Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Audi S8 4.2 izkustoties noslāpst

Chankaishi rakstīja:

snoel100 rakstīja: Nu nē, izbrauci ar tieši tādu pašu, bet citu eksemplāru un nekā, neslāpst, protams ja piedod gāzi, tad aiziet daudz straujāk, bet nav nepieciešamības piepalīdzēt ar gāzes pedāli, tomēr manējā slāpst. Lūk tādēļ arī domāju vai problēma ir sajūgā (apšaubāmi), vai arī elektronikā kas atbild par inžekciju un degmaisījuma sagatavošanu, tas ir vai pietiekami daudz degvielas jeb gaisa tiek padots šajā konkrētajā režīmā. Un pāri par 300 zs ir jāpietiek lai izkustināt auto no vietas, pietam ļoti mierīgā veidā.

Tam citam eksemplaaram sajuugs padilis, atshkjiriibaa no taveejaa, taapeec ar taa var izkusteeties. 300zs nav tas pats, kas griezes moments pie minimaaliem apgriezieniem.

Pajāt, tāpat tur zemos apgriezienos ir griezes moments atliektiem galiem.

Tēma: Bloķēti auto pie TC Spice

Jaunākiem audī šādu joku var piedzīvot ja komforta bloks, kurš atrodas zem tepiķa, sāk peldēties...

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Gābešņik, varbūt tāds pats izņēmums kā ačgārnajā salā, kur nomas mašīnas jau laikam tomēr ir apdrošinātas pašas - jo kā tad lai iznomā uz sitienu mašīnu, ja tā vēl jāapdrošina...

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Loģiski tas ir priekš biezajiem vai kolekcionāriem; reku pat no šitentā foruma banku draugiem izskatās ka tikai nomikam ģimenē ir vairāk par vienu mašīnu uz vienu pieaugušo.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Kas slikts notiktu? Nu, teiksim, izbeigtos apmīzēju šķidrums...

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Tur pie vainas ir nevis kaut kādi "lauķi", bet tavas vājās tālās gaismas... :D Zinu ko runāju, jo pats regulāri izjūtu atšķirību starp labām un sliktām tālajām gaismām - golfam ir labas, pretī braucošie pārslēdzas kāda kilometra attālumā - kad sanāk pabraukt pa tumsu ar kādu svešu mašīnu, tur parasti krīt uz nerviem, ka tas attālums, kādā pretī braucošie pārslēdzas, ir jau cits, bieži vien tāds, kur acīs cērt...

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Britu apdrošināšanas mafijas pieeju atbalstīt var tikai nesabiedriski indivīdi, kuri brauc ar savu vienu mašīnu, un viss - nu varbūt vēl izīrē kādu mašīnu. Jā, mašīna bez vadītāja līdzdalības nevar kaut kam uzskriet - bet normāli mašīnai bez īpašnieka līdzdalības nebūtu nekur jābrauc, neatkarīgi no tā, kas sēž pie stūres.

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Ja aprēķinā noklusējumā ir cipars "-5", lasīt, nonullē līdz pieciem punktiem, lai iet.

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Tieši tā - lapu atpakaļ jau nosaucu gadījumu, kur mašīnai, kurai no dzimšanas bija četras jostas, ielika divnieku par to ka vietas ir piecas.

Tēma: Bloķēti auto pie TC Spice

Pirmkārt, lielai daļai to mašīnu visdrīzāk neslēdzās vaļā oriģinālā siga, nevis aftermarketa siga. Otrkārt, ja tu pats nezini kā tavai mašīnai bez pults izslēgt aftermarketa signalizāciju, nu - tu tātad nemāki pilnībā lietot savu mašīnu.

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Nu un kā tevis nosauktā dabas parādība satiksmes drošību apdraud? Cik bieži latvijā notiek atgadījumi ka mašīna braucot pa ceļu sadalās uz pusēm un tāpēc avarē? Un arī tad, ja tā mašīna sadalās avārijas laikā, satiksmes drošību tas neietekmē, tikai tajā mašīnā esošo izdzīvošanas iespējas. Būtu labāk cepies par paštaisītu transportlīdzekļu reģistrācijas [ne]iespējamību vai pārbūves absurdiem... Attiecībā par pāris tavām iepriekšējajām pērlēm - jā, mašīna ir ekstra JA DZĪVO DIŽAJĀ PILSĒTĀ. Visi tur nedzīvo, ja neesi to pamanījis. Un visbeidzot, par detaļām, kuras aizņemties uz apskati - mūsu pārbūves noteikumu absurdu dēļ daža laba mašīna piedzīvo motora maiņu divas reizes gadā, īsi pirms apskates un uzreiz pēc Vai arī kādu piekares detaļu maiņu divreiz gadā - nu kā, piemēram, vienam zināmam cilvēkam savulaik bija priekš B2 quattro - divi komplekti ar statnēm - dalītās ar lielajām bremzēm vasarai, un viengabala, ar mazajām bremzēm, priekš ziemas un priekš apskates, jo lai arī detaļa der 1:1 pret oriģinālu, apskates rūķītim var nepatikt.

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Man biežāk sanāk saskarties ar citu, ne mazāk interesantu, dabas parādību - jaunāku mašīnu vadītāji, cēli un lepni braucoši, pie dzelzceļa pārbrauktuvēm vai tramvaja sliedēm sadzēšas līdz lēēēēnam ātrumam lai varētu izbaudīt katru sliedi... Tas pats notiek uz bruģētām ielām - pēdējais prikols ko sanāca piedzīvot - liepājā braucot pa rīgas ielu, man praktiski priekšā izlīda kaut kāds pēdējās piecgades MB, nezinu, E klase vai S klase - mana loģika saka, ka ja izlienu kādam priekšā, tātad pedāli grīdā lai pēc iespējas ātrāk paātrinātos līdz normālam ātrumam un netraucētu no muguras braucošajiem - attiecīgais indivīds pārvilkās lēnām pāri tramvaja pieturas paaugstinājumam, un pēc tam pakāpeniski ieskrējās līdz kaut kādiem 40 kmph - nē nu var jau būt ka MB sācis ražot kaut kādu E150, ar 0,5 turbo motoru, kurš tad būdams zem izmisīgas slodzes, tik ātri arī paātrinās... :D

Tēma: Bloķēti auto pie TC Spice

Teorētiski jau arī kāda cita ierīce var pamaisīt pulšu darbību - tur tak bija kaut kāds frekvenču diapazons, kurā tās drīkst darboties... Cita lieta, par ko man jābrīnās - kāpēc 40 mašīnas pamanījās kaut kur iesprūst jo nedarbojas signalizācijas pultis - visiem 40 durvju atslēgas bojātas?

Tēma: Lielie skrējēji lielākie mīzēji?!?

Jauns plosts sācies? :D

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Nē nu kontrole, ar fēnu, aizņem kaut kādas sekundes - bet kamēr viņi tur saraksta protokolu, tās vairs nav tev pāris minūtes...

Tēma: Radardetektori jeb antiradari, kādu pirkt, kur

Turpināt braukt uz parastajiem 95. Kāda starpība kāds ceļš, ja nav nekāda ārkārtas situācija?

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Kā šī situācija atšķiras no vāzes piekritēju ikdienas, kur viņus var nejauši uzvilkt neiezīmēta cepistu ekipāža, lasīt - "negaidīti kontrolēt" - ?

Tēma: Audi S8 4.2 izkustoties noslāpst

Kā to ņem - "ar semaku es jau sen būtu kaut kur norakstījies ar pakaļu pa priekšu" (c) viens zināms zemais lidotājs.

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

lynx85 rakstīja:

msh rakstīja: Ir jau vēl arī pretēja dabas parādība. Manam golfam, piemēram, ir vājas bremzes - bet apskati ar tām iziet var... :D

Ko tas nozīmē - vājas bremzes? Esi mēģinājis paspiest to pedāli stiprāk? Jebšu tomēr tik vājas ka vajag puskilometru lai mierā dabūtu?

"Vājas bremzes" nozīmē to ka asākas bremzēšanas laikā man, fiziski ne tam vājākajam cilvēkam, vajag spēcīgi iemīt pedāli grīdā, bet apskates rūķītis uz ruļļiem no tām bremzēm izdabūja, ja nemaldos, 1 ņūtonu no priekšas bremzēm un 0,7 no pakaļas. Zinot ka ar labām bremzēm tās mašīnas svars pieļauj divreiz lielākus ciparus uz ruļļiem un daudz patīkamāku bremzēšanu - jā, tās ir par vājas. Nerunājot nemaz par to ka tās bremzes nav adekvātas 2.0 motora savaldīšanai.

Tēma: Tehniskā apskate reizi divos gados - Jā vai Nē?

Es tiešām gribētu redzēt leišu statistiku - cik liels procents avāriju viņiem ir dēļ tehniskā stāvokļa, un cik daudz avāriju tas ir. Jo tur tiešām uz ceļiem gadās redzēt visādus nožēlojamus šrotus, bet kaut kā joprojām ir reizi divos gados. Vai tik tomēr tie "zinot mūsu iedzīvotāju attieksmi" teksti nebūs zināms pārspīlējums - jo sevišķi paturot prātā, ko tad īsti tā apskate skatās...

Tēma: Radardetektori jeb antiradari, kādu pirkt, kur

Tas sābs tik švaki gāja ka par ātru braukšanu pa tukšu šoseju varētu ierubīt tikai ar diviem cipariem rakstāmu sodiņu? Nezinu nevienu cilvēku kam patiktu "ātri braukt", kurš situācijā, kur šī patika izpaužas, brauktu lēnāk par kādiem 150 kmph, un tur diez vai detektors ar vienu ķērcienu sevi neatpelnītu...

Tēma: Radardetektori jeb antiradari, kādu pirkt, kur

Nu redzi - ja nebūtu dižā pilsēta ar savām satiksmes īpatnībām, kā arī mūsu cepistu vēlme fēnot nebīstamās vietās, es tevi, kasiņu un citus vāzes fanus samestu vienā katlā ar jauniem čaļiem, kam patīk paālēties ar 20-25 gadus veciem bembijiem, jo jums visiem patīk viena lieta - plakanā telefona programma, kurā var palūrēt, un tālāk saukt "O, mentu nav! Varam dragāt!" Redzi, ievērot atļauto ātrumu, lietot apgaismes un signālierīces, jostas, un vienkārši braukt normāli vajag nevis priekš cepistiem, bet priekš SEVIS. Brīdī kad šito izdodas saprast, vāzi vajadzēs tikai priekš tusiņa dižās pilsētas korķos, jo vairs nevajadzēs programmu lai varētu bez uztraukuma izpildīties. Reāli tās visas lietas ir savienotas - par tiem, kas kaut kur lido, man pie vienas vietas, kamēr viņi to dara ar prātu [pašam paretam gadās kaut kur steigties pa šoseju uz 120, garākais tādas steigas gabals pa vasaru sanāca uz 250 km] - kamēr indivīdi, kuri brauc bez ieslēgtiem lukturiem, nerāda virzienrādītājus vai uzskata ka atļautais ātrums no 50 uz 90 pieaug nevis pēc zīmes "apdzīvotas vietas beigas", bet 300 metrus pirms tās, brīžiem ir kaitinoši, un brīžiem bīstami. Man, protams, ir vēl arī praktisks iemesls vāzes noraidīšanai - gan vajadzības trūkums, gan vienkārši tas, ka tā ir specifiska programma, pielietojama specifiskās vietās - principā dižā pilsēta un lielās maģistrāles, kas atiet no dižās pilsētas, pa kurām brauc dižās pilsētas iedzīvotāji. Es tikmēr regulāri braucu pa valsts līmeņa šoseju, pa kuru varbūt katram divdesmitajam ir vāze, varbūt arī četrdesmitajam vai piecdesmitajam - un katrs otrais brauciens ir laikā, kad šie divdesmitie brauc noteikti ar pāris stundu atstarpi - baidos ka pretī braucošās mašīnas lielie lukturi būs drošāks rādītājs par cepistu klātbūtni nekā vāze. Un tas tikai par valsts līmeņa šoseju, nerunāsim nemaz par vietējajiem celiņiem, kur varbūt pa dienu aizbrauc viena vai divas vāzes... Un ja, piemēram, tāds kasiņš, kurš ir pieradis visu laiku kaut kur triekties, un pieradis ka vāze pierīgā šim bļauj par cepistiem, ar šo mānīgo mieru izdomā aiztriekties kaut kur tālāk, un neatzīmēti cepisti šo uzvelk, jo nav bijis kas šos atzīmē? Tad jau tomēr labāk braukt bez vāzes, vismaz gaidīsi aiz katra līkuma cepistus, nevis otrādi, gaidīsi ka cepistu nekur nav, jo programma neķērc.

Tēma: Audi S8 4.2 izkustoties noslāpst

Priecājies, cilvēkam ir reta un iekārojama mašīna - 4.2 ar mešalku. Kad vecais labais audī V8 vēl nebija līdz galam izmiris, retie eksemplāri ar mešalku bija uz izķeršanu - tagad luksusa kvatru entuziasti ir pārkāpuši uz tiem pašiem D2, un tur ir tā pati situācija - nomācošajam vairākumam ir tomāts, un liela daļa kāro mešalku - bet tāpat vien nomainīt kārbu nevar; ja pati kārba noteikti ir parasta 01E sešiniece, kādas nāca arī citos modeļos, tad spararats ir V8 specifisks, ej sameklē tādu, un par adekvātu ciparu...

Tēma: Radardetektori jeb antiradari, kādu pirkt, kur

1) dižās pilsētas īpatnības. Es tik atceros situāciju pagājušā gada 29 decembrī, pēcpusdienā, laikā kad dižās pilsētas vadītāji sabrauc ielās ietusēt - mani veda pēc vāzes, braucām uz augšu pa to ielu kas iet uz augsu no vantenieka, un tad vienā vietā vāze prasīja apbraukt kvartālu pa labi, un atgriezties atpakaļ, un apkārt manīju vēl dažus jefiņus, kuri darīja to pašu - lieki teikt ka atgriezāmies uz ielas tajā pašā plūsmas vietā kur to pametām, tikai lieks līkums izmests... :D Ja nu vienīgi līzēto mašīnu pavēlnieki to ielas posmu bija atzīmējuši kā baigi sūdīgu un tur tas garais apvedceļš vāzei skaitījās labāks... :D 2) brauc visu laiku tā, it kā no krūmiem menti varētu izlekt un nebūs šādas problēmas, un pie viena arī brauksi normāli. 3) nopērc mašīnu ar motoru, lai var apdzīt, un lieto acis, lai varētu saskastīt kas atrodas priekšā 4) nu un ko tu darīsi ja pateicoties vāzei pieradīsi skaitīt vārnas un neskatīties kas uz ceļa notiek, un uz neatzīmēta šķēršļa apsitīsi mašīnu?

Tēma: Audi S8 4.2 izkustoties noslāpst

Spriežot pēc tā ka S8 ir 4.2 motors ar tikai 340 zs, tad tam jābūt agrīnam D2 S8, ar vēl 32v motoru - 40v S8 bija ar 360 zs.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti