Man vislabāk patika tas pēdējais teksts ka picējs zina, ko saņems - saņems pediņa slavu un pats paliks par sēni ![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Ford focus 2000 gada
Man vislabāk patika tas pēdējais teksts ka picējs zina, ko saņems - saņems pediņa slavu un pats paliks par sēni ![]()
Tēma: ???? Par C klases MB
Nu kā - pārāk dārga tā trīsstaru zvaigzne, uz tās rēķina mašīna lētāk un nekvalitatīvāk uztaisīta
recluse lai mersim salīdzinoši ar A6 nebūtu rūsas, A6 jābūt sistam ![]()
Tēma: megalohatrons
Centis_Nuudele rakstīja:
uupis rakstīja: Maksima pati ir viens liels lohu ķeramais kantoris. Cik nav saindēšies ar Maximas kulināriju. Es pats esmu divas reizes vedis atpakaļ nopirktos produktus un saņēmis atpakaļ visu naudu.
nav te ko lielīties ar švaku vēderu.
Laba māga visu panes.
Bez komentāriem
![]()
Chankaishi rakstīja: Veho nav nekādu atrunu, bet garantija oriģinālajām detaļām uz gadu. Ja bremžu klucis ir pārsprādzis, nevis nodilis darbības rezultātā, garantijai jābūt. Vispār tas tā interesanti - piem zobsiksnas maiņa ik pēc 250tkm, bet garantija uz gadu. Dūšīgi jāvico))
Iedomājies, tev pārtrūkst - un ko nu? Kaut ko citu kā jaunu zobsiksnu dabūsi?
Garantija tak ir uz zobsiksnu, ne motoru
![]()
Bet te jau nepārdod mersi, tāpēc nav arī kam cenu dalīt uz četri ![]()
wvfans rakstīja: Pa 500,- kautkādas jopeļu un golpu piekares vien var remontēt ..
Ar piebildi - rīgā - bet soma to negrib saprast ![]()
Tēma: Svaigākie testi
krishus rakstīja: Bāc, msh, tak zinām mēs visu no galvas, gan par muteres mk3, gan tavu B3... Moš pietiek,a?!
Bet grēgers to nezina
Un ir jau vēl citi aparāti kas nav pieminēti ![]()
Tēma: megalohatrons
Sviestc rakstīja: Domāju, ka ja ne pēc gada, tad pēc kādiem 5 gadiem, rīkošu Pasaules Sienas Orģinālā Sertifikāta apskates Vakarus....
1Ls ieeja...
Nē nē - ne jau to papīru jārāda - bet jārīko Pasaules Sienas Oriģinālā Sertifikāta Loha - Nopircēja apskates vakarus
![]()
Tēma: Svaigākie testi
Jetta/bora/vento pēc idejas ir riktīgs sūc
- nu naskuj golfam vajag to pakaļu vēl klāt?
Par stabilitāti - manai muterei ir parasts 93. gada mk3 golfs ar 1.6 motoru - bet varbūt 1.4
Vismaz muteres vecis, servisnieks kārbu pēc vienas kuiņas atzina par 1.4 kārbu - turki varbūt samujļījuši
- bet par piekari var teikt tikai labus vārdus
No tā motoriņa uz šosejas reāli var izspiest 160 - turas uz ceļa tikpat labi kā uz 90
Iebraucot manā sētā, mans šrots līgojas
- muteres golfmašīna smuki un stabili kustas uz priekšu, piekarei viegli bukškot
Ne par velti savulaik gribēju golfmašīnu un tikai nejaušības dēļ braucu ar B3 ![]()
Tēma: Svaigākie testi
Labi, piemērs - golfs. Liels nav
Bet uz ceļa turas lieliski, prieks spiest pedāli grīdā ![]()
Tēma: Svaigākie testi
Gregers rakstīja: mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.
Mazs un grīļīgs - nesavienojamas lietas [vismaz vācu izpildījumā]
Bet pat nedrošību - vajag aizliegt tā saucamās mašīnas ar pašmasu virs 1,7t! ![]()
Tēma: Svaigākie testi
Gregers rakstīja:
batka rakstīja: šitie mudzilas tadus brinumus sadzejo,čali fiziku nav macijušies tas nu ir fakts
Pilnīgi piekrītu BTA reiz mēģināja man ieskaidrot, ka klientam ieilka pakaļā jo lūk priekšējā kreisā lampa nedega
Muhahā
![]()
Magistr, neaizmirsti, ka tas nav kaut kāds mersis, bet B2 q ![]()
Tēma: Kārbu saderība
Kas tad tā par saņķika sipšanu?
Kura S6? C4? Ja kupejnieks bijis ar piecu katlu bīdeli un S6 arī, tad pie motora vajadzētu varēt pielikt...
Cita lieta, ka torsens ar pakaļas tiltu var nepasēt...
Tēma: Ar auto pie jūras
krishus rakstīja:
msh rakstīja:
Seene rakstīja: Pajautā www.liepajniekiem.lv. Viņi taču visu laiku pie jūras savus auto tura un lielākajai daļai tīri nesarūsējuši izskatās. Vispār jau izskatās, ka drīzāk pie jūras auto labāka saglabājas. Latgalē vairāk sarūsējuši auto ir manīti.
Latgalē vienkārši ir mazāk naudas par ko mašīnu uzturēt/nopirkt citu.
Labi, labi... viņa mašīnai viens riteņa disks ir tava auto vērtībā...
Tā nezināmā latgolieša, kuram mašīna ir aprūsējusi? ![]()
Tēma: Ar auto pie jūras
Aigarcix rakstīja: Vispār blakus CSDD ir cinkošanas kantoris.Paņem un kārtīgi nocinko.))
Tad viņš uz melno jūru aizbrauks labi ja pēc gada
![]()
Tēma: Ar auto pie jūras
Seene rakstīja: Pajautā www.liepajniekiem.lv. Viņi taču visu laiku pie jūras savus auto tura un lielākajai daļai tīri nesarūsējuši izskatās. Vispār jau izskatās, ka drīzāk pie jūras auto labāka saglabājas. Latgalē vairāk sarūsējuši auto ir manīti.
Latgalē vienkārši ir mazāk naudas par ko mašīnu uzturēt/nopirkt citu.
Tēma: Ar auto pie jūras
P.S. Te lielākā daļa noteikti neuztvēra topika galveno ideju - autora vēlmi palielīties "es braucu uz melno jūru!" ![]()
Tēma: Ar auto pie jūras
Viktos rakstīja: pagajušo gad pat nebiju tik tālu aizdomājies...
Bet aizdomāties lika tas kā sāka izskatīties parastie saliekamie krēsli www.xnet.lv/... , tip tādi tik bez somas...
vini viscaur izrūsēja (bet ja tā padomā viņiem bij tiešais kontakts ar sāļu ūdeni dienā pa vairākām reizēm)...
Hmm, pat nez ko tagad domāt...
Ne vairāk ne mazāk kā to, ka tu esi ļoļiks
Atradis ko salīdzināt - nekvalitatīvus ķebļus ar mašīnu
Nu labi, ja jau tu reiz tā uztraucies, mošk tiešām tie bembji ir tik nekvalitatīvi...
![]()
Tēma: Ar auto pie jūras
Jānomaina ātri rūsējošie bembji pret dajebko citu - citus kaut kā šitāda iedomāta problēma neuztrauc ![]()
Tēma: jālasa 2x !!!
uupis rakstīja: www.youtube.com/...
PIZĢEC, es vēl saprastu ja iefistu mašīnā, bet vēl vienā mocī! ![]()
wvfans rakstīja: A kāda starpība - Rīga vai Jelgava - detaļas cena viena un ta pati - un darba apjoms arī ...
Un normāls skrūvētājs attiecīgi arī prasīs ap 1K menesī uz rokas ..
Fan, neaizmirsti, ka tā tev nav rīga
Pazīstams servismenis ar lielu pieredzi liepājā nopelna 500-600 ls uz rokas. Ak jā, jams ir specializējies uz piekarēm, gan vidēji smagas iejaukšanās motorā un ritošajā arī veic.