Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Vai tad tikai 1 gads pagājis

man liekas, ka vairāk.....

bet tā jēra zupa Braslas krogā bija super.

atceros kā šodien.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Nekad nav bijis tik slikkti lai nevarētu būt vēl sliktāk.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Uij, šodien aprit 200 gadi, kopš Edgaram Alanam ir PÔ!!

Apbrīnojama konsekvence!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Labrīt.

Sveiciens VISIEM vārda dienā!

Tēma: Domājiet, ko rakstat!

TDIOTS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Es esmu par draudzību.

tad jau Tu biji piedalīties šītajā : www.tvnet.lv/...

????

Tu nezināji, ka es esu lezbiešs

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Tagad tai naglu kastei ir 2 kreisie lukturi.

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Par tiem Sviesta hrenoniem.... es saprotu, nu labi, viņš ielicis kreiso hrenonu kreisajā lukturī. Bet nafig vajadzēja tādu pašu kreiso hrenonu likt arī labajā lukturī

Tēma: Domājiet, ko rakstat!

Es esmu par draudzību.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Biju Rīgā, nekā īpaša tur nav....

Mājās ir labāk.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Labrīt.

Man ir šapka -ņeviģimka.

Ar ūsiņām, starp citu....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Biju paēst pusdienas.

Tur ir svarīgi labs izsvarojums - lai sāls nav par maz vai par daudz, lai mērcē visi ingredienti pareizās proporcijās.

Autombīļus gan nekad neesmu izsvarojis.....man kaut kā poffig.....nav jau pašam uz muguras tās ķerra jānes.

p.s. braukšu prom.

Tikai vispirms nopirkšu Druvenieku.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Reno Qwatro pagriezinos iet juzā.

Kad viņš sāk tuvoties 200 gadu vecam laukakmeņu mūrim, tad uz mašīnas grīdas arī kaut kas izskatās pakusis....kaut kāda peļķīte....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kājas iet šļop šļop.....

vai arī pļek pļek.

Tas sniegs kūst.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kad dabū ieēst, tad nemaz tik slikti neizskatās.

Sniegs arī nedaudz uzsniga.....

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

Kaksis rakstīja:

Veiga rakstīja: Kaksi, neesi nesen no darba atlaists?

Da katru vakaru mani atlaiž un no rīta pieņem darbā.

Tavs režīms apbrīnojami sakrīt ar manējo - es arī kakāju 2x dienā - vakarā un no rīta.

Tēma: Tiešraide no Doma laukuma

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

Godmanis 3x nedeeļā močī ar visu sviitu tenisu speeleet. neatkariigi no kriizeem un citiem apstaakļiem. esmu ar mieru piemaksaat, lai šamais seež uz vietas vai brauc ar tramvaju

taapat viņi par manu naudu "pa daargo" iiree tačkas no Dīlera. un brauc pa labi un pa kreisi. taa ka tiiri teoreetiski Diileris un kasko taisa taas mašīnas

Tipiska skaudība.

Tev tak neviens neliedz iet politikā, kļūt par premjeru un baudīt visus tos labumus.

starp citu - ikvienam raudātājam tas ir atļauts.

Nevajag bļaut ka nav par ko vēlēt, ja pats bļāvējs - visgudrākais, skaistākais un pareizākais no visiem - tup kaktiņā un negrib savu talantu izlietot tautas labā.

Tas tak nav viens un tas pats - tērēt naudu plānotai labsajūtai vai neplānotu vandāļu postījumu novēršanai.

Tēma: Tiešraide no Doma laukuma

Ozz rakstīja:

varbuut urļikiem vajadzeetu padomaat ko driikst graut un ko ne

saeimas autobaazes masiinas-laipnu luudzam, pat veelams

saeimas maaju- manis peec.

.

Un

Lai pēc tam par tavu (nodokļmaksātāja) naudu to visu atjaunotu? To tu gribi

Padomā labi, vai tev tas ir laipni lūdzu vēlams.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Frst!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja: Zigim patīk vecāki kungi ar sirmām ūsām?

Viņš ir nopircis prezervatīvu ar ūsiņām un iedomājies, ka sirmās labāk patikšot partnerim.

Hmm...viņš gan kaut ko runāja par Cenša ūsām

Nu citas viņš nekad nav redzējis. Maziņš vēl....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Sretsked rakstīja: Zigim patīk vecāki kungi ar sirmām ūsām?

Viņš ir nopircis prezervatīvu ar ūsiņām un iedomājies, ka sirmās labāk patikšot partnerim.

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

juha rakstīja:

Man šķiet, ka jeņķiem tās riepas uz vēderiem parādījās vēl krietni pirms ģenētiksi modificētās pārtikas ieviešanas. Vaina ir neveselīgos ēšanas un vispārējās dzīves paradumos (abu šo faktoru kombinācija). Ja uz veikalu, kas atrodas 500 m no mājas brauc ar mašīnu, tad kur tad tā riepa neradīsies?

Kādus 500 metrus, tīk tālu jeņķis pārvietojas ar lidmašīnu.

50 metrus no mājas līdz miskastei viņš nevar aiziet, ved savu musora maisu ar mašīnu. (pazīstama cilvēka novērojums no dabas).

Tēma: Ģenētiski Modificētā Pārtika

juha rakstīja: Ja uzmanīgāk papēta rapša laukus, tad nākas secināt, ka tie ne ar ko neatšķiras no Sosnovska un Mandegaca latvāņu audzēm - zem rapša ir melna zeme. Rapsis sev piemērotos augsnes apstākļos ir superkonkurents jebkurai citai lakstaugu sugai, varbūt vienīgi izņemot jau pieminētos latvāņus. Un, ja dabā izmuks ģenētiski modificētais monstrs, tad sekas var būs vēl skarbākas nekā ar latvāņiem.

Nu gan salīdzināji....ar rapsi var mierīgi pakaļu atslaucīt, pamēģini ar latvāņa lapu....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Hui jevo znajet, tovarišč major.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

paTstāvīgs - tas ir tāds, kam nevajag piesiet skaliņu?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

msh rakstīja: Neatkarīgi no mašīnas, patstāvīgo pilnpiedziņu ja motors ir šķērsām uzmeistarot nevar.

paTstāvīgā pilnpiedziņa....

Un vispār - PN, ja nezini ko muldi.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti