kindzulis rakstīja:
sviestdienis rakstīja: es jau tresho nedeelju nezinu kas ir personiigais auto
za to iespeeja.. sapromileeties
shis ir jau apnicis
nu jau sola ne naaksohnedeelj,bet nedeeljas viduu 
Ozz rakstīja: No spaardiisanaas baidies- teeju nedzer
kafija khee....nav taa ka es vinju nedzertu, bet prieksroka labai teejai...
taksh sapratu
labai teejai vaig lielu laiku-proceduurai.
Ozz rakstīja: Teeja rullee!
spaarda vairaak nekaa kafija!
taapeec jau teeju nedzeru,jo vinja SPARDA 
es jau tresho nedeelju nezinu kas ir personiigais auto 

shodien apskatiiju to uz ko SZ apvainojaas...
sore veciit es pat nezinaaju ka TIE nav MB 
vienu mirkli saaka visi V-graavja sunji gaudot kaa traki...
doma bija pasaules gals klaat...
peec stundas paraadaas Zzo volvo(skanja kaa no vinjpasaules) noparkojas-tiek izsleegts dzineejs.
sunji nomierinaas un miers rajonaa...
Bucefals rakstīja: Interesanti kā noris pasākums?
laps jautaajiens.