batka rakstīja:
msh rakstīja: Man plauktā atrodas tāda laba grāmata - Buņimoviča "Praktiskā fotogrāfija" Kaut gan zenītu lietot iemācījos bez tās, atšķirībā no mūsdienu vidējā lāmera - divu podziņu spiedēja , man neradās problēmas ne ar ekspozīciju, ne objektīviem
Ja tu jau ""asuma dziļuma"" principu paradiji kads esi spečuks foto jomaa
Kas tas atkal par tādu "batkismu"[lasīt "trulu idiotismu"]?
Asuma dziļums - parādība - jo mazāks diafragmas ["blendes"] atvērums, jo lielāks asi attēlotais dziļums - uz objektīviem tas ir attēlots
Un analogajiem ziepjutraukiem ar nekustīgajām lēcām [un arī mobjiem
], ieregulētiem uz, teiksim, 3 metriem, fokusa attālums kaut kas uz trīs centimetriem un blende uz 11 - asums no kādiem 0,8m līdz bezgalībai
Batkam to, protams, nesaprast - viņš tik zina, ka uz ciparu ziepjutrauka ir divas pogas - vienu nospiež, atskan melodija un izlien "snuķis", otro spiež un viss notiek
Cilvēks, kas māk lietot klasisku tehniku, būtu iebraucis fiškā, nevis kā te, kur kādos desmit postos cilvēki brīnās par savu nezināšanu un palaiž tipisku iauto spamu
Nebiju to pamanījis, btw 
Nu jā, pie tādas jaudas gan
Btw skaista jaudas/griezes attiecība tam aprīlim
Tāds motoriņš mašīnā būtu maigi izsakoties interesants 
Sretsked rakstīja: Ir tak man tāds ar, 90Q...nav jau nekas tur tāds uuberkruts....Aprilia kabina viennozīmīgi
Cik aprīlim bija lopi, kādi simts?
Nu tad liec iekš tā A90 2.2 20vt un uztaisi kādus 450 lopus 
Kaspersky rakstīja:
msh rakstīja: Hm, jāapvāc bik dzīvoklis, pēdējo dienu darbības dēļ tas pārvērties par miskasti, rīt iebrauks vecvecāki, ka nenokrīt
Apvāc gan, savādāk vecvecāki uz ielas izdzīs
Kādā sakarā jami mani varētu kkur dzīt? 
Hm, jāapvāc bik dzīvoklis, pēdējo dienu darbības dēļ tas pārvērties par miskasti, rīt iebrauks vecvecāki, ka nenokrīt 
P.S. Izbraucot ar tādu, visus tos līzingotos CUVistus gribas nosaukt par mazohistiem 
Kaspersky rakstīja:
msh rakstīja: Tā mļe. Liku savam šrotam visu kopā [beidzot ir priekšā pacēlāji ], piebrauc viens nedaudz pazīstams ar A90q Tā nu mēs tur gari papļāpājām [šis NG vietā taisās likt KG ], bik izmetām vienu līkumu, un sapratu, ka mans motoriņš ņifiga neiet Pļē.... Pieci katli tomēr griežas jauki Pilnīgi pašam sagribējās
Kurā brīdī tad 1,8 motors gāja? Jeb esmu kaut ko garām palaidis?
Tas negāja, esošais ar to salīdzinot iet, bet ar NG - ne 
Es nu nezinu, kura tante tev to teica 
batka rakstīja:
msh rakstīja: Nezinu, man pajāt, kā rakstīts iekš carbibles - ja maini eļļas marku, tad pie tās turies! Un tā arī darīšu Labi, nākamnedēļ mainīšu eļļu [kopā ar visādām blīvēm un šālēm ] un marku arī nomainīšu, bet tas ņipričom - domāju, ka pēc pārlasīšanas motorā diez cik daudz eļļas nepaliks
PĻe tu ar savam likām rokam tadus darbus taisies darit????
Neesmu tu lai būtu līkas rokas
Manā dzimtā visiem ir taisnas un vienai daļai piedevām pedantiskas rokas 
Labrīt kinžalīt 
Yetti rakstīja: radās doma!
samesties un nopirkt šo tabureti:
www.iauto.lv/...
zinu, ka tā mēs uzzināsim, vai minerālim var liet klāt sintētiku...
un tad varētu samesties uz kādu CDi, CRD un pamēģinātu vai sintētikai var pieliet minerāli...
Haha
Vecajam motoriņam, tikko biju ticis pie sava konstruktora, pielēju puslitru pussintētikas pie minerāļa
Bet tur tāpat kaut kāda putošana gāja vaļā no tosola, cik daudz tur bija pie vainas pussintētika, hvz
Bet kad nomainīju eļļu [uz minerāli
],bija novērojama tikai neliela putošana dēļ beigtās galvas blīves - tā arī gadu nobraucu 
Mirgojošs bremžu papildlukturis pakaļējajā logā ir legāls? 
Sviestc rakstīja:
a moš kaut kur Redam ir pieejams skaitītajs, nu tjipa, nospied divas pogas, un izmet infu par topiku kopumā
Ko tu vēl sagribēsi?

Zoo rakstīja: Skuj tu ko izmirgosi,it ìpasi pèc Mèrfija,kad auto var braukt bez visiem zobiem,iznjemot vienu.
Mūsdienās ir pieejams nets ar visādiem krievu sazagtas infas krājumiem
Attiecīgi var mācīties no citu kļūdām un smelties citu pieredzi
Par izmirgošanu - es ticu, ka tajā gadījumā izlidotu kļūda "holla devējs". Var jau būt ka nē, šis tas Bosch vadības blokos ir uztaisīts prikolīgi. Piemēram, 2.8 VR6 AAA motoram ja nav pieslēgts gaisa masas mērītājs, kļūda ir "pārāk liels gaisa daudzums" - un parāda kaut ko 3x lielāku par realitāti - kompis pārgājis uz slēgto ciklu, bet nu enīvei - tā vietā, lai izmestu "nav gaisa masas mērītājs" 
Labrīt deksi 
Yetti rakstīja:
msh rakstīja: Jettijs laikam nav pamanījis, ka virzuļmotors nav raķešu zinātne
tālie '90
man kādreiz bija A200 TQ 20v...
vienā mirklī sākās žopa - auto klepo,šķauda, uz priekšu iet tikai stumjams...
pierakstos AutoRiga uz diagnostiku... krāmēju auto uz treiļa, stiepjam uz galvaspilsētu... ierodamies laikā, tramtaram - diagnoze - vadības bloks - cena ~ 1100 Ls...
bļeģ, tā tokš puse no auto vērtības... krāmēju auto atpakaļ uz treiļa un vedu mājās... viss... žopa...
atrodu Stendē Jāni (lai vieglas viņam smiltis) ar S4, likās. ka tas pac vien ir... ņikuja...
Tad Aigars (Talsu raj Spāre) atļāva ar vadības blokiem samainīties (bija viņam analogs, tik Avant versija)... mans auto tāpat žagojas...
atradu jaunekli (Sandi, žēl, ka Tu vairs auto neremontē) kurš pie privātmājas, uz ielas, noņēma visu izplūdi, Q, kārbu un konstatēja, ka spararatam izlauzts 1 vai 2 zobi...
sparata zobvainags maksāja 35 lašus, darbs tik pat... tik tas bij pasakā - gadus 10 atpakaļ...
Diagnostika, mļin... No B3 un C3 kļūdas var izmirgot, cita lieta, ka pirms desmit gadiem tikai latvijā sāka parādīties tāda lieta kā internets
Visvairāk man žēl noskatīties, ka tādus aparātus paņem par 3B motora donoriem 