Tieši to es arī izdarīju.
Autumn 1990 saw the launch of the Volvo 960, in time for the 1991 model year.
Tieši to es arī izdarīju.
Autumn 1990 saw the launch of the Volvo 960, in time for the 1991 model year.
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: No cinkota jebkura nespešel krāsa lobās nost.
značit Audi nedrīkst mazgāt :/
![]()
Tēma: Familie wagen
Tā arī varētu būt. Bet tas balons, apkopes, TA, izskats[ne visi gāzes kantori māk ieinstalēt to uzpildes mēslu labā vietā
] [smaku neminēšu, labiem motoriem tās nav]...
nomiks rakstīja:
Galvenais šķūninga elements - melns benzīnbākas vāciņš
Tas ir vāciņš ar aizslēgšanas "āķi", slinkums nokrāsot
Tad jau vēl arī "šķūninga" elementi ir elektriskie spoguļi, ļitaki, ādas salons, motors...
Par tiem ielicējiem - visi laikam neko citu kā mucu ar 1.8 karburatornieku un labākajā gadījumā stūres pastiprinātāju, nav redzējuši
Ozz - 900 volvis nav korekts piemērs - paskaties, kad to sāka ražot
Un tas w124 mersis kurā komfortā ieliek - pakaļā sēdošo komfortā?
Uggga - pusotra gada laikā pietiek. Bet vispār brīnos, ka tu esi tikai trešais, kas manu pokemonu profilu atrod & ar to baigi zīmējas
- it kā manu profilu nevarētu atrast ![]()
Kas normāls tavai merivai, priekš kašteles nemaz tik normāls nav
3.5 motoriņš diez vai īpaši daudziem būs, tak 3.5 nu ļooti daudz vairāk par 2.0 ēd, tādā kastē iebāzts
Fan, neaizmirsti, ka ir mīkstākas mašīnas, un ir cietākas mašīnas, un tehniskais stāvoklis ir atsevišķa opera - tavu merivu ātri vien varētu nokaut līdz līganas kastes stāvoklim
![]()
VWfans rakstīja:
msh rakstīja: Otrais, ko arī šodien gadījās pieredzēt - kaut kāds pensis velkas pa šoseju uz 70, aiz tā viens RAV4 sagaida brīvu ceļu un dzen nost - es nesaprašanā - nafig jams tik lēni to sēni apdzen - man lai tik lēni apdzītu, viegli jāpieskaras pedālim
Droši vien RAV4 vadītājs nepārlika no piektā pārnesuma ceturtajā, lai būtu labāks uzrāviens.
Manai Merivai šajā pirmdienā bija jubileja - sasniegts 50 tūkstošu km nobraukums. Braukšana ar to ir daudz patīkamāka nekā ar sievasmātes 1996.gada Passatu ar 2 litru 115 zirgspēku benzīna motoru, kuram viss ir kaut kāds nepatīkami izļurkāts - ātruma pārslēgšanas kloķis, piekare...
Fan, kamon, tam rav4 TIK sūdīgs motors tomēr nevarētu būt
P.S. Iesaki sievasmātei apmeklēt servisu
P.P.S. Kā tu zini, ka piekare izļurkāta? ![]()
Uggga rakstīja: Ak tad šitā izskatās tas A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... www.draugiem.lv/...
P.S. Tas ir mans profils, un tur bildē esmu es, uzliec stiprākas brilles
![]()
Uggga rakstīja:
nafigators rakstīja: Dajoš publisku razkladu Es tur neesmu reģistrējies...
Īsumā, A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk... tiek ķidāts katru mīļu brīdi un viss tiek fotografiski iemūžinats un likts traukos galerijās.
Viss
Reizi pusgadā bik aizņemos ziepjutrauku kko nofočēt
P.S. iauto publika progresē [bet varbūt tikai "progresē"?] - jau trešais Pokemonu Kings mani atrod
![]()
Paskaties topgeara specsērijas, nevis tās, kur tikai jaunās mašīnas, izbrīnīsies, ka klarksons slavē mk1 GTI golfu
Un par to fanošanu - kāpēc tu fano par kkādu subāru?
