Protams. Lai man vismaz nav tik ļoti jāsmejas katru reizi kad tu iejūties smilšu strīpu atstājoša tēla lomā :D
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Protams. Lai man vismaz nav tik ļoti jāsmejas katru reizi kad tu iejūties smilšu strīpu atstājoša tēla lomā :D
Dižās pilsētas večuk, atjaunini ģeogrāfiskos datus... :D
Un kas man jāsalīdzina? Paskatījos miņu specifikācijas, biju vīlies, negaidīju ka tie ir tik švaki ka mans golfs parastos miņus jau ceļ ārā. Nikna ibiza kā minimums būs cooper līmenī, un ja Cupra komplektācijas ibiza vēl neceļ ārā Coopera S, tad čipis un varbūt citas sprauslas, un arī to kodīs nost; motori tomēr ibizā ir plaši pieejami un entuziastu aprindās pazīstami, sevišķi pirms 10-15 gadiem izmantotais 1.8T, kura jaudu samērā vienkārši var uzcelt līdz kādam 300 zs līmenim.
Tad priekš kam tev tas opelis? Kur tur prieks palika? Lai braucot gūtu prieku, nevajag obligāti braukt ar ērmu. Ja gribas mazu bet ņipru mašīnu - var ņemt seat ibiza; polo platforma tikai pieklājīgāki dzelži, kuri tāpat sastopami visās malās, un tāpēc detaļas arī ir sastopamas visās malās, virsbūves daļas izņemot. Ak jā, spidometrs arī būs priekšā, nebūs uz to jāšķielē pa labi... :D Pie tā ka bembija miņi oriģinālajam līdzi netur, kāda starpība, bembija minis vai dajebkas cits mazs un ar jaudīgāku motoru... Te laikam būs tā dzimumu atšķirība - man arī patīk braukt ar prieku, bet funkcijai un praktiskumam man ir svarīga nozīme, bet ērmīgam ārējajam izskatam - nulles nozīme :D
Nē, neesmu. Kur es to brīnumu redzēšu, ja tādi dīvaiņi, kas tādu var izdomāt nopirkt, mitinās tikai dižajā pilsētā? Ārpus rīgas pilsētvalsts uz ceļiem atrodas stipri savādākas mašīnas ![]()
Neteiktu vis. Drīzāk pastiepts passāc :P
Vadītājam vienkārši ir jādomā ar galvu, izvietojot bagāžu un pasažierus. Pēdējā pusgada laikā divas reizes ir sanācis braukt ar golfu no liepājas uz jūrmalu - pirmo reizi atpakaļceļā bijām četri pieaugušie un viens zīdainis, septiņu cilvēku mantas nedēļas nogales nometnei, lielie bērnu rati un divi salauzti krēsli, un vēl kaut kam būtu vietas sanācis - otrajā reizē atpakaļceļā bijām četri pieauguši cilvēki - ērti bija visiem - protams, tā kā es esmu 1,95 garš, es vienmēr pirms brauciena nostādu savus līdzbraucējus rindiņā un īsākais dabū sēdēt aiz manis :D
Eļļa var ietekmēt to, cik atsaucīgi kārba slēdzas robos, sevišķi aukstam, bet vairāk neko.
iuziite rakstīja: Nu vai zin.. ielīst arī Mini Cooperā var 3 cilvēki, no kuriem viens 1.80 un trīs cilvēku bagāža braucienam Rīga - Vācija - Rīga. Tik vien jautājums vai komfortabli jūtās visi un cik komfortabla ir braukšana tālāk par Rīga - Jūrmala.
Starp citu "kas rij katru dienu un vel pa 6x." Veselīgi ēst būtu 5x dienā mazas porcijas :P Un lai ēdienu dabūtu tālāk par muti, ir jārij, bez šīs darbības nekādi Piedod. ![]()
Jazz ir izmēros kaut kas uz golfa klasi, nu tad kur ir problēma?
core rakstīja: msh, es īsti varbūt nesapratu, bet vai tev liekas ka tas ir slikti ka tagad var brīvi ceļot, ka nav uz katras robežas stundām jāstāv?
Es nesaku ka tas ir slikti - es saku ka šo burkānu nevajag stādīt augstāk par nācijas interesēm. Jā, var brīvi ceļot, bet apmaiņā tev jālaiž iekšā savā valstī jebkuru, kurš grib tur iebraukt - paskatāmies uz zviedriju un vāciju, tur lēnām tam briest augļi - kas vēl būtu ja orbāns, veselā saprāta vadīts, nebūtu uzcēlis žogu... Spēcīgi neiedziļinoties rādās ka ES labākajā gadījumā ir kaut kāds oligarhu projekts, domāts lai veicinātu lielo korporāciju bizīti - sliktākajā gadījumā - hvz kā interesēs izveidots projekts eiropas valstu iznīcināšanai. Ja viens no šiem diviem nebūtu - kāpēc ES apmaiņā pret piedalīšanos kopējajā tirgū valstīm, kas nav ES, bet tur piedalās - norvēģija un šveice - uzspiež nekontrolētu cilvēku plūsmu?
Pierēķini vēl pārstrādi... Nerunājot jau nemaz par to ka ir braucēju grupa, kurai pie tiem 120k elektromobīlim aķis sprāgtu nost no vecuma...
Tāpēc ka lai ieseksotu centu, pērk lētus ķīnā ražotus sūdus. Gan ķīnā, gan polijā var saražot arī labas lietas, tikai tās nebūs lētas, lai arī lētākas kā rietumvalstīs ražotas. Man velosipēdi, izņemot rāmjus, pa lielam sastāv no vidusmēra ķīniešu detaļām - daļa taivānā ražotas, daļa ĶTR. Nekāda vaina, pa lielam galvenais mīnuss - nevar pavicināt vēdeklīti, saucot krutu brendu - nu, piemēram, Schwalbe mizām būtu pavisam cits krutuma līmenis kā Cheng Shin Tyres vai MAXXIS mizām, tas nekas ka tām ķīnietēm nav ne vainas, toties cena ir 2x lētāka... :D
Tēma: VW passat b3 1.8 mono
Nē nu protams, ja apakšējā truba ir auksta, tātad nav cirkulācijas. Salonā siltums vispār ir? Pirms ķerties pie instrumentiem, iesaku pamēģināt izdzenāt kurkuļus, bik kaut kur atvelkot, otrajā un trešajā robā izgriežot pilnu pulksteni. Ja ir tikai kāds burbulis vai kaut kas tamlīdzīgs ieķēries, tad tas visdrīzāk palīdzēs.
Nu, ļoti nožēlojami cipari, mašīnas kas domātas lai veci, slimi un vārgi pastumdītos pa pilsētu. Zinu par šiem cipariem, nebaidies. Tevis nosauktie man vēl derētu ikdienas, vai, pareizāk, iknedēļas braucieniem uz liepāju, bet elektromobīlim, kurš spētu pilnvērtīgi aizstāt manu golfu, būtu jābūt ar vismaz 800 km nobraucamo attālumu - tādam vēl vismaz būtu cerība ka pēc 10 gadiem tas vēl saglabātos 500 km, tb līdz dižajai pilsētai un atpakaļ, lai kaut kur aizbraucot nebūtu jāpaliel par pimpi un uz apciemojamā rēķina jālādējas...
"Iespaidīgi" noteikti bija sarkasms. Nē nu paātrinājums ir pieņemams, par to nav diskusiju jo pats ar tāda paātrinājma mašīnu braucu - bet nobraucamais attālums gan varētu būt lielāks...
Latvijas apstākļos - noteikti. Ja nevari atļauties benzīnu, tad vispirms pincīša staipāmo aparātu nomaini pret normālu mašīnu, un ja TAD vēl nevari - nu jā, tad gāze.
Pie dirsas iegādes izmaksas - galvenais lai ekspluatācijas izmaksas būtu normālas.
Tēma: VW passat b3 1.8 mono
Jāskatās kas darās ar spiedienu sistēmā, piešķiļot aukstu motoru - ja pēc maza brīža ir cietas trubas, tad noteikti pakorodējusi galva... Ja nē, tad sūknis.
Tēma: Ķīnas zvaigzne - BYD E6
Nu bet protams - princips tas pats kas ar jeņķu un krievu atombumbu projektu - krievu zinātniekiem ar izspiegotiem datiem, noliktiem uz galda, tā lieta notika stipri ātrāk nekā būtu bijis pašiem.
Tēma: Ķīnas zvaigzne - BYD E6
Garāks un slīpāks priekšas stikls mašīnu par minimikroautobusu nepadara - bildēs tā ir vienīgā atšķirība no šitā brīnuma pret golfa klases mašīnu.
Ir - viena diezgan ātri izlaiž gaisu. Ar stāvēšanu arī ir pašvaki - pirms kāda mēneša šis pārvietojās 24 km - uz piekabes, protams. :D Bet nu drīzumā, kad uznāks luste [nu tā mašīna ir degungalā], vajadzēs te bik paspēlēties ar kaut kādiem vadiem un vadības blokiem lai tā mašīna vismaz pati spētu izrāpties no telpas, kurā tā tagad atrodas. Kaut kādi sīkumi arī palēnām tiek gādāti.
Tas saucas "par krutumu jāmaksā". Uz mani šitas faktors arī attiecas, tikai citā kategorijā - golfam es pāreju uz 14", jo vasarā beidzot nāks lielās bremzes, uz kurām 13" vairs nelien - un man ir no vectētiņa palikuši trīs komplekti ar 13" bleķiniekiem, divi žiķeļa, viens fofāgena - audī vairs neko mazāku par 15" uzlikt nevar, jo tur savulaik tika uzliktas lielās bremzes, dēļ kā no viena 14" bleķinieku komplekta un diviem 15" ļitaku komplektiem uz mašīnas ir uzliekams vairs tikai viens 15" ļitaku komplekts...
Nav ne jausmas kurai no tām abām mašīnām ir lielas zemprofila riepas uzliktas, droši vien STIenim. Kaut kas uz piecpadsmit collām un normālu augstumu noteikti ierakstīsies tajos nosauktajos ciparos.