Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Sviestc rakstīja:

Ozz rakstīja:

Sviestc rakstīja: Reku Aivars arī runā par to, ka krīze valstī nebūt naf viennozīmīgi slikta priekš visiem...

www.tvnet.lv/...

esi uz miļonāriem sarikteejies

nu es nē, protams, kur tad man...

bet, manuprāt, ir daži labi pisloņi, kuriem tā krīze ir kā medusmaize, un kuri mācēs saraust uz tās reķina ļimonus....

Atkal jau skauž

Tēma: ABS devējs Lexus IS200

ValdisM rakstīja: Apmaini it kā nestrādājošo devēju ar priekšas riteņu otrās puses devēju. Ja otrā pusē viņš strādās -tad loģiski problēma nav devējā.

Kur nestrādājošs ABS parāda kura riteņa devējs nestrādā?

Anekdotists tu esi.....

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Tev atkal bija mēmais šovs ar kādu mazdisti

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Izdzīvos, kas mainīs ēdienkarti.

Tēma: ABS devējs Lexus IS200

hacis rakstīja: Jautājums - ko pie starta pārbauda ABS sistēma? Tikai ir kontakts vai nav, jeb kautko smalkāk.

Kāds kontakts, cienītais? Ar ko?

Devēja tinumam ir pretestība, kuru var nomērīt ar ommetru. Vienlaicīgi tā var pārbaudīt vai vadi nav pušu, tas plastmasas gabals ko tu redzi no ārpuses un kurš izskatās ļoti labs, nav vads, tā ir izolācija.

Ritenim griežoties, devējs ražo EDS, kuru var izmērīt ar voltmetru.

Ir pieejami tādi mērisntrumenti ko sauc par testeriem, tajos ir gan ommetri gan voltmetri vienos vākos.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Labrīt.

kad iedod pa Durango - brilles peģec.

Tāpēc pērciet konkaklēcas firmā "Lēcas jums - nauda mums.Pozijs.lv"

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

SEA rakstīja: Un vspār aizliegt man rakstīt, jo es to vien daru, kā sildu atmosfēru... pog/u

Ja tu negribi sildīt atmosfēru, tad iekāp podā un norauj auksto ūdeni.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

kokletis.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Kindzulis rakstīja:

pozitiivais rakstīja: a SZ šitās: www.manaslecas.lv/...

varbūt tad viņš beidzot savaldzinās to Kindzuli

iesaki saveejiem...lai uztaisa leecas ar mazam pipeliiteem... un ieliec sev lai visi paskatoties aciis...vareetu uzreiz saprast kas Tu iisti esi par putnu

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Anniņa nevis Baibiņa.

2Pozjka - vai tās konkakulēcas irobligāi jāpērk 2 gab?

Vai nevar pirkt 1 gab un katru dienu stellēt citā acī?

Brilles piemēram, ja nopērk ar 1 stiklu, tad der tikai tai acei kurā pusē stiklis. Bet konkakulēcas tak var pārlikt no 1 aces 2.ā

Krīze kā nekā ira......

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

pozitiivais rakstīja:

lai pirktu SAABu ir jābūt teju pilnīgi aklam...

+18.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Labdien.

Acis ir svarīgas, bet vissvarīgākā ir ABC atdzīvināšanas programma.

Un tās programmas sakarā varu apliecināt, ka Anniņai ir gumijas pupi.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Nu tak es saku, ka vienīgais kārtīgais auto ir audi.

Un, kā saka Zigis - jo vecāks, jo ilgāk stāv.

Garāžā..............

Tēma: vaz 2109

Viņiem krievijā ir iepirkti igauņu radari, tāpēc nevar noķert.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Kā tur palika ar to masēto galvu?

Ilustrētajā Zinātnē bi rakstīc, ka dakteri jau iemācījušies apendixu izoperēt caur muti. Tātad nav vairs aiz kalniem laiks, kad mandeles griezīs caur pakaļu. Vajag tikai atbilstošus štrumentus. Sāga sāk pārvērsties ralitātē!

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

matu griešanu apvienojumā ar galvas erotisko masāžu un deju

ko nozīmē 'galvas erotiskā masāža'

kad iebāž kaut ko aiz vaiga

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Katru darbdienas rītu kaut kur ap šitādu te laiku kur bijis kur ne - Sviests! Uzkāpis uz Juglas trešā debesskrāpja jumta - ziemeļmeitas lūkoties!

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Uij, atcerējos gan....volvo ir tāda bleķu čupa, kurā iekšā audi motors.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Ozz rakstīja: volvo rullee!!!

Kas tas tāds

Kaut kāda mazpazīstama motorzāģu firma

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Wirst!

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Wooot....Faguāfs - fupper!

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Un traktorfirma lamborčīnī arī ir laba.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Mesedess arī nav slikc auto.

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Ne'nē, es neemu tik bagāts lai lēti pirktu.

Un vēl - kur tad lai es ņemu mehāniķi kam iedot pabraukt ar to sābu No leišiem importēt, vai

Audi rullē!

Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums

Es neko ņemahaju.

ja kāds man piedāvātu sābu pabraukt bišķi, es neatteiktos.

Ja nepiedāvā - poffik, tāpēc jau nenomiršu.

Šonakt pieņēmu galīgo lēmumu - sābu nepirkšu.

Ja tante no Amerikas man viņu uzdāvinās, atdāvināšu tālāk bāreņu namam.

Tikai audi ir auto, kas aizrauj pa īstam, kas spēj sniegt baudu un apmierinājumu visās uz ceļa iespējamās pozās.

Audi rullē, sābs dara to pašu ko renaults.

Tā tam būs būt.

Fau, ja fsjo skafal!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti