Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Šausmīgi fiksa jums tā skalošanās tad. Mums ar sievu diviem nomazgājoties aiziet kādi 30 litri karstā ūdens. Blakus krāsnij ir muca ar, hvz, 150-200 litru ietilpību, pieņemu ka priekš pirts nominālās ietilpības, 2x5 cilvēki, lai tie visi nomazgātos, tur līdz malām pielieta muca iziet visa.

Tēma: VW Polo 6n2 1999.gada 1.9 SDI ātrumkārba

Tofika autor, kārba visdrīzāk ir parasta mk4 pieciniece kur sliktākajā gadījumā var nākties uzmest no esošās kārbas flančus, bet jāskatās pārnesuma skaitļi - TDI kārba būs šausmīgi gara, ko SDI var nepavilkt - tāpēc jāskatās esošās kārbas kods.

Tēma: VW Polo 6n2 1999.gada 1.9 SDI ātrumkārba

Tas saraksts parāda tikai to, kam nākusi kārba ar tieši tādu kodu. Tā kā šitas polo ir bāzēts uz golfa platformas un beidzot izmanto arī lielos motorus, kā te - tā visdrīzāk ir parasta mk4 ķīseļa kārba, kura no mk4 esošas kārbas atšķiras varbūt ar iekšējo granātu izmēriem vai pārnesuma skaitļiem, un tāpēc atšķiras kods.

Tēma: Speciāli Bradypus

Laba mēraukla kā noskaidrot tofika tēmas cilvēka viedokli Attiecībā par tavu jautājumu - pa priekule - vaiņode ceļu neesmu nekad braucis; pēdējorez vaiņodē biju bērnībā ar vilcienu, pa tumsu regulāri braucu vienīgi pa liepājas - klaipēdas šoseju, pa pārējiem pamatā pa gaismu sanāk braukt. Un es kaut kā nepieduros pie tiem stabiņiem P.N. Ja ogre ieviesīs iebraukšanas maksu, tad gan jau varēšu biežāk braukt pa tīnūžu šoseju.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Nezinu par kādu aukstā ūdenī līšanu tu runā - laikam par lekšanu dīķī [dīķis man ir, bet ne tik dziļš lai tajā kāds līstu] - bet tad kāda jēga no 10 [!!!] litru boilera? Es tādus līdz šim esmu redzējis vienīgi ārstniecības iestādēs zem izlietnēm, lai varētu rokas nomazgāt :D - pirtīs vai nu mūsdienu pieeja, ar normālu boileri [50-100 litri] un dušu, vai klasiskā, kur pirts telpā ir muca, kuru pirts krāsns uzsilda, un pēc tam visi mazgājas ar bļodām. Man mantojumā ir palicis pēdējais variants.

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Priekš kam pirtī vajag 10 litru boileri?

Tēma: Latv. praktiskais kreditētais!

Ir - dzīvoklis ārpus pilsētas. Sevišķi vēl ja tā pilsēta ir rīga, kur kasiņa variantā vismaz ir kur mašīnu nolikt, un to var nolikt blakus mājai. Galvenais mīnuss - foršais dižās pilsētas NĪN.

Tēma: Speciāli Bradypus

Es tiešām gribētu redzēt mašīnu - modeļu/izlaiduma gadu - statistiku, kādas mašīnas tur sitas - vai tiešām lielākā daļa nav visādu krutu mašīnu braucēji, no tās sugas kas nedrīkst ilgāku brīdi pabraukt uz 80 un kam obligāti jāapdzen viss vilcieniņš pat ja kādam purnā jālien... Ja cilvēks nemāk apdzīt, tātad nav jāapdzen. "maldīgu iespaidu par pārredzamību" gan uz tās šosejas nemanīju - manīju sliktu pārredzamību - braucu svētdienas rītā pa diezgan tukšu šoseju, bet aiz vienas fūres dabūju dažus kilometrus nobraukt.

Tēma: Degvielas filtrs?

Remontējas. Bet ja ir sanācis dadzīvoties tik tālu lai tas nespētu sapumpēt spiedienu, par to jau toč būtu jābūt kļūdai.

Tēma: Degvielas filtrs?

Sūkņsprauslas un kommonreils ir divas dažādas tehnoloģijas. Sūkņsprauslas atbilst nosaukumam - sprauslai padod degvielu un tā to ar sadalenes palīdzību saspiež līdz vajadzīgajam spiedienam lai to padotu cilindrā. Kommonreils tikmēr ir pa benzīnnieka tēmu; motora piedzīts sūknis sapumpē cik tur tos simtus bāru spiedienu maģistrālē, kurai pievienotās sprauslas elektriski padod degvielu cilindros.

Tēma: Degvielas filtrs?

Atkarīgs no tā, kas par degvielas sistēmu. Kommonreilim droši vien - sūknim noteikti ka nē - sūkņsprauslām hvz.

Tēma: Speciāli Bradypus

Hm, tāds ļoti interesants tofiks... :D Jautājiens aprunātajam aka Bradypus - kas ir pie vainas avārijām uz tīnūžu šosejas - projektētāji, vai tomēr vadītāji?

Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto

Sen atpakaļ, kad strādāju servisā, viens kolēģis kaut ko darīja vienam deviņdesmito gadu chevrolet express. Pizģec, tādai kastei četras trumuļu bremzes - nepieciešamība apstāties laikam ražotājam nebija prioritāte... :D

Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto

Sēdekļu ērtums ir individuāla lieta; man te arī visādi fantomasi [tevi tajā skaitā] cenšas iestāstīt ka manā golfā esot neērti ķebļi - nu var jau būt ka cilvēkiem ar muguras problēmām tie ir neērti, neņemos spriest - es būtu spējīgs bez problēmām un bez apstāšanās aizbraukt no liepājas līdz daugavpilij. Bet jebkurā gadījumā - neesmu dzimtajos elteškas ķebļos sēdējis - vojāžeris ir atsevišķām lietām noderīgs, tajā skaitā kā pieņemamu ādas krēslu donors - šī iemesla dēļ tam vienam LT35, ar kuru ir sanācis bik pabraukt, sešas no deviņām vietām parasti satur džera ādiniekus, šofernieks piedevām elektrisks - pasažieriem gan dzimto ķebļu ērtums vai neērtums nebūtu pārāk saistošs, viņi var kustēties un izlocīties arī busam kustoties. Bradypus, var redzēt ka tu ceļo \m/ veidā - regulāras mīšanas pieturas, noteikti naktis viesnīcās pat ja galamērķis vēl nav sasniegts... Tā kā esmu nomināls biedrs vienā jauniešu organizācijā, pazīstu cilvēkus, un ne tos turīgākos, kas reizēm mēdz braukt uz kādiem pasācieniem eiropas otrā pusē, parasti ar B kategorijas busiem, kur buss brauc, neskaitot, protams, atliešanas pieturas, līdz aizbrauc - teiksim, līdz francijas vidum. Lielā mašīnā četratā braucot noteikti šitā ir ļoti ērti - izlocīties, izkustēties mašīnai braucot, gulēšanai arī ir daudz vietas - vai ne? Bet vispār šitas stāsts sākās, jo te viens šausminājās par busa degvielas patēriņu, esot baigi liels - diemžēl no šāda viedokļa automātiski atkrīt divas "lielas un jaudīgas" mašīnas - lai divas mašīnas ierakstītos busa litros, vai pat vēl zemāk, tām būs jābūt kādiem vento, borām, A4, ar 1.9 TDI un neko citu - divi A6 2.5 TDI uzreiz tos litrus pārsit, par jaunākiem modeļiem nerunājot... :D P.N. Kad tu te runā par alkāniem - tu neticēsi, bet ir pietiekami daudz cilvēku kam vadītāja apliecības nav.

Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto

Tu laikam nesaprati - tas 8-9 ir braukājot vidēji garus gabalus pa šoseju. Uz autostrādes obligātais ātrums nav tevis nosauktais, tur ir arī labā josla, un vispār - kad tu šausminies par 12 litru patēriņu - divas vieglās mašīnas tādā ātrumā patērēs tikpat cik uz 95, vai ne? :D Tu laikam vēl joprojām neesi sapratis - buss ir izvēle lai lielāks cilvēku skaits ērti ceļotu. Jā, divas mazas vieglās mašīnas varbūt ietaupīs 1-2 litrus pret busu, bet to braucēji sēdēs blīvi saspiesti, viss būs piekrauts ar mantām, pakaļas logu ieskaitot - busā tikmēr visi sēž ērti, var izkustēties, pastaigāt, mantām vietas arī pietiek. Divas mazas mašīnas ir pilsētas variants - nevis garš, grūti manevrējams buss - kā tu centies iestāstīt.

Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto

Piemirsi vēl tādas nesvarīgas lietas kā motora apetīti un tā adekvātumu mašīnai, kā arī masu. Garais, augstais VW LT35 2.5 TDI, deviņvietīgs buss kuram var cauri iziet nesaliecoties, ar divarpus metru garu kravas nodalījumu, cilvēkam kurš dzīvo 50 km no pilsētas, vidēji patērē 8-9 litrus - tas priekš tādas milzīgas kastes ir daudz? Bet nu jā, var jau ceļot ar divām kompaktklases vieglajām mašīnām, ar kājām aizkabinātām aiz ausīm, vajadzību pēc divreiz vairāk šoferiem, daudz mazāku kravas ietilpību - varbūt izdosies ierakstīties busa patēriņā...

Tēma: Seat Inca čipošana...

Vo - klauns atbrauca, nu varam paņirgt par murgiem, ko ķipa es esot teicis... :D Žēl tik ka neviens apgalvojums nav atbalstāms ar maniem tekstiem.

Tēma: Seat Inca čipošana...

Nu lai tā būtu. Jebkurā gadījumā tie kanibāla cipari liekas stipri apšaubāmi - tāda patēriņa starpība/attiecība būtu ar pirmās paaudzes iekārtu, iekārtu kas darbojas pilnīgi līki un garām.

Tēma: Seat Inca čipošana...

Nu, tu te arī vērtē visu no lielsaimniecības pozīcijām - tā kā es dzīvoju vietā kas vēl nav pilnīgi izmirusi, tad sīkzemnieki un piemājas saimniecības te arī vēl ir, ne tikai dāņi un vācieši. Visa tā krutā, lielā tehnika ir domāta lieliem apjomiem, maziem tā ir neizdevīga.

Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto

Par lodžiju neko nezinu, jo nepazīstu nevienu cilvēku kas ar tādu brauktu; manam mācītājam ir pirmās paaudzes lokanā dacīte, universālis ar septiņām vietām, ģimene ar četriem bērniem un vecmāti; visi ļoti optimāli tajā mašīnā salien. Cik ir gadījies pašam pasēdēt tur iekšā - pirmajā un otrajā rindā vietas maniem 1,95 m ir pietiekami - tas ka trešā rinda šādās mašīnās ir domāta īsākiem cilvēkiem pat muļķim ir skaidrs.

Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto

Personiskā mašīna nav autobuss - ja autobusā visi sasēžas kā grib, tad personiskajā mašīnā vadītājs var pasažierus sasēdināt kā vajag, teiksim, pēc garumiem, un raženie cilvēki attiecīgi aizmugurē nesēž.

Tēma: Seat Inca čipošana...

Kas tie par tādiem cipariem? Man kaut kā likās ka enerģijas saturu mēra kilodžaulos, nevis mistiskās vatstundās...

Tēma: Seat Inca čipošana...

Nu - ja saēdas krutumu tik daudz ka pirksti paši plešas vēdeklītī, tad tā var likties. Atsevišķās situācijās tev pat, iespējams, ir taisnība - tāpēc es tādus krutus, 10-20 gadus vecus rietumu traktorus pat apkārt redzu - tie kam ir kādas 50-100 govis, tādus mēdz pirkt - bet priekš pārējiem lietotājiem un pielietojumiem tāds traktors ir kā pārvietot 4 cilvēku ģimeni ar personisko Setru - dārgi iegādē, degvielā, ekspluatācijā, bet izdara to pašu ko vieglā mašīna... Ne par velti es apkārt redzu vairāk T-25, T-40 un T-80/82 nekā rietumu izstrādājumus.

Tēma: 7 vietīgs ģimenes auto

Par to ka tai tizlajai TCU vietai [un ieseksotām kapeikām uz paspārni] palīdzēs elektriķis tev ir taisnība - mehāniķis vulgaris nomainīs sūdomātu uz mešalku, bet elektriķis - izvāks vadus un sapuvušo TCU un izdarīs lai viss darbotos arī ar mešalku. Otrs variants - tolmeta speciālisti - izdarīs tā it kā šī inženierijas izgāšanās nekad nebūtu bijusi. Attiecībā par tiem ķebļiem, ko tu jūsmo - pateicoties tiem sūdiem, džeris pazaudēja pēdējo rozīnīti, paliekot par pelēcīgu kasti - sākumā tam bija tur kaut kāda pseidopilnpiedziņa - vai pilnpiedziņa, nezinu - a tad piepeši vajadzēja ķebļus grīdā iebāzt, un tā nu no tās pilnpiedziņas atteicās, jo ķebļi svarīgāki - laikam atšķirībā no eiropiešiem, kuri var savlaicīgi izdomāt kad vedīs celtniecības materiālus vai iepirks pārtiku gadam un izcelt ķebļus mājās, jeņķi to dara spontāni un ķebļus veikalā atstāt nevar... P.N. Paskatoties kā tajā viģikā tā sieviete mokās, nedomāju ka viņai būtu diža starpība - cilāt mašīnā iekšā ārā vienvietīgus ķebļus vai locīt šitos. Un ja tur nav vāja sieviete, bet vīrieši - LT35 busam septiņas vietas varbūt kādu minūti vairāk aizņemtu izņemt vai ielikt kā te salocīt piecus ķebļus... Tik vien ka ar džeri vari pa dienu kā kurjers piegādāt pakas, bet vakarā, bez brauciena uz mājām, sākt sabiedriskā transporta pakalpojumus... :D

Tēma: Seat Inca čipošana...

Pēc tavas loģikas vadoties tu vari iet pie zemniekiem un stāstīt ka viņiem jāmaina savas valtras un john deeri pret T-40 - vienīgi to darot uzmanies ja traktoram ir nagi rulonu cilāšanai - ka nepiedur tevi pret tavu kasti un abus kopā nepaceļ un neiesviež grāvī.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti