Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

B4 lēcas bija tikai vēlīniem S2 un RS2, V6 bija pilnie lukturi [lasīt, ar virzienrādītājiem buferī], C4 sotakiem lēcas standartā nāca 2.5 TDI un Smašīnām, pārējajiem varbūt tas bija ķeksītis, varbūt nebija bet tagad, 20-25 gadus vecām mašīnām daļai noteikti ir ielikts. Gābešņik, no pirmā līdz piektajam gadam bija B6. Tavs novērojums ir interesants, acīmredzot dižajā pilsētā dzīvojošajiem redzamību nevajag, paļaujas uz laternām - jo audī lukturus gānī visi, kas kaut ko no lukturiem sajēdz, ksenonam ta vismaz ir kaut kāda tuvā gaisma... :D

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Nu tad jaunie modeļi ir tikuši pielāgoti jauno laiku pircējiem - cilvēkiem, kas saka "griiibu jauuunu auuuuto", bet nepietiek, tāpēc nākas raut līzi, un ekonomēt uz aprīkojumu. Vecajiem modeļiem kā reiz lukturi bija tieši atkarīgi no tā, kas atrodas motortelpā - B2/B3 pilnie lukturi bija A90, kas tikai ar pieciem katliem komplektējās [B2 A90 it kā ar kaut kādu 1.6 TD varēja būt, bet nav manīts], C3 A200, kuriem gandrīz visiem bija turbiķis zem haubes, B4 V6 motoriem, un lēcas vēlākiem S2 - C4 A100 lēcu lukturi bija S4 un 2.5 TDI, A6 lēcas bija visiem un ksenons S6+. Jebkurā gadījumā arī tiem pašiem B5 un C5 pierastā aina ir - ādas ķebļi mašīnā, kas aprīkota ar 2.8 vai 2.5 TDI, kamēr mašīnām ar švakākiem motoriem parasti ir lupatas salons, ja vien kāds jau nav pacenties samainīt.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Es tev pilnīgi piekrītu. Un te mēs atkal nonākam pie cenas un kvalitātes jautājuma. Es tiešām gribētu zināt kas liek tādam diožu lukturim būt dārgākam par dažiem simtiem eiru, pieņemot ka tur ir kaut kāda vēl elektronika sabāzta iekšā, vai pāris simtiem, ja nav ...

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Nē nu halogēns būs visiem - tālajos - arī tuvie varbūt lielai daļai eksemplāru ar četru katlu motoriem - negribu ticēt ka V6, gan ķīseļiem, gan benzīnniekiem, ksenons nebija standartā.

Tēma: Atklāts,kāpēc Rīgā tik daudz luksus klases automašīnu

Lai nu tā būtu. Neesmu iedziļinājies velosipēdu detaļu cenu atšķirībās, savulaik sen atpakaļ man radās iespaids ka parastā liepājas autoveikalā detaļu cenas ir +20% no dižās pilsētas cenas - vai klaipēdas cenas...

Tēma: Skanstes ielā

Asfaltu? TAGAD?! Es vairs neatceros, zem kādas temperatūras karsto asfaltu nedrīkstēja likt, pieciem vai desmit grādiem, plusā, protams...

Tēma: Atklāts,kāpēc Rīgā tik daudz luksus klases automašīnu

Elementāri. Mūsējie pērk no poļu vai leišu bāzēm, tur jau viens PVN ir uzlicies, pēc tam vēl pie mums uzliekas viens PVN. Bez tam, ja reģionālais veikals pērk no dižajā pilsētā esošas bāzes kaut ko, tur procesā vēl viens PVN neuzliekas?

Tēma: Problēma ar jaudu

Kas tās par muļķībām? Aizsērējis gaisa masas mērītājs, kuru varot iztīrīt ar gāzēšanu? :D Stieples gaisa masas mērītāju tīra uz to pūšot karbuļu tīrāmo, filmas arī.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Cik zinu tad audī gānītie lukturi joprojām ir hellas meistarojums...

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Par fofāgeniem nezinu, mk4 bieži negadās redzēt, B5 passātam pirmsfeisliftam parasti nav, feisliftam lielākoties ir. Tikmēr audī C5 ksenons ir pašsaprotama lieta - B5 tas uzradās tikai ar feisliftu, feisliftam kā minimums lielai daļai ir - B6 īpaši nekur neredzu, šaubos ka tur ir savādāk. Tikmēr kad ieraugi G astmu ar apmīzējiem, tad vari nodomāt "vaaau, opelis ar ksenonu"... :D

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Tieši tā, pusvadītāju lielākais ienaidnieks ir karstums. Maniem velosipēdiem tādā ziņā ir ideālā situācija - diodēm slodze pieaug kopā ar dzesējošā gaisa plūsmu. Mašīnām tikmēr tā nav , vēl vairāk - diodes siltumu izdala uz aizmuguri, tātad motortelpas virzienā, kur jau atrodas karsts motors... Un vēl vairāk - šaubos ka tur ir īpaši laba dzese tiem lukturiem - neizskatās ka jaunajām mašīnām gar lukturiem būtu pietiekami lielas spraugas adekvātai dzesējoša gaisa plūsmai... Un par tām pašām māju diožu spuldzēm - domā ka taisngrieža nosprāgšanai nav nekāda sakara ar to temperatūru, kādā tam ir jādarbojas?

Tēma: Toyota RAV4 Hybrid 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Tas tāpēc ka pseidodžipu pielietojot vīrišķīgi, tas sadalītos reizinātājos, lasīt - tas nav domāts tādai auditorijai. Mērķauditorijai pateiks "man vīrs nopirka džipu", uzkrāsos lūpas, iekāps "džipā" un pievienosies tuvākajam dižās pilsētas sastrēgumam.

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Kas te nesaprotams? Mocis, tikai ar četriem riteņiem, durvīm un kaut kādu jumtu.

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Nu vienam bērnam vieta jau ir Ja nepietiek - pērc BMW M3 kabrioletu, tam gan būs vairāk vietu.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Tieši tā, TAGAD. Te bija runa par lietotu mašīnu, tb agrāk. Man kā audī un fofāgenu piekritējam liekas pašsaprotami ka mašīnām, kurām ir 15 gadi vai mazāk, ir ksenons, bet citās markās kaut kā bieži vien tas ķeksītis nav ticis paņemts... Es gan uz mašīnu diožu lukturiem skatos skeptiski. Princips jau tur ir vienkāršs - ja tev nauda ir, maksā. Pietiek atcerēties kas bija ar C6 audī diožu dienasgaitas lukturiem - mēdz izbeigties, un kad tas notiek, no laimīgā īpašnieka tiek izpumpēti tur kaut kādi diezgan lieli simti par jaunu lukturi... Diožu lukturi mašīnām - tas vienkārši ir kārtējais bezjēdzīgais vipendrons, lai būu ar ko pievilināt ka ķipa uzlabojums. Tā jau diodes ir laba lieta, bet to pluss pār ksenonu ir strāvas patēriņš un nepieciešamības trūkums pēc augstsprieguma - ideālais pielietojums - tur kur vājš strāvas avots [velosipēds - jā, par maniem velosipēdiem apkārtējie mēdz brīnīties ka velosipēda lukturis velk kā moča lukturis], vai kur par elektrību ir jāmaksā [mājas]. Mašīnā ir pie dirsas, vai lukturis patērē 35w, vai varbūt 20w - toties ir bik starpība starp ksenona spuldzīti, kura maksā hvz, dažus desmitus eiru, vai diožu lukturi, kurš maksā n simtus. Bet nu laikam jau nepietiek ka uz mazlietotām mašīnām jāskatās ar aizdomu pilnām acīm vai motors neizšķīdīs - bet arī vai vispār lukturi degs - un ja tagad 10 gadus vecām mašīnām bieži vien nedarbojas parkings vai ABS/ESP, tad pēc kāda laiciņa nebūs nekāda garantija ka vēl vispār lukturi degs...

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Mammai tik laba redze ka ksenona eksistence ir nesvarīgs ķeksītis? Es vispār esmu šokā ka var būt par 15 gadiem jaunākas mašīnas, izņemot kaut kādu pilnīgu budžetu, kā lokanā dacīte, bez ksenona - nu tagad atklājas iemesls, kāpēc tā mēdz notikt...

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Es tev pilnīgi piekrītu. Tikai ir viena problēma - tie ir niknākie motori. Bet tur klāstā ir arī vājāki. Un reku tu pats jau te sāki siekaloties par vismironīgāko no tiem.

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Jā? Kāpēc tu tā domā? Nu labi, tusējoties dižās pilsētas korķos droši vien, bet sākot kustēties tas volgo sešu katlu bīdelis mierīgi griezīsies, kamēr "kodi? a ko?" putekļu sūcējiņš nikni rēkdams griezīs pilnu pulksteni, cenšoties izdarīt to pašu, un procesā patērējot vismaz tikpat degvielas... Te jau nav runa par golfa klases hečbeku, kam sešu katlu motors ir bišķi par daudz, bet gan par lielu kasti...

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Kur tu redzi divas pasažieru vietas? Es gan tikai vienu... Jebkurā gadījumā, cik tad tu gribēji šādai mašīnai, sešas?

Tēma: Mazda MX-5 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Man patīk tā frāze "bloķējošais reduktos". Laikam to lapu rakstījis kāds tehnisks nejēga, pārzinis vai sekretāre. "Pašbloķējošs diferis" būtu ierīce, kas domāta lai uzlabotu caurejamību ziemas apstākļos - tu nospolē ar vienu riteni uz ledus un šis cieti sabloķē abas pusasis, un tālāk mašīna iet tikai taisni, līdz atlaiž gāzi. Te gan drīzāk būs ierobežotas izslīdes diferis, vai nu torsena, vai sajūga tipa, jo šitam aparātam tomēr drīzāk vajadzēs vadāmību dragājot pa sausu, asfaltētu trasi, ne caurejamību pa sniegu un ledu...

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Per ko atpaliek, jāprasa? "ai, tam ir garantija!!" - šito? Jā, tieši tā, tas "kodi? a ko?" ir nelietots, un tu nezini kas tur izšķīdīs - tāpēc tur ir garantija - kad paliksi ceļa malā, saremontēs bez maksas - tikmēr lietotam X5 tā garantija jau ir tikusi izmantota lai utis izķertu - atliek tikai ieķert ne pārāk izļurkātu eksemplāru. Princips tas pats, kas ar manu trīsriteni - pirms mēneša tas vēl nebija lietots, un es zināju ka kaut kas lūzīs, un man bija garantija - pusautomāts - tagad viņš ir lietots un man ir garantija ka viss, kam jālūzt, ir jau salūzis un sametināts... :D Bet par jaudu - man mēdz krist uz nerviem jaunu kastu ar nemotoriem brauceji - šad un tad sanāk situācija, kur man apdzenot vairākas mašīnas, kāds tāds izlien priekšā, un man tad mierīgi jātup aiz tāda, ar pusnospiestu gāzes pedāli... Bet ne reizes nav sanācis kas tāds ar kādu X5. Man agrāk termins "jauna mašīna" saistījās ar "dinamiska mašīna", bet tie laiki laikam ir garām - kāda mazā puse, vai vēl mazāks procents, vēl varbūt ir, bet pārējie...

Tēma: trokšņi no paneļa kā pagrieziena klikšķu skaņa

Es izteikšu minējumu ka virzienrādītāju relejs gļuko. Pieņemu ka tā varētu būt tipiska problēma, bet neesmu iedziļinājies, nav bijusi vajadzība. Sen atpakaļ gadījās anglijā sēdēt taksometrā, vecajā oktāvijā, kur braucot varēja dzirdēt tādu pašu skaņu - likās ka tas ir virzienrādītāju relejs. Virzienrādītāju relejs atrodas avārijas signāla pogā. Uzliec pirkstu vai pieliec ausi - domāju ka klikšķ tas.

Tēma: Donalds Tramps

Turbo nē, 4.2 - pārējais, iespējams... :D :D

Tēma: Škoda Kodiaq 2016 tests, atsauksmes un iespaidi

Redzi, starp abiem ir viena maza starpība - X5 komplektējas ar motoriem, bet "kodi? A ko?" ar tādiem pašiem nemotoriņiem kā citās lielajās, pelēcīgajās un garlaicīgajās kastēs. Tāpēc arī ir tā mazā starpība starp X5/X6 braucējiem, un šitentādu mikropseidodžipu braucējiem - X5/X6 braucēji īpaši netraucē, jo viņi reti kad lēnāk par 120 brauc - te viņš bija, un te viņš vairs nav - paskatoties kā tāds X5 paātrinās, paliek arī skaidrs, kāpēc tā tiek braukts - ar mašīnu kas iet, gribas spiest.

Tēma: Donalds Tramps

Atbilde uz pirmo postu - BET VAI TO VAJAG? Pietiek jau ar to visu internetu!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti