SuperZigis rakstīja:
Ozz rakstīja: SZ katru sveetdienas riitu laiza Ev.lut.Sv. Ģertrūdes baznīcas stuuri!
kā Tu to zini? seko man ?
to tak katru riitu bildees var redzeet-vinju meklee milicija.
Tēma: 139. NSNF trakums.
SuperZigis rakstīja:
Ozz rakstīja: SZ katru sveetdienas riitu laiza Ev.lut.Sv. Ģertrūdes baznīcas stuuri!
kā Tu to zini? seko man ?
to tak katru riitu bildees var redzeet-vinju meklee milicija.
Tēma: 139. NSNF trakums.
SuperZigis rakstīja:
sviestdienis rakstīja: koshmar dzjobas genacvalji
lai dzīvo šļupstēšana un nesakarīga valodiņa
turku valodu zini...sho nezini ![]()
ursis ir nepelniiti izbanots :d to tu nevareeji zinaat
P.S. Itaalju kondicionieri ir-jaapilda katru gadu. tas attiecinaams arii uz h reno un citiem modeljiem.
Tēma: 139. NSNF trakums.
Siksparnis rakstīja: Labrīt. Nu kas ir bremži?
Ar ziemenēm tagad kaifīgi bremzējās, būs jāliek vasarenes, laikam jau sniega nebūs šopavasar.
toties kas par SKANJU !!! ar shipiem pa asfaltu ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Urlans_Cinga rakstīja: pļā
kas tas bija par nelabu vaardinju,ko a? ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Yonas rakstīja: Kad es atnāku, tad portāls nobremzējas.
Laikam mani te neviens negrib..
enkurs...
Vilnis
2 9574312 kas tev pirksti kluini ,neesmu es nekaads stjorms !
no Rigas laizjam ieksja Maaru upee. pret elvi hrjaks pa labi. liidz atdurei,atkal pa labi ! nu tad pa hreisi ieraudziisi.
Tēma: 139. NSNF trakums.
Yonas rakstīja: Ko tu tur šlupdti, es sestdien pļavu zāli. nebiju nekādā Olimpijā.
zaaliite bij smuki nopljauta,ak tad nebija laika ieiet?
es jau ar domaaju ko tad uzliimi no dupsja esi nopleesis ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
Sviestc rakstīja:
hammers rakstīja: Мudакi
Briedis!!
Kaijaks !!!
Tēma: 139. NSNF trakums.
hammers rakstīja: Мudакi
es ar vissam spraugaam par sho banu atraavos ![]()
Tēma: 139. NSNF trakums.
es veel saprastu ka ursis un fleder mausis
bet es un didiots ![]()
![]()
![]()
tad jau kaija un ideots![]()
zhavoronoks rakstīja: bvgairs NAU
gaidi maksimuma beigas
Web servera kļūme vai tas ir pārāk noslogots un neatbild uz pieprasījumu. Jūs varat mēģināt atkārtot pieprasījumu vēlāk.
Tēma: 139. NSNF trakums.
Siksparnis rakstīja: Kāds kauč ko interesantu pastāstīs?
Man sāk palikt skumīgi.
;D
palaid njaudi stiiles maajas lapu,ja nau ko dariir akuraati.
sviestdienis rakstīja:
zhavoronoks rakstīja: kas atkal notiekas?
man liekas ne tur un ne tam jautaa
koleega...
zhavoronoks rakstīja: kas atkal notiekas?
man liekas ne tur un ne tam jautaa ![]()