Ronalds_ rakstīja: Daudziem cilvēkiem pat uzlabojās rekacija un kordinācija pēc nelielām alkahola devām. Vai arī izmaiņas ir nenozīmīgas. Ir bijuši pētījumi par tēmu.
Ak šie mūsdienu stresainie cilvēki... Es vēl saprotu, ja pirms medībām tos piecdesmit gramus jāierauj, jo kā nekā taisies pa dzīvu radību šaut, bet lai pirms braukšanas dzeršana uzlabotu vadīšanu, tam jābūt kādam stresainam vai smagi pohainam cilvēkam 
Vadu pārvilcēji
Par Bzz jautājumu par vienmēr darbojošos piepīpētāju - atsevišķs drošeklis [ja nav iespējams iebāzt drošinātāju kārbā vēl kādu - manam šrotam, piemēram, patlaban trīs papilddrošinātājus var piemest
] un klāt pie tiem drošinātāju kārbas kontaktiem, uz kuriem sanāk aķis 
Kas tur īpašs ja ar purniem nejauši saskaras?
Ja cilvēkam pilsētā ir tāds patēriņš, tad tādam ekobrauktam motoram pēc kāda laika var atkosties ļurba un vēl šis tas - tas tak nav normāli.
Cik štukas šitas izmaksāja? 
Ak jā, un noteikti atteicās, lai nebūtu jāpērk sveši bīdeļi
Tāpat kā VW uztaisīja PD, lai nebūtu jālicencē common rail no Bosch.
Kur tad ir tie baigi jaudīgie volvo ķīseļi? D5 ar max 185 lopiem un 400 nm griezi?
Bildīti, kuras linku iemetu, nevis avataru! 
Apskaties manu bildīti 
Ekranoplānam ta spilvena nav. Maģis te vienkārši saslavēja nezinot faktus 
Vēl viens kas nemāk saregulēt ķebli
Es ar savu 1,95 sēžu uz zemāko un ar augstumu ir ok, ārā izkāpšana ir ok, salīdzinot, teiksim, ar deviņdesmito gadu otrās puses civiku
Par aizmuguri - kurā mazmašīnā aizmugurē ir daudz vietas? Tas ķeblis domāts lai to izmantotu vajadzības gadījumā nevis ikdienā
Ir arī vesti četri kolēģi uz pakaļas ķebļa, kā jami tur salīda, vairs neatceros
Griezties tiešām griežas tizli, salīdzinot ar rwd, ar kuru var arī taisni braucot apgriezties braukšanai pretējajā virzienā, to pat negaidot
Un par motora skaņu - braucu bez tā plaukta, kas pie kājām, trokšņains, detonējošs motors. Pirms dažām dienām sakārtoju tos vadus, kas tur bija, un uzliku to plauktu - motoru sadzirdēt praktiski vairs nevar
Braucot dzirdu riepas, nevis motoru, ja nu vienīgi ja atver logu 
Neesmu redzējis...
Ar ekranoplānu tad tāpat aizies pa burbuli, vienīgā šķirba - ar gaisa spilvenu var lēni palidināties virs zemes, ar ekranoplānu ne...
Gribēju teikt "jaunajiem modeļiem"
Pusotrs gads jau ir pagājis, laikam pie vainas ir tas, ka esmu optimists nevis pesimists + izjūtu mašīnu, tāpēc līdz kliņķim novesti bīdeļi galus atdot negrib
Lielākas - noteikti, bet vienai tirsai jau muca ir par lielu
Ērtākas? Pilna B3/B4 ekstru pakete no kaut kādiem modeļiem atšķiras tikai ar ESP, parkošanās sensoru un kaut kādu tamlīdzīgu nieku neesamības. Ātrākas - ar esošo motoru savestu kārtībā, divīti izspiest varēs, domāju, ka nebūs šķirba, ja noķers, cik smagi drāzīs, vai tur divītis vai trijnieks
Par to klusāks - nopakot ar kvalitatīviem materiāliem izmaksā lētāk nekā desmit gadus jaunāka mašīna. Un ja sāk ar riepām, oriģinālā salona savešanu kārtībā, piekares pārlasīšanu - kaut kā baigi klusi paliek
Par kaut kādiem rīgas veikaliem vari man nemaz nestāstīt, rīga ir cita pasaule, kas man neeksistē
Valsts valstī...
Ak jā - kāds vēl vakuumsūknītis?
Vakuums rodas ieplūdniekā 
P.S. Cepiens ir par šito reklāmu?
content5-foto.inbox.lv/... 
Neiet runa par parastu bodi. Es kaut kā gribētu ticēt ka, piemēram, visādiem Bosch pribambasiem pie Bosch tirgotāja būtu jāmaksā lētāk nekā visur citur. Cik mans pieņēmums pareizs, tuvāko pāris mēnešu laikā tiks uzzināts.
P.S. Tāpēc maģi miskaste ir miskaste - jo stulbs īpašnieks neliek detaļas bet sūdus 
Nupat atvēru iauto ar īīīī-ēēē, tur tiešām krustu nerāda
Laikam sešus gadus vecs brauzeris ir pārāk novecojis 
Uz ūdens dzeloņdrātis? 
Ja "AUTO" no "miskastes" atšķiras ar to, ka ar AUTO jābrauc uz dārgiem līkroču servisiem un katrs sūds maksā ar divu, trīs vai četru ciparu skaitli, tad es vismaz tuvākajā desmitgadē braukšu ar miskasti - vismaz oriģinālās detaļas maksā stipri lētāk nekā AUTO 
Labi, uzliekam vētrai sāba piekari, kas vēl tur atšķiras?

Kā tad, saucas "lēkā vesels" 