Sevišķi kad paskatās uz kkādu veco imprezi - motors, piedziņa, SKAŅA
un viss pārējais, kā, teiksim, nissan sunny
Atļaušos apšaubīt, ka jaunās pret visādiem nissaniem/hondām/toytām atšķiras savādāk ![]()
Piedod atvaino, mana nodarbošanās ir mašīnu skrūvēšana, jo vairāk skrūvēju, jo vairāk pārliecinos, ka klasiskie VAG aparāti ir galvas tiesu pārāki kvalitātē un izturībā par viskautko citu
Protams, detaļu lētums un pieejamība arī pastāv.
Un par subāriem tiešām ir cits stāsts - subāristi ir vēl retāki nekā sābisti
![]()
Pirmais rakstīja: eu, visiem šitik smuki rādās iauto?
www.iauto.lv/...
![]()
Tēma: Jaunā volga
TDIOTS rakstīja:
msh rakstīja: Krievu autobūve iet uz grunti. Ja nebūtu jamiem visi tie nodokļi un hvz kas vēl, jami sen būtu izputējuši. Un nu vēl šitāds brīnums
kaads erudiic 'carguru' ar A80 B3 - šķībs, līks, sapuvis šrots ar klaipēdas numuriem, kurā esošais 3A motoriņš griežas arvien labāk...
Jaunie žiķeļi - getzi ar mīnusa zīmi - ir baigi labie, vai ne, pats taisies uz līzi vienu tādu paņemt?
![]()
Pareizi, vienīgā mašīna, ko vērts ir pirkt, ir subārs, lai arī no mašīnas tur ir tikai motors, piedziņa un SKAŅA
P.S. Vēl pāris tādus nomikus un es sākšu cienīt vwfanu
Nopietni
Starp abiem vienīgā šķirba, ka fanam ir ekonomiskāka tačka, lētāka droši vien arī ![]()
Tēma: Jaunā volga
Krievu autobūve iet uz grunti. Ja nebūtu jamiem visi tie nodokļi un hvz kas vēl, jami sen būtu izputējuši. Un nu vēl šitāds brīnums ![]()
STALINS rakstīja: Virs 95-96 vispār nav vācu auto
Par SAAB un MB konkrēti gan neko nezinu, cik lasīts sābiem ir to problēmu padaudz.
Bet- ar kaut ko tak jābrauc ir un vecie labie 90 gadu modeļi saules mūžu arī nekalpos.
![]()
Izlasīju pēdējo nomika postu un sāku skaļi rēkt
Riktīgs vwfans, tikai fana meriva ir praktiskāka
bet numur septiņi ierullē, jo - B3 klimatam nomikaprāt nevar ieslēgt 21 grādu - nu varbūt arī nevar, ja ieslēdz fārenheita skalu
Un kas tad hondai ir labāks par klimatu - ierīce, kas virina automātiski logus?
Par zvaigznēm arī labs
Interesanti, kas vadītājam naktī jādara - uzmanīgi jāvēro ceļš vai jāskaita zvaigznes?
![]()
ursis rakstīja: vinjam esot HIBRIIDA dzineejs VO VELLOS
Nezināji - virzuļmotors + ļurba = hibrīds
Vislabāk tur izskatās "Salons: Ledusskapis"
![]()
Jautājiens mr. Sviestcam - kāpēc topiks SAAB, nevis NSNF zonā?
Vajadzēja tak piekrist urša maiņai, tā 2.0 motoriņa vietā var ielikt 1.8T, nočipsot un ies labāk nekā sābs
P.S. Sludeklis ir labs
![]()
Tēma: Familie wagen
Normāla gāze diez ko lēti nebūs
[uzreiz gan paceļas jautājums, kas ir lēti
]