Kas ir 10-15 - cena tūkstošos vai vecums gados? Ja cena, tad tādam tā štuka būs tīri nekas, pēcpirkšanas apkopītes izmaksas labākajā gadījumā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kas ir 10-15 - cena tūkstošos vai vecums gados? Ja cena, tad tādam tā štuka būs tīri nekas, pēcpirkšanas apkopītes izmaksas labākajā gadījumā.
Kas tur ar to pārpircēju dīvains? Viņa mērķis ir nopelnīt pēc iespējas vairāk - tu vēlies tikt pie citas mašīnas un tev jātiek vaļā no esošās - viņš piedāvā sviestmaizi, uz kuru tu, ja tu ļoti gribēsi to viņa tačku, noteikti parakstīsies. Stiliņā reiz viens spļaudījās par vienu pārpircēju - šis pārvācās uz vāciju un vajadzēja pēc iespējas ātrāk tikt vaļā no sava C3 A100 - pārpircējs šim iedeva 300 latus, ļitakus nodeva lūžņos, vēl tur kaut ko izkomplektēja un mašīnu pārdeva par 600 latiem. Nesaprotu kāpēc gan viņš tur spļaudījās, pats tak pārdeva viņam.
Kasiņam ir šausmīgi paveicies ar pieklājīgiem ienākumiem un spēju braukāt ar jaunām tačkām, un saukt 10-15 gadus vecas mašīnas par vecām, un apzināti ignorēt nepieciešamību rūpēties un interesēties par mašīnas tehnisko stāvokli pirms kaut kas izjūk. Ja tas pirmais nebūtu, bet otrais būtu, tad nav tālu jāmeklē kā tas izskatītos dabā - kā nesen viena satikta meitene stāstīja par vienu savas ģimenes mašīnu, mk3 golfu, par kuru rūpējas tā, kā kasiņš par savām mašīnām, tik tur mašīnai ir 25 gadi - te braucot sanācis palikt bez bremzēm, te bez sajūga, te vēl bez hvz kā... Ir vienīgi jautri lasīt ka cilvēki tādos notikumos vaino mašīnu, un nevis sevi pašu, it kā mašīna būtu vainīga pie tā ka savlaicīgi netika nomainītas bremžu trubas vai kas cits.
kasinsh79 rakstīja: Manuprāt, tādas pārbaudes ir tāds kā fetišs
Ja auto brauc un pie tam vēl labi, mani pat neinteresē tā dzinēja stāvoklis iekšienē. Ja būs šaize, domāsim.
Nu redzi - tu esi nopircis motoru ar bēdīgi slavenu gāzu sadales mehānismu, kura problēmas ir plaši zināmas, un kurš, teiksim, atšķirībā no maniem motoriem, spēj darboties tīri pieņemami bez daļas gāzu sadales mehānisma. Līdz ar to šajā gadījumā atšķirība starp "fetišu" un tavu pohujismu ir vienkārša - ja tur vissirslikti, tad "fetiša" gadījumā tiks ieraudzīts ka ir iestājusies "šaize", kas nozīmēs sadaleņu, rokeru un kompensatoru maiņu. Tikmēr pohujisma gadījumā, kas tev laikam ir tīkamāks, tu turpināsi mierīgi močīt ar čupiņu nokritušiem rokeriem, līdz iestāsies viens no diviem variantiem - a) tev nenormāli paveiksies un kādam cilindram nokritīs abi ieplūdes vai izplūdes vārstu rokeri, motors sāks darboties uz pieciem katliem, tu to varbūt pamanīsi un iestāsies pirmais variants b) kāda no detaļām kas mētājas zem vārstu vāka ielidos kādā kustīgajā detaļā, tālāk noteikti aizlidos zobene un tu varēsi bez sadalenēm, rokeriem un kompensatoriem mainīt arī abas galvas, vai tās remontēt + varēsi kārtējo reizi izbaudīt ejakulatora kabīni no iekšpuses. Protams, ir iespējams ka tur viss ir labi, bet tā kā vājā vieta ir zināma bet stāvoklis ne, kāpēc nepārbaudīt, nu kaut vai sirdsmieram? Ne viens vien ir labi strādājošam 2.5 V6 norāvis vārstu vākus lai atklātu ka pusducis vai vairāk rokeru jau mētājas... :D Ja gribas raut nost vārstu vāku, un nevis tikai palūrēt eļļas caurumā, nevajag pat raut abus vākus nost - vienai galvai dilšana notiek izteiktāk, neatceros tik kurai.
