ibio!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
iAutolv rakstīja: Tā kā NSNF ir un paliks pašu ziņā, ja gribat varu vienam no NSNF iedot moderatora pilnvaras tikai šai sadaļai!
Ja jā, sakiet kam?
Loģistiski, ka man.
Tēma: NSNF 190-ā aktuālā tēma
Pirmā reākcija, kad Deksis atkal gar logiem ložņā.
Tēma: Ūdenssūknis - kurš?
Pirmais rakstīja: ******* ir īauto cenzējamo vārdu sarakstā
tur vajadzētu ielikt arī 9gag
Tēma: Ūdenssūknis - kurš?
DekstersFF rakstīja: Vakar pa nakti tusēju ar trīs beibēm uz tilta, šīm arī bija ūdens pumpis, tāpat kā man.
Tēma: Ūdenssūknis - kurš?
Man vairāk interesē jautājums par ūdenssūkni, nevis tas cik zils ir deks un pirmais.