Kārtot: Augošā secībā

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Tāpēc ka tās vibrācijas rada jebkurš motors, tikai atšķiras to līmenis. Ja neesi pamanījis, ražotāji cenšas piespiest braucējus mainīt mašīnas, kurām viss ir kārtībā, saliekot vairāk skaņas izolācijas un citus vipendronus - nu un lūk šajā gadījumā divmasnieks ir tas vipendrons, kura uzdevums ir padarīt mašīnu vēl klusāku. Pēc tam kad es izbraucu pirmo reizi ar 2.5 10v TDI kam ir uzlikts vienmasnieks, es sapratu kuras svārstības tieši slāpē divmasnieks un man sagribējās manam audī uzlikt divmasnieku, jo ar tādu tātad zemā vibrācija pie ~1,2k tiktu amputēta, bet ar 2.3 atmosfēras griezes momentu tas 20 gadus vecais divmasnieks ietu mūžīgi. VAG divmasniekus benzīnniekiem sāka likt kaut kad deviņdesmito gadu beigās. Kā reiz brīdī kad VAG sāka bīdīties augstāk tirgū.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Var jau bū ka nav. Fofāgena ķīseļgeita panesās dēļ tā ka motora vadība neizmantoja adblue un EGR vajadzīgajos daudzumos, respektīvi, tiem motoriem, ar kuriem krāpās, SCR ir.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Linksi, jā, viena mašīna, kurā izvērsties, man ir. Passātam ir tāds tilts, jo tavam fāterim ir tieši tādas prasības kā tev - lēts, nebaudāms tarantass. Ja fāteris būtu gribējis ko vairāk, viņš būtu paņēmis 4motion - es pieņemu ka mēs te par B5 passātu runājam [tas bija pēdējais kam nebija daudzsviru piekare arī bezpiedziņai] - 4motion nāk pakaļas tilts ar divu plauktu piekari. Šādu izvēli - vienkāršs un ekspluatācijā lēts viengabala bezpiedziņas pakaļas tilts, vai arī pilnpiedziņa ar neatkarīgo piekari - fofāgens un audī piedāvā jau vairāk kā 30 gadus - B2 audī, B2 passāc, mk2 golfs, C3 audī - tā ir tā robeža, kur ir šāda izvēle nu un sākot ar B6, C6 un mk5 pakaļā ir neatkarīgā piekare arī divriteņiem, gribi to vai negribi. Ja passāta pakaļas tiltam bukses jāmaina ņemot nost tiltu, tas parāda no kuras vietas rokas aug tiem, kas to dara - no dirsas. Meham kurš šādu darbu pietiekami bieži dara un galva uz pleciem ir ne tikai lai putni rumpi nepiedirstu, ir attiecīgs specrīks, ar kuru abas bukses tiltam, no kura ir tikai noskrūvēti riteņi un atskrūvētas bukses, var samainīt tik ilgā laikā, kā tu ņemies ar savu vienu pusi - varbūt arī ātrāk - specrīks ir četrkantaina metāla kastīte ar skrūvi, kuru griež ar tirkšķi vai pistoli, uzliek attiecīgas starplikas un jauno buksi un pēc tam velkot skrūvi klāt, vienlaicīgi izspiež veco buksi un iespiež jauno - divatā ar pistoli un pacēlāju max 30 minūšu darbs - drīzāk mazāk - es nezinu vai es sava audī pakaļas tilta vienam plauktam bukses pagūtu pa to laiku samainīt. Man prieks ka tu priecājies ka fordelim ir vēl papildus detaļas, ko mainīt - stabilizatora bukses un droši vien aŗī atsaites - un ka tev nepatīk ka fofāgena viengabala tiltā ir iestrādāts tāds stabilizatora stienis, kuram nekad nekas nav jāmaina :D Pliku mizu ar pliku mizu salīdzini tu, jo tu tā gribi, pirksta ar krānu salīdzināšanas nolūkos. Bet fāteris varēja bik piemaksāt un paņemt ko jūtami pieklājīgāku - tev šāda opcija ir liegta, kamēr tu no moņģika nepārsēdies uz ko labāku.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Par kuru golfu tu runā? Ja par manējo - nebaidies, sliktāk par sava perioda fordeļiem nav, un ja grib, tās graboņas var izķert, nav grūti, un pašizmaksas varbūt ir kāds piecītis. Bet galvenā kvalitātes atšķirība ir citur - jo, redzi, tajā salonā var vēl iekāpt, jo tas salons vēl atrodas mašīnā - tikmēr līdzvērtīgi fordeļi pat paspēja uz vēl strādājošām metalurga domnām

Tēma: Kā mani šorīt pievīla Audi A6.

Nezinu par šito motoru, ir maza pieredze ar 2.5 10v - ne mani personīgie motori, vienkārši pie manis kā cilvēka kas māk darboties ar datoru un lodāmuru reizēm kāds atbrauc - AELim ar nestrādājušo sprauslu ar vadu ir kaut kāds ierobežojums - vai tik nebija tā ka tikai līdz 2k ļāva griezt - tā es nopratu no cilvēka, kuram nesen salodēju tās sprauslas štekerī notrūkušu vadu - zinu arī pāris motorus, kuriem nav varēts ar VCDS noregulēt iesmidzes momentu kā pienākas; varbūt motora apgriezienu devējam zobgredzens ir nobīdījies vai kas tāds, ar rokām čamdījis neesmu viņu, vai tā var notikt, nezinu - pieredzējis mehs ar indikatorpulksteni noregulē momentu un viss notiek un viss darbojas, tas nekas ka kompis redz ka moments ir auzās.

Tēma: Kā mani šorīt pievīla Audi A6.

Kam, sprauslai kurā ir iesmidzes momenta sākuma devējs? Bez viņas motors darbojas, vienīgi vadība bez iespējas pārliecināties ka iesmidzināšana notiek pareizā laikā, izveic motora aizsardzības pasākumus. Bet vispār izklausās jocīgi - problēma ar trešo katlu, bet ģībst nost motors - tur ir divas dažādas problēmas.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

AdBlue ir paredzēts lai sadalītu slāpekļa oksīdus, tas NAV paredzēts tieši smagajai tehnikai [maldīgs iespaids kas radies jo viņiem pirmajiem SCR parādījās - vai arī vismaz tādas mašīnas ātrāk kļuva redzamas uz ielām, un tieši priekš viņiem uzlika AdBlue sūkņus tankos], bet gan visiem ķīseļiem kuri grib ierakstīties slāpekļa oksīdu normās, to NEiesmidzina izplūdniekā, bet gan to aprēķinātos daudzumos pumpē iekšā SCR katalizatorā. Nejauc SCR ar DPF. Un ja tavam pieminētajam volgo nav adblue, tas vai nu ir pietiekami vecs lai izmuktu no prasības pēc tā eksistences, vai arī tālāk būs volvo ķīseļgeita :D Šaubos ka šajā desmitgadē vispār ES ir pārdots kāds vieglās mašīnas ķīselis bez adblue sistēmas.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Cik ir tas "tuvu tukšgaitai"? Man ir nopietni jāpadomā lai iedomātos pazīstamus cilvēkus kas brauc ar pēdējos desmit gados ražotām mašīnām tāpēc, lieki teikt, nav sanācis ar tām braukt. Es tikai redzu ka motorus aizstāj nemotoriņi, no kuriem izspiež pēdējo sulu, lai tie vismaz uz papīra būtu uz to spējīgi -

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Jā, un kurējie tie ir - corsa 1.4 un fiesta 1,25? Ačgārnās salas apdrošinātāju mafija jau sen zina kura braucēju grupa var tā darīt, un tāpēc cieš visi jaunieši. Tur tiešām vajadzēs vairākus gadus ilgu NCD un citus pozitīvus apstākļus lai cilvēkam zem 25 būtu vispār iespējams uz sava vārda apdrošināt par saprātīgu cenu JEBKO ar darba tilpumu virs litra ar maziem komatiem - lasīt, jebko virs tās pašas fiestas, ar motoru kas spēj to kasti kustināt.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Ja nebūtu pārliecības ka vienai mašīnai ir jābūt parastai, tad apsvērtu domu par VR6 un pārbūvi uz sinhru :D Kur jāskatās? Sāc ar salonu. Paturi arī prātā ka fordelis jau sen mēdz lielīties [lasīt - reklamēt] pa tēmu "mēs ieviesām jaunu x fīču - ķep ļep, bet pa lēto!" Uz sitienu nāk prātā tikai tas viens fordeļa brīnums - ķep ļep lētā un fiksā neatkarīgā pakaļas piekare, neatceros kad un kam to ieviesa - fofāgenam tikmēr ja ir neatkarīgā piekare pakaļā, tad tā ir normāla, nevis ķep ļep jaunizgudrojums, kam dizaina galvenais mērķis ir bijis lētums. Bet vēl kaut kādi līdzīgi brīnumi no fordeļa ir lasīti.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Pa kādiem mākoņiem tu staigā? Kur tu redzi ka šādam pielietojumam tiek pielietota mašīna ar 3+ litru darba tilpumu? Viena no simta vai viena no tūkstoša? Tādam nolūkam pa lielam izmanto kompaktklases sedanus vai hečbekus ar darba tilpumu 1,8-2,8 litru robežās - tevis nosauktais lauciņš jau būs semaki un A8, un tādu divdesmitgadīgu dabūt lai tas kustas uz priekšu un pat iziet TA nebūs pārāk lēti.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Par ko tu runā - kaut kādu man nekad nezināmu rādītāju [neskaitot to ka man golfa spidometrā diode ir, bet nav kārba ar slēdzi un blociņu kurš to diodi ieslēgtu], kurš rāda ka jāpārslēdzas? Tas tā kā būtu pašam braucējam jāspēj izvēlēties adekvāts pārnesums, un par braukšanu pilsētā situācijā kas nav braukšana ar nemainīgu ātrumu pa taisnu ielu - tas ir tikai loģiski ka ja motoram apakšās griezes momenta pietiek, braukt ar augstāku robu, lai nav tik daudz kloķis jādročī. Man šī iemesla dēļ ķīseļi nepatīk, jo līdz šim esmu braucis tikai ar vienu ķīseli, kurš parastā apdzīvotas vietas braukāšanā, kas pa lielam notiek 1k-2k diapazonā, spētu sniegt līdzīgas sajūtas [lasīt - griezes momentu] kā man pierastie atmosfēriskie benzīnnieki. Tas ka te kaut kādai pajaunai un samērā smagai kastei ar 1.6 klak klak prasa slēgties uz sesto pilsētā - tas gan ir nedaudz komiski.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Nē, golfs ir klasi augstāks jo nācis no pieklājīgāka ražotāja, un, jā, tas bija pieejams arī ar pseidopilnpiedziņu un samērā neslikti ejošu kompresormotoriņu. Tu kā moņģika braucējs prasi kur golfam ir kvalitāte? :D

Tēma: Kā mani šorīt pievīla Audi A6.

Tā kā sprauslas te vēl ir mehāniskas, diez vai tur būs kāds sakars ar elektrību...

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Jaunākais? C5 2.5 TDI. Nē, meloju, čomam bija [vai varbūt vēl ir] kripatu jaunāka rūsas čupa - MB CLK320 - tam tiešām kikdauni īpaši nevarēja piedzīvot - jo kārba šausmīgi gara :D Jā, es tiešām nevaru atļauties sirmus matus - manā galvā nav tik daudz matu lai daļa varētu būt sirma priekšlaicīgi - priekš kam to vajag? Ja es būtu senils mazohists kam patīk gausa mašīna ar lielāku degvielas patēriņu nekā vajadzētu būt, es noteikti pats savu tomātu iemācītos skrūvēt - nu un vēl pārīti rezervē iepirkt - bet kāda iksa pēc tas ir vajadzīgs? Jāmācās jau no citu kļūdām, nevis jācenšas tās pieļaut pašam Audī gadījumā, protams, viss ir vienkāršāk - veciem audī kvatra nebija savietojama ar tomātu, līdz ar to tur šāda kļūda tiek novērsta automātiski.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Divmasniekam nav nekāds sakars ar "bio", bet gan ar mašīnā sēdošo komfortu - divmasnieks noslāpē zemu apgriezienu vibrācijas kuras tiešās iesmidzes ķīselim straujā sadegšanas sākuma dēļ bez divmasnieka ir ļoti izteiktas. Pilnai laimei šī iemesla dēļ, iespējams, arī pagarinās kārbas mūžs.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Kvalitātes ziņā - bez šaubām. Kad tavs moņģiks būs sasniedzis 28 gadu slieksni, varēsim šo jautājumu apspriest no jauna. Nē, šajā situācijā benzīns neder, sevišķi šāds piemērs - veci fordeļi, kādus vairs fordelis neražo, jo nevienam nevajag krutu un dārgu fordeli [taurus neskaitās, tas ir fords; cits ražotājs, paredzēts citam kontinentam], un tāpēc skorpis jau labu laiku atpakaļ tika izbeigts bez aizstājēja - tikmēr tavs moņģiks uzskatāmi parāda ko vajag fordeļa pircējiem - lētu kasti, kur galvenais ir cena, un tāpēc tirgus neprasa lai tur būtu sešu katlu dīzelis un ražotājs nepiedāvā pseidopilnpiedziņu, jo to tāpat neviens neņemtu - pakaļas pārvietošanai pietiek ar četru katlu belarusnieku un divu riteņu piedziņu. C6 3.0 TDI quattro, manuprāt, ir pietiekami bieža parādība gan dižajā pilsētā gan citur

Tēma: Kā mani šorīt pievīla Audi A6.

Vai nu tajā servisā par mehiem strādā kādas TV slavenības :D, vai arī tā siksnu maiņa patiesībā saturēja ko stipri vairāk par siksnām. 900 ls - tas ir stipri par daudz priekš tā motora zobenes un eļļas maiņas pat ar visu purna nojaukšanu - tik diez vai pat paceltos D2 A8 4.2, kam zobenes maiņas komplekts pats par sevi maksā ~300 ls. Drīzāk tur pie viena arī mainīja rokerus un kompensatorus.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Nebija konkrētu naudas ierobežojumu, bet mistiskā kārtā pieklājīgi aprīkotam zvēru karalim tika pretī nostādīts pliks passāc [vai tik nejauši šī nevienādā kombinācija nebija vienādās cenās], un tad mistiskā kārtā zvēru karaļa aprīkojums ņēma virsroku, tā vietā lai paņemtu 5-10k dārgāku passātu ar 2.0 TDI un tikpat labu aprīkojumu kā zvēru karalim... Es pieņemu ka tava otrā rindiņa atbilst patiesībai, bet tavs izvēles process ir ar to pretrunā

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Apbēdināšu tevi - golfs no konveijera - laikam volfsburgas, un nevis briseles - noripoja 1989. gada 28. februārī - reku tūlīt dzimene mašīnai būs :D No 1991. gada tur ir spēka agregāts un čupiņa ar to saistītu detaļu.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Jā, protams ka mums šroti ir pilni ar tādām mašīnām, kādas brauc pa ielu. Kam tad, tavuprāt, tajos bija jābūt? Par kārbām pats tu muldi. Protams ka mešalkas ir pārsvarā, jo to, protams, dabā ir vairāk, bet šrotos ir cita attiecība nekā dabā. Mešalkas plīst vienādi kā tomāti? Kad sapņo, tad aizver acis. Reti kurai mešalkai ir eļļas dzesētājs, kuru satraumēt. Mešalkai eļļa lielākoties ir optimistiski izrakstīta uz mūžu - tomātam tā ir regulāri jāmaina - nez kāpēc... Mešalka, ja to nespīdzina, var gadiem darboties ar beigtiem sinhronizatoriem vai gaudojošiem gultņiem - nav dzirdēts ka kāds būtu gadiem braucis ar gļukojošu tomātu - ā nu jā - pie beigtiem sinhronizatoriem vadītājs pielāgosies, bet tomātu vadītājs nekontrolē, un to kontrolējošā elektronika pie defektiem nepielāgosies. Mešalka nekad neieslēdzas divos robos vienlaicīgi [parkings]. Mešalkai nav vadības bloks kam nosprāgt. Mešalkai vienīgais slēdzis, kas var nosprāgt, ir atpakaļgaitas lukturu slēdzis, bez kura var braukt - tomātam tur ir pavisam cita opera... Mešalka ir vienkārši nesalīdzināmi vienkāršāka, ne par velti pilns internets ar bēdu stāstiem par tomātu, kamēr mešalku aizved pie normāla meistara, tas tur samaina dažas detaļas un tā ies vēl n gadus un ar garantiju. Un kā ar to sīkumiņu ka mašīnu ar tomātu pircējiem ir bail no piekabes āķa, jo kārba var būt samocīta velkot lielas piekabes, kamēr mešalku pircēji piekabes āķi var tikai uzskatīt par plusu? Ar to ka es baidoties no visa jaunā, situācijā kur ir runa par tomātiem, tu mani labi sasmīdināji :D Baigais jaunums - tikai ~65 gadi - jeņķu ražotāji sāka tomātus piedāvāt četrdesmito beigās/piecdesmito sākumā. Nē, atšķirībā no vecajiem, senilajiem večiem un sievietēm, kam patīk tomāti, man patīk ka esot pie stūres, es kontrolēju mašīnu - nevis kaut kas cits - ka nospiežot labo pedālīti, mašīna sāk paātrināties, nevis vispirms jāsagaida kikdaunis, un tad sākas kaut kāds paātrinājums. Un, diemžēl, man nav "bail no jaunā" - es esmu praktisks reālists un pārāk labi redzu kā dabā izskatās tā tava rozā sapņu pasaule.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Parādīsi man vagīnu, zvēru karali vai fordeli ar sešu cilindru dīzeli un pastāvīgo pilnpiedziņu? Vai varbūt ar astoņu cilindru benzīnnieku un pastāvīgo pilnpiedziņu?

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Par to tu vari teikt paldies jauno kastu "kvalitātei", nevis mešalkai. Divmasnieks ir aprīkojums, bez viņa var iztikt [bez sajūga gan ne], un normāli divmasnieki pēkšņi neizjūk - sēžot stiliņā es redzu kā divmasnieki izbeidzas divdesmitgadīgiem audī ar ķīseļiem - parasti lai tas notiktu, ķīselis ir ticis sačipsots, un praktiski vienmēr par maiņu tiek domāts jo parādās graboņa vai vibrācijas - bet nav dzirdēts ka kādam piepeši kaut kas būtu izbeidzies - nu varbūt vienam no simta tā sanāk. Mešalka tādā ziņā ir lieliska lieta ka to pēdējo 20 gadu laikā ražotājiem nav izdevies sapist - jo kaut kādas regulas neprasa tajās bāzt puņķainas kosmosa tehnoloģijas, kā motoros, bet saekonomēt uz kārbām vienalga nevar - griezes momenti ir palikuši tajā pašā līmenī vai pieauguši.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Muhahā... :D :D :D Šito tu aizej pasaki powera lietotājiem, un viņi pateiks kādā apģērbā tu tērpies. Var redzēt ka tu tajā forumā neko ne reizes pat neesi palasījis, bet tikai runā no saviem aizspriedumiem - nē, es neesmu tā foruma aktīvs lietotājs, bet sev interesantas tēmas es reizēm mēdzu palasīt. Ja tu arī lasītu, nevis tikai dirstu, tad tu būtu pamanījis ka tajos abos tofikos pa lielam problēmas bija ar 5-10 gadus vecu mašīnu kārbām, un tur man liekas ka no nosauktajiem gadījumiem pat puse nebija BMW.

Tēma: 6.ātrums dīzelim

Pie fana braukšanas stila es neticu tiem vidējajiem 87,5 kmph :D :D

Lasītākie raksti

Jaunie raksti