Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

recluse rakstīja: Šodien pie kaimiņiem bija w124 musaravozs piebraucis, griežoties riņķī iebrauca bedrītē, apstājās un nevarēja vairs izkustēties no vietas, tas viens aizmugures ritenis tik eleganti griezās un viss. Viņš kko teica par netīrītu ceļu, bet kad paņēma lāpstu un sāka rakt bedrītei malu nost, izrādijās, ka līdz cietajam segumam bija zem 5 cm sniega. Pieņemu ka tādiem idiotiem jebkurš sniega daudzums ir katastrofa.

Es arī esmu braucis zem maksimāli atļautā, bet kad aizmugurē uzrodās "4x4 kingi" man nesagādāja problēmas maksimāli viņus palaist garām, lai šamiem nevajag pārgalvīgi izpildīties man garām braucot. Bet ir tik daudz principiālisti, kas nekad nevienu nelaiž, kaut visiem traucē.

Pričom tur idiots - jo mašīnai nav bloķis vai LSD? Man drīzāk liekas ka idiots esi tu, neaizejot palīdzēt Es šādā situācijā, pa logu ieraugot ka kaimiņam līdzīgi ar mersi sanācis, apģērbos, izgāju laukā un izstūmu. Vēl vakardien, kopā ar kaimiņu un vēl vienu viņa vecuma vīru ejot liepājā pa vienas mājas sētu, turpat blakus viens tranzīts šitā pat nogrima, nu ko, pastūmām jamu bik

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

+1

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

recluse rakstīja:

Kaut +100, bet noteikumos ir punkts arī par to, ka jāpapirž malā, ja aiz Tevis veidojas sastrēgums dēļ pārlieku lēnas braukšanas. Piemēram, kāpēc ir jābrauc ar 55 km/h pa otro joslu virzienā uz Ogri un spītīgi jāsaka, ka tas ir droši. Esmu dzīvē redzējis, kas paliek pāri no tādiem drošo auto, kad viņi ar saviem 55 izlien otrajā lai apsteigtu tos kas brauc uz 50, bet nepamana, ka ir arī kas brauc ar atļautajiem 90 pa otro un fiziski vairs apstāties nevar.

Tas ka ir cilvēki, kam darbs saistīts ar braukšanu ir neizbēgami, bet tāpēc sniegs ir vainīgs, ka nemāk braukt? Ja naff naudas labām sezonai piemērotām riepām, jāsēž mājās vai jabrauc ar sab. trans.

Tēma: Rūsa

i_edgars rakstīja:

Bet es labi pazīstu vairākus cilvēkus, kas ir nomainījuši ne vienu vien Fordu, bet no šīs markas pat netaisās atteikties, pie kam ar katru Fordu nobraukuši ilgi un daudz.

A šitas man atgādina stāstu par opelistu, kurš arī nomainījis vairākus opeļus, kad laiks pārdot, pārkrāso, pārdod, a nākamais īpašnieks brīnās, kāpēc pēc gada sliekšņi krīt ārā.

Tēma: Rūsa

i_edgars rakstīja:

Diemžēl par to pat Skorpi ir jāsaka ka daudz maz normāla kvalitāte bija tikai 86, 87, 90, 91, 92, 98 (ne dīzelim) un 99. (ne dīzelim) gados ražotajiem, pārējiem bija būžīgās un nebeidzamās problēmas ar elektrību.

Elektrību samaina vai novērš problēmas Protams, ja skorpim provodkas nav galīgi caur pakaļu sabāztas

Tēma: Rūsa

A kur jūs raujat "fordus"? "Fords" ir ford motor company ražota liela kaste ar lieliem burtiem F O R D aizmugurē, burbuļojošu V8 zem haubes, pakaļas bezpiedziņu utt. Kamēr jūs runājat par ford motors europe ražotajām kastītēm - fordeļiem Piedevām abi slavē, bet katrs savu - iedgars vecu skorpi - pēc idejas vecu, primitīvu lamatu, bet tāpēc tā lamata ir mūžīga tādu iedgaru rokās un ražota laikā, kad fordelis neražoja eiropas sūdīgākās mašīnas , a lidvāvere slavē kaut kādu fokusu - kas tajās caur pakaļu uztaisītajās urnās ir ko slavēt? Lētais ceņņiks - jo normāls cilvēks tādu urnu negrib, kur nu vēl iedgara tipa cilvēks? Nu tas vienīgi... Nekā cita tur nav, ne kvalitāte, ne aprīkojums, ne dizains, un motors parasti arī ir aiztaupīts priekš citu marku braucējiem Varu tikai pabrīnīties, kāpēc briti ar tām urnām masveidā brauc, bet nu, cik dzirdēts, desmitgadīgus par sviestmaizi var nopirkt, droši vien tāpēc, ka lai kaut ko samainītu, jānofišas kārtīgi, a tur tas reizinās ar 50-100 mārciņām stundā

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Kanibaals rakstīja: Eļļas nemainītāji riskē ar šo:

www.carbibles.com/...

www.carbibles.com/...

Haha, fail Bet nu es zinu kas ir tajās bildītēs, kuras tu gribēji ielikt - sābi.

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Shiirs rakstīja:

es parasti pardodu visus tos sudus tadiem mulkjiem kaa tev, sastastu ka esmu mainijis karba elju, pucejis un esmu autopederasts. un tad tadi mulkji ka tu chikst, ka viss ir slikti, un ka gada laika 1000 lati jaiebazh lai brauktu

Žēl ka tu nezini kāds es esmu Ja es nodarbotos ar mašīnu mainīšanu, tad kā reiz no tādiem neņemtu, jo nav jau nekāda garantija ka ja arī tas 'viss" ir mainīts, ka tas nav darīts caur pakaļu ar rokām, kuras aug no tirsas. Tad labāk to visu izdarīt pašam.

Tēma: Vai tiešām esam jau tik truli ?

Pārmaiņas pēc piekritīšu deksteram, problēma nav ceļos bet blīvēs starp stūri un sēdekli. Pēdējajās pāris dienās pat sanāca bik pabraukāt, aizvakar ar golfmašīnu un vakar, kad sniegs jau bija diezgan nokusis, ar T4, kaut kā neredzēju neko, kas traucētu braukt uz ierastajiem 90-100, ja nesaita dažus sēņotājus pie situācijas kad kāds brauc pretī. Manevrējot pa pilsētu vai celiņiem, jā, rullējot pa šoseju nē.

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Yetti rakstīja:

Shiirs rakstīja:

normalam vidusmera auto transmisijaa nemaina elju nekad. tieshi taa. nekad.

šīri netirs...

Nu tas ir šīris - viņš mašīnu nopērk lai to nofistu un pārdotu kādam sev līdzīgam. Un tad jau pajāt, vai kārba gaudo vai sūdīgi slēdzas, galvenais lai tik kustas uz priekšu.

Tēma: Jauns brīnumlīdzeklis?

Kopš kura laika uzuala ir dursis?

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Sretsked rakstīja:

Kas igauņiem izskatās labāk-tā virspusēji skatoties-saimniecisks piesitiens ceļiem, pieturām, P vietām...vairāk padomāts, salīdzinot ar mums ...un arī,protams, leišu ceļi. Bet, nu nobrauc no maģistrēles un saredzēsi bedru bedres arī tur....

Par leišiem saka to pašu. Reāli gan redzēti tikai sīki vietējas nozīmes celiņi ne tajā labākajā stāvoklī, nekas vairāk. Nu labi, varbūt žemaitija ir labākā stāvoklī nekā pārējā lietuva Toties viņiem nav valsts nozīmes ceļi ar 20 cm bedrēm, šie lej virsū jaunu asfaltu tikko kā sāk parādīties bedres

Tēma: Rūsa

Sretsked rakstīja: Turki Vacijā mašīnas neremontē pārdošanai uz Latviju, beidz dzīt muļķības. Tās remontē šeit. Turki pārdod sasistas, nodzītas...tas ar viss.

Jā, kā tad. Muteres golfmašīnai noteikti pa ceļam uz prāmja 1.6 no motortelpas izlēca ārā un tā vietā iekrita 1.4 un atkruķījās odometrs.

Tēma: Ģenerātora gļuks vai kas cits.

Tu tur āksties vai kā?

Tēma: Rūsa

Dāmas un kungi, beidzam apspriest fordeļu detaļu ceņņikus un plīsanu, šī tofika tēma ir rūsa , a tā visām mašīnām ir vienāda, pat vienādā krāsā - brūnā - , vienīgi atšķiras ātrums.

Tēma: VW Touran 1.9 tdi

HIPPY rakstīja: Ir auto kam tas ir standaraprīkojumā.

Un tas nebūt nenozīmē ka salonā tagad keksi skrūvē iekšā tās Hellas miglas

Nu priecājies, tūrāns ar miglām standartā maksātu par 234 eirām dārgāk

Tēma: Biistamaa kreeslu apsilde mazdai 6.

Ieliec sildelementu no tāda modeļa, kam ķebļi paši no sevis nesāk degt

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

STALINS rakstīja:

Pirmajā laikā, protams, viņus pirks stipri attālu no tehniskām lietām esoši cilvēki, bet vēl pēc gadiem 5-7, droši vien tie ķīnieši kvalitātē ne īpaši atpaliks no citām auto markām...

Atcerieties kā bija ar auto no Japānas, tad no Korejas.

P.S. Un principā tā arī iedomīgajiem eiropiešiem vajag.

Ja, piemēram, vācu auto būtu gājis savu normālo konkurences dzīto evolūciju, nevis kaut kādu karteļu nolemto autobūves attīstības ceļu, tai skaitā alkatības dzīto bāšanos ar savām tehnoloģijām Ķīnas tirgū, tad mēs tagad brauktu ar auto, kam nebūtu vajadzīgas visādas apkopes, kas nelūztu un nerūsētu vismaz 10 gadus, un ķīniešiem pat prātā nenāktu būvēt auto priekš citiem tirgiem, izņemot Āzijas.

Tagad tas ir tikai laika jautājums, ka nospiedošais vairākums lietos Ķīnās auto.

Vot.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

kommonreila ķīselis nav tas pats kaksis?

Tēma: VW Touran 1.9 tdi

mļe, ķīniešu ražojuma

Tēma: VW Touran 1.9 tdi

cap rakstīja:

Nu šie punkti iespārda konkrēti.

pakete sliktiem ceļiem ir ķipa vemjamais maisiņš tā kā ļotenēs + plastamsas panna???

Miglas lukturiem par tādu naudu normāli jābūt uzmontētiem uz apzeltīta ķengura.

Grabažnieka pārsegs trešai ķebļu rindai par tādu ciparu ir neapšaubāmi kaut kas interesants.

Roku balsts, cerams, apvilkts ar ko smalkāku par "parasto" alkantru

Reāla tautasmašīna...

Par grabažnieka pārsegu un sliktu ceļu komplektu piekritīšu - a kas tev nepatīk miglu ceņņikā? Tavuprāt "miglas lukturi" = divas ķīniešu ražoki,a buļļa acis pa cēneri komplektā? Pārītis hellas miglu komplektā ar slēdzi un vēl pāris niekiem, kas tur izmainās, noteikti šitā arī izmaksā

Tēma: Biistamaa kreeslu apsilde mazdai 6.

DimanC rakstīja: nu labi - vispār jau autoražotāji varēja paredzēt šādu "ūbersarežģītu fīču" un iebūvēt beņķos termosensoru.

kā pārcepas - atrubī apkuri un/vai izmet paziņojumu.

A kas viņiem jāparedz? Ka tur kaut kas safisīsies un sāks sildīt par daudz? Kurā ķebļa punktā šos datčikus grūst un cik lielā skaitā? Un, visbeidzot, kā garantēt ka tie datčiki, no kuriem normālā gadījumā jēga būtu = 0, nepadarītu ķebli neērtāku un paši pēc dažiem gadiem neatsprāgtu?

Manam audī ir ķebļu apsilde - kā jau audī, sešos līmeņos, ko izveic releji, kas pēc datčika rādījumiem slēgā ķebļus iekšā ārā. Pašu datčiku var mierīgi sataustīt, tāpēc tas iebāzts sēdekļa daļai jau tajā vietā, kur to aizsedz atzveltne - lai cilvēks tam nesēdētu virsū.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

modena rakstīja:

esi lasījis par Dallesa plānu?

deksters izskatās pēc klasiskā šī plāna upura... un ja visai objektīvi vērtēt - tad vel apslēpts padomju inteliģents - jeb s***ks...

Dajoš linku vai vismaz anglisku nosaukumu lai var sameklēt un palasīt.

Tēma: Nozagts Golf MK2

Kūteni durvīm priekšā arī kā bīns piekabināji?

Tēma: Nozagts Golf MK2

Nevis tu nemāki bet te nevar

Lasītākie raksti

Jaunie raksti