x_rays rakstīja:
Puisiit, tu pat s2 1992. Gada nevari atljauties, kur nu vel spriest par rs4. Noperc modeliiti un braukaa pa galdu.
Paga paga - es nevarot atļauties S2 - bet tu hoķ to i40 vari atļauties tādā pašā uzskatā kā es nevaru atļauties S2 - proti, izvilkt no kabatas un noskaitīt to summu, bez jebkāda līzinga? Ja to ikmēneša summu, kas man aiziet detaļās, es noliktu priekš S2, es baidos ka mana spēja atļauties S2 būtu vismaz kādas 4 reizes lielāka nekā tava spēja atļauties i40, lai arī mans tēriņš būtu vairākas reizes mazāks
CRDI rakstīja:
Un par to tava šrota dinamiku atļauj pasmaidīt, šodien izskrējos ar tādu kā tavs, tik vien atšķirība, ka tas nebija no šrota, bet gan savā laikā pirkts jauns LV, un visu laiku bijis vienas ģimenes īpašumā. Nu mana šujmašiņa ar 1,6 l, 115 zirgiem, 255 nm izrādījās kudiš ņiprāka uzrāvienā nekā tas audis ar 2,3.
Kad man tikpat gadu cik tev man bija 87. gada passats ar 2,2 5 cilindriem, un man ar likās, ka tas ir autobūves labākais sasniegums, un visi tilpumi zem tā ir sūcs.
Audī traktoru fani arī izmanto šādu pirksta salīdzinājumu ar krānu lai visiem stāstītu cik, lūk, traktors esot laba izvēle - maz patērējot bet baigi labi ejot, kaut kā piemirstot ka atmosfēru tā kā vajadzētu salīdzināt ar atmosfēru, nevis blatot ka ļurbomotors izceļ atmosfēru
Gan diemžēl ja pieliek tam 2.5 TDI blakus adekvātu salīdzināmo - veco 10vt, bilde mainās, bet ja pieliek blakus tā TDI laikabiedru 20vt, tad dīzelis smagi iesūkā.
Varēji skrieties sēžot kādā mizā ko uz priekšu kustina 1.6 atmosfērisks benzīnnieks un tad stāstīt kā šis pogā ārā audī piecu katlu atmosfēru un ka četru katlu šujmašīnās arī esot spēks
![]()

