Veiksmes vai neveiksmes, bet ja jau taisies to mašīnu lietot ilgāku laiku, tad pārbaudīt der. Kaut ko par sadaleņu stāvokli var spriest kaut vai noskrūvējot eļļas korķi un ielūrot caurumā, apakšā redzams viens sadalenes kulaks, ja ar redzamām diluma pazīmēm, tad tik brauc uz servisu lai rauj nost vārstu vākus un skatās.
Tas teksts gan jau bija par C4, un par to ir lasīti cipari tuvu tam - agrāk, kad stiliņā tas bija galvenais ķīselis, bija pietiekami daudz tekstu pa tēmu "braucu ar savu čipsoto kvatru pa dižo pilsētu ar pedāli grīdā, vairāk par 6-7l dabūt nevaru".
Kas tos litrus patērē - VM šrotori 2.5 četru katlu belarusnieks, kura izmantošana iekš čurslera grupas izstrādājumiem parāda ka šie nemaz nepretendēja uz prēmiuma statusu?
Vārstu vākus jau norāvi ka vari tā apgalvot? Apskate zem vārstu vākiem noteikti neskatījās, un tie tavi vācu papīri arī nerāda kas ir liets motorā - cik lasīts, pietiek vienu reizi ieliet nepareizu eļļu lai sekas drīz parādītos...
Nerūsējis A6, vai tomēr pārkrāsots A6? C5 rūsai garšo samērā labi, lai arī tas ir uz veco audī modeļu fona, pret mazdu tā mašīna tiešām ir nerūsējoša - brālēns, piemēram, savam bijušajam pirmā izlaiduma C5 sešu gadu laikā pakāpeniski pārkrāsoja visu, izņemot jumtu. Ja problēmas nebiedē, vajag censties ieķert 2.5 kvatru ar beigtām sadalenēm un attiecīgu cenu :D Pazīstams dižās pilsētas mehs lai būtu ar ko draudzenei braukāt, tā arī izdarīja - dažus gadus atpakaļ ieķēra 2.5 kvatru, piedevām ar mešalku [normāli dārgāka mašīna nekā tomāts], normālā stāvoklī esošu, tik sadalenēm čau un mašīna pāris gadus pastāvējusi, pa 700 latiem + pārrakstīšana... :D
Jā, čabulīt, tev taisnība - es nepieļauju varbūtību ka cilvēks, kurš mitinās dižajā pilsētā, varētu šad un tad nepastaigāties pa dižās pilsētas centru - nu kā var visas pasaules centru neapmeklēt? Saprastu vēl ja tas veicis atrastos kādā no "ciemiem" nomaļā nostūrī...
Tu saki? Nu ko lai saka - es ceru ka šajā gadsimtā BMW ir beidzot kaut ko uzlabojis, jo pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu BMW nav salīdzināmi ar audī - teiksim, iekāpjot iekš E36, tu esi iekāpis mašīnā, kurai ir salons, kas ir pa vidu starp otro un trešo golfu , kamēr līdz audī 80 salona līmenim tur jūtami pietrūkst... Nu tikvien ka beha biežāk ir nokomplektēta ar ādas ķebļiem.
2.3 benzīns diez vai bija pārāk iecienīts bāņu frēzējamais aparāts. Konkrētais audī bija tīri svaigs, galu galā, tikai 17 gadi, un nonācis šrotā jo apsists. Attiecībā par tām tavām 750 štukām un ādas stāvokli - salonu deldē nevis kilometrāža, bet gan iekāpšanas reižu skaits, vadītāja svars, garums un iekāpšanas maniere. Mašīnai, ar kuru tiek frēzēti gari gabali, nemaz nešaubos ka var uzgriezt lielu kilometrāžu un salons būs smuks. Jebkurā gadījumā, sludeklī redzamajam audī salons ir ļoti labā stāvoklī priekš tā vecuma.
A kas tur tajā staķikā ir labākais - augstākās cenas vai fakts ka tu tās maksājot finansē norvēģijas pensionārus? Kafiju ninnāt var mājās vai kafejnīcā, tādu pašu degvielu var pēc idejas atrast arī citur.
Nu viss kārtībā - tātad staigā ar kājām un brauc ar velosipēdu ar nodurtu galvu... :D Tas veikals ir diezgan uzkrītošs.
Tu ņirgājies vai kā? Ļoti labs salons. Es kādus 11 gadus atpakaļ pa, hvz, 70 latiem laikam paņēmu no 17 gadus veca A90 baltas ādas salonu, kur šofera ķeblim apakšā blakus vīlei bija pusē vīles garuma āda pārplīsusi un atzveltnei malā arī izdilis caurums, un tur bija kādi 200k vai 250k pulkstenī...
Parasti ja tomāts izbeidzas, ieliek mešalku - citreiz mešalku liek arī ja tomāts vēl ir dzīvs, un šādās reizēs dažreiz var stiliņā detaļu pārdošanas tofikā kāds ieķert ejošu tomātu par lūžņu cenu - parasti gan nevienam nevajag... :D
Skaidrs - tu esi tieši tāds pat kā es - dzīvo kaut kādā nostūrī un iziet no mājas pēc paikas vai uz darbu... :D Bet tā nu ir sanācis ka man ir sieva, kurai patīk pastaigāties vai aiziet uz kādu pasācienu - tā nu gandrīz katru reizi, kad esmu dižajā pilsētā, sanāk iet garām tam staķika veikalam...
Tu dzīvo dižajā pilsētā un nezini kur šis veikals atrodas? :O Jāpaiet garām brīvības piemineklim, laimas pulkstenim, jāpāriet pāri ielai pa to plato gājēju pāreju un tad ir - neatceros, uzreiz labajā pusē vai vienu kvartālu tālāk.
Nevienam noteikti nevajadzēja - to 1.2 noteikti arī sarakstā atstāja lai varētu pakonkurēt ar kādiem žiguļiem un citu lēto desu, un kāds pat nopirka! ![]()
Wikipēdijā rakstīts ka līdz galam tos 1.6 mazmotoriņus taisīja. Nu var jau būt ka latvijā nepiedāvāja.
Paldies par atļauju - pirms pāris dienām beidzot savu iekārtu palaidu :D Tagad tikai jāsāk ķert gļuki ārā.
Fana gaumei atbilstoši nemotori ilgi uz pārdošanu stāv - fans no savas merivas arī tik ātri vaļā netika. Fabijas gadījumā fana kļūda bija tā, ka viņš nopirka motoru kam ir viens cilindrs par maz - 1.6 noteikti ietu labāk un diez vai patērētu vairāk.
A kas tur nenormāls - likt uz tāda gāzi? Nemotori jau nav ekonomiski, tas nekas ka neiet - nu un pie esošajām degvielu cenām ir muļķīgi to gāzi nelikt. Es jau pirms kāda gada, lejot golfā astoto pa 1,10 litrā, šķībi skatījos uz netālu esošo gāzes uzpildes staciju, kur bija kaut kādi 50 centi litrā - nu tas astotais jau ir virs 1,30, bet gāze 52...
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
3
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6