Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Krīze un Opel Combo

Pasaki, rēķinātāj, kas ir slikts braukāt ar tādu pasažieru bišubūri un nevis kravas?

Tēma: SAAB ēras beigas

Es pieņemu ka neapmaksātā reklāma bija nevis raksts bet gan kāds banneris tajā lapā

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

WALA rakstīja: Tiem kas kaut ko no akciju tirgus ko saprot :

www.technologyreview.com/...

Cilvēki atrod arvien jaunus veidus kā kāpt uz grābekļiem !!! Un galvenais tā nopūlas iegūt zinātniskus grādus lai nodarbotos profesionāli ar grābekļu (uz kā uzkāpt) radīšanu. Kā pie velna vispāº var pirkt un pārdot akcijas ja nav ne mazākās sajēgas par to ko uzņēmums ražo, cik investē attīstībā pētījumos utml. ?!?!? Es esmu šo spēli virtuāli spēlējis - tas protams gudrāko matemātiķi līdz bankrotam nenovedīs, taču tirgu šādi sapiš pilnībā un arī pilnībā funkcionēt spējīgus uzņēmumus var novest pie ļoti strauja bankrota !!!

Kapitālisms nozīmē parazītus. Birža ir viena no šādām parazītisma izpausmēm - uz kāda rēķina iesūkt naudiņu.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Ā, un kas vēl jautrāk - dažs labs brits arī domā par emigrāciju

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Vakardien vienā britu audī ļoļiku forumiņu pāršķirstot sanāca smiekli. Šiem valdība taisās tīri smuki palielināt nodokli zupai - 25 proči klāt - un tur tajā tofikā panesās līdzīga noskaņa kā te Vajagot eiropas savienības dalības maksu tērēt tur, kur tā tiek iegūta, vajagot to, vajagot šito

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

brmbrmm rakstīja:

Vai nu viens slikti skaidroja, vai nu otram slikti pielec, bet visticamāk, zinot seenes augstprātību, viņš būs pavirši lasījis citu teikto, tādejādi nevietā uzbrauca sretskedam. Bet ņematies vien- citiem cirks par velti un redaktoram labs prāts (lapas apmeklētība līmenī). Nepazīstu Elmāru, bet par seeni vispār tik maz zināms, ka pieļauju, ka tas ir redaktora izdomāts virtuāls subjekts, radīts, lai uzturētu diskusiju.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

WALA rakstīja: Msh - pirmā lieta - tu nepareizi meklē:

kompānija ir Danisco Sugar, preču zīme Dansukker

Bet par to ka redzēja Goodmenu - kas t o lai zina tikpat labi varbūt valdības vizīte papētīt lietas, un neesmu redzējis vēl nevienu citas valsts svarīgu personu uzņemšanu bez īpašnieku līdzdalības !!!

Pieļauju ka minētajam personāžam ja nebūtu slinks nebūtu grūti noskaidrot uzņēmuma akcionārus.

Atkārtoju vēlreiz, lielākiem un vieglāk salasāmiem burtiem - TAS TEKSTS NAV MANIS RAKSTĪTS

P.N. Ierakstīju googlē "godmanis + danisco sugar", pirmajā lapā esošie rezultāti bija tikai tādi, kur ziņu lapā par "jelgavas cukurs" brenda nopirkšanu citā rakstā ir kaut kas ar godmani

Kādas ar cukuru saistītas lietas godmanis varētu būt pētījis? Vai vērts investēt danisco sugar?

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Bet vispār šis ir piemērotākais iauto tofiks priekš vienas interesantas lietas. Šo tekstu rakstīja viens chatotājs, es vienīgi izņēmu nicku:

gribi veelvienu sazveerestiibas teoriju par kuru es pat netaa neko nevareeju atrast?

Mums te vienam radiniekam deels straadaa Daanijaa - DanSucker

Cukuru taisa

atceramies arii, ka DanSucker nopirka "Jelgavas Cukurs" prechuziimi un jelgavas cukurs tagad razho daanijaa

tad nu luuk - vinjiem ruupniicaa pasaka, ka shoreiz viss jaaiztiira taa, ka spiid un laistaas - brauks iipashnieki no valdes skatiities

atbrauc iipashnieki un zini ko tur tas chalis irauga? viens no iipashniekiem ir Godmanis

naaais - latvijaa cukura razhoshanu nobeidz, un pasham investiicijas Dansucker

taads kretiinisms

ierakstiiju guuglee godmanis + dansukker - nekaa neatradu

Jauki, vai ne?

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Ko es varu teikt - ja nebūtu deksters ar savu ietiepību vietā un nevietā, šis tofiks jau sen būtu nogrimis aizmirstībā. Esmu runājis.

Tēma: Rūsa

ValdisM rakstīja:

fokuss ir izcils auto no visiem aspektiem, ja to salīdzina pret 80-to gadu auto modeļiem. Un var nopirkt pa kādiem 1000 eiro

Ak tā, visiem, saki? Ir nu gan tev tie aspekti ļoti trūcīgi... Izcila tā miza varbūt ir salīdzinot ar kādu astoņdesmito gadu eskortu vai asaku, bet audī to mizu, diemžēl, izbāzīs vienos vārtos Pieņemu ka nenopists B3 vai C3 to fokusu izceltu pat remonta izmaksās - audī remontētājam nav jābūt faķīram lai iemānītu bukses visādās tizlās vietās Par rūsu un citām lietām nerunājot.

P.N. Kas tā vispār par desmitgadīgu mašīnu, kura maksā 600 ls? Neesi šīrim radinieks? Tam jau arī patīk ar nofistām miskastēm braukāt

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

ValdisM rakstīja:

vislielākie sēņotāji un neprognozējamie braucēji (bez tuvām gaismām, bez pagriezieniem,.u.t.t) ir ar 80-to gadu autiņiem braucošie. Top 3 auto šiem ir (bez noteiktas secības)

VW Golf

VW passat

Audi 80

Opeļu šajā kategorijā nav, jo 80-gadu opelis jau ir muzeja cienīga relikvi8ja

Nu tāpēc jau es saku ka Visuma Centrs nav normāla vieta Kas uz ceļiem sēņo manā galā, jau uzskaitīju, cik šoziem sanācis pabraukt, diži nekas nav mainījies

P.N. Tad jau tu arī esi sēņotājs un neprognozējams braucējs?

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

uupis rakstīja:

modena rakstīja: …vilkās Audi un Mazdas īpašnieki...

Pag, pag, pag…

Te kautkas nav īsti kārtībā… Parasti tak visiem traucē BMW.

Tā kā vai nu tu kautko lej, vai arī vēlies lai katrs braucējs uzliek uz jumta displeju uz kura rakstīts iemesls kāpēc tad viņš brauc ar 70-it…

Nepareizi - parasti vai nu sēņo būmeristi [pakalas bezpiedziņa + pietiekami jaudīgs motors] vai žopelisti [sēņotāji pēc dabas, kas nopirkuši atbilstošu pepelacu].

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Varbūt arī zvejnieki, bet vispār ir lasīts ka viņiem bija aizgājis bums sapirkt lēto cepamo eļļu veikalos un aidā, menti to esot atklājuši reida pret dūmainiem ķīseļiem laikā apturot tādu, kam bākā puse eļļas

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Ko RAF ar tranzītiem darīja?

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Shiirs rakstīja:

tu jau labak zini, laukji jau lej visadu drazu sev baakaas.

Ej atspārdies Netā ir ne viena vien lapa, kur var nopirkt rūpnieciski izgatavotu cepamās eļļas iekārtu - apsildāma tvertne, trubas ar vārstiem, vēl pāris mēraparāti utt...

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

recluse rakstīja:

Prieks, ka Tu visu zini labāk, kur kurš kādu pa logu vēro. Domā viņš lāpstu no *******s izvilka? Neredzu vajadzību palīdzēt cilvēkam, kurš nemāk pat iešūpot auto, lai pārvarētu 5 cm uzkalniņu, lāpstu aizdevu, lai jau rokas. Un gudrs cilvēks paskatītos kur brauc nevis tikai mauktu nedomājot.

Parasti lai nogrimušu mašīnu izšūpotu, vajag vēl vienu kas bik pastumj, nu kā tajā gadījumā, kad es izstūmu kaimiņa mersi

Un ja jau tā bija tikai 5 cm bedrīte, tad kāda vēl skatīšanās - tu katru 5 cm dziļu bedrīti ieraugi?

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

janhoff rakstīja: domaa, ka pakaļpiedziņa ziemā ir labāka par priekšu?

kkā neesmu manījis, es ar priekšpiedziņu pārsvarā braucu garām pakaļas stūmējiem.

+1

Tik neaizmirsti ka naži [vienalga, iedomātie vai īstie] ir jau sen pirms tevis aizlidojuši

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Yetti rakstīja: ražošanai arī vajag licenci... vismaz LV...

Kur ir ražošana?

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Shiirs rakstīja:

es kautkur pa explorer vai discovery skatijos, kaa viens dzheks kautkur ASV iepirka pa leto no visadiem McDonaldiem veco elju, ar kuru vini cep frii kartupeljus. shis bija majas uzkonstrueejis aparaatu, ar kuru no tas vecas eljas ieguva biodiizeli un partaisijis savu veco volvo, lai vins to suslu atbalstiitu reali pa leto vins tur brauca.

Ko tu tur murgo, kādu vēl biodīzeli ieguva Ķīselis darbojas ar cepamo eļļu, tikai to vajag vai nu šķaidīt ar naftas ķīseli, vai arī to eļļu vajag pasildīt, lai tā nepaliek pārāk viskoza. Un izlietotu eļļu ir jānofiltrē.

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

Crankshaft rakstīja: blablablā

Pasaki tu, kā padomijā bija - visu laiku mauca ar ziemenēm vai visu laiku ar vasarenēm

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

smaidiigais rakstīja:

????

kaut ko jauc, vecīt.

Ziemas riepu tādā izpratnē kā tagad nebija kā šķiras.

Tu gribi teikt ka visi brauca ar kaut kādām parastām riepiņām ar zemu un ļoti līdzenu protektoru?

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

Chankaishi rakstīja: Diez vai tur tā vaina! Braucu ar pajaunu bembi, visādas tur dinamiskas un stastiskas kontroles piedziņai, bet sāk strādāt - jūt. Taisīt smuki slīdošos pagriezienus pagrūti - pakaļu(autiņam) tik pat kā nevar samest. Lielākoties visa tā vaina priekšpiedziņā un mītā, ka ar bēršanu virsū, izslīdot līkumā, var kaut ko glābt. Nevar! Tāpēc uz slidena ceļa man daudz vairāk patīk aizmugures piedziņa. Varbūt arī mētā vairāk, toties kritiskā brīdī vieglāk savaldīt. Un 4x4 uz slidena ceļa asos līkumos daudz neatšķirās no priekšpiedziņas.

Ja nebrauc kā urla, ar priekšas bezpiedziņu tas kritiskais moments iestājas n reizes vēlāk Un atšķirībā no pakaļas bezpiedziņas, priekšas bezpiedziņai viens buksējošs velkošais ritenis nemēdz rezultēties driftā. Protams, ja tu iedomājies sevi par riktīgu gonščegu, kam pa līkumainu un ļoti slidenu celiņu jāgāž cik tik vien iet, tad jā - agresīvi braucot priekšas bezpiedziņai iestāsies p istaisni.

P.N. Priekšas bezpiedziņai uzbēriens līdz, tikai saķerei jābūt niknākai, nevis "parastas ziemenes uz ledus", tb ne ziemā.

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

arba rakstīja: Par ziemu

Atceros vēl savu jaunību - bija ziemas, bija žigulis ar vasaras riepām un visi brauca

Un neatceros, ka būtu skaļi vaimanājuši, ka dabas katastrofa

Man gan pārsvarā tie, kas tajos laikos braukuši saka ko citu - ka nebija vasaras riepu - nevis ziemas riepu

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

Nē, zaļie. Esi redzējis mašīnas, kurās var iekāpt vairāk par vienu cilvēku? Un kas notiek ja pilsētas centrā ir tāda kaut kur jānoparko un visiem pasažieriem jāaiziet uz vienu un to pašu lokāciju?

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

WALA rakstīja: Blad veči jūs te laižat tā itkā nekad negrasaties novecot !!!

Nu deksis negrasās.

WALA rakstīja:

Nez kā jums labpatiktu savu uzņēmuma peļņu piesaistīt IKP pieaugumam/dilumam - konceptuāli tas ir stipri līdzīgi !!! Tas ka ir nepieciešams sistēmu normalizēt un nepieļaut ka kāds nepamatoti sāņem tūkstosus bet kāds 100 latu - tas ir cits jautājums nevis tagad ņemsim sociālas iemaksas un iemetīsim "ekonomikas sildīšanā".

Tu kaut ko jauc - tas vairāk ir dividenžu piesaiste peļņai, nevis - peļņas nav, bet dividendes nemainās.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti