Centis_Nuudele rakstīja:
LINIS rakstīja: varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..
Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?
Nu tad jau s*digi ka neparbauda![]()
Centis_Nuudele rakstīja:
LINIS rakstīja: varbūt ir jāmaina amortiņi, bet TA man neko tādu neatrada..
Kur tu esi redzējis, ka TA pārbauda amortiņus?
Nu tad jau s*digi ka neparbauda![]()
Tēma: Problēmas ar ģeneratoru
Šodien saņēmu autiņu. Ģeneratoram bija visi pinumi pa pieskari, rezultātā tika nomainīts ģenerators pret jaunu. Kopā 160Ls Alfamotorā.
Tēma: Problēmas ar ģeneratoru
Liels Jums paldies par padomiem autiņu šodien aizdzinu uz Alfa motoru Ganību dambī, vēlāk pavēstīšu kas par vainu bija un cik maksāja.
Tēma: Problēmas ar ģeneratoru
Es šaubos vai pats to spēšu paveikt man tās zināšanas par autiņiem diezgan švakas. Cik varētu maksāt to oglīšu nomaiņa?