Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Jautājumi par Volvo V70

Nu re, varbūt kaut kad tiksi no sava penšu auto vaļā

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Ideots rakstīja:

msh rakstīja:

Kaut kādam ML400 [baigā kaste, piedevām šitam šterns arī nav ] komplekts kalotku uz 50 ls, un viens bremžu disks tāpat

nu i ? manam E 320 Coupe, kalotkas (original) ap 45 ls, jo tomātam vajag stiprākas, un ja ir vēl lielāks jaudīgāks motors, tad dārgāk..un 400 CDI ar 2 turbīnām nav mazjaudīgs

Hmmm...

Eu sviestc! Orientējošā cena labām kalotkām, subjekts, teiksim, 1989. gada Audi 90 quattro 2.3 20v 170 bhp Un diskiem?

[tāds aparāts ir aprīkots ar bremžu komplektu, kāds manam konstruktoram, vēlākais, pēc gada būs ]

P.S. Ideot, kāda velna pec tomātam stiprākas kalotkas vajag? Merša inženieri tā izlēma, jo tomātmersisti ir nervozi un vienā laidā spaida abus pedāļus?

Tēma: mekleju sturmani

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

P.S. Kalotkas tam mersim trīs komplekti Tas laikam lai būt par mersistu maksātu vēl dārgāk

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Būtu kaunējies gausties par paveca audi detaļu cenām

Kaut kādam ML400 [baigā kaste, piedevām šitam šterns arī nav ] komplekts kalotku uz 50 ls, un viens bremžu disks tāpat

Tēma: mekleju sturmani

Tēma: AUDI 80

Gregers rakstīja:

repsih rakstīja:

anonimikis rakstīja: īsts fans rumbulā nopērk 1,9TD nakļeiku

agree agree

Nē, tevis pieminētie fani sāk ar to, ka savam bezmotora dīzelim uzliek milzīgu izpūtēja trubu, kādu šķību spoileri un nokasa uzrakstus lai neviens nezinātu cik ir dzinēja tilpums.

Tādu tāda veida fanu ir baisi maz, ķīseļmucas ir retums, "bezmotora ķīseli" aizstāt ar "1.8 karburatornieks"

P.S. 1,9 TDI [tas, kurš iekš B4 atrodams] rullz, bet sev vienalga tādu negribu

Tēma: mekleju sturmani

Kādu gonku var uzvarēt ar vmax 80kmph?

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Centis_Nuudele rakstīja: Vot ja sābs nebūtu muļķīgā kārtā atdevies verdzībā opelim, bet gan bemberim....tad Sviestam to naglukasti no rokām izrautu.

bemberī ir poweris!

Aksept Tik vien, ka bembis arī ir tāds ne šāds ne tāds

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Centis_Nuudele rakstīja: Autombīlis īstam braucējam:

1) ja nav automātiskā kārba

2)ja mehāniskā kārba ir bez sinhronizatoriem

3)ja nav stūres stiprekļa

4)ja jāpiedarbina ar kurbuli

5)ja signāltaure ir ar gumijas bumbuli

6)ja gaismu dod karbīda lukturi

Vot tā tas ir, lai visādi nejēgas nelīstu mašīnai klāt. Un tad ir mazāk negadījumu uz ceļiem un mazāk stulbu topiku aļa man kaut kas grab....

Pirmais un trešais attiecas uz mani, par otro varētu padomāt

P.S. Trešajam vajadzēja piebilst "ar športa baranku"

Tēma: Aicina uz gājienu Gruzijas atbalstam

Rīgas pilsētvalstī ir mazs iedzīvotāju blīvums?

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Ideots rakstīja:

msh rakstīja: Tad jau pavisam sūdīgi

nesaskatu nekā tāda....kāda jēga no 3L+ dzinēja un mešalkas?

ja gribas trakot, jāpērk Subaru 1,8 turbo un jāmauc, ne jau līganais un lielais Mercedes

pasaki, ka nav taisnība ?

No mešalkas jēga vienāda neatkarīgi no tilpuma - motora apgriezienus kontrolē TU nevis kaut kāda elektronika Mierīgi braucot, protams Nezinu kā ar meršu tomātiem, mošk bik labāki ir, audi šķiptroniks ir vienlīdz miegains, sākot braukt, neatkarīgi no tā, vai pedāli paspiež viegli, vai iespiež grīdā

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Ideots rakstīja:

Sviestc rakstīja: da džeks pēc Tavas sejas izteiksmes saprata, ka Tev neizdosies ieštepselēt vajadzīgajā ātrumā līdz tuvākajam luksoforam...

un aizbrauca meklēt citu upuri....

Tev jau nu vajadzētu zināt, ka MB virs 3L motoriem nāk tikai automāti, izņēmumi ir ļoti maz.

Tad jau pavisam sūdīgi

Tomātisms ir iemesls, kāpēc Audi V8 ir gandrīz izzuduši vai aizgājuši detaļās - jo V8 ar mešalku ir retums

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Ideots rakstīja: nesalīdzini, labi?

W124 tajos laikos bija nesasniedzams augstums Audi

Neesi nejauši sajaucis ar W126? Neaizmirsti, ka A200tq iznāca 1983. gadā - cinkots, ar pareizo piedziņu un tīri normālu lopu skaitu Pienāk deviņdesmitie, mersisti turpina rullēt ar saviem plikajiem astoņdesmito gadu w124, tikmēr audis sāk laist laukā C4 sotakus un UrS4

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Tāpēc ka tas bija w124 bez šterna

P.S. Motortelpa liela... Grabažnieks liels... Bet salonā baisa mazuma piegarša, jo zini, ka mersis, bet par mucu īpaši lielāks nav

Tēma: AUDI 80

Fans plikā naglu kastē sakrāmēs ekstras

Tēma: Aicina uz gājienu Gruzijas atbalstam

Neizskatās, ka tu arī būtu uztvēris - tu tikai esi uztvēris, ka laiks pavaimanāt

Tēma: AUDI 80

Piedod neesmu vainīgs, ka tāda ir tam modelim kļička Ir jau kas sauc par ziepjutrauku, bet tas ir "neaļo" - muca ir muca

Tehniskais stāvoklis ir viena lieta, cita lieta ir tāda kuiņa, kas saucas "tirgus cena" Un vai nu tur ir līkroči darbojušies, vai arī tas aparāts ir baisi pliks

tadsjautues muca, noteikti, 1991. gads, B4 sāka laist 1992. gada sākumā. Ir redzēti eksemplāri, kuriem pirmais regošanas datums pēc modeļa beigām [teiksim B2 ar regošanas datumu 1987. gadā], bet otrādi ne

P.S. Greger, tas īpašnieks ir tāds pats audi fans kā ursis piecu cilindru fans

Tēma: AUDI 80

P.S. Kopts un mīlēts un siga uz vienām durvīm, tātad sigu likuši līkroči Ko vēl tur līkroči darījuši, to arī savam klientam paprasi

Tēma: AUDI 80

Nu vo, palīdzi klientam un noskaidro, vai muca Kaut gan noteikti ir. Un tad uzreiz cena liekas tāda paaugsta

Tēma: AUDI 80

Muca ar mehānisko ķīseli?

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Kindzulis rakstīja:

Ideots rakstīja: nu ja es sāktu visus audi b4 skatīt.......

Aha...tos kas bez šterna braukalē...

Haha

A pričom te B4?

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Man šodien baigi patika viens mersis - W124 300TD universāls, papliks, un bez šterna, tā vietā smuka propka. Es tak zināju, ka šterns ir dārga opcija ko ne visi mersisti var atļauties

Tēma: NSNF 166-Ai,s Pilošais Flancītis!

Haha Vispār būs kaut kad jāuzdzen uz stenda palūrēt, kādas auzas tur ir

Tēma: Pārdod busiņu Ford Transit

Lasītākie raksti

Jaunie raksti