Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Jauns vai vecs auto?

x_rays rakstīja:

Puisiit, tu pat s2 1992. Gada nevari atljauties, kur nu vel spriest par rs4. Noperc modeliiti un braukaa pa galdu.

Paga paga - es nevarot atļauties S2 - bet tu hoķ to i40 vari atļauties tādā pašā uzskatā kā es nevaru atļauties S2 - proti, izvilkt no kabatas un noskaitīt to summu, bez jebkāda līzinga? Ja to ikmēneša summu, kas man aiziet detaļās, es noliktu priekš S2, es baidos ka mana spēja atļauties S2 būtu vismaz kādas 4 reizes lielāka nekā tava spēja atļauties i40, lai arī mans tēriņš būtu vairākas reizes mazāks

CRDI rakstīja:

Un par to tava šrota dinamiku atļauj pasmaidīt, šodien izskrējos ar tādu kā tavs, tik vien atšķirība, ka tas nebija no šrota, bet gan savā laikā pirkts jauns LV, un visu laiku bijis vienas ģimenes īpašumā. Nu mana šujmašiņa ar 1,6 l, 115 zirgiem, 255 nm izrādījās kudiš ņiprāka uzrāvienā nekā tas audis ar 2,3.

Kad man tikpat gadu cik tev man bija 87. gada passats ar 2,2 5 cilindriem, un man ar likās, ka tas ir autobūves labākais sasniegums, un visi tilpumi zem tā ir sūcs.

Audī traktoru fani arī izmanto šādu pirksta salīdzinājumu ar krānu lai visiem stāstītu cik, lūk, traktors esot laba izvēle - maz patērējot bet baigi labi ejot, kaut kā piemirstot ka atmosfēru tā kā vajadzētu salīdzināt ar atmosfēru, nevis blatot ka ļurbomotors izceļ atmosfēru Gan diemžēl ja pieliek tam 2.5 TDI blakus adekvātu salīdzināmo - veco 10vt, bilde mainās, bet ja pieliek blakus tā TDI laikabiedru 20vt, tad dīzelis smagi iesūkā.

Varēji skrieties sēžot kādā mizā ko uz priekšu kustina 1.6 atmosfērisks benzīnnieks un tad stāstīt kā šis pogā ārā audī piecu katlu atmosfēru un ka četru katlu šujmašīnās arī esot spēks

Tēma: Jauns vai vecs auto?

CRDI rakstīja:

Galīgi atpalicis un neizglītots, un vēl ar to lielās.

Vispirms bija FOX, kuru sākotnēji ražoja D. Amerikā tikai turienes un Meksikas tirgum. Pēc tam to drusku pārdizainēja, nokristīja par LUPO un mēģināja tirgot Airõpā.

Abus vairs neražo, man liekas gadus desmit.

Izklausās ka tu, izglītotais, runā par to mizu, kas bija bāzēts uz B2 passāta un ko par vw fox sauca amūrikā... en.wikipedia.org/... Vārdiņš \"present\" nozīmē \"patreiz\"

Tēma: Jauns vai vecs auto?

DekstersFF rakstīja:

Tur jau tā lieta, ka tu kā etalonu joprojām uzliec savu šrotaudī un visu mēri pēc 'es to nevaru atļauties' Jaunie KIA ir pietiekami kvalitatīvi izstrādājumi un rūpnīca ir spērusi milzu soli attīstībā. Normāls auto ar labiem dzinējiem ,apdares materiāliem ,komplektāciju,garantiju utt.

Bet nevajag to salīdzināt ar 20 gv šrotaudī vai jaunu BMW.

msh, tev vēl ĻOTI daudz jāaug.

Mašīna ir kaut kas, kam ir domāts kustēties. Tātad pirmā kvalitāte ir uzrāviens, dinamika, vadāmība. A tu man te visu laiku bāz degunā kaut kādus šķībaču brīnumus ar labām šujmašīnām. Huļi tu man te bāz tās pensionāru mašīnas degunā? Saprastu ja tu vēl visu laiku piesauktu 2012. gada S4 vai RS4 kā kaut ko, ko es nevaru atļauties, bet nē, kija viņam par piemēru izvēlēta...

