Sviestc rakstīja:
Ozz rakstīja:
Sviestc rakstīja: Reku Aivars arī runā par to, ka krīze valstī nebūt naf viennozīmīgi slikta priekš visiem...
www.tvnet.lv/...
esi uz miļonāriem sarikteejies
nu es nē, protams, kur tad man...
bet, manuprāt, ir daži labi pisloņi, kuriem tā krīze ir kā medusmaize, un kuri mācēs saraust uz tās reķina ļimonus....
Atkal jau skauž

ValdisM rakstīja: Apmaini it kā nestrādājošo devēju ar priekšas riteņu otrās puses devēju. Ja otrā pusē viņš strādās -tad loģiski problēma nav devējā.

Kur nestrādājošs ABS parāda kura riteņa devējs nestrādā?
Anekdotists tu esi.....
Tev atkal bija mēmais šovs ar kādu mazdisti

Izdzīvos, kas mainīs ēdienkarti.
hacis rakstīja: Jautājums - ko pie starta pārbauda ABS sistēma? Tikai ir kontakts vai nav, jeb kautko smalkāk.
Kāds kontakts, cienītais? Ar ko?
Devēja tinumam ir pretestība, kuru var nomērīt ar ommetru. Vienlaicīgi tā var pārbaudīt vai vadi nav pušu, tas plastmasas gabals ko tu redzi no ārpuses un kurš izskatās ļoti labs, nav vads, tā ir izolācija.
Ritenim griežoties, devējs ražo EDS, kuru var izmērīt ar voltmetru.
Ir pieejami tādi mērisntrumenti ko sauc par testeriem, tajos ir gan ommetri gan voltmetri vienos vākos.
Labrīt.
kad iedod pa Durango - brilles peģec.
Tāpēc pērciet konkaklēcas firmā "Lēcas jums - nauda mums.Pozijs.lv"
SEA rakstīja: Un vspār aizliegt man rakstīt, jo es to vien daru, kā sildu atmosfēru... pog/u
Ja tu negribi sildīt atmosfēru, tad iekāp podā un norauj auksto ūdeni.
Kindzulis rakstīja:
pozitiivais rakstīja: a SZ šitās: www.manaslecas.lv/...
varbūt tad viņš beidzot savaldzinās to Kindzuli
iesaki saveejiem...lai uztaisa leecas ar mazam pipeliiteem... un ieliec sev lai visi paskatoties aciis...vareetu uzreiz saprast kas Tu iisti esi par putnu




Anniņa nevis Baibiņa.
2Pozjka - vai tās konkakulēcas irobligāi jāpērk 2 gab?
Vai nevar pirkt 1 gab un katru dienu stellēt citā acī?
Brilles piemēram, ja nopērk ar 1 stiklu, tad der tikai tai acei kurā pusē stiklis. Bet konkakulēcas tak var pārlikt no 1 aces 2.ā
Krīze kā nekā ira......

pozitiivais rakstīja:
lai pirktu SAABu ir jābūt teju pilnīgi aklam...
+18.
Labdien.
Acis ir svarīgas, bet vissvarīgākā ir ABC atdzīvināšanas programma.
Un tās programmas sakarā varu apliecināt, ka Anniņai ir gumijas pupi.
Nu tak es saku, ka vienīgais kārtīgais auto ir audi.
Un, kā saka Zigis - jo vecāks, jo ilgāk stāv.
Garāžā..............

Viņiem krievijā ir iepirkti igauņu radari, tāpēc nevar noķert.
Kā tur palika ar to masēto galvu?
Ilustrētajā Zinātnē bi rakstīc, ka dakteri jau iemācījušies apendixu izoperēt caur muti. Tātad nav vairs aiz kalniem laiks, kad mandeles griezīs caur pakaļu. Vajag tikai atbilstošus štrumentus. Sāga sāk pārvērsties ralitātē!

matu griešanu apvienojumā ar galvas erotisko masāžu un deju

ko nozīmē 'galvas erotiskā masāža'
kad iebāž kaut ko aiz vaiga


Katru darbdienas rītu kaut kur ap šitādu te laiku kur bijis kur ne - Sviests! Uzkāpis uz Juglas trešā debesskrāpja jumta - ziemeļmeitas lūkoties!
Uij, atcerējos gan....volvo ir tāda bleķu čupa, kurā iekšā audi motors.

Wooot....Faguāfs - fupper!
Un traktorfirma lamborčīnī arī ir laba.
Mesedess arī nav slikc auto.
Ne'nē, es neemu tik bagāts lai lēti pirktu.
Un vēl - kur tad lai es ņemu mehāniķi kam iedot pabraukt ar to sābu
No leišiem importēt, vai
Audi rullē!

Es neko ņemahaju.
ja kāds man piedāvātu sābu pabraukt bišķi, es neatteiktos.
Ja nepiedāvā - poffik, tāpēc jau nenomiršu.
Šonakt pieņēmu galīgo lēmumu - sābu nepirkšu.
Ja tante no Amerikas man viņu uzdāvinās, atdāvināšu tālāk bāreņu namam.
Tikai audi ir auto, kas aizrauj pa īstam, kas spēj sniegt baudu un apmierinājumu visās uz ceļa iespējamās pozās.
Audi rullē, sābs dara to pašu ko renaults.
Tā tam būs būt.
Fau, ja fsjo skafal!
