Kā jūs domājat - vai visi pingvīni ir gudri, jebšu starp pingvīniem arī ir kāds Tediots
Varbūt pat vairāki
![]()
Kā jūs domājat - vai visi pingvīni ir gudri, jebšu starp pingvīniem arī ir kāds Tediots
Varbūt pat vairāki
![]()
M77 rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ja mašīnai ir visi 4 rati velkošie, tad tā ir laba mašīna.
Ja ir tikai 2 velkošie, tad tā ir slikta mašīna, jo viņai pielikti 2 lieki riteņi.
Ja velosipēds var braukt uz 2 ratiem, kāpēc auto lai nevarētu? Tāda konstrukcija automātiski atrisinātu dzērājšoferu problēmu, jo pa štīmi nevqarētu noturēt līdazsvaru - tātad nevarētu pabraukt.
Pēc Tavas loģikas labs velosipēds ir vienritenis..
Šeit ir auto, nevis velosipēdu portāls!
Kāds sakars modificētiem augiem ar ekoloģiju![]()
Gēnu tehnoloģijās nekādus pesticīdus neizmanto....
TG.
Vajag 2/3 no visas aktieru trupas lai atlaistu teātra direktoru. Nesavāks tik daudz.
Ja mašīnai ir visi 4 rati velkošie, tad tā ir laba mašīna.
Ja ir tikai 2 velkošie, tad tā ir slikta mašīna, jo viņai pielikti 2 lieki riteņi.
Ja velosipēds var braukt uz 2 ratiem, kāpēc auto lai nevarētu? Tāda konstrukcija automātiski atrisinātu dzērājšoferu problēmu, jo pa štīmi nevqarētu noturēt līdazsvaru - tātad nevarētu pabraukt.
Bet ja uztaisa skrutku un vēl notin ar leikoplastu, tad ir pastāvīgā pilnpiedziņa.
Tagad viss ir elektronisks.
Audim lai saslēgtu uz kvatrro, divus vadus ar plaķenēm jāsaspiež uz īso. Savādāk nekas nesanāk.
Ideots rakstīja: Pļā Centi, kāpēc manam ôpim nepameklēji rūsu svētdien ?
Laiks bija sūdīgs, un tas pats tev - tikai 1 stunda..
Tur jau var paspēt obšivku tikai nopārdīt, salikt atpakaļ pa īsu.
Sviestnesis rakstīja:
Ideots rakstīja: Sviestc, ņem MB ! Nu kādu W203 ar 3,2 Daizeli, ui ku labs.
Tu ko, pilnīgs Ideots
man tak vajag priekš laušanas pa mežiem a ne lai būtu bail no asfalta nobraukt...
It kā benceli pa mežiem nevarētu lauzt....un kā vēl var....
benceli vajag pēc iespējas ātrāk salauzt, citādi baigi žēl noskatīties kā tāda dārga un laba mašīne sarūsē.
![]()
Sviestnesis rakstīja: Man naf laika dzert, jāmeklē Audi Quattro....
vai arī Fiat Panda....
......
eh, vēll nesaprotu, kuru tad...
Ņem KIA Rio.
Biznesa plāns:
1)nopirkt sābu
2)iedot viņu Vasjam pajāt...tfu, paremontēt....
3)ielikt sludinājumu iekš iAuto
4)izlasīt un iegaumēt visu, kas komentāros rakstīts
5)sābu pārdot
6)naudu nodzert.
7)sākt jaunu dzīvi (nopirkt sābu).
![]()
Ozz rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Ozz rakstīja: man ir 3 ha zemes riigaa,
Khm, ja normāla raža, tas ir ap 70 tonnām kartošku....
kaapu smiltii laaga negrib augt
Nu tad jau daudz vairāk par tiem 50 lašiem hektārā nedabūsi....kam tādu bada zemi vajag....
![]()
Ozz rakstīja:
Ozz rakstīja: es prognozeeju ka aknas beigsies kopaa ar polšiem un šogad
foto.inbox.lv/...
ja pieaicinaas šitos,tad liidz Sieviešdienai!
![]()
Tad būs jākrāj nauda jaunam sābam, ko vēlāk pārdot lai varētu atkal dzert....
![]()
Ozz rakstīja: man ir 3 ha zemes riigaa,
Khm, ja normāla raža, tas ir ap 70 tonnām kartošku....
![]()
Ozz rakstīja: es prognozeeju ka aknas beigsies kopaa ar polšiem un šogad
Vai tev uz aparāta kādreiz ir gadījies redzēt aknu vietā tukšumu
![]()
Cik, pārrēķinot ērikos, maksā normāls polšs?
Kādi 8 ēriki apmēram.
sviests sābu pārdeva par 3,7 štukām = tātad 462 polši un 1 kortelītis.
Gadā ir 365 dienas, sestdienas un svētdienas atskaitām nost, 4 nedēļas atvaļinājumu ar skaitām nost = Sviestam būs ko dzert 1,98 darba gadus un vēl pus dienu.
p.s. āprēķins veikts uz firmas Citizen kalkulatora ar saules baterijām.
uupis rakstīja:
Surr rakstīja: Es biju par. Un vēljoprojām uzskatu, ka Latvijas iestāšanās ES bija vienīgais pareizas attīstības ceļš.
Taisnākais ceļš uz miljardu parādiem...
Beidz blefot.
Latvija visu laiku dzīvo uz parāda, jau pirms iestāšanās ES . Tikai mums nesaka, cik daudz un kam esam parādā.
Kā atmaksās tos miljardus ko tagad paņēma - tas jau cits jautājums.
Tā kā industriālā revolūcija nav gaidāma, atliek cerēt, ka varēs no Kuveitas nopirkt dažus naftas urbumus.
![]()
pārdot sābu - tā ir vēl lielāka veiksme nekā dabūt aizdevumu no SVF.
![]()
Ple, nu ko man darīt, ja es krievu gāzi nelietoju?
Teikt, ka nav pie kājas
Nu ir pie kājas, līdz pašam augšgalam!
![]()
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2