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Pirmais rakstīja:

kāda "tiešā iesmidze" tavam šrotaudī????

renaulc IDE motorus sāka likt 1999gadā, ja nemaldos, tad fofāgens savu FSI sāka likt 2000 gadā un tieši (fanam patiktu) kautkādā lētāmikromašīnītē, lupo laikam.... audī sērijā fofāgenkoncerns atvēzējās kautko tamlīdzīgu likt kautkādā 2003 gadā

kopš kura laika tev ir 2003+ gada šrotaudī?

Izlasi divreiz, DIVREIZ!!

Tēma: Ko darīsiet,kad Zoja maksās 40 Ls/h ??

TG/AM

Tēma: Jauns vai vecs auto?

smaidiigais rakstīja:

vai es kaukur pieminēju ka esu nosaucis visus mazauto?

Es vienkārši ne visai saprotu kāpēc to up! tagad ceļ vai debesīs, lai gan tādu un līdzīgu ir samērā daudz un ļoti sen

Nē, tu apgalvoji ka fofāgens ir atpalicis un piesauci par piemēru oriģinālo mini un kaut kādas mazmašīnas, piemirstot ka vabole, kuru ražo no otrā pasaules kara beigām, nebija diži lielāka par to mini un kopš 70. gadu sākuma fofāgens ražoja polo, kura pirmās paaudzes arī nebija īpaši lielākas par mini.

Tēma: Jauns vai vecs auto?

CRDI rakstīja: Msh, Tu esi tikpat atpalicis kā tavs šrots, lupo sen kā neražo

Nu jā, kopš tā laika tā vietā nācis Fox.

Tēma: Jauns vai vecs auto?

DekstersFF rakstīja:

Klau, varbūt vienreiz beidz spriedelēt gudri par tev nesniedzamām lietām, attiecīgi, no kurām tu esi ļoti tālu?

Visa tava dzīves pieredze balstās uz no šrota izvilkta audī , bet tēlo baigo ekspertu un tev ir baigais viedoklis,kurš ir suņa sūda vērts.

A huļi man censties sasniegt sūdu? Ērmīga izskata, gan iekšā, gan ārā, korejas brīnumu kas pat ja pircējs to vēlētos, nevar tikt aprīkots ar normāliem motoriem, tb kura topmodelis 2.0 varbūt spētu turēties līdzi "no šrota izvilktam audī" ar vienkāršu un mazjaudīgu motoriņu tikai pateicoties tādām tehnoloģijām kā 16v, maināma vārstu pārsedze, tiešā iesmidze un vēl šim tam... Vecajām škodām vismaz niknākais motors bija 1.8 20vt ar lielāku griezes momentu un tagad, neesmu pētījis, bet gan jau ir kas stiprāks, bet te pat nekā tāda nav... Par to, ko piedāvā fofāgens passātos, pat nav vērts runāt...

P.N. Nevar arī īsti saprast par ko kasinsh tā ģībst pēc tā izbrauciena - nevarētu teikt ka vecajiem kujdajiem būtu saloni ļoti zemā kvalitātē, jaunai mizai tas grabētu un nebūtu skaņas izolācijas. Bet te, paskatoties bildītē kurā redzams tā i40 salons, pirmā reakcija bija skaļi smiekli par to ērmīgo no komiksa izrauto dizainu. Paskatoties uzmanīgāk izskatās ka plastmasa tā pati kas vecajos modeļos. Tad jau laikam kvalitāte = ērmīgs dizains?

Tēma: Jauns vai vecs auto?

smaidiigais rakstīja:

līdzīgas koncepcijas auto jau eksistē kopš 1959 gada. To sauc par Mini.

no 2005. gada līdzīgu auto ražo PSA/Toyota. To sauc par Aygo/C1/107.

Tā ka fofāgens ir drusku nokavējis...

Ļaudis, kam mazauto vajag, jau ar tādiem brauc!

Ja cilvēkam tik ļoti vajag kaut ko mikroskopisku un ne pārāk ērtu, pastāsti, ar ko no tiem tevis nosauktajiem brīnumiem atšķiras lupo, kuru ražo jau kādus padsmit gadus?

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Shiirs rakstīja:

nav taada LIKUMA vaacijaa, kas noteiktu kautkadu mistisko minimaalo algu.

palasi ekonomikas pamatus, tad sapratisi kas regule preces cenu.

Paga paga - visā eiropā ir un vācijā nav?! Ko tu te tagad stāsti?

Tēma: Jauns vai vecs auto?

CRDI rakstīja:

Ja runā par šeit pieminēto i40, tad tas ir sakarīgs visās jomās. Passat klases auto par golfa cenu.

Priekš mietpilsoņa varētu būt zaibis, bet nekam vairāk. Motoru klāsts atgādina stāstu par škodu.

Tēma: Jauns vai vecs auto?

DekstersFF rakstīja: Nu nepirks cilvēks KIA, kurš vienmēr braucis ar BMW. ( tas par Vāciju)

Kasiņ,paņem un vienlaicīgi patestē i40 un BMW attiecīgo modeli.

Man parasti izraisa smaidu pirmveidīgā diskusijas, ka ' visiem ir 4 riteņi,stūre un tas rūc'. Pilnīgi bezjēdzīgi ar tādiem diskutēt. Santīmpisējs vienmēr skatīsies,kas lētāks, cilvēks, kurš neskaita santīmu, pirks to,kas labāk patīk dēļ n-tajiem iemesliem. Un tādam būs pajāt uz KIA, ja vien būs pieejams, piemēram, BMW un pajāt, cik tas maksās. Visi nav 'pirmie' un msh.

Paga paga, tu kaut ko esi sajaucis - ja visi būtu emeshā, tad tādus kujdajus vispār neviens neražotu...

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Shiirs rakstīja:

saaksim jau ar to, ka vaacijaa NAV tadas noteiktasas minimaalaas algas. vacijaa ir brivais darba tirgus un par savu algu katrs ar darbadeveju vienojas pec saviem ieskatiem.

bet kaa gan tu savos dziljajos paakjos dzivojot vareetu zinaat. aktuaalaa info laikam naak no vieteejaa "veikala", kur vietejie viedie prati satiekas pie bamshlja tuksosanas

Nu baigi labi - tavuprāt, vācijā kāds strādās rūpnīcā par pāris eirām dienā?

Ja no tevis piesauktajām kompānijām nāk kāda aktuāla infa, mani tā nesasniedz - no aprijušāmies kompānijām cenšos turēties pa gabalu. Nāksies tevi apbēdināt

Tēma: Jauns vai vecs auto?

Kā jau mēs esam noskaidrojuši, kujdajs nebūs vai nu par sakarīgām naudām vai sakarīgs

Tēma: Jauns vai vecs auto?

smaidiigais rakstīja:

Vai tagad korejieši un vēlāk Ķīna izraks bedri arī vāciešiem?

Kamēr eiropiešiem būs dziļš pokujs par kvalitāti, šāds rezultāts ir garantēts. Vācietis nekādīgi nevar sacensties lētas misenes uzražošanā ar korejieti vai ķīnieti - jo vācijā likumi nosaka minimālo algu un tamlīdzīgus parametrus, nezinu vai ķīnā maz nosaka, bet ja nosaka, tad kaut ko smieklīgu.

Atceros lasītu rakstu par vienas ražotnes likvidāciju liepājā - tāda firma International Greetings drukāja liepājā apsveikumu kartītes. Tad šie to drukātavu pārcēla uz ķīnu, jo izdevīgāk. Viens strādnieks, kurš palīdzēja ar pārcelšanos un ķīniešu apmācīšanu, bija pieminējis vienu interesantu lietu - kur latvijā pie mašīnas bija viens strādnieks, tur ķīnā trīs. Tad tu padomā - trīsreiz vairāk ķīniešu nekā latviešu, lielāks attālums no kurienes vest gatavo produkciju - un izdevīgāk. Nav šaubu ka līdzīga situācija ir autobūvē.

Protams, hujdajam un tamlīdzīgiem ražotājiem līdz prestiža modeļiem ir vēl vismaz 20 gadi priekšā, bet veikalinga speciālisti ir labi piestrādājuši lai mietpilsoņi pirktu dajebko, nevis kruta ražotāja krutu modeļu ne tik krutas versijas...

