foto.inbox.lv/...
Palasi šito - noteikti tas pats, tikai latviski un saprotami un par piemēru paņemta reāla kārba, nevis zīmuļdrāzējs 
Kaspersky rakstīja: Neviens no jums nav pamanījis, ka Statoil parasti atrodas "vienmēr pa ceļam" (tieši kā reklāmā), un tas uzņēmuma vadītājam varētu būt svarīgāk nekā iekrāts vesels santiķs no litra? Davaj kāds pamēģina salīdzināt to pašu Lukoilu atrašanās vietas Latvijas pilsētās - it kā ir visur, bet tādā čuhņā parasti, ka vismaz 20 minūtes jāzaudē ripinot
Plus vēl man kā klientam kudi patīkamāk statoilā ienākt, nu nesalīdzināt ne ar vienu DUS tīklu pie mums. Par operatoriem tajā pašā dinazā, lukoilā vai viadā vispār nerunāju.
1) No tā lukoila, no kura lejos, 50 m tālāk atrodas staķiks, tāds mazs, abi liepājā uz ganībenes. Vienīgi staķiks ir mīzalu kantoris, vismaz pirms kāda gada pienāk desmit vakarā un tā būda ir ciet
Liepājas lielākais staķiks tiešām ir pa ceļam - blakus brīvībenei - tik tāds sīkums - iebraukšana ir pa ceļam, bet tikt atpakaļ uz brīvībenes vairs nav pa ceļam
Un es tiešām saprotu, kāpēc staķikā tik patīkami ieiet - ieiet kasperskis, a tur jau desmit čomi ar maizēm stāv
Kamēr lukoilā skumīgi - pat rindas nav 
krishus rakstīja:
msh rakstīja:
Rxx rakstīja: Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?
Ai ai... Nopērk pirmo mašīnu skrūvēšanai un nezina klasisku ierīču darbības principus
Tavs tomāts sastāv no divām galvenajām daļām - planetārā kārba ar trijiem robiem [un atpakaļrobu] un hidrotransformatora, kurš spēj mainīt pārnesumskaitli 2x [vismaz padumjo ražojuma mašīnām bija 2x ]
Ai, ai , gudriniek, parādi man planetāro pārvadu ar trīs pārnesumiem...
Es tev varu vienīgi piedāvāt ieskanēt aprakstu un shēmu par GAZ-21M tomātu, der?
Netā slinkums skatīties un nav arī vajadzība... 
Rxx rakstīja: Varētu biš apskaidrot, kas tas hidrotransformators ir un ko viņš dara?
Ai ai... Nopērk pirmo mašīnu skrūvēšanai un nezina klasisku ierīču darbības principus
Tavs tomāts sastāv no divām galvenajām daļām - planetārā kārba ar trijiem robiem [un atpakaļrobu] un hidrotransformatora, kurš spēj mainīt pārnesumskaitli 2x [vismaz padumjo ražojuma mašīnām bija 2x
]
recluse rakstīja: Ko var pie******* hotdogu tirgotavai, kurā ir iespējams uzpildīt auto. Itkā kāds spiestu statoilā pildīties. Katrs pelna kā un cik māk. Manā ikdienas maršutā pa ceļam nav neviena statoila, tāpēc parsti sanāk pildīties Lukoil žīdu kantorī, bet tikai tāpēc, ka pa ceļam.
Varbūt santīmjākļiem vajag apvienoties un uztaisīt lēto tanku tīklu, servisus utt, tad nevajadzēs topikus cept, ka viss tik dārgs un slikts.
Tas "žīdu kantoris" ir stipri labāks, kaut vai ar to, ka nav jāgaida rindā, skatoties uz lošiem, kas vēlas dārgi un neveselīgi pierīties un nejauši iemaldījušies staķikā 
Kaspersky rakstīja:
msh rakstīja:
Slinkais rakstīja: kas par jautaajumu?? vai tad kaadreiz ar original lukturiem nevareeja iziet TA? tas ka likums aizliedz neoriginaalo hrenonu, taa jau ir cita lieta.
Ja nevari saredzēt ceļu, uzliec brilles. Tas, starp citu, bija nopietni
Ksenona lukturi stipri labāk izgaismo ceļu. Vēl labāk, ja auto ir aprīkots ar t.s. "līkumu gaismām". Cita lieta, ka lētās čainīzeru padj0bkas traucē pārējiem satiksmes dalībniekiem, bet tāpat Tavi argumenti ir pastulbi.
Viens cilvēks, audists, vairs neatceros kurš, reiz intereses pēc pamēģinājis pavājas brilles braucot uzlikt. Redzamība palikusi stipri labāka - varējis saskatīt tālāk par lukturu staru kūli
Vēl ieteikums - savediet tak vispirms lukturus kārtībā
Man arī sākumā mana šrota lukturos kaut kas nepatika
- uz TA izjaucu, iztīrīju, saregulēju un baigi skaisti 
Slinkais rakstīja: kas par jautaajumu?? vai tad kaadreiz ar original lukturiem nevareeja iziet TA? tas ka likums aizliedz neoriginaalo hrenonu, taa jau ir cita lieta.
Ja nevari saredzēt ceļu, uzliec brilles. Tas, starp citu, bija nopietni 
Pričom tur dragsters? Nesen bija izdevība salīdzināt opja otro tomātgolfmašīnu ar 1.6 karburatornieku pret muteres trešo golfmašīnu ar 1.6 mono - opja golfmašīnai 2x draņķīgāks cēliens, nebijis tā tomāta, cēliens būtu stipri labāks. A tā tik spied pedāli un gaidi kad kkas notiks 
Jā, bet tur tikai process būs murgs, kamēr tas tomāts pats par sevi ir murgs ar trijiem robiem 
Ak, tu laikam esi tas skrūvētājs
Met ārā to tomātu jau savlaicīgi
Rēķini pats - mešalkai kaut kādus sinhronizatorus nomainīt pavelk vismaz uz 250ls, bet tu gribi reanimēt tomātu... Cita lieta, ka kārbu pirkt ir risks...
Piebaldzēn, tavi vārdi būtu vietā, ja jams būtu sodīts, bet netika, jo nebija par ko 
gastello rakstīja:
msh rakstīja:
Seene rakstīja:
vzinis rakstīja: cits stasts ir par auto, kam izvēle starp 3.0dizeli un 3.0benzīnu, un ja vēl kaut kas laiku pa laikam jāvelk.....
Vai arī, ja ir vēlme pabraukāties ar 130+ km/h. Benzīnam patēriņs pieaug diezgan skarbi. Dīzelis uz 160 joprojām tērē ap 7.5
Toties lielais vairums ķīseļu pie tiem 160 draudēs izlēkt no motortelpas
rādās ka ar dīzeli normālu neesi braucis
Rādās ka tev ir problēmas ar salasīšanu - es rakstīju VAIRUMS nevis VISI
Un jā - zemu lidojis ar ķīseli neesmu, jo zemie testa lidojumi [ja tos var tā saukt
] tiek paretam vienīgi izveikti ar manu šrotu, kurš nav ķīselis
Kaut gan ar ķīseli, kura griesti ir krietni virs divīša, protams, ir sanācis braukt - bet tikai braukt 
Magistrs rakstīja:
gastello rakstīja:
msh rakstīja:
Seene rakstīja:
vzinis rakstīja: cits stasts ir par auto, kam izvēle starp 3.0dizeli un 3.0benzīnu, un ja vēl kaut kas laiku pa laikam jāvelk.....
Vai arī, ja ir vēlme pabraukāties ar 130+ km/h. Benzīnam patēriņs pieaug diezgan skarbi. Dīzelis uz 160 joprojām tērē ap 7.5
Toties lielais vairums ķīseļu pie tiem 160 draudēs izlēkt no motortelpas
rādās ka ar dīzeli normālu neesi braucis
Viņa muterei esot 1.6 otrais dīzeļgolfs. Un kad šis viņu velkot ar savu audi lejā no kalna, tad pie 160 viņa lecot ārā. Bet tas neesot bijis Latvijā, bet kautkur Urālos. Latvijā nav tik augstu kalnu.
Tev sajuka, vārda "Viņa" vietā bija jābūt "Manai"
Slinkais rakstīja:
Kaspersky rakstīja: Kādā ziņā vislabākais? Vislabāk žilbina pretīmbraucošos?
vislabaakais peec kvalitaates, par pienemamu cenu. un uzstaadot pareizajos lukturos nevienu nezhilbina. pachots gan nekaads, jo lieku 4300K
Ar tiem pareizajiem lukturiem TA arī var iziet? 
staar rakstīja:
msh rakstīja:
Yetti rakstīja: bet interesanti, ko viš domāja ar programmējamu kompresoru...
Pļe, motora kompim [ECU] programma savādāka, kā rezultātā mazāka jauda Bet protams, es par mini uzskatu veco, šitas tik tāds bēmūvē ražojuma golfs vien ir
wai tik tu kaut ko nejauc
tu esi braucis ar mini cooper s JCW? Manuprāt mini JCW salīdzināt ar golfu ir nekorekti.
p.s
pret veco mini protams respekt.
Protams, ka neesmu. Bet salīdzini jauno mini ar veco - jaunajā vienīgais, kas ir minisks, ir izskats, bet tas arī viss - tāpēc golfs 
Yetti rakstīja:
msh rakstīja:...
Pļe, motora kompim [ECU]blablabla...
kompresors tiek darbināts ar siksnu...
Un?
Tu domā ka es to nezināju? 
VWfans rakstīja:
Biideklis rakstīja: Apreekjins pilniigi nepareizs vienas lietas deelj- braucot saliidzinoshi dinamiski benziinauto pateerinjsh uzlec kosmosaa saliidzinot ar diizeli. Usjo.
Bet es bez vajadzības nebraucu dinamiski.
Dienas komentārs

Yetti rakstīja: bet interesanti, ko viš domāja ar programmējamu kompresoru...
Pļe, motora kompim [ECU] programma savādāka, kā rezultātā mazāka jauda
Bet protams, es par mini uzskatu veco, šitas tik tāds bēmūvē ražojuma golfs vien ir 
Yetti rakstīja: te par 2005:
consumerguideauto.howstuffworks.com/...
pārdomas raisa Tevis pieminētais dzinējs 163hp... manis dotajā linkā uzrādās kā Supercharged, t.i. ar kompresoru... ja sūdīgi kopts vari iebraukt labās auzās....
A kas tur īpašs?
Šitiem miņiem-nemiņiem parastais coopers laikam arī bija ar ļurbu, tikai vājāka programma...
Ja gribas kaut ko moderna paskata, tad jāņem jaunais civiks 
A kas tur tajā izskatā tik "moderns"?
Parasta trula paskata korejiešu kaštele 
Gregers rakstīja:
Uh_ti rakstīja: Man ar te par vējstiklu ir stāsts. Nopirku auto ar jau maziņu akmens punktiņu priekšas stiklā. Doma- vajadzētu stiklu savest kārtībā. Aizbraucu pie (kantori neminēšu) viena stiklu kantora, saku: vajadzētu to mazo plaisiņu likvidēt (urbšana+līmes pildīšana). Šie apjautājas: vai ir kasko? Saku, ka ir. Šie atbild: nah tev kko te remontēt, raksti paskaidrojumu, tipa braucu pa Pleskaveni, priekšā fūre, iemeta akmentiņu logā, viss, punkts parādījās. Tā arī izdarīju, tālāk paši ar visu tika galā+jaunu stiklu ielika.
He, he... interesanti kāpēc Latvijā paliek aizvien dārgāka apdrošināšana...
Jo gribās lielāku varku - ja tu ar vārdu "aptirsināšana" domā OCTA.