Vienreiz es noteikti varu.
Un tie, kas lielās ka var trīsreiz, tikai plātās.
Tēma: Leduspulieris 2009
Vienreiz es noteikti varu.
Un tie, kas lielās ka var trīsreiz, tikai plātās.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestnesis rakstīja: Kad tirgoju Saabu, Tu centi žegojies un bremzēji, kad pārdevu, izdomāji ka gribi izbraukt...
Skaties, nepalaid garām iespēju arī šoreiz...
Vai tu būtu devis man pabraukt![]()
![]()
![]()
Kopīgi ar tavu mehāniķi![]()
![]()
![]()
Es tā nopratu no sejas, ka sābus pabraukt nevienam nedod, kamēr nav nobleķots tik cik ss.lv rakstīts + PVN, + vēl sāpju nauda par šķiršanās asarām.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ozz rakstīja:
Uudensputns rakstīja: Tagad ir krīze visos galos un vietās,tā ka šitādu baismu ciparu uzprasīt nu gan var tikai juglā...
Divas štukas par abām,ja ne,tad ej kakāt....
pljaa, štuka par abaam ar jaunu TA, pilnu baaku un jauniem riepu komplektiem (vismaz tos tolmetaa nevajadzees nodot) jau ir lieka izšķērdība
lafriit!
Es ar uzskatu. ka Wasserfôgelis ir apaukstējies.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestnesis rakstīja: Nesteidzīgi tirgoju 92 gada Opel Vectru ,koptu un mīļu,pa 2000 EUR,kā arī 91.gada pasātu,1,8,ne parasto,bet gan garo-smuko,arī par 2000 EUR. Santīmpišļi var iet kakāt,a Intresenti lai bļauj,dabūs par to bildes.
Tā cena par abām ķerrām kopā
Zivju zupu ēst......
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Labrīt.
Ierosinu NSNF pārdēvēt par FFFF.
Pārējiem - nekas.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Vai tas FEA fa riftigam afvainojās un aizfisās sūdzēties mammai
Ja viņš saka, ka bez viņa to zilo govi Sabīni drāž arī mehāniķis, tad FEA un mehāniķis ir caurumšvāģeri.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Pēc tam kad sābam iztaisīja kapitalku,
Viņš palika par katafalku.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviests savu sābu arī bija iedevis fekāliķim Fasjam.
Pabraukt.....Fasja bija pabraucis tā neko, ne first ne fļūtīt, bet sābam bi jātaisa kapitalku.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
SEA rakstīja: Man dmžēl ir princips, ka ar Sabīni nebrauc nefiens cits kā es un mans mehāniķis... Bet nu vrbūt kkad es atmetīšu šo principu...
Oho, tef if fašam safvs fekāniķis![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Uudensputns rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ja jūs neizbeigsiet mani kaitināt, es vienreiz točna aizbraukšu.... ar poputkām.
Un vispār taču autobusam arī nav nekādas vainas,tikai grūti iekāpt...
Tu saki - man jānoīrē autobusu, un tad mēs visi cik vien varam viņā ar grūtībām iekāpt, laižam pa trasi. Viens šoferē, pārējie čurā biksēs vai vemj.
ekšen!
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Ja jūs neizbeigsiet mani kaitināt, es vienreiz točna aizbraukšu.... ar poputkām.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Labrīt.
Vai dzirdējāt, ka Latvija pieņems Guantanamo teroristus?
Un jūs nezinājāt kā latvija atdos to miljardu kredītu.
Re kā, atdošanās process jau ir sācies!
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Kindzulis rakstīja: tad kad buusi provento shefs- tad vareesi- a tagad... piedod
Parunāsim tad, kad provento šefs būs nobankrotējis....
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sretsked rakstīja:
1. Par ko ir runa-par saabu vai par auto ?
2. Tad sābā var tikai dzert ?
Nu vot pasaki - tev ir bijis 95.tais kādu brīdi?
OK, volvo tev bija un es respektēju tavu viedokli, ka dotu priekšroku bemkai. Bet sābs tev ir bijis? Ekspluatācijā, nevis tāpat pasēdēt blakus Svieta meitai...![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Kindzulis rakstīja: SEA- apzjeelojies par leishmales elektronu paveelnieku- iedo jamam notesteet sabiini
Nja, nebūtu slikti.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
SPYDERs rakstīja: Nu U.Vītolu tāpat grūti pārspēt ..... )
Muldēšanā
Es varu pamuldēt ne sliktāk kā viņš.....
Bet es sapratu, ka no tevis 9-5to uz provi nedabūšu....bet vienalga paldies par atsaucību.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Un kāpēc ss.lv viņiem tik fantastiskas cenas, ja reāli var dabūt labi ja 60% no prasītās
Kas tas ir - kaut kāds mazohisms
Sēdēt uz cenas pusgadu vai gadu, un beigās nopārdot par trešdaļu lētāk
Vai pārdod tikai tad kad galīga krīze iestājusies
Jocīgi ar tiem sābiem, jocīgi.....
bet labais stāsts ir tas, ka izskatās viņš neslikti, aprīkots arī neslikti (ja tas aprīkojums darbojas...), un viņu nezog.
Wot.
Bet tagad visu ko zog, tikai sābus nezog. Tāpēc interesējos.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestnesis rakstīja: Centi, nu nemoki tak savas smadzenes ar tik nopietniem tematiem...
Kam Tev tas
Labāk pareizini galvā cik ir 2x2+4.......
Gribu pabraukt ar 9-5 to sābu, kādus kilometrus 10-20....
Bet tev jau vairs nav....fartukam arī nav....kam lai palūdz![]()
Autonomās jau arī diez vai būs, takši nav redzēti....
psec, nu kā lai apmierina ziņkāri, ja nav ar ko![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Centis_Nuudele rakstīja: Paklau, vai drīkst šeit uzdot arī nopietnu jautājumu
Sakiet, vai tiešām tie Sābi ir tik labi kā sābisti slavē?
Sakiet vai tiešām tie Sābi ir tik slikti kā stāsta neSābisti
Tolkom kāds var vai nevar atbildēt
Es tak neprasu atskaiti par dzīves jēgu.
Es zinu, ka opelis arī ir mašīna, un patiesībā labāka nekā viņam piekarinātā aura.
Tā nopietni , pamatoti - var kāds atbildēt vai nevar
Es zinu, kas bija Fiat Croma.....
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2