Gregers rakstīja:
msh rakstīja:
Gregers rakstīja:
msh rakstīja: Tad nepērc A80 bet A90 un būs ekstras jau defaultā
K'adas tie'si? Kru'kijamie logi, vai ventilators piepipetaja...citas ekstras nesaskatu, ja protams tu nedoma A90 2.2Q ar piespraustu turbo, tas tie's'am labs auto k'adai trasei
Kas tavām mīkstinājuma zīmēm noticis?
Vienalga kādas ekstras, šaubos, ka normāli nopakots A90 atpaliek no visiona Cita lieta, ka vācu un latviešu feniņdrāšu dēļ tādi ir salīdzinoši liels retums
Nedaudz atpaliek jo daudzas ekstras tajos gados vaciesi vnk nepiedavaja, ka ari piekritu par fenidratetajiem
Par mikstinajuma zimem ari meginu saprast, portativais sipjas laikam, briziem raksta ar, bet briziem peksni pazud un nevar saprast kas provoce pariesanu no ir uz nav
Kuras tad nepiedāvāja? Ja tādus elektroniskus niekus kā ESP vai parkings, tad piekrītu. Savādāk +/- bija, lai arī bija dažas hamburgeru rīmām specifiskas ekstras.
Tu tur lieto tildes brīnumu vai language bar?
Gregers rakstīja:
msh rakstīja: Tad nepērc A80 bet A90 un būs ekstras jau defaultā
K'adas tie'si? Kru'kijamie logi, vai ventilators piepipetaja...citas ekstras nesaskatu, ja protams tu nedoma A90 2.2Q ar piespraustu turbo, tas tie's'am labs auto k'adai trasei
Kas tavām mīkstinājuma zīmēm noticis?
Vienalga kādas ekstras, šaubos, ka normāli nopakots A90 atpaliek no visiona
Cita lieta, ka vācu un latviešu feniņdrāšu dēļ tādi ir salīdzinoši liels retums 
Tad nepērc A80 bet A90 un būs ekstras jau defaultā 
Tas volvo 2.3 bīdelis pēc cipariem baigi atgādina audi 2.2 20vt
Tad var tikpat labi domāt par UrS4 vai UrS6
Topika autoram - esi kārtējais, kas uzskata, ka strebiens ir proporcionāls litrāžai
Cik dzirdēts, vecajiem 2.6 un 2.8 strebienā jūtama šķirba nav, iešanā zināma ir.
Gregers rakstīja:
Iet normāli Visions, tieši atbilstoši 200 hp un viņa svara attiecībai!
Detaļas ir galīgi lētas, ja sūta no ebay tad gandrīz bezmaksas.
A par to pirkstu tu pareizi pateici, ideāls salīdzinājums, pirksts-daudzfunkcionāla lieta, bez viņa nikuda, a 42 cm penis šauras specializācijas rīks- paredzēts tikai izļurkātai ielenei, lasi autobānim un nekam citam nav derīgs kā arī apkopes izmaksas un braukšanas komforts ir Visionam kudīīš labāks un pofig ka kkas reizēm iegrabās.
Cik sapratu tas autbānim domātais ir visions?
A8 [D3] ir par 4 milimetriem platāks par visionu un visiona garums ir starp A8 un A8L garumiem. Par izmaksām - A8 ir limuzīns, nevari atļauties, nepērc.
recluse rakstīja: msh - ja būtu iespēja, ar getzu nahajavu vai normālu auto piemaksājot, brauktu ar normālu, dzīvība tomēr dārgāka. Bet, ja man hp ir Bila produkts, kurš mani apmierina, ******* man viņu nelietot? Un neaizveramās reklāmas virs teksta vnk zb.
Bet neaizveramas tās ir tikai dēļ produkta, kurš tevi nez kāpēc apmierina - kāpēc tāds produkts apmierina?
Ar jauno operu man pat banneri nav, par reklāmām nerunājot 
P.S. Ja vārdam "sestais robs" nebūtu tik maģiska nozīme, šitie ražotāji noteikti būtu atgriezušies pie sen pārbaudītas vērtības - garas cetru robu kārbas - vai pat ne pārāk garas 
Mašīnām ja vajag pieklājīgu cēlienu no 60 līdz 100, izmanto trešo un/vai ceturto robu, nevis sesto 
Ideots rakstīja:
msh rakstīja: [Vot, šitas labs Ja tās visas četras lietas grib kopā - pa 1,5-2k ls var nopirkt 20vq kaupi
nevar
Vācijā čomam ilgi meklējām un visas bija ar beigtiem (neejošiem) motoriem. meklējām tur dzīvojot, 7 mēnešus
www.audi-style.lv/...
- nevar? 
Nu noteikti salīdzinot ar vojāžeri

Ideots rakstīja:
msh rakstīja: Tu ar S600 brauc?
S 600 nav nemaz tas labākais variants ļoti klīrīgs motors, labāk S 500
Zato vēl vairāk tikai pagarina limo versija vai maybach 
Ak kungs... Japoškas kā parasti izceļas ar superīsām kārbām... Kāds tad uz šosejas ir strebiens?
nomiks rakstīja: Pēc viena gada un 34 042 km nobraukšanas ar FR-V komplektā r 1.8 litru manuālo kārbu varu droši apgalvot, ka virs 90 km/h FR-V ir paskaļš, bet ne kaitinoši skaļš.
Motora baritona skanējumu lieliski jūt, ka asāk uzspiež uz akseleratora pedāļa, kas vinlaicīgi nodrošina arī ļoti labu paātrinājumu.
Vienvārsakot - superīgs auto! Vismaz man un manai ģimenei loti patika.
Paskaļš?
Cik tad ātri motors pie 90 kmh griežas? 
Ak jā, maza piebilde - Maģi, tu domā, ja es baigi gribētu ko citu, es pusotra gada laikā nebūtu paņēmis kādu mk2/mk3 golfu vai B3/B4/C3/C4? 
Maģis kaut ko cepās: Bla bla
Pričom tur vēl bauda un bedre un rokas līdz elkoņiem eļļā?
Bauda rodas tad, kad kaut vai iauto vari kārtējo reizi palasīt kā kārtējais serviss vai dīleris kādu ir appisis vai sapisis
Par neatmaksājas - atmaksājas gan nervu, gan laika ziņā, cenas ziņā, protams, arī.
ooPI, nosauc, kas tavuprāt ir ērts
Greger tur tas kakao rakstelis ir tīrākais fufelis, sevišķi tas T3 kraštests.
Hm, izskatās īpatnēji. Jāsāk laikam ar visādu bildīšu bloķēšanu 
recluse rakstīja:
msh rakstīja:
recluse rakstīja: Man jau tie debīlie baneri sāk piegriezties. Vismaz pamainītu, piemēram, katru dienu cita meitene. Un ******* man jāgaida kamēr pazūd, jo krusta ta nav, vai jālieto cits pārlūks? Kkā dziji *******, ka kkur kko var atslēgt uzinstalēt utt, ja man standarta explorer nepiedāvā krustu redzamā vietā, tas nav normāli.
Var jau lietot tos F-hvz kādus, mākslīgā apaugļošana arī esot efektīvāka. Bet vai tāpēc vajag citiem smadzenes pist ar normāli neaizveramām reklāmām?
Standarta seksploreris ir sešus gadus vecs sūds, tikai diemžēl web standarti virzās uz priekšu diezgan ātri, tāpēc aizvēsturisku brauzeru lietotājiem nevajadzētu sūdzēties, jo paši to izvēlas
Darba kompis, po kas 'pa pārlūku, ja nepieciešmais darbam strādā bez problēmām. Tad jau varbūt visus auto, kas vecāki pa hvz cik gadiem, arī atzīt par sūdiem, jo autobūve tak ar nestāv uz vietas? Padomā vai Tev ir kādas tiesības saukāt kko pa sūdu, vai tiešām Tavi sasniegumi ir tik diži, ka vari noniecināt citu izvēlētos datorus un izvēlētās programmas.
Tu jau to programmu neizvēlējies, tas būtu apmēram tas pats, ja tev pie mājas stāvētu kāds getzs ar ieliktām atslēgām un ielietu benzīnu - nebrauktu?
Bet autobūve vispār bija slikts piemērs - lai arī cik tur tie gadi pagājuši, mašīnām tāpat ir motors ar virzuļiem un četri riteņi, klāt nākuši kaut kādi elektroniski knibuļi, bik savādākas motora vadības sistēmas un viss
Kamēr IT mainās, bet maikrosofts mainīies negrib - kāpēc mainīties, ja pērk tāpat?
ooPIS
Lai arī slinkums, bet laikam jāupgreidojas 
Mūsdienās saka "nepilnu gadu vecs"
Nu un ja jau tas tomāts tā slēgājas, tas nozīmē, ka jābrauc ātrāk 
recluse rakstīja: Man jau tie debīlie baneri sāk piegriezties. Vismaz pamainītu, piemēram, katru dienu cita meitene. Un ******* man jāgaida kamēr pazūd, jo krusta ta nav, vai jālieto cits pārlūks? Kkā dziji *******, ka kkur kko var atslēgt uzinstalēt utt, ja man standarta explorer nepiedāvā krustu redzamā vietā, tas nav normāli.
Var jau lietot tos F-hvz kādus, mākslīgā apaugļošana arī esot efektīvāka. Bet vai tāpēc vajag citiem smadzenes pist ar normāli neaizveramām reklāmām?
Standarta seksploreris ir sešus gadus vecs sūds, tikai diemžēl web standarti virzās uz priekšu diezgan ātri, tāpēc aizvēsturisku brauzeru lietotājiem nevajadzētu sūdzēties, jo paši to izvēlas 
Ja visas mašīnas būtu tādas traumas...
Mana motoriņa salīdzinājums - teiksim, maģis ar smadzeņu satricinājumu, lauztu degunu, lauztu kāju, roku, saģipsēts, uz kruķiem noskrietu krosu nu varbūt ne pa pirmo vietu, bet pa trešo, un regulāri
Nevis kā jaunajām mašīnām un sevišķi nemašīnām - "iepīkstējās, iedegās lampiņa un neiet"
Ar uzticamām mašīnām var saslimt
Kaut gan laikam es arī māku nokompensēt mana šrota kaites, tāpēc gan bijušais, gan esošais motoriņš griežas un atdot galus netaisās, lai arī kaites uzskaitāmas vismaz uz abu roku pirkstiem[tas gan nenozīmē ka tās tiks atstātas]. Kamēr tāds līkrocīgs kāvējs maģis tik domā kā nopirkt kaut ko citu un domā, ka visi pārējie domā tāpat
P.S. Maģis atgādina tipisku zemākā līmeņa bembistu, kas nopērk bembi "lai citiem skaustu", tik vien, ka viņam ir volvo, bet nu skaust jau tur nav ko 