anonimikis rakstīja:
msh rakstīja:
cap rakstīja: kā teica viens gudrs vīrs - nevajag taupīt, vajag vairāk pelnīt.
Un nevajag urinēt riepā. USA marketam ar mums nav nekāda pārāka sakara, 3/4 viņu modeļu pie mums nav nopērkami, a iekš LV 120tie Kukuruzieri ir sastopami vismaz 3x biežāk par Civikiem
Jo latvijai vācietis ir piemērotāks par civiku.
Grēgera pēdējais teksts bija diezgan sakarīgs, ja neskaita mašīnu pieminēšanu
ar ko latvijai golfs vai opelmeriva piemērotāks kā civiks?
Pričom tur meriva?
Vot un padomā pats, ar ko ir labāks vidēji zems golfs par zemu civiku. Tad vēl padomā par tādām svarīgām lietām kā rezerves daļas, daļu pieejamība šrotos un tādā garā.
cap rakstīja: kā teica viens gudrs vīrs - nevajag taupīt, vajag vairāk pelnīt.
Un nevajag urinēt riepā. USA marketam ar mums nav nekāda pārāka sakara, 3/4 viņu modeļu pie mums nav nopērkami, a iekš LV 120tie Kukuruzieri ir sastopami vismaz 3x biežāk par Civikiem
Jo latvijai vācietis ir piemērotāks par civiku.
Grēgera pēdējais teksts bija diezgan sakarīgs, ja neskaita mašīnu pieminēšanu

Gregers rakstīja:
msh rakstīja: Nevarēju noturēties - garlaicīgs salons, garlaicīga āriene, drūma braukšana... Nu nevajag pirkt smagu A6 ar vājāko bīdeli, tad nebūs drūmi jābrauc
Uz to brīdi kad pirku 3.0 beņa bija zirgotākais no tā ko Audi piedāvāja
Ūja, kur tad S6 pazuda? 
Nevarēju noturēties - garlaicīgs salons, garlaicīga āriene, drūma braukšana...
Nu nevajag pirkt smagu A6 ar vājāko bīdeli, tad nebūs drūmi jābrauc 
Gregers rakstīja:
msh rakstīja: Tātad pie lētajiem un labajiem amūrikāņiem aizmirsi pieskaitīt lētus un labus servisus
Lēti ir, bet tagad zinu, ka Atlas nav pie labajiem
Ne es viens braukāju ar amo un zinu, ka gandrīz visi paziņas remontējas pie mājām, jo nopietni remonti nav vajadzīgi, bet sīkumus kā stabilizātora atsaite vai eļļas maiņa var izdarīt katrs normāls vecis jebkurā piemērotā vietā.
Un vispār, ahūnie prieki jums diviem idiņiem, vismaz arī manam lūztošajam musarņikam kkāda šaize, a to braukāju kā tāds lunis un par servisu pat neiedomājos!!! Cik reizes paši esat bijuši servisā pa pagājušajiem diviem gadiem? Es tikai šo Atlasa šaizi risināt esmu bijis, da nesen nomainiju Stab atsaiti, tātad viens remonts par 45 LVL divos gados!
Es?
Es servisu apmeklēju paretam tikai lai izmantotu pacēlāju - nahaļavu, protams
Pārējais paša rociņām. Nu pirms es sāku paša rociņām, vēl pagājušogad viens kolēģis kas ar tādām lietām piehaltūrēja, pāris reizes iejaucās mana šrota priekšējās piekares darbībā - bet viņam uz pirkstiem skatīies nevajadzēja 
Master_D rakstīja: Varbūt nevajag traucēt autombilim vienkārši darboties?
+1 
Tātad pie lētajiem un labajiem amūrikāņiem aizmirsi pieskaitīt lētus un labus servisus 
Tas garais teksts man patika
Tev patīk pārvadāt gaisu?
Man pietiek ar telpu, kurā varu pats normāli ielīst
Par to plāno ādu arī labs
Kaut kā nav radies iespaids ka mana šrota āda vai brālēna A6 alkantara būtu baigi plāna vai sadurama, jā, āda ir slidīga, tas gan
Par to, ka kaut kādos A6 vai A8 nevar sēdēt ar kājām špagatā, neapšaubu - visudkonsole iznieko to vietu
Par tiem skaistajiem saloniem arī piekrītu - kad paskatos, kāda miskaste ir, piemēram, vojāžera salons, tad brīnos, priekš kam cilvēki ar tādiem brauc
[nu izņemot lielu ģimeņu tēvus un tamlīdzīgus subjektus
]
Un par VAG plīšanu - pie pastāvošās kapeikžmiegšanas kas cits maz var būt? Nav jau galu galā amūrikāņi, kuriem vai nu ir nemotori, vai motori, kuriem vispirms uz pedāļa spiedienu atsaucas zupas rādītājs
Viens rads mocās ar B5 1.9 TDI passātu - nu var redzēt, ka kapeika tikusi kārtīgi žmiegta
Tieši šī iemesla dēļ šitas passāts varētu būt labs - salīdzinoši liels benzīnnieks un nav gāzes iekārta 
staar rakstīja: Hmm, ja tas nodoklis paliktu tikai ievedamajām mašīnām, tad hrens ar visiem nodokļiem, vienreiz jau var samaksāt, bet ja ikgadējā nodev būs kosmoss tad gan vāks.
Viss vairāk riebjas, ka viņi kaut ko izdara pat nepadomājot par sekām. Vispār jau sanāk, ka ar tām CO normām ziepes tautai ir vēl lielākas, jo reti kurš 10 gadīgs auto ierakstās sakarīgos rāmjos. Viss jau skaidrs, dabai kaitē utt., bet nevar jau šitā blaukš un veči ejat pirkt jaunas mašīnas. Man itkā auto ir jauns, bet tantei laukos ir FORD fiesta 1,1 84.g, tai jau tas CO ir vispār auzās a nafig tantukam jaunu auto??? A mašīnu vaig lai līdz pilsētai var aizbraukt, jo kājas sāp. Nu jācer ka paliks tikai uz pirmreizējo reģistrāciju. Beļģijā vēl jo projām šitos nodokļus rēķina no auto KW. Būs tak blin jāiet uz to baznīcu sveci nolikt, lai valdība netaisa sūdus
It kā tas par to jaudu nebūtu stulbi, bet to piedevām var apiet 
Tu domā ka es to nezināju? 
Nejauciet VW fanu ar vwfanu
Bet par fanošanu - synchro pietrūkst...
Greger, piemēram, ja es meklētu sev pēdējajā desmitgadē ražotu aparātu, es, protams, ka uz kaut kādiem amūrikāņiem arī nemaz neskatītos. Tomēr VAG ražojums, kvalitatīvs, detaļas viegli pieejamas, mašīna nav jāizkropļo ar lukturu izmaiņām, passātam ir normāli gabarīti [lai arī man vislabāk patīk golfi
] un tā var paturpināt 
Ozz rakstīja:
msh rakstīja:
Seene rakstīja: Izlasiet labāk kāds, ko dod visas jūsu Lambdas, katalizatori u.t.t. Tam visam nav NEKĀDA sakar ar co2.
co2 ir sadegšanas galaprodukts un ir atkarīgs tikai no patērētā degvielas daudzuma un oglekļa satura tajā - vienkāršā valodā - cik CH ieliesi bākā, tik CO2 un H2O iznāks pa izpūtēju.
Sēņotāj, tu nonāc ar sevi pretrunā Vispirms raksti, ka lambdai nav nekāda sakara ar atgāzēm, tad raksti, ka atgāzes atkarīgas no patērētā degvielas daudzuma - pie beigtas lambdas patērētais degvielas daudzums nepalielināsies?
starp citu, var buut ari taa, ka nepalielinaas... vai palielinaas tik minimaali ka nemaz nevar pamatiit...
likumsakariigi, ka vecaam mašīnaam ar primitiivu barošanu taa lambda čakaree praatu daudz mazaak kaa teiksim, jaunam saabam
Par to, ka kaut kādam jaunam bīdelim ar elektronisko šprici un ar ļooooti precīzi saregulētām degvielas kartēm tā varētu būt, pat nemaz neapšaubīšu. Bet, teiksim, tas bīdelis ir stipri nolietots un kartēm vairs tik ļoti neatbilst... Tad gan drīzāk sāktu sūdīgāk iet [bet patēriņš zato pieaugtu
]
Problēmas ar lambdām sākās tad, kad tās ieviesa
- kādus desmit gadus nekādas lambdas nevajadzēja un bija pliki k-jeti, un nevienam tas neuztrauca, tad ieviesa ke-jetu
Sēne nu nelieto to auduma maisiņu 
White_Trash rakstīja:
Seene rakstīja:
Patiesībā gan CO neko nekur nevelk, bet neatgriezeniski piesaistās sarkanajiem asisķermenīšiem, tādejādi neļaujot tiem pārnēsāt skābekli.
Starp citu, kaut kas liidziigs notiekot arii ar heeliju - tas tiem, kam patiik "ostiit" heeliju un runaat kaa burundukiem
Ūja. Kusto savā grāmatā piemin dziļniršanas mēģinājumus, elpojamajā gaisā slāpekli aizvietojot ar hēliju 
Seene rakstīja: Izlasiet labāk kāds, ko dod visas jūsu Lambdas, katalizatori u.t.t. Tam visam nav NEKĀDA sakar ar co2.
co2 ir sadegšanas galaprodukts un ir atkarīgs tikai no patērētā degvielas daudzuma un oglekļa satura tajā - vienkāršā valodā - cik CH ieliesi bākā, tik CO2 un H2O iznāks pa izpūtēju.
Sēņotāj, tu nonāc ar sevi pretrunā
Vispirms raksti, ka lambdai nav nekāda sakara ar atgāzēm, tad raksti, ka atgāzes atkarīgas no patērētā degvielas daudzuma - pie beigtas lambdas patērētais degvielas daudzums nepalielināsies? 
Ozz rakstīja: interesanti, cik CO2 izdalaas atverot kaarteejo kokakolas pudeli...
MSH, kur Tu to tabulu kalkulee
Kādu vēl tabulu?
Google rullē, bet mans šrots ir ražots laikmetā, kad par atgāzēm uztraucās tikai kaliforinjā 
Mirstiet, vecie šroti nogalina planētu!
Calculated CO2 ? 263.28 g/km
B4 2.0 digifants ar pareizo piedziņu
Jāsameklē, cik B3 
Mazs sīkums - ir kompji, kuriem jāpārlodē [vecākiem aparātiem], jaunākiem jāupgreido firmware, bet vislabāk, ja to izdara speciālists 