
Svētdien beidzot uzbūvēju trīs riteņu konfigurācijai grabažnieku. Pašā sākumā bija doma par tādu priekš divām somām, tad sapratu ka pietiks ar vienu vietu [divnieks būtu ~30 cm gara aste], būvēšanas procesā sapratu ka pie viena radīsies parasta ričuka grabažniekam līdzīga virsma, tikai apakšā. Bildē pielaikošanas procesā, vēl nenokrāsots.

Nedēļu atpakaļ beidzot pārvietoju priekšas supportu uz pareizo vietu - pie viena attiecīgi nomainot trubu. Vēl neesmu izdomājis kā rīkoties ar trubas stiprinājumiem, tāpēc truba pievilkta ar pirmo savilcēju kas gadījās pa rokai. Apsveru domu priekšas bremzei paprovēt uzlikt kapara bremžu trubu... :D

Un te patreizējais kopskats.
Pēc grabažnieka uzbūvēšanas svētdien pārgāju atpakaļ uz diviem riteņiem. Un sāku čaknīties ka beidzot braukšana ar divu riteņu pitonu sāk palikt patīkama, jo pieaugušo prasmju un refleksu dēļ velosipēds sāk pieņemami klausīt - vakar gadījās kādas trīs reizes situācijas kādās pirms mēneša vai diviem visdrīzāk būtu nolicies, un esmu pamanījis ka nu jau es varu braucot atļauties spogulī kaut ko mirkli papētīt, un tas nenovedīs pie līdzsvara zuduma
Vēl pasāku regulēt pedāļu attālumu - jo nejauši biju izlasījis tekstu, gan ne pie pitona, bet savādāka velosipēda, ka gulošajam velosipēdam pedāļu attālums ir kritisks, ar milimetra precizitāti - ja par tuvu, cieš ceļu locītavas, ja par tālu, potīšu. Tā kā es, pateicoties esošajiem pedāļiem esmu pasācis pēdas uz pedāļiem likt pareizi, pedāļi sanāca par tuvu - tad nu šie tika palēnām attālināti līdz pēc sirsnīga uz darbu brauciena par sevi lika manīt potītes nevis ceļi - un pēc tam bik samazināts.
Drīzāk tirgiem un/vai īpašniekiem. Neesmu vēl saskāries ar mašīnu kurai būtu piekodēta secīgā atslēgšanās, lai arī, kā jau teicu, šāda funkcionalitāte ir ne tikai visām VAG grupas elektromehāniskajām centrālajām atslēgām [mk4 golfa platforma, mk4 polo platforma, B5 pastēte, C5 un D2 audī - un visam kas jaunāks par šiem], bet pat pāris deviņdesmito otrās puses aužiem kam ir pneimatiskā centrālā.
Trešā deva jau nu pagaidām ir brīvprātīga - bez tās nedrīkstēs vazāties pa koncertiem un lielveikaliem bet vaļā no darba laist nedrīkstēs.
Kanibāls. Partija saka ka vajag, pēc kalendāra, tātad - vajag! Kas to nesaprot, tas pāķis.
Varbūt ir, varbūt nav. Jebkurā gadījumā tur tas apgalvojums ir ar 80% varbūtību - kamēr manis pieminētais ar nepierakstītu 100% varbūtību.
Tas nav noklusētais - tas ir tavai mašīnai piekodētais; noklusējumā secīgā atslēgšana nav. Jūsu abu mašīnām šito joku var ļoti elementāri jebkurš kam ir Ross-Tech kabeļa ķīniešu klons izkodēt ārā.
Kāpēc tofika autoram tas pēkšņi iestājās, to gan nemācēšu teikt.
Es nesaprotu, ko tu tur murgo? Pirmdiena ir, tev kost vajadzēja beigt jau vakar 
Vai saukt nepotētos par bioloģiskajiem ieročiem un apgalvot ka tie apdraud pārējos ir dezinformācija vai nav?
Manā golfā esošais mk4 golfa centrālās atslēgas bloks teorētiski spēj visu to - gan aizslēgt durvis sākot braukt un atslēgt izslēdzot aizdedzi, gan secīto atslēgšanu, gan vēl šo to - tikai man tas nav vajadzīgs, un manā gadījumā pāris no tām fīčām nespēj darboties mk4 slēdzeņu neesamības dēļ - tā pati secīgā atslēgšana izpildās atslēdzot vadītāja durvi un atbloķējot pārējās - kas manā gadījumā tāpat atslēgtu visas durvis. Tas pats attiecas uz atsevišķu grabažnieka atslēgšanu.
Ja tā, tad tev tā kaste ir uztaisīta caur dirsu. VAG šito fīču izdomāja deviņdesmito otrajā pusē - vadītāja durvis un, pāris modeļiem bākas vāciņš uz vienu spiedienu, viss uz vēl vienu, un ja šitā lieta nepatīk, var atkodēt.
Interesanti tie agresīvie lauķi - dzied pakaļ saviem kovidreliģiskajiem vadoņiem un nemaz neatceras ka pusgadu atpakaļ tā dziesma ko dziedāja bija jūtami savādāka... 
Jā, ar viltus diplomētiem ārstiem. Nu kā tā viena kura Liepājas domē, kura nepotētu deputāti atļāvās nosaukt par "bioloģisko ieroci"; izteikums par kādu vien to ārsta sertifikātu derētu atņemt.
Forši, tu to no personīgās pieredzes?
Zapiņam?
Ja nu tomēr nevis zapiņam bet kādam VAGmobīlim, tad, domājams, komforta blokam pieprogrammēta secīgā atslēgšanas funkcija, kur uz pirmo spiedienu atslēdz vadītāja durvis un nospiežot vēlreiz, visas durvis - ja pareizi atceros kā tā funkcija darbojas.
Vai tad? Nu tad vai nu tev ir jādodas sašpricēties, vai arī tu uzskatāmi demonstrē ka neiedarbojas nomierinoši.
"manējo"? Piedod, tie nav nekādi "manējie" un par daļu no viņiem esamību esmu lietas kursā tikai pateicoties Volx. Jebkurā gadījumā, tev laikam grūti saprast ka viņi vienkārši rīkojas pakaļ taviem propagandistiem.
Žēl ka tu nesaskati atšķirību - Vestards pats vērsās pie cilvēkiem un viņa tekstu padalījās tālāk kas vēlējās - kamēr tos tur visus televīzijā un presē intervētos darboņus speciāli aicina uz intervijām.
Estētiska, muah :D Jā, tik ļoti estētiska ka fofāgens tādām priekšas bremzēm kā man uz golfa atļāvās likt aizsargus kuri ir tikai ceturtā daļa no apļa
Te noteicošais gan būs tas ka BMW cenšas radīt kaut kādas braukšanas sajūtas iekšā sēdošajam, jo ir prēmiums. Esi dzirdējis par škodu kurai motora rūkoņu atskaņotu skaņas sistēma?
fckns rakstīja: Visdrīzāk jauc "uzbrukumu" ar "tolerances trūkumu". Īstenībā, var novērot diezgan labu kolerāciju starp nevakcinētajiem un "ticīgajiem". Visbiežak reliģisko konfesiju pārstāvji izvēlas nevakcinēties, aizbildinoties ar dažādām pasaku grāmatu "gudrībām" un izvilkumiem.
Mani vairāk interesē, kas ir tie uzbrukumi ģimenēm un bērniem. Kā tas šobrīd izpaužās?
Jā? Interesanti gan - kur tu esi šo korelāciju pamanījis, ja man to ir grūti pamanīt man pazīstamo cilvēku aprindās? Vēl vairāk - interesanti ka tu šķiro pēc šļuras ielaišanas fakta, nevis pēc vēlmes to ielaist - ar ko, tavuprāt, atšķiras cilvēks kurš joprojām nav ielaidis šļuru no tāda kurš to izdarīja pirms diviem mēnešiem jo darbavieta pakratīja ar pirkstu? 
No konteksta? Nu jā, iespējams - tikai neaizmirsti ka tie no konteksta izvilcēji ir bijuši par nodokļu maksātāju naudu atalgoti valsts propagandas kanāla darboņi ;) Nu jā, gluži tāpat kā viņi pēdējā pusgadā intervē dažādus kultūras darboņus - lai izvilktu no konteksta un izbazūnētu ka viņu izvēlētie kultūras darboņi uzskata tos kas nav sev ielaiduši šļuru par lohiem, jo kaut kāds mūziķis vai mākslinieks pilnīgi noteikti ir ar plašām zināšanām imunuloģijā un tāpēc viņa viedoklis šajā jautājumā ir svarīgs un plaši izplatāms... 
Kas tur jāskatās - traktora hidrauliskais stūres mehānisms? Saiknes tur nav tāpēc ka tas ir traktors - diez vai tev patiks ja tev arot vai braucot pa lauku, stundām no vietas, stūri raustīs - tāpēc attiecīgi šī saikne ir pārrauta - stūrē hidraulika un šo hidrauliku vada vadītājs. Cerams vienīgi ka tam traktoram ir labāk nekā LTZ T-40 - kura aftermarketa hidrauliskais mehānisms liekas šausmīgi neprecīzs...
Re kā - tātad sanāk ka vienīgajām īpašajām tiesībām kas viņiem pienāktos būtu jābūt bezmaksas speciālistu palīdzībai lai iekļautos normālā sabiedrībā 
Ja te kaut kas ir aizdomīgs tad tikai tas ka es gandrīz vienīgais to paceļu - ja gadījumā esi tankā, tad plašsaziņas mēdītāji problēmas radīšanas un normalizēšanas nolūkā speciāli šo tēmu, tik no "pareizā" rakursa, tautai smērē degunos. Es kā cilvēks kas televīziju neskatās, pat no sākuma nesapratu kāpēc kaut kādi delfi, tvneti un tamlīdzīgi raksta par divu pediņu tragikomiskām lažām - tikai pirms mēneša nejauši atklāju ka tie divi kadri ir ieskapēti kaut kādā televīzijas raidījumā un uz tā balstās to ziņu lapeļu viņu pasniegšana kā "sabiedrībā atpazīstamas personas".