Labrīt.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Kindzulis rakstīja: zaljcitrons- ieksheejaa granaata-varbut naaksies njemt jaunu ja shuumanii nebuus b/u (
Sametināt nevar
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Nezinite rakstīja: Un Ace!! Pat bez tradicionālā rallija uzvalka izskatījās zolīdi.
![]()
![]()
![]()
laabs.....
EA, priekš manis šoreiz bija par tālu......Bet nākošreiz apsolu visiem parādīt, kā var trasi izbraukt bez saslīdēšanas.
Pamazām tuvojas laiks sestdienas pusdienām.
tas priecē. Jo raugi - ja cilvēkam tukša māga, viņš top kašķīgs. tas nau labi.
ja pareizi saprotu, tad biedram Ideotam šôrīt māgas saturs spiež uz deniņiem vai citu galvas apvidu un rada kaut kādas sāpes..
:
Vajag dzert ūdeni, daudz daudz ūdeni.
![]()
Pirmais rakstīja:
e301 -pļāvējs placinātājs, pats esmu bērnībā ar tādu pļāvis zāli
kautkāds e-2simciktur smalcināja un pūta
Sorrī.....šito postu nebiju pamanījis...
Korekt.
![]()
Cilvēkiem, kam ļoti patīk precizitāte dažādu cipariņu kombināciju piesaukšanā, gribu atgādināt ka E-301 nebija zāles smalcinātājs, bet gan pļāvējs - placinātājs.
Smalcinātājs bija E-280.
(Protams, ja atmiņa mani neviļ...cik daudz ūdeņu ir aiztecējis kopš tiem laikiem...)
![]()
Labrīt.
E klases kombains.....nav tas pats kas E klases nagluwedamaiswāgens no MB.....Tas ir pirmais burts no vārda Erntemaschine vai kaut kā tamlīdzīgi.
Variators ir arī visprastākajiem krievu kombainiem, nevajag piesaukt tik augstas tehnoloģijas kā bijušās VDR Fortschritt.
Traktoru ar variatoru neesmu redzējis, neesmu jau nekāds lauķis vai kūdras racējs, lai zinātu visu par traktoriem.
Hau, ja vsjo skazal.
![]()
sviestdienis rakstīja:
TDIOTS rakstīja: 3,14zgjec
labaak pasaki kaa no salona luurot var atskjirt au tomaatu no mulkjitronika?
Muļķutroniku var redzēt, ja pagriež pret sevi to spogulīti, kas piekarināts augšā pa vidu vējstiklam.
Ursis kvardātā.
Ja existē Ursis kvadrātā, jābūt arī kvadrātsaknei no Urša.
Davaj pa visiem izvilksim to kvadrātsakni no Urša!
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Jau aizvakar pa TV rādīja kā pie Valmieras zemnieki bija sabraukuši ar traktoriem uz zemes aršanu. Tā kā nekas tur nav sasalis, Wasserfôgels mums sprauž trizuļus.
Sretsked rakstīja: Slēdzējmuskuli sauc 'ursis'
Kā sauc Urša slēdzējmuskuli?
![]()
Kā garšo zapcmaize un glāze piena,
Kad darbā aizvadīta gara diena!
!!
![]()
Ja klients atnes ārsta izziņu, ka klizma jau iztaisīta tad fotogrāfs atkārtoto netaisa. bet drošôbas dēļ tomēr liek klientam novilkt bikses un sēdina nevis uz krēsla bet uz spaiņa.
Kopš tās reizes tas fotogrāfs visiem bērniem kas jaunāki par 20 gadiem pirms bildēšanas taisa klizmu.
Tēma: Leduspulieris 2009
Nu ko tu tur fleitē.
Pie manis arī ir sniegs un ledus, tikai jāatver tās baltās durvis un jāpabīda sānis desa, lai viņu redzētu.
Kad Auziņu pirmo reizi aizveda pie fotogrāfa - lai uztaisītu bildi pasei - , fotosalona īpašniekam bija lieli izdevumi par tepiķa tīrīšanu un telpu dezodorēšanu pēc tam kad Auziņš izbijās no zibspuldzes radītā uzliesmojuma, un atslābināja taisnās zarnas slēdzējmuskuli.
Tas viņam kopš tās nelaimīgās bērnības dienas, kad viņu pirmo un pēdējo reizi fotografēja ar zibspuldzi.
Ir jau labi.
Šlesera čomi visādās valdēs un padomēs arī nav īpaši mācījušies...Šlesers pats jau ar...viss ir OK.
Ja cilvēks nav gājis skolā, nevar tak no viņa prasīt lai viņš zinātu ka zagt nav smuki. Viņam tas nav mācīts.
![]()
Tēma: Leduspulieris 2009
Wasserfôgelis.
Piedodiet, Rēgenwassers.... nekas jums nesanāks.
![]()
Feins kantorītis, vai ne? (KNAB)
Vispirms bija dejas ar vienu darbinieku, kurš lietoja apreibinošas vielas, maigi izsakoties....
Tagad ir dejas ar vienu zagli (pats ir atzinies ka zadzis), kuram bijušas smagas problēmas ar alkoholu un piedevām vēl nav arbilstoša izglītība attiecīgā amata ieņemšanai, tad viena dāmīte šim sēž blakus, kurai seifs arī patukšs, tad vēl viena šerpa dāma ar neskaidru pagātni un mainīgu identitāti....nu točna feins kantorītis!
Jāsāk vien domāt, ka tauta ar lietussargiem bija trāpījusi stipri garām, kad aizstāvēja loskutovu.
405 rakstīja: Uz brīdi iezagās prātā doma, ka tas varētu būt apsargājamās stāvietas triks priekš potenciālā klienta, kas ir tur pat blakus un kas tagad sāk nīkuļot, ja agrāk bija pilna vienmēr, jo es neesmu pirmais.
![]()
ļoti iespējams....
![]()
405 rakstīja: Labs rīts, vai ne tik labs.
Šorīt konstatēju ka naktī izsists aizm. kreiso durvju stikls. .
Biji atstājis auto pie Saeimas
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2