lapuhs tu esi.
Lielālks nekā Pozjka.
Pozjka prosta durak, a ti lapuhh.
lapuhs tu esi.
Lielālks nekā Pozjka.
Pozjka prosta durak, a ti lapuhh.
Vai te ir spama topiks vai dipadudapadistu konference vai kas![]()
![]()
izgriežot sirpi no margām no vēstures neaizmuksi.
Man personīgi tas sirpis netraucē. Funkciju viņš pilda - lai piedzēruši tirliņi bez piepūles nevarētu iekrist upē.
![]()
Tēma: TV kvalitāte.
TDI rakstīja:
Dorisa rakstīja:
IkdienasViesis rakstīja: taksists visu laiku boksa maču vēroja. Kvalitate un skaņa ideala. Kad mums tā būs ?
Tev ar esošo avāriju skaitu Rīgā vēl par maz
bij gan vareni gokeja chempja laikaa ieboliit speeli 'tilta korkjeeshanas ' laikaa , tik virs 5km/h bilde zuda bet skanja ta palika
Tad kad tas Šinderis tiesāja![]()
Tad jau skaņu varēja dzirdēt pa visu Rīgu, vajadzēja tik logu turēt vaļā.
![]()
Ev, filolog Zigi! Kā pareizi jāraksta - nopirsties vai nopirztiez![]()
Kaķim vai sunim izvemties ir tikpat sarežģīti, kā cilvēkam nopirsties.
Tēma: TV kvalitāte.
IkdienasViesis rakstīja: taksists visu laiku boksa maču vēroja. Kvalitate un skaņa ideala. Kad mums tā būs ?
Tev ar esošo avāriju skaitu Rīgā vēl par maz
![]()
![]()
Tēma: TV kvalitāte.
Gudrajiem, kas vispirms pērk riteņus un pēc tam auto, paskaidroju, ka PAL visi tie varianti B D K G utt. atšķiras ar skaņas nesējfrekvenci.
Pritom tas PAL.
Vai arī Priņommmm...priņommmm
lapuhi.
HRE rakstīja: Man liekas, ka tur visi buutu liiki no smiekliem, ja shejienes Auzinjsh teiktu runu tur
Tas pats būtu, ja turienes Auziņš mēģinātu uzstāties šeit.
![]()
Baisulis rakstīja:
Maitas!!!! Anglijā piekabes nozagtas rampas |:
Musu broļukas dirba visur!
![]()
Korporatīvās saites.
Tas ir vēl šausmīgāk, nekā dzimumsakari.
a tu paprovē skaidrā laikā ar labu Ceisa binôkli - vajadzētu to pavedoni varēt saskatīt.
Ozz rakstīja: Yonās-
kad viasat antenu instaleeji, uz kaadas frekvences mekleeji signaalu peec taas, kas manuaalja skriinšotaa (nu tipa tur atteela bildiites) vispaar nekas nekjeeraas...
Es signālu meklēju ar citu tuneri - tādu, kas rāda % attiecīgam pavedonim. Jo man viasatam Pace tuneris par kuru pat 1 lats ir pārmaksāts, un viņam instrukcijā bija rakst'tis, ka bļodai jau jābūt centrētai uz Sīriusu.
Tēma: zūd antifrīzs Mazda 323F
Lejiet tik ķīmiju, lejiet.
Varēsiet pie vienām sāpēm ne tikai radiatoru, bet vēl kaut ko nomainīt.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
2
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
4