Tēma: Jauns vai vecs auto?

kasinsh79 rakstīja: Kungi, nekāda sakara i40 ar Getz

Pilnīgi nekāda. Ja nu vienīgi zīmols.

Tas ir tāpat kā vecās un jaunās paaudzes Škoda Octavia, nu nav tur nekā salīdzināma, pilnīgi nekā.

Jā, cenai arī nav nekāda sakara.

A kas tev nav salīdzināms tām oktāvijām? Viena ir ceturtais golfs, otra ir piektais. Abām ir širpotreba fofāgena statuss - motoru klāsts sastāv tikai no golfu vārgajiem motoriem.

Tēma: Jauns vai vecs auto?

M1A1 rakstīja:

Te tāda sena diskusija par getz tēmu, kad tie tikko parādījās.

www.iauto.lv/...

Pirmajiem pārdotajiem eksemplāriem nu jau laikam būs kādi gadi 8 pagājuši pa Latvijas ārēm. Lai novērtētu kā lētā Koreja uzvedas, vajag tik meklēt šo auto lietotājus, lai padalās pieredzē par auto, kam būtu jābūt tuvu pie sabrukšanas.

Droši vien pamazināts santa fe variants - šitentajā forumā diezgan pasen bija lasītas atsauksmes par dažus gadus santa fe kas tik briesmīgi rūsēja ka īpašniekam bija bailes ka glāzes neizjūk

Tēma: Jauns vai vecs auto?

x_rays rakstīja: Msh: vacu markas tika mainitas pec fikseta kursa 1eur=1.95583 dem, attiecigi taljak njem kaliiti un rekini pats.

Par tādu lietu kā inflācija aizmirsi?

Tēma: Jauns vai vecs auto?

kasinsh79 rakstīja:

Ir pienācis laiks, kad korejieši un japāņi var izdarīt vāciešus gan ar dizainu, gan inovācijām, gan arī ar kvalitāti un nešaubos, ka autopasaulē notiks kardinālas izmaiņas, pircējs nav stulbs, ka ražotāji var dusēt uz lauriem, ka jaunie autiņi drīkst nozīmēt arī regulārus remontus servisā utt. - ir laiks ierādīt vāciešiem viņu vietu

Es īpaši nešaubos ka fofāgens vai audī spētu uzražot modeļus, kuri būtu tikpat kvalitatīvi un izturīgi kā vecie. Bet diemžēl pircējs ir stulbs - vai tu pirktu fofāgenu par pusotru reizi lielāku cenu nekā kujdaju kurā vienīgā atšķirība būtu ka viņš vēl 20 gadu vecumā būtu lietojams? Vai tomēr nopirktu kujdaju, kurš ir pusotras reizes lētāks, lai arī desmit gadu vecumā sāks jukt ārā? Protams ka pirktu kujdaju, kaifotu un visiem stāsītu ka kujdajs ir tikpat kvalitatīvs kā fofāgens, utt utjpr. A kas vāciešiem atliek? Ražot lētāk. Bet kā šķībačiem - visu smuki aprēķināt 10 gadiem - viņiem īpaši labi nesanāk...

Vispār intereses pēc - kāds var pateikt cik tagadējajās eirās būtu 1990. gada 60k vācu marku?

Tēma: Sodi no fotoradariem

Palaidniex rakstīja:

Šoseja Liepāja - Ventspils pagājušajā gadā bij aīštā vieta kur nemaņā vilkt uz 110, vēl no Karostas nāca āra itkā asfalta pleķiem apveltīts ceļš, kur pilsētā drīkstēja lauzt mašīnu ar 50 km/h pilsētai beidzoties varēja to demolēt ar 90 km/h...

Atceros kā par to ceļu stāstīja viens kolēģis piecus gadus atpakaļ "uz 130 braucot bedres vēl jūt bet uz 180 vairs nejūt"...

Tēma: Sodi no fotoradariem

smaidiigais rakstīja:

90 kmh nav obligātais satiksmes ātrums, tas ir MAKSIMĀLAIS ATĻAUTAIS. Ja es sipu sani un braucu uz 80 kmh tad ejiet visi noraujaties podā, es tā drīkstu braukt!

Nez kāpēc tie, kas brauc uz 90 parasti par tiem, kas brauc uz 80 diez ko nestreso. Streso tie, kas brauc uz 110 - 120...

Nu redzi, tāpēc arī mēs esam tik lielā tirsā - jo daudzi tādi smird, tfu, smaidīgie uzskata ka ir pasaules nabas un citi pasaulē neeksistē Es tikmēr cenšos iemācīt manam vectētiņam ka 80 nav normāls ātrums uz šosejas - bet viņam ar viņa cienījamajiem 80 gadiem tas vēl ir piedodams...

Tēma: Sodi no fotoradariem

VWfans rakstīja: Pagaajusho sveetdien vilku no Mazsalacas caur Matiishiem, Urgu, Puikuli, gar Limbazhiem un Tuuju caur Riigu uz Jelgavu. Ljoti baudaams marshruts, liidz Limbazhiem satiksme minimaala. Tallinas shoseja baudaama, jo celja segums ideaals un nav apdziivotu vietu, kuraas jaasamazina aatrumu tik daudz, lai atvadiitos no piektaa paarnesuma. Saulkrastu tuvumaa vienaa saanu celja piesleegumaa labi sapratos ar ceturto Golfu. Redzu, ka shis ir uz ieskreejiena joslas un domaa, iekljauties galvenajaa pluusmaa vai nee. Es drusku piebremzeeju un pamirkshkjinaaju ar ugunjiem, lai pish iekshaa galvenajaa joslaa. Ceturtaa Golfa vadiitaajs taa arii dariija un bija prieciigs.

Toč powerī samaitājies

Tēma: Sodi no fotoradariem

kalfonso rakstīja:

fūri (80km/h v/max ārpus apdzīvotās) apdzīt vai ar piekabi vieglo (tas pats) vai velkoņus (kam 50 km/h max) sanāk pārkāpt?

Kā tur īsti ir - vai tev nav pašsaglabāšanās instinkts vai arī tu uzskati ka tu esi ES un pārējajiem jāmūk malā? Man kaut kā vēl gribas dzīvot un es to manevru izveicu ar pedāli vairāk vai mazāk grīdā lai nesanāk "tikšanās" ar kādu pretīmbraucošo - parasti manevrs beidzas pie vismaz 110 - ja patrāpītos fočētājs, tas pat vairs nebūtu cēneris...

Tēma: Sodi no fotoradariem

Japnis rakstīja: sēņo, tas ir vienam, otram tas ir autovadītājs, kurš ievēro satiksmes noteikumus.

Paga paga - es arī gribu ievērot CSN - braukt ar atļautajiem 90 kmph, huļi man kāda kules kasītāja dēļ jāpārkāpj CSN?

Tēma: Sodi no fotoradariem

M77 rakstīja:

Man, varbūt, patīk braukt lēnāk, nestresojot, mazāk laužot auto, ieturot distanci, taupot degvielu, baudot dabas skatus, pilsētas arhitektūru utt - tā ir mana vajadzība, tālab braucu lēnāk!

Kāda veida stresu izraisa braukšana uz 90 kmph 80 kmph vietā? Jā, palielina iespēju saņemt nepamatotu bildi, piekrītu, bet savādāk?

Mazāk laužot mašīnu? Ja braukšana uz 80 kmph 90 kmph vietā dod jūtamu izmaiņu, sataisi to savu nofisto šrotu un beidz likt vislētākās detaļas

Ieturot distanci? Ja priekšā viens sēņo, tad distanci ietur, sēņotāju pie iespējas apdzenot...

Baudot dabas un arhitektūras skatus - tu esi vadītājs, tev ir jāskatās uz ceļu nevis jāskaita vārnas gaisā vai koki ceļa malā

Un degvielas ekonomija - ja tev tie daži simti gramu uz sotaku ir tik ļoti vērtīgāki nekā tavs laiks un velkoties uz 80 tev miegs nenāk...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti