Paklau, vai drīkst šeit uzdot arī nopietnu jautājumu
Sakiet, vai tiešām tie Sābi ir tik labi kā sābisti slavē?
Sakiet vai tiešām tie Sābi ir tik slikti kā stāsta neSābisti![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Paklau, vai drīkst šeit uzdot arī nopietnu jautājumu
Sakiet, vai tiešām tie Sābi ir tik labi kā sābisti slavē?
Sakiet vai tiešām tie Sābi ir tik slikti kā stāsta neSābisti![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Nezinite rakstīja: un ja vēl desiņas smaržu atpūš!... balģož!
Gadās arī tā smarža, jo ( nu tak atbrauc vienreiz apskaties, citādi grūti iestāstīt)..
..jo starp manu logu un mežu ir garāžas, un tur regulāri viens kaimiņš mēdz grillēt kaut ko ēdamu, bet vēja virziens kā jau teicu - ir valdošais.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestnesis rakstīja: Nu es tak par to konveijeru tēlaini izteicos, man spečoks skaidroja, un ne jau tas, kas tirgoja man to auto, bet cits, vēlāk jau , neitrāls, to plāksni lasot, ka tas burts ir gads, kurš nesakrīt ar pasē rakstītot, ka tas burts ir vieta, kur ražots, šitais atkal nozīmējot komplektāciju un t.t. , kā jau minēju, es īpaši neidziļinājos niansēs, galvenais ko es ar to tekstu gribēju pateikt, kad rakstiju, ka sanāk ka jābūt Aero, bet salons nezkāpēc naf ādas, kā nemēdzot būt AERO modeļiem....
Par sābiem es neko nezinu, un par to esmu priecīgs....
Audi mašīnēm MODEĻA gads sākas iepriekšējā gada jūlijā, beidzas tekošā gada jūlijā. Tāpēc viens un tas pats burts 'tāfelē var nozīmēt gan 91., gan 92. gadu. Ja gribi precīzu informāciju par ražošanas gadu un mēnesi, jāskatās uz pelnu trauka dibena - tur var atrast visu mašīnas vēsturi.
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Gluži 200 km nesanāk, kādi 160 - 170....
Pa TV es skatos tikai Spice Platinum, tur nekādu krīzi nejūt..
Galvu izvēdināt var arī mājas apstākļos, jo 400 metru attālumā ir mežš, valdošie vēji pūš no tās puses, atliek tikai apsēsties tuvāk loga rāmim gar kuru vējš iepūš svaigo meža gaisu un vēdināt, vēdināt......
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sviestnesis rakstīja:
Dorisa rakstīja:
Sviestnesis rakstīja: turklāt, kā man šasijas nummuru tulkoja viens spečoks, pat nonākusi no Airo ražošanas konveijera ( tur, pēc plāksnes virzbūvē var noteikt rāzošanas cehu zviedrijā un pat konveijera nummuru ) pats es no ta maz ko saprotu, tapēc, neiedziļinašos, bet nez kāpēc salons naf ādas... ... tapēc spečokiem ir aizdomas, ka tas tomēr iz standarta modelis, kam viss pārējais no Aero versijas ir pēcāk jau salipināts klāt, jo diez vai kāds vilka āra no šama "ādu".. nu kaut kā ta......
lasu un smejos caur asarām....tādi pat spečoki kādreiz ir mācējuši stulbam pircējam izskaidrot cinka daudzumu uz kuzova, rādot bultiņas durvju ailē, kuras patiesībā norāda bagažnieka stiprināšanas vietas. Sāābreliģija rullē
Par ko tad īsti smejies
Par to , ka neko nesaproti no šim fičām, vai par to, ka Tevi tas apsulūti neintresē......
Un vispār, ko gan Dorisa var saprast no Saab modeļiem un modifikācijām ja tos ir tikai bildītēs redzējusi.... melnbaltajās..
Ņēm ka Tu labāk ķebli un spaini, un ej uz kūti glāpt lauksaimniecību no izmiršanas.. , a ne jaucies starpā, kad īsti Vīri runā par īstiem Auto!
Ah jā, Labrītt!
Tev taisnība, ja nav kazai piena ta nav.
Audi mašīnām arī pēc plāksnītes var noteikt, kurā fabrīķī montēts , bet uz kura tieši konveijera....![]()
un vai sēdekļi ar zilu vai pelēku drēbi apvilkti bijuši, to gan nevar noteikt.
Un trīs burti ZZZ uz plākšnītes tagad vairs nenozīmē, ka bundža 3x cinkota.....![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Siksparnis rakstīja: manam dīzels ieliets kurš sāk sabiezēt pie -20 C, tā, ka vienu brīdi staigāju tīri domīgs.
Interesanti, kādu svecīšu masu bija salējuši D-pils autobusos, jo vakar stāstīja ka buši esot aizsaluši braucot no garažas uz autoostu.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Deksters no apakšveļas pazīst tikai zeķbikses, tāpēc viņš nezin cik labi ir purvā ja ir garās apenes.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Bet vēl nav tika auksta kābija januvārī. Tad mans suns stāvēja uz 3 kājām, vienu kāju pārmaiņus cēla uz augšu. Bet tagad priecīgs skraiad uz visām 4ām, vienu kāju paceļ tikai epizodiski un tikai iepriekš apzīmētās vietās.
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Dīzeļi aizdegas no kompresijas. Viņiem apsolūti pofikk, ka dzirkstele atdzisusi līdz apkārtējā gaisa tempertūrai.
Tēma: Leduspulieris 2009
Nezinite rakstīja: Dorisa, nu atbrauc un pati pārbaudi - Tev arī atsprākleniski noteikti labi sanāks
Baigi vienkārši pateikt - atbrauc....es biju tur pirms 2 gadiem, Sikspārnis mani pacienāja ar ceptu desiņu. Šogad nevaru tik tālu aizbraukt, jo 1)ir krīze, 2) mana mašīna palikusi par 2 gadiem vecāka, un es neesmu pārliecināts ka tik veca mašīne var izturēt tik tālu ceļu.
Tēma: Vibrācija paātrinoties
Izklausās pēc bardačokā aizmirstas kastītes ar Tik-Tak.
Jādomā tak, ka autors ir riktīgs Masķers un ritenī iesalušo ledus kluci ir izmazgājis.....
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ideots rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Vēl dīvaināk kā Juglā, jei bogu.
neaiztiec Meku-Juglacity
Oij, atwainojos.....Jugla = Westside Story.....
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Biju šodien vienā ciematiņā netālu no robežas, nosaukums tam ciematiņam - Bauska.
Savāds ciemats - pa vidu izrakuši divus grāvjus, pāri pārbūvējuši tiltus, bet pie tilta nostādījuši policistu.
Vēl dīvaināk kā Juglā, jei bogu.
peec texta atskiriiba ir tikai policists...
Kur atšķirība
Juglā policists stāv zem nevis pie tilta![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Biju šodien vienā ciematiņā netālu no robežas, nosaukums tam ciematiņam - Bauska.
Savāds ciemats - pa vidu izrakuši divus grāvjus, pāri pārbūvējuši tiltus, bet pie tilta nostādījuši policistu.
Vēl dīvaināk kā Juglā, jei bogu.
![]()
Tēma: Vibrācija paātrinoties
Master_D rakstīja:
cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli.
Vai šitās skaņas cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli-cigu-cigli ir pirmajā vai otrajā oktāvā?
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ozz rakstīja: tas varbuut ir taapeec, ka Anglijai ir karaliene, kurai formaali viss un visi ar savaam parpalaam pieder.un taapeec nav jaaspeelee speeliites.
a pie mums visaadi andri ainaari un aivari visiem speekiem cenšas panaakt ko liidziigu, tikai laaga nesanaak
Paskaiti, uz cik nodokļu maksātājiem (godīgiem) sanāk 1 ierēdnis/policists/pažarnieks/skolotājs u.c. kas neko neražo Anglijā , un cik pie mums. Tad tu sapratīsi, kāpēc angļi papildus visai parazītu varzai var atļauties karalieni ar pričendāļiem.
Mēs ar savu attiecību ražojošie: parazītiem varam atļauties tikai parādus.
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Sretsked rakstīja: Kā leitiski ir PN ??
Labānakt, vaikučiai!
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Bucefals rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kindzulis rakstīja: kas i? 220 atraavies un zjoklju muskulatuuru krampii savilka?
Es priecājos, ka Sviests ir pārcēlies uz Mārupi.
(lasīt par mitekli galvaspilsērtas rietumu nomalē.)
Viņš par debespusēm spriež, atkarībā no tā, kurā virzienā tanī brīdī ir pagriezts viņa paša ziemeļgals!
ā.....![]()
![]()
Ja viņam pakaļā iepūš vējš, tad viņš domā ka atrodas ar seju pret dienvidiem....![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Kindzulis rakstīja: kas i? 220 atraavies un zjoklju muskulatuuru krampii savilka?
Es priecājos, ka Sviests ir pārcēlies uz Mārupi.
(lasīt par mitekli galvaspilsērtas rietumu nomalē.)
![]()
Tēma: NSNF 172. Šterna Spīdums
Ple, Pirmais, nozīme nav leišmalei.
Nozīme ir TACIŅAI!
1) no taciņas sniegu parasti noslauka
2)taciņa ir nomīta cieta - zeme sablīvēta, nav gaisa burbuļu kas ir siltumizolators, tāpēc zem viņas tā sasalst!
Acīmredzot nekad neesi pastrādājis ziemā mežā. Lai sasaltu ceļš, pa to vietu jāpabraukā ar traktoru, lai zeme sapresējas. Jo blīvāka substance, jo ātrāk un dziļāk sasalst. Tāpēc māju pamatus normāli rok 1,2 metru dziļumā, jo viņiem apakšā, apkārt utt. saber smilti, kas ļoti labi blīvējas.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2