Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ford mondeo 1.8tdi

Gābešņikam tas bija domāts.

Tēma: Ford mondeo 1.8tdi

Ahahā, nolocīti, noņemti spoguļi, viss izslēgts, viss aizlimēts... :D :D Varbūt ir arī pieejams papildaprīkojums - pakete "ražotāja vidējā patēriņa iegūšanai"? :D Brīžiem tu raksti prātīgi, brīžiem kā kaut kāds pusaudzis. Kas būtu ja būtu tā, kā tu apgalvo? Tad tas agrāk vai vēlāk kļūtu publiski zināms, tālāk attiecīgi amūrikā bariņš īpašnieku iesūdzētu tiesā attiecībo ražotāju ka šie ir apkrāpti un viņu mizas ir notērējušas kudiž vairāk degvielas. Ja tu domātu loģiski, tad tu saprastu kāpēc mistiskais "vidējais" patēriņš atšķiras un kāpēc tas nav ņemams par pilnu. Nevis kaut kādi suņa murgi par mašīnas apskrūvēšanu un aplīmēšanu, bet tāda vienkārša lieta - iedomāsimies ka mums ir pieejama viena un tā pati mašīna un ka es strādātu liepājā, kā pirms 8 gadiem - mans vidējais brauciens būtu 80% šoseja, 20% relatīvi tukšā liepāja - tavējais noteikti otrādi, un rīgas korķi - sakristu patēriņi? Nesakristu. Tāpat vēl atšķirtos braukšanas stili, un nav noteikts ka būtu vienādi braukšanas apstākļi - sākuma temperatūras utt. Rādītājs "vidējais patēriņš" šī iemesla dēļ ir pilnīgi neko neizsakošs cipars. "Pilsētas patēriņš" arī ne pārāk. Toties patēriņš uz šosejas pie tik un tik kilometriem stundā ir pilnīgi reāli cipari, kuri ir arī jādabū. Man joprojām nāk smiekli par fantomasiem, kuri murgo par divdesmitgadīgām mašīnām un aizmukušajiem zirgiem utt - man 25 gadus vecs audī uz šosejas patērēja tik, cik ražotājs izrakstījis. Pēc bākas.

Tēma: Vislētāka OCTA

Sauc kā gribi. Tolaik bija citas domas. Tagad es būvēju savus velosipēdus, par cik es ar tiem braucu, mašīnai es pieskaros reizi pa pāris nedēļām, ar diviem pirkstiem. Kaut kad gan tur būs šis tas jāsadara, gan tāpēc lai dzīvokli atbrīvotu no mašīnas detaļām, gan tāpēc, ka tur tomēr ir bik aizgājis naudas un darba, gan arī tāpēc lai kaut kad atbrīvotu to garāžu.

Tēma: Vislētāka OCTA

Onanīmais, man nekas nav jādabū atpakaļ - pati kartiņa vienīgi būs pēc kāda gada jāmaina, jo būs jau desmit gadi apkārt

Tēma: Vislētāka OCTA

Kā to ņem. Bet vismaz nav jāsatraucas par TA, OCTA, benzīns pusgada laikā ir varbūt kāds litrs aizgājis, eļļa kādi simts grami... :D Nesen ierēcu ka es esmu nopircis vairāk velosipēda virsdeķu nekā mašīnas riepu.

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Es jau vienā forumā par šito izteicos - tur var piekasīties ka neizbrauca pāris sekundes ātrāk, pirms viņa vēl nebija krustā, bet kur viņa redz šķērsošanu pie sarkanā, nav skaidrs... :D

Tēma: Vislētāka OCTA

Mana pīšanās nav lielāka par tavējo. Es jau paprasīju ko es nesapratu - nav iespējams nopirkt aptirsināšanas polisi, uz kuras būtu rakstīts AAS "puslīdz normālais apdrošinātājs" ne arī AAS "sūdīgākais apdrošinātājs". Audī nu jau apaļi divi gadi apkārt kopš tas stāv pusizjauktā kondīcijā garāžā, pēdējā gada laikā vispār praktiski vairs neko nedaru - nu reizēm kaut ko bik pabakstos - jātaisa jau tomēr to, ar ko brauc, un man tie ir divi velosipēdi. Velosipēds, piemērots pēc iespējas ērtākai braukšanai [nevis sportam], tomēr ir fantastiska lieta - jā, arī tāpēc ka nav jāuztraucas kur nopirkt lētāko oktu :D Ja nebūtu tajā mašīnā ieguldījis tik daudz laika un naudas, vispār kratītos vaļā, noteikti vēl pāris trīs gadus pēc tās nebūs reālas vajadzības.

Tēma: Vislētāka OCTA

Jā nu piedod onkulīt ka es neesmu aizrāvies ar aptirsinātāju izpēti. Man tiešām būs spēcīgi jāpaaugas lai iegūti tik daudz infas par lauciņu, kurš dabiskā veidā manu interesi par to vākt informāciju nerada. Tas līdzīgi kā ar citām sfērām, kurās arī nodarbojas ar naudas radīšanu no zila gaisa, un arī par kurām es kaut ko jaunu uzzinu tikai tad, ja gadās ar vienu aci ieraudzīt ko kāds parasts cilvēks ir kaut kur uzrakstījis. Bet mēs toties varam parunāt par, teiksim, velosipēdu uzbūves īpatnībām un dažādu dzelžu izmaksām

Tēma: Vislētāka OCTA

Gābešņik, a kāpēc jārunā caur puķēm? Tak interesanta tēma, bet blakus kristāla bumbas nav... :D

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Es diemžēl zinu veselus divus pašnāvnieciskus gājējus, kuri ir gatavi pastāvēt uz savu taisnību caur traumām - viena vidējās paaudzes bāba no mana ciema, un viens lauķis no rīgas. Man nav ne jausmas, par kādu gājēju biedēšanu, ko ķipa es izveicu, tu te tagad murgo. Iespējams, tu lasi kaut ko kādā citā tofikā, bet nez kāpēc raksti atbildes šitentajā. Tu varbūt esi mani sajaucis ar andžiņu, viņam patīk ripinoties uz 20 kmph, visus pēc kārtas biedēt ar trinkšķināšanu. Man ir tikai manām vajadzībām atbilstošs skaņu signāls, kurš ārkārtīgi retos gadījumos tiek lietots, par cik manas braukšanas prasmes un velosipēdi nemēdz prasīt šādu ierīču lietošanu

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Jā, un patiesi autoprofi arī brauc rallijā, lec vairāku metru augstus lēcienus no tramplīniem, par ceļu kondīciju nerunājot. A kāpēc pie mums vadītāji ņaud par ceļu stāvokli, lai arī tur tikai mēdz būt ielāpu paklājs un uz šosejām visus līkumus var izņemt uz 90-100, neieejot šķērē? Sūdīgi vadītāji tātad - nu tā vismaz no tavas pērles sanāk Tad, kad tu izdomāsi tēlot pasaules nabu, kādu velosipēdistu gāžot no velosipēda, ceru ka tev būs iegūta saviem nopelniem vismaz krutākā karatē josta un vēl citas cīņas mākslas, jo savādāk ar to taures bāšanu var sanākt kā dažam labam autobraucējam - varonim, kurš izdomā kādu mācīt, bet beigās pats dabū pa muti - tas, kam tu gribēsi bāzt viņa tauri kaut kur var gadīties ka izrādīsies spējīgs iebāzt tev savu kulaku tavā mutē tik dziļi, ka tev pēc tam vajadzēs ātro palīdzību un zobārstam būs jāliek tev pilnās protēzes Atceries ka cilvēks, kurš ātri brauc ar velosipēdu, parasti ir arī sportisks, ar visām no tā izrietošajām sekām.

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Man žēl, palaidniek, bet tu turpini runāt par lietām, par kurām tev īsti nav sajēgas. Jā, es braucu arī pa brauktuvēm, pamatā situācijās, kur plūsma ir man vajadzīgajā virzienā un trotuārs/"veloceliņš" ir daudz nelīdzenāks [dažs labs autovadītājs droši vien man braucot pa ganībeni vai zirneni pie sevis burkšķ "ko tas velosipēdists nebrauc pa veloceliņu"] vai arī kur braukšana pa brauktuvi nodrošina daudz vienkāršākus manevrus [hoķ tas pats tramvajtilts]. Gājēji uz trotuāriem nav problēma - problēma ir tie gājēji/autobraucēji, kuri būdami tikpat gudri kā tu, atļaujas projektēt infrastruktūru priekš velosipēdistiem - sanāk kaut kas tāds kā zirnenes "veloceliņi" un citas pērles. aansi nu sauc kā gribi. Palaidnieks vienu vai divas lapas atpakaļ cēli bīdīja tekstus ka šis velosipēdistam, kurš viņam neuztinkšķinātu ar pareiza toņa zvaniņu, nostātos vēl priekšā lai izraisītu avāriju, tajā brīdī mistiskā kārtā nerubot fišku ka viņš ciestu visvairāk - kamēr blakus tofikā šis tomēr nez kāpēc saprot ka tam, kurš brauc ātrāk, ir lielāka kinētiskā enerģija, ko atbrīvot sadursmes gadījumā - savādi, vai ne?

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Tev nejauši nav galvā iesēdusies cepistu demagoģija ka avārijas vienmēr izraisa ātrums? Ja braucot pa ietvi rodas kādas problēmas, tās ir vienādas neatkarīgi no tā vai brauc uz 15 vai 25 kmph - vienīgā situācija, kur lielāks ātrums varētu radīt problēmu, būtu tik nelīdzena ietve, uz kādas pie lielāka ātruma varētu rasties problēmas savākt velosipēdu... :D

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Nelietīgie maitas - gājēji? Es tevi saprotu, kā nekā svētdienas priekšpusdiena, aiz kā tev dēļ spēcīgām pohām ir pazudušas pat tās prāta spējas, kas tev ir. Citā dienā un citā laikā varētu padomāt ka tu speciāli palaid garām ka vienīgais cepiens par nelietīgajiem gājējiem ir par vienu īpašu nelietīgu maitu - gājēju - tevi gājēja lomā. Kaut gan atkal, savādi, šajā tofikā tu bīdi tekstus ka apzināti esi gatavs izraisīt velosipēdista avāriju [lasīt - izlekt priekšā un saskrieties], kamēr blakus tofikā atklājas ka pilnīgs idiots bez fizikas zināšanām tomēr neesi, un sajēdz ka ātrāk kustošam objektam piemīt lielāka potenciālā enerģija.

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

A kas ir tas, ka tev obligāti vajag kādam uzbrukt, kur vien iespējams? Šajā tofikā man, blakus tofikā vernonam - kāds komplekss ir tas?

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

x_rays ja vien tu neesi pasaules klases sprinteris, dziļi pie kājas, jo arī tavus bļāvienus no aizmugures "NĀC ATPAKAĻ! DABŪSI PAGARŠOT ASFALTA ĶĪSELI!" nebūtu sadzirdējis, jo ausis bija aizbāztas ar austiņām :D :D andzins1111 ko nozīmē traucēt? Nu iedomājies ka tu esi jaunliepājā, pie ledushalles, un tev vajag pēc iespējas ātrāk tikt pāri, uz lielo ielu, tātad jāšķērso tramvajtilts pa otro joslu. Kā brauksi, ar tizlu smaidu sejā uz 20 kmph pa sadalošo līniju, cerībā ka garām braucošās mašīnas no abām pusēm ar tevi nesakontaktēsies, vai uz tiem 20 maisīsies pa priekšu savai joslai? Uz 20 var vilkties ielai gar malu, ne krustā, kaut gan kāda velna pēc uz 20 būtu jāvelkas pa ielu, tas ir trotuāra ātrums. Un tu arī tikko aprakstīji, kas ir gājēju traucēšana - tā saucamā "brīdināšana" pilnīgi bez jebkādas vajadzības. Pēc tavas loģikas man braucot caur liepājas centru būtu jātaurē bez apstājas, kas ir pilnīgi nevajadzīga cilvēku traucēšana, un ar kuru roku tad es vēl lai robus slēgāju... :D Ar milzīgo ričuku, par cik tam ir tikai nožēlojams tinkšķītis, to vispār nelietoju un tikai izveicu manevrus pēc vajadzības, ar salieķi, par cik tam tomēr ir jēdzīga taurīte - nu otrdien vienu reizi pat sanāca uztaurēt - gāju pa šauru trotuāru uz kādiem 25-30, priekšā gāja trīs jaunieši, vietas it kā pietiktu, bet nu klasiskais variants, divi katrs pa savu malu, un viens pa vidu peld, tad nu nācās uztaurēt - to taurīti, protams, dzird un tad nu šie tur pamuka malā - cita lieta ka pie mums gājēji nav pieraduši pie visādiem signāliem un mūk, nevis vienkārši sarūmējas. Un jā, tavas acis tev viļ - priekšā ir 44 zobi, aizmugurē 18. Vasaras variants ar optimālajiem ātrumiem 11/13/15/17/21/25/30 kmph priekš manām kājām. Pa ziemu aizmugurē bija 22 zobi, varēja rakties pa sniegu un dubļiem kā ar kalnieti, bet vmax tad arī bija 22-24 kmph un ne vairāk...

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

aansis, šajā situācijā arī velosipēds bija jāstumj? Nu kā var braucot iekšā pagalmā neskatīties? twitter.com/merelysimple/status/634395817466568705 Nasing spešal. Pašam arī ir sanācis dragājot pa "veloceliņu" liepājā, ganībenes malā, mukt pa labi no viena, kurš nogriezās no ganībenes - mukt, jo tas bija ar milzīgo ričuku, kuram nav tās labākās bremzes, līdz ar ko opcija "nometiens pa nažiem" nebija tas gudrākais variants, jo būtu beidzies mašīnai sānos. Vēl viens no iemesliem, kāpēc ārā no liepājas mēdzu braukt pa ganībenes braucamo daļu visā garumā.

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Aizvakar beidzot saliku šitento kabatas raķeti, vakar ar drāti ieslēdzis rumbu ceturtajā robā, aizvilkos līdz liepājai, pirmajā veikalā nopirku pārslēdzējam trosi, pēc tam brauciens cauri visam centram uz citu veikalu bija tik pilns ar kaifu ka skudriņas pār muguru skrēja - klausījos labu dziesmu un nodarbojos ar slalomu starp gājējiem un stabiem. Tā kombinācija - septiņniecīte rumbiņa ar mazu, manevrētspējīgu velosipēdu pilsētā ir graujoša 20-25 kilometri stundā gājēju pilnā liepājas centrā - ļoti patīkams ātrums, var taisīt daudz virāžu, kas tam velosipēdam labi sanāk, bet ja nu kas, atliek uzcirst pa bremzēm, bremzēšanas ceļš tomēr ir tikai kādi 3-4 metri pie tiem 25 kmph. Ja viss par labu, nedēļas nogalē būs jāaizminas līdz dižajai pilsētai, pārbaudīt vai tur tiešām daudziem ir pašnāvnieciski instinkti kā palaidniekam... :D

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Nu un kāds agonijai uz 20 kmph ir pluss, attiecībā pret braukšanu uz 25-30? Iespēja ar tizlu smaidu sejā kaitināt autovadītājus, maisoties viņiem pa kājām? Es kā reiz tur, kur jāmanevrē kopā ar mašīnām, griežu augšā 30-35, lai arī tas ir ātrums, kādu es ilgstoši nevaru noturēt - jo es tomēr piedalos satiksmē. Citur - atbilstoši situācijai un velosipēdam. Par to rakstu - ļoti vispārīgi izlasīju, tā kā tur ir austrumu valodā, nācās izmantot gūgļa tulkotāju uz angļu valodu, bet tur šis tas piekliboja. Skumji. Bet no tiem fragmentiem, ko varēju saprast, sanāk ka iemesls - brauca aizdomājies un brauca ar velosipēdu, ar kuru brauc mērkaķa pozā.

Tēma: Vernons un distance

Runājot par nedegošiem lukturiem - vai tiešām dažu pēdējo gadu izlaiduma premiuma/puspremiuma mašīnām neeksistē tāda opcija kā autočeks? Es kaut kā briesmīgi bieži kaut kur minoties redzu ka man pretī brauc kāds "vienacis", un nevaru iebraukt, vai šie tur močī ignorējot dzelteno brīdinājumu panelī, jo nejēdz nomainīt spuldzīti, vai tiešām nav nevienas ierīces, kas par to atgādinātu. Nē nu okej, manam 28 gadus vecajam audī tas bija papildaprīkojums - bet nu 5-10 gadus vecām mašīnām ?!

Tēma: Vernons un distance

P.N. Man patīk palaidnieka žults izgāšana iepriekšējajā lapā

Tēma: Vernons un distance

Izlasīju no sākuma - ānsi, interesanti, par ko tu vari pārmest vernonam satiksmes kavēšanu, jo šis māk ekonomiski braukt? Tu laikam aizmirsi ka ir runa par autobusa šoferi, kurš sava amata dēļ brauc pēc grafika. Ja tas nav starppilsētu ekspresis, ko viņam darīt - censties iekļauties uz 100-110 braucošajā plūsmā un uzlikt mīksto grafikam - vai tomēr braukt pēc grafika, lēnāk par plūsmu? Pie tā ka ar mašīnu sanāk briesmīgi reti braukt, arvien retāk sanāk uz klaipēdas šosejas satikties ar autobusu parka autobusiem vai mikriņiem, bet kad sanāk, tie vienmēr velkas uz kaut kādiem 60-70 kmph - ne jau tāpēc ka vadītājs būtu kaut kāds nejēga, bet gan tāpēc ka viņiem tāds grafiks - un man tur pat nav par ko dusmoties... Drīzāk jau parastajam automašīnas braucējam derētu iemācīties plūdenu un ekonomisku braukšanu. Agrāk, kad vēl regulāri braucu ar mašīnu, mani uzjautrināja lielākoties visādu jauno lamatu braucēju stils - ierauga priekšā tranšeju, apmīžas, nomet pa nažiem, burtiski pārrāpo pāri, brauc tālāk - tas nekas ka sēž dranduļetā, kuram tā tranšeja būtu tāds attālāks "bum bum".

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Kaut gan principā slodzes ziņā starpība nav, vienkārši salieķim robi iekrituši jēdzīgāki, šitam arī prasītos bik pazemināt pārnesuma skaitļus, bet reizēm garš trešais noder.

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Nē, ar salieķi normāli bija ap 25, tomēr bik lielāki rites zudumi un vēl ģeneratorrumba, kura konstanti zem slodzes - 30 ar ceļavēju. Milzīgajam tikmēr trešais robs priekš manām kājām sanāk 28 kmph un bezvējā tad tā arī sanāk turēt. Šitam te, sestdien nofočēts, ar ventas rumbu fonā

Tēma: Vai ar velosipēdu var braukt pa ietvi?

Viens šodienas novērojums - jo klusāks velosipēds, jo labāk - braucot ar klusu velosipēdu, gājējiem nav lieka stresa un šos var droši pa zālīti uz 30 kmph apdzīt - kad velosipēdam tika uzlikta čīkstoša krava, gājēji jau sāka palikt tramīgāki... :D

Lasītākie raksti

Jaunie raksti