Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 602 >

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Pirmais. Pirmkārt, jāskrien, jo športists, otrkārt, realitātē ar to "diegu" ir pašvaki - kapeiku labāk kā divu riteņu pitonam, vienā līmenī ar trīs riteņu pitonu un parastas ģeometrijas gulošo divriteni, un jūtami sliktāk par parastu trīsriteni, kurš, atšķirībā no visiem pārējiem, tiešām ir spējīgs nobraukt pa taisnu līniju. Treškārt, tā kā atšķirība ir galvā nevis tehnikā, tad pirmais aizņem vairāk vietas uz ceļa braucamās daļas

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

" joslu platums bieži neļauj droši apdzīt lēnākos minējus" - nē nu par ko tad tu sapņoji? :D Palasi "Pilsēta atsevišķiem cilvēkiem" sapņus, tā bišķi pavairāk, lai tev pazustu visādas muļķīgas iedomas no galvas - velojosla, vismaz viņu izpratnē, ir vieta kur tu brauksi uz ~20 kmph - jo viņu mērķis ir to piedzīt ar dažāda veida lēnajiem divplākšņiem, no kā izriet ka minimālais platums kurā tu varbūt varēsi paskriet ar savu sporta inventāru būtu vienas autojoslas platums.

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Nu redzi, Anton, pirmkārt, es esmu izvēlējies velosipēda veidu ar kuru ir jāiemācās braukt no nulles, nevis vieglāko ceļu kā tu - velosipēdu ar kādu tu māki braukt jau no 5 gadu vecuma. Otrkārt, to ir būvējis amatieris garāžā ar primitīvu un lētu pusautomātu, nevis roboti fabrikā. Treškārt, es esmu smags, braucu relatīvi agresīvi, bet mans ikdienas maršruts ir ļoti nelīdzens un bedrains - laba kombinācija lai konstrukcijas nepilnības izlīstu ārā.

Tēma: Vai pasaule varēs tik ātri elektrificēt savu vieglo auto parku?

Kodolreaktoriem normāls darbamūžs ir vismaz 50 gadi - protams, pēc pirmajiem pāris trīs desmitiem gadu parasti taisa padziļinātas pārbaudes un sertificē par jaunu.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Raimi, tas nav vajadzīgs. Rūpnieciski ražotiem parastajiem velosipēdiem trubas ir labi ja milimetru biezas - jā, man te varbūt ir bik švakāks metāls, bet biezums to kompensē ar atliektiem galiem, vajag vienīgi labu caurmetinājumu visā biezumā. Ja esi palaidis garām, trīsfāzu aparātiem ir dažādi plusi, ne tikai mazliet lielāka jauda. Manās acīs galvenais no tiem - spēja labi darboties arī pie vāja pieslēguma, jeb kā teica pazīstams čalis, pārejot no vienfāznieka kas pieslēgts starp fāzēm [jo pieslēdzot normāli nemaz nevarēja pametināt - bet pieslēdzot šitā baigi dedzināja] uz trīsfāznieku - "es biju jau aizmirsis ka metināšana var sagādāt baudu". Es arī labprāt šī iemesla dēļ pārietu uz trīsfāznieku, vienīgi man nav tādas prioritātes.

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Tāpēc jau arī man radās tāda ideja...

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Slīpums tur ir mazāks nekā liekas, bet pietiekams lai pašā augšā atstātam golfam bez strādājoša startera pietiktu vienatnē iekāpjot to izkustināt un tajā vietā kur ir velosipēds varētu palaižot vaļā sajūgu iedarbināt motoru. Pie noteikuma ja sniegs ir daudzmaz notīrīts, arī vienai gludajai velkošajai riepai pietiek saķeres. Un man nav ne jausmas kāpēc tu piemini kaut kādu ceļošanu ieliekot bildi ar sporta inventāru - es īpaši neredzu tik jocīgus un plikus rietumu velotūristus kas varētu atļauties braukt ar sporta inventāru, ko tu visu laiku stum. Un dīvaini ka tu runā par kaut kādu "caurtikšanu" ieliekot bildi ar lielgabarīta lamzaku, kurš ir tikai ~20 cm šaurāks par viduvēju gulošu trīsriteni, bet stipri augstāks. Ja man būtu tādas jocīgas rūpes kā tev, tad man būtu divu riteņu pitons ar šaurāku ķebli un bez ragiem , velosipēds uz kura platākais punkts ir pats braucējs Par laimi reālā dzīvē biežāk var sastapt augstuma ierobežojumus nekā platuma ierobežojumus zem 80 cm.

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Ak tad kompleksi? Vai Vācijā arī cilvēkiem ir šādi ļaunie skaudības kompleksi? Jo es varu pilnīgi saderēt ka tur velosportisti/wannabesportisti šitā neizpildās - jo ja viņi tā darītu, skaudīgie un kompleksainie menti viņus izdrāztu kā mazus ezīšus, par piedalīšanos ceļu satiksmē neievērojot CSN. Kāpēc pie mums vienai grupai jābūt virs likuma?

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Nē, jo nav pēc tā vajadzības. Problēmas ar konstrukcijas stingrību man rodas tikai dēļ sūdīga caurmetinājuma kas radies dēļ tā ka divu 2 mm bleķa gabalu malas metināšanas brīdī bijušas saspiestas kopā - kādu laiciņu atpakaļ sanāca paprasīt vienam pazīstamam čalim lai tas aizmetina dažas plaisas, un tas, pat metinot ar labu trīsfāzu automātu, vispirms tajās iebrauca ar fleksi...

Tēma: msh un viņa šroti + salieķis

Beidzot saņēmos un uzšuvu pagalvi. Gan droši vien vajadzētu to uz ziemas sezonu apģērbt kādā maisiņā, lai mitrums pa šuvēm netiek iekšā...

Šitā patlaban izskatās kāja - pietrūkst tikai fiksācijas. Radās doma paprovēt kādu neodīmija magnētu, tāds varētu darboties foršāk nekā skava vai tamlīdzīgs fiksators

Un un un, bišķi iepirkos. Priekšas dakšā spožā saules gaismā ieraudzīju vienu plaisiņu, iespējams ka vienīgo [pie nopietnām plaisām dakša sāktu čīkstēt; ir pieredze], tātad beidzot ir iemesls pārvietot bremžu supportu - tas savulaik tika novietots uz pulkstens četriem lai truba ietu uz aizmuguri - tagad tam tiks uztaisīta skava uz pulkstens desmitiem, jo esošajā vietā tam iet virsū dubļi - kā izbrauc caur peļķei, tā 20m tālāk sāk tur kaut kas strīķēties. Attiecīgi vajadzēja jaunu trubu - te tā ir - un tā kā kluči padiluši pašķībi, tad arī iegādāti tie. Bildē nav redzama, bet ir arī veikalā piepildīta 20 ml šprice ar eļļu. Trubas cena fascinē, kaut kas par "uzdāvini viņiem skuvekli, pārdod viņiem asmeņus" tēmu... :D Un izdomāju paņemt paprovēt kādu rupjāku riepu. Atbraucot mājās un pameklējot netā vienīgi palika interesanti - žēl ka veloriepām nav DOT kodi; palika interesanti cik vecām jābūt riepām kuras makša lapā nav pat "archive" sadaļā... :D

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu vēl piemirsi ka pētījumi rāda ka tur līdz tai datubāzei nonāk ~1% blakusparadību. Abet par to kurš nošāvās - vai tu uzskati ka tām švakcīnām nav iespējamas smadzeņu darbību ietekmējošas blakusparādības?

Tēma: Kāpēc daļa dzirdamāko velo satiksmes atbalstītāju ir naidīgi noskaņoti pret autovadītājiem?

Viss jau būtu pareizi, tik tā viena nianse - nu nah mīcīties ar sporta inventāru pa pilsētu ja tas tam nav piemērots? CSN visiem ir vieni - športists savu megasipēdu var ar mašīnu izvest ārpus pilsētas un tur zāģēt pa šoseju, un var arī sev to pašu slodzi dabūt uz pilsētai piemērota velosipēda - ja jau reiz tik grūti ar savu megasipēdu ievērot CSN. Kāpēc šādas īpašas atlaides piemērot tikai uz vienu brauceju grupu? Varbūt lai autosportisti arī ikdienā braukā apkārt ar savam sporta mašīnām, un dodam arī viņiem īpašas atļaides - neievērot sarkanos rallistiem, atļauju frēzēt krusteniski kur vien gribas drifteriem, atstiept no krusta vismaz uz 150 dragreisistiem utt, būtu forši, ne?

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kāpēc kaut kāds tunelis tik nenormāli visu izmainītu? Kāpēc ūdens nespēj tam tunelim pa abām pusēm applūst apkārt?

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Lūk mašīna kurai ražotājs ir paredzējis kā to saremontēt, kas arī ar to mašīnu tika izdarīts.

Un reku tajā pašā valstī, zem tās pašas uzraugošās iestādes deguna izveikts remonts mk2 golfam - nē nu var jau būt ka mk2 drīkst vairāk remontēt nekā mk7...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kāpēc nav nekāda sakara - lai tu varētu stumt savu masveida nopotēšanas dogmu? Reku dāņiem ir izskaidrojums lielajiem saslimšanas rādītājiem - nē, ne jau šļuras nedarbošanās pie vainas, bet gan nenošpricētie bērni pārnēsā kovidu - tos nošļurinās un kovids beigšoties. Tipiska "nepotētie vainīgi!" loģika, tikai attiecināta uz neaizsargātāko sabiedrības daļu - bērniem. Muļķības un jocīgs? Mums te viens apgalvoja ka esot redzams efekts līdz ko kā tapa pieejama šļura - nu tad lūk, uz mirušo līknes tas ir tas punkts, kur beidzās pagājušās ziemas kāpums - kā redzi, visu pavasari, vasaru un rudeni līknes kāpums tāds pats kā gadu iepriekš tajā pašā laikā - kādi ~300 cilvēki tajā periodā. Šobrīd, jā, kaulainā vēl tikai savu izkapti atvēzē, bet kā jau teicu, to ciparu esošo dinamiku var ietekmēt vairāki faktori - atšķirībā no saslimstības cipariem.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Paga, tad "nesošo konstrukciju atjaunošana", vai "ja ražotājs nav paredzējis nomaiņu"? Paņem kaut kādu mk7 golfu, nošķil un pie viena novāko - lūk, mašīna kuru ražotājs ir paredzējis atjaunot, tb ir paredzējis darbības kā nomainīt bojātās detaļas - tad drīkst tādu Vācijā remontēt vai nē?

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Es tev pastāstīšu noslēpumu - pilsētnieki savas krāsnis mēdz kurināt ar briketēm - gan ērti, gan pie tā, cik maksā malka, kamēr tā nonāk līdz pilsētai, konkurētspējīgi. Un vietas trūkumu mēdz kompensēt ar regulāriem veikala apmeklējumiem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Visu cieņu trenerim. Gan par cilvēcīgo attieksmi, gan pieklājīgu žurnālistu pasūtīšanu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ā, visus nevajag nošpricēt? Tad kāpēc jāsūta dirst? Tu grafikā ieraudzīji to, ko tu tajā vēlējies ieraudzīt. Mirstība pēc šļurinācijas sākuma nav "būtiski samazinājusies" - tā ir palikusi nemainīga - absolūtie skaitļi pret attiecīgajiem periodiem gadu iepriekš ir +/- tādi paši :D Jā, protams - uz lielāku attiecīgā brīža slimnieku skaitu - pie kura ir nonākts pateicoties ticībai par to ka šļura būs risinājums, lai arī nav. Un, ja esi palaidis garām, dāņi to problēmu ka šļura nestrādā taisās risināt - laižot šļuru iekšā bērnos.

Tēma: Gāzes meistars?

Ja tai mašīnai ir check engine lampiņa, kura darbojas bet motoram darbojoties nedeg, tad diez vai tur ir ko piekasīties gāzes iekārtai. Ja nav, tad varbūt vajag atrast kādu kurš pratīs nokalibrēt to iekārtu.

Tēma: Gāzes meistars?

x-type ir tāds pats jaguārs kā tu nēģeris - vispār tas ir luksusa mondeo.

Tēma: kūpošos smerdeļus beidzot padzīs no centra

Sasmējos. Lai aizliegtu krāsnis kurās var kurināt ogles, tad pie viena jāaizliedz visa veida cietā degviela, tajā skaitā malka, savādāk bezjēdzīgi P.N. Skaisti ka ekofašisma vārdā tiek ieviests jauns darbs ierēdņiem - krāšņu reģistrācija. Izklausās jauki.

Tēma: Gāzes meistars?

Kas par mašīnu?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un kā tava zinātne izskaidro mazo saslimstību valstīs ar niecīgu nopotēto īpatsvaru? Un kā izskaidro nepieciešamību potēt bērnus?

Tēma: Gāzes meistars?

Here we go again - nopērc filtrus un samaini, un būsi izdarījis apkopi.

< 1 ... 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 ... 602 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti