Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Labrīt.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kindzulis rakstīja: zaljcitrons- ieksheejaa granaata-varbut naaksies njemt jaunu ja shuumanii nebuus b/u (

Sametināt nevar

Tēma: Leduspulieris 2009

Nezinite rakstīja: Un Ace!! Pat bez tradicionālā rallija uzvalka izskatījās zolīdi.

laabs.....

EA, priekš manis šoreiz bija par tālu......Bet nākošreiz apsolu visiem parādīt, kā var trasi izbraukt bez saslīdēšanas.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Dzelteno ūdeni gan nevajaga dzert.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Pamazām tuvojas laiks sestdienas pusdienām.

tas priecē. Jo raugi - ja cilvēkam tukša māga, viņš top kašķīgs. tas nau labi.

ja pareizi saprotu, tad biedram Ideotam šôrīt māgas saturs spiež uz deniņiem vai citu galvas apvidu un rada kaut kādas sāpes..:

Vajag dzert ūdeni, daudz daudz ūdeni.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Pirmais rakstīja:

e301 -pļāvējs placinātājs, pats esmu bērnībā ar tādu pļāvis zāli

kautkāds e-2simciktur smalcināja un pūta

Sorrī.....šito postu nebiju pamanījis...

Korekt.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Cilvēkiem, kam ļoti patīk precizitāte dažādu cipariņu kombināciju piesaukšanā, gribu atgādināt ka E-301 nebija zāles smalcinātājs, bet gan pļāvējs - placinātājs.

Smalcinātājs bija E-280.

(Protams, ja atmiņa mani neviļ...cik daudz ūdeņu ir aiztecējis kopš tiem laikiem...)

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Labrīt.

E klases kombains.....nav tas pats kas E klases nagluwedamaiswāgens no MB.....Tas ir pirmais burts no vārda Erntemaschine vai kaut kā tamlīdzīgi.

Variators ir arī visprastākajiem krievu kombainiem, nevajag piesaukt tik augstas tehnoloģijas kā bijušās VDR Fortschritt.

Traktoru ar variatoru neesmu redzējis, neesmu jau nekāds lauķis vai kūdras racējs, lai zinātu visu par traktoriem.

Hau, ja vsjo skazal.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

sviestdienis rakstīja:

TDIOTS rakstīja: 3,14zgjec

labaak pasaki kaa no salona luurot var atskjirt au tomaatu no mulkjitronika?

Muļķutroniku var redzēt, ja pagriež pret sevi to spogulīti, kas piekarināts augšā pa vidu vējstiklam.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Sekund.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ursis kvardātā.

Ja existē Ursis kvadrātā, jābūt arī kvadrātsaknei no Urša.

Davaj pa visiem izvilksim to kvadrātsakni no Urša!

Tēma: Leduspulieris 2009

Jau aizvakar pa TV rādīja kā pie Valmieras zemnieki bija sabraukuši ar traktoriem uz zemes aršanu. Tā kā nekas tur nav sasalis, Wasserfôgels mums sprauž trizuļus.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Sretsked rakstīja: Slēdzējmuskuli sauc 'ursis'

Kā sauc Urša slēdzējmuskuli?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kā garšo zapcmaize un glāze piena,

Kad darbā aizvadīta gara diena!

!!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ja klients atnes ārsta izziņu, ka klizma jau iztaisīta tad fotogrāfs atkārtoto netaisa. bet drošôbas dēļ tomēr liek klientam novilkt bikses un sēdina nevis uz krēsla bet uz spaiņa.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kopš tās reizes tas fotogrāfs visiem bērniem kas jaunāki par 20 gadiem pirms bildēšanas taisa klizmu.

Tēma: Leduspulieris 2009

Nu ko tu tur fleitē.

Pie manis arī ir sniegs un ledus, tikai jāatver tās baltās durvis un jāpabīda sānis desa, lai viņu redzētu.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kad Auziņu pirmo reizi aizveda pie fotogrāfa - lai uztaisītu bildi pasei - , fotosalona īpašniekam bija lieli izdevumi par tepiķa tīrīšanu un telpu dezodorēšanu pēc tam kad Auziņš izbijās no zibspuldzes radītā uzliesmojuma, un atslābināja taisnās zarnas slēdzējmuskuli.

Tēma: Leduspulieris 2009

Pļukt Wasser.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Tas viņam kopš tās nelaimīgās bērnības dienas, kad viņu pirmo un pēdējo reizi fotografēja ar zibspuldzi.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ir jau labi.

Šlesera čomi visādās valdēs un padomēs arī nav īpaši mācījušies...Šlesers pats jau ar...viss ir OK.

Ja cilvēks nav gājis skolā, nevar tak no viņa prasīt lai viņš zinātu ka zagt nav smuki. Viņam tas nav mācīts.

Tēma: Leduspulieris 2009

Wasserfôgelis.

Piedodiet, Rēgenwassers.... nekas jums nesanāks.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Feins kantorītis, vai ne? (KNAB)

Vispirms bija dejas ar vienu darbinieku, kurš lietoja apreibinošas vielas, maigi izsakoties....

Tagad ir dejas ar vienu zagli (pats ir atzinies ka zadzis), kuram bijušas smagas problēmas ar alkoholu un piedevām vēl nav arbilstoša izglītība attiecīgā amata ieņemšanai, tad viena dāmīte šim sēž blakus, kurai seifs arī patukšs, tad vēl viena šerpa dāma ar neskaidru pagātni un mainīgu identitāti....nu točna feins kantorītis!

Jāsāk vien domāt, ka tauta ar lietussargiem bija trāpījusi stipri garām, kad aizstāvēja loskutovu.

Tēma: audi 100/A6 C4 aizm. kreisais stikls sed

405 rakstīja: Uz brīdi iezagās prātā doma, ka tas varētu būt apsargājamās stāvietas triks priekš potenciālā klienta, kas ir tur pat blakus un kas tagad sāk nīkuļot, ja agrāk bija pilna vienmēr, jo es neesmu pirmais.

ļoti iespējams....

Tēma: audi 100/A6 C4 aizm. kreisais stikls sed

405 rakstīja: Labs rīts, vai ne tik labs.

Šorīt konstatēju ka naktī izsists aizm. kreiso durvju stikls. .

Biji atstājis auto pie Saeimas

Lasītākie raksti

Jaunie raksti