recluse rakstīja: un spēt uzturēt kaut Audi UR Quattro, ja jau nav labāka auto zīmola Tavā sapratnē.
Šis neveiksmīgais salīdzinājums bik izraisīja rēku ![]()
Tēma: Jauns vai vecs auto?
recluse rakstīja: un spēt uzturēt kaut Audi UR Quattro, ja jau nav labāka auto zīmola Tavā sapratnē.
Šis neveiksmīgais salīdzinājums bik izraisīja rēku ![]()
x_rays rakstīja:
A tu noperc kaut vienu no tiem topgear testetajiem apparatiem Normals izklaides raidijums, kuraa uz padaargiem dzelzhiem pamataa tiek testets aplja laiks slegtaa trasee. Ar realo braukshanu uz ielaam tikpat kaa nav nekaada sakara. Un vel neaizmirsti pateikt Klarksonam, ka tava kvatra ir labaakais jebkad uzrazhotais auto pasaulee.
Nu reku par šitentajā tofikā apspriestā aparāta topmodeli GTA klarksons arī vienkārši pateica - sūc
Itāļu "kvalitāte" un 250 zirguspēki bez jebkādām uz ceļa novadīšanas palīgierīcēm kādēļ mk4 VR6 golfmašīnu un fordeļa fcukusu uzvarēt varēja vienīgi dragreisā ![]()
arba rakstīja:
Ja pirmajā vietā būtu vadāmības īpašības (nemaz nerunāju par estētiskā sajūtām ) , tad Golfu neviens nepirktu un citroen c4 arī nepirktu un veco audi tikai ar priekšas piedziņu arī nepirktu
jo šie auto vispār nebrauc , bet tikai PĀRVIETOJAS !!!!
Par golfu - nepārspīlē. Ja labā stāvoklī un ar adekvātu motoru, nav ne vainas - vismaz pirmajiem trim. Priekš savas vienkāršās piekares spēj ļoti labi turēties uz ceļa un vadāmība atsevišķos apstākļos labāka nekā audī ar q.
Principā audī man bija sagadīšanās, ja ne tās, brauktu ar trešo golfu. Joprojām ļoti patīk ar muteres golfmašīnu pabraukt, vienīgi arvien vairāk izjūtu 1.4 mono vārgumu - lai arī ņiprs, bet pietiekams tikai mierīgai braukšanai vai pirmajiem diviem robiem ![]()
ValdisM rakstīja:
kāpēc cienītajam liekas ka neatkarīgāas aizmugures piekares ir dārgākas uzturēšanā kā "atkarīgās' ?
Kāpēc? Pamatā jau pakaļā būs kaut kāda daudzsviru piekare vai makfērsona statnes. Un tad nu tu salīdzini ko tādu ar četrām buksēm kuras maksā dažus latus gabalā... ![]()
Palaidniex rakstīja:
vēlreiz atkārtoju 90% braucēju kaut kā savu pakaļu ir droši un viņuiprāt pietiekami ātri dabujuši gan uz laukiem, gan sēnēs utt utjpr.
Nē nu pēc taviem standartiem tādiem raidījumiem kā Top Gear, Fifth Gear utt nav nekādas jēgas, jo priekš kam cilvēkiem zināt ka tur tāda un tāda mašīna spēj izdarīt to, ko 90% braucēju nevajag. Kā arī ka alfas vietā vajag nopirkt žiķeli - abi vienlīdz labi apmierinās tavu 90% braucēju vajadzības. Perfekti!
Tēma: Sodi no fotoradariem
Droši vien tāds absurds kā te manā ciemā, kur savulaik pagasta padome aiz neko darīt uz vienas jaukas, pārredzamas ieliņas, kura atrodas ārpus sētām, uzlika šitento zīmi. Tāpat lielākā daļa brauc uz 50.
Tā vietā lai uzliktu vismaz vienai pusei "apstāties aizliegts" lai pie veikala lohi neparkotos abās pusēs ![]()
Tēma: Jauns vai vecs auto?
TDIOTS rakstīja:
iet strādāt
waj tirst
Biju. Nu manam audī ir jauns karājošais gultnis ![]()
Lēti varbūt. Bet tajā pašā enerģētikas blogā tā autors bija sarēķinājis ka ja visas pasaules enerģijas vajadzības tiktu apmierinātas ar atomreaktoriem, civiliem nolūkiem izmantojamais urāns beigtos pēc pieciem gadiem... ![]()
Tēma: Jauns vai vecs auto?
A ko man darīt ka man nav šīra vaļasprieka - regulāri mainīt mašīnas?
![]()
Palaidniex rakstīja:
tak lasi ko jams raksta - vienkārši un mierīgi pārvietojot savu pakaļu (kā to dara 80% stūºētāju), izņemot ekstrēmus apstākļus - vaše nekādas atšķirības nav nedz piedziņai, nedz dzinēja tipam/jaudai/degvielai
Tas viss sāk spēlēt kādu lomu tikai tad, kad sāc braukt ātrāk...
Tu gribēji teikt - vienkārši un mierīgi pārvietojot savu pakaļu pa gludām pilsētas ielām...
Bet ja tie apstākļi ir šādi, kā tu nosauc, tad gandrīz jebkas būs ar vienādu vadāmību, vienīgi busam būs gabarīti lielāki... ![]()
x_rays rakstīja:
Niicas skolaa maaca tikai rakstiit, bet lasiit nemaaca? Tavai zinaashanai vidusmera spainja izmera priekshpiedzinjas lamatas uz celja uzvedas +/- vienadi. Ja taisies trasee taisiit rekordus, jaa, tad gan japiestraadaa. Bet normali braucot nekadas dizhaas starpiibas nav, tas ir praksee parbaudiits uz padsmit dazhadiem peppelaciem.
Ak tā, tātad, teiksim, tāda lieta kā pakaļas riteņu neatkarīgā piekare pilnīgi neko nedod? Nu labi, ja tu tā apgalvo, tad tās šitentajā tofikā pieminētās alfas nododam tolmetā, jo tām tādas ir, tātad dārgāka uzturēšana, un braucam ar trešajiem, un droši vien arī ceturtajiem golfiem, kuriem tādas nav...
B3 A80 starpība bija ļoti spēcīga starp bezpiedziņu un quattro [q ir neatkarīgā piekare visiem četriem ripuļiem, bezpiedziņai nav] - pa grantētu ceļu, kur es ar savu A80 braucu uz 80, ar viena cilvēka A80q es braucu uz 120, jo tik ātri vajadzēja braukt lai gūtu tādu pašu ātruma sajūtu. Baidos ka piedziņa šajā gadījumā neko neizteica, jo zem haubes bija ļoti sūdīgi ejošs 2.0 16v, kura vārgo ņūtonmetru sadalījums tajā situācijā neko īpaši izmainīt nevarēja.
Ko ko - vācijā tik daudz AES?
Šie tak kratījās no tām stacijām vaļā, austrumvāciešu iesāktus projektus nogrāva utt.
Tēma: Jauns vai vecs auto?
Nu tad tas bija kaut kāds viens moments. Kad es tikko tiku pie tā A80, kuru tev tik ļoti patīk pieminēt, zupa maksāja uz 60 saņiem un gāze 30,9.
Tēma: Jauns vai vecs auto?
nomiks rakstīja:
Psiholoģiski sev biju uzlicis degvielas cenas robežu - Ls 1,00.
Tu lieto degvielu kura jau maksā latu? ![]()
Nu labi, lai tā būtu. Atliek vien pie traķa angāra uzsliet vienu propelleri uzlādēšanas vajadzībām
Tam arī būs nepietiekams lietderības koeficients?
![]()
i_edgars rakstīja:
Ar elektrību ir precīzi tāds pat fufels kā ar rapšu eļļu!! Ja nav fosīlās, tad no kā ražôs??? No rašā? Pie kam iegūstot elektrību no fosīlā lietderības koefisients ir mazāks, kā to pat fosīlo sadedzinot dīzelī vai benzīnniekā.
Ja tu to elektrību saražosi mājās ar savu paštaisīto tvaika katlu, trīskāršās izplešanās tvaika dzinēju kurš griež ģeneratoru, varbūt
Tā vispār elektrostacijām nav tādas spēcīgas problēmas kā vietas ierobežojums. Un bonusā - elektromotoru lietderības koeficients, kā priekšā dīzeļi spēcīgi nobāl.
i_edgars rakstīja:
Lai iegūtu 1 litru rapša eļļas ir jāiztērē 1,2 litri dīzeļa... Tā ka rapšu eļļa nekad pat teorētiski pārdošanā nevar būt lētāka par dīzeli. Citiem vārdiem sakot nevar iegūt rapšu eļļu tērējot tikai rapšu eļļu!
Var - vajag izmantot elektriskus traktorus ![]()
Tēma: Sodi no fotoradariem
Palaidniex rakstīja:
ok - kā noteikt vainīgo nepareizi noparkotam auto?
kam piestādī - vadīājam, kura tur vairs nav, vai vīpašniekam, kam pieder auto?
Stāvēt pie mašīnas un gaidīt kurš nāks ar to braukt... ![]()
Tēma: Džipveidīgie
VWfans rakstīja: Shodien nogaaju 30 km paargaajienu no Vecumniekiem liidz Kjegumam. Lai arii satiksme tur laukos nebija intensiiva, tomeer mezhainaa apviduu garaam brauca forshi dzhipi - jaunais Hyundai-ix35, jaunais Touareg un ieprieksheejaa modelja Lexus-RX400.
Neviens no tiem gan par džipu tā kā nebūtu nosaucams... ![]()
Tēma: Džipveidīgie
Nu darba mašīna ir darba mašīna
Ciema zāģētavas sagādnieks arī braukā ar ko tādu - laikam jau tas pords mazda vien ir.
Ja man par to maksātu, arī būtu ar mieru ar ko tādu braukt ![]()
Tēma: Džipveidīgie
GB12 rakstīja:
Nu jau nu jau!!! Nepiekritīšu. Es, starp citu, arī apsveru parketnieka iegādi. Rāmja bobiks man 100 gadus nav vajadzīgs, bieži bezceļos nebraucu, bet, nu, reizēm ir nepieciešamība pēc, kā tur pareizi bija, paaugstinātās caurgājamības auto, t.i., kaut kas pa vidu starp vieglo un džipu.
Hm. Man nah nav vajadzīgs nekas paaugstināts, bet ja kāds ražotājs piedāvātu kaut ko līdzīgu manam A90q [sedans ar adekvātu motoru un pastāvīgo pilnpiedziņu] bet ar rāmi, nevis nesošo virsbūvi, labprāt uz tādu pārietu - būtu garantija ka kaut kur bik spēcīgāk pasportojot pēc tam bundža nav šķība līka un saplaisājusi.
Man gan vēl salīdzinoši ir tādi sīkumi, viens stiliņa biedrs uzcēla B4 CQ, kur visa ugunsmūra augstumā bija plaisa un līdzīga plaisa starp pakaļas riteņiem... Nu neder tās nesošās virsbūves nekam...
Tēma: Džipveidīgie
DekstersFF rakstīja: msh, kas vainas sēdpozīcijai? foto2.inbox.lv/... Un izbraukt var pa taisno
Priekš tādas nodarbes nekāda, bet ikdienā braukt pa ielām un šosejām, tupot uz taburetes, personīgajā mašīnā? ![]()
slaaists rakstīja:
Ne, ne, šo pat citādāks nesapratīs
Un runājot par blondīnēm, viņām no fiat barchetta paliek tikpat slapjšs kā no porsche, un no fiat coupe, kā no ferari! Doši vien ir kāds audi arī, kurā blondīnes apslapinās, kad msh rāda sava auto performances Kartam savs!
PN, es savam audī tādas klāt nelaistu ![]()
Tēma: Apdrošināšana
recluse rakstīja:
P.S. UK bez iepriekšējas apdrošināšanas vēstures, ar visu riska grupu (nerezidents, vecums + auto) "octa" priekš wrx zubāra bija ~80 mārciņām mēnesī. Papildus klāt pielikt saabu un skodu būtu vēl 20 mārciņas, viņi saprot, ka ar visiem vienlaicīgi nevaru braukt. Variants par sevis bez konkrēta auto apdrošināšanu gan vēl dažas reizes dārgāk būtu.
Zato toties ir vecums [30 vismaz būs? ] un noteikti bija jauka pilsētiņa un jauks rajons.
Es savulaik kad tur biju, intereses pēc ievadīju savus datus iekš comparethemarket.co.uk vai kā tur tā lapele saucās, un paņēmu "kaut kādu" B3 A80 ar 1.6 TD, kas pat nemaz motors nav - piedāvātās cenas bija 2-2,5k robežās. Zaibis.
slaaists rakstīja:
Pag, kur ta lētāk? Tač naudas melnais caurums jebkurš itālis! Te pēkšņi lētāk?
A ja tu pērc gadu un aprīkojumu, bet par uzturēšanu nedomā - nebūs lētāk? ![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
3