Ozz rakstīja: visiem vienlaiciigi ja visi 5 katli paarstaaj straadaat
PH taa teorija.
Esmu tādu fenomenu piedzīvojis 1 reizi, ar krietni daudzlietotu fordu. Tam gan bija tikai 4 katli...
Aizbraucām normāli, pēc stundām 7-8 gribējām braukt mājās - skuju. Nelec ne ar starteri, ne šlepi. Nomainīja visas sveces un aizgāja. Laiks arī bija tikpat draņķīgs kā tagad - auksts un drēgns.
Uz vēlēšanām vajag iet, nevis tagad vibrēt aukstumā....
Par vai pret ko jūs tur ietu (ja tiktu)
Kā šitā pasākuma organizators Štokenbergs var atrasties parlamentā, ja viņa partija vispār nav piedalījusies vēlēšanās? Pie noteikuma, ka pie mums balso par partiju sarakstiem un programmām, nevis par atsevišķiem indivīdiem? Par normālu vēlēšanu sistēmu jāiet piketēt, nevis par esošā parlamenta atlaišanu un tāda paša ievēlēšanu vietā.
Tāds pats populists viņš ir kā Šlosers, kuram tagad pēkšņi radusies rūpe par bankrotējošām mājsaimniecībām.
TDIOTS rakstīja: neglaimo seu ar vārdiem' izskatos'



Es arī piekrītu viedoklim, ka Opel ražo normālas mašīnas.
Normāli, es jau neko.
Vienkārši gribējās parunāties, bet kaijas šodien pie manis nelido.

Kaksis rakstīja:
1)Slāpst nost arī ja ģenerators/akumulators nevar pavilk. 2)Vai ja neiet kāds no cilindriem.
1)ko nevar pavilkt akumulators? degvielas sūkni un aizdedzi, bet starteri var?
2)piekrītu....un ja neiet neviens no cilindriem, arī tad mēdz noslāpt..

Nu jā, dzirdēju ka tu nēsājot līdzi pinceti.

Kondiķis ir pieklājīga slodze ja motors tukšgaitā. Slāpa nost tāpēc, ka nespēja pavilkt. Un pamatiemesli atkal tie paši divi - nepareizs degmaisījums vai aizdedze. Savukārt problēmas sakne var būt visur kur, bet vismaz rakšanas virzienu var nojaust.
Lai nomierinātu kaksi, pamēri kompresiju.
Deksteram pie mājas ieejas esot rakstīts "Pārbaudi bikšu priekšu" (viņa paša vārdi)....
savukārt viņam uz bikšupriekšas ir rakstīts "Eksponāts. Ar rokām neaiztikt". (šito teica pa rādio).

Naktīs visi telefoni ir pāradresēti uz Dacīti.
Iespējams, ka nonāks līdz vadības blokam. Bet tak elementāri var pārbaudīt, vai ir degvielas spiediens un vai uz sveces ir dzirkstele. Un tagad ir vislabākais brīdis to darīt, ja reiz ir nosprādzis tā ka nevar pielaist. Tad kad dažreiz slāpst, dažreiz rīstās - tad ir grūti diagnosticēt jo iespējams ka tieši tajā brīdī viņš strādā labi.
Tā kā tev ir paveicies, ka nevar vispār pielaist.

Ja vārsts iekrīt cilindrā, to var dzirdēt.
Ja starteris beigts, tad strādājošs motors nerīstās un nost neģībst.
Davaj nosauc pārējos 999 998 iemeslus.
Draugas Kindzuļas, tu ča iri?
Vai tu neatceries kā sauca to jauno turku kūrortu reklāmas bekletā Spāres garderobē, kur deva desas ēst? Es gribēju pierakstīt, bet tava sircpuķīte man sāka pakot ausī spamu par Rabindranatu Tagori, un es aizmirsu savu labo nodomu.
Kaut kur vajadzētu nedēļas nogalē aizbraukt ja jau reiz Ādiņās nav sniega...

Precizējums - jāiemiez leksusa Prezidenta paketē.

Manuprāt motors nepielec 2 iespējamu problēmu rezultātā - nepadod degvielu vai nav aizdedze (ja runa par benzīna dzinēju, ko autors bija par slinku uzrakstīt).
Abus var pārbaudīt sētsvidū. Un tad rakt tālāk, nevis uzreiz meklēt vadības bloku mašīnas vērtībā.
Viens jautājums - gadījumā nebrauci ar gandrīz tukšu bāku?
Iemiez leksusam te'piķos, un suns būs laimīgs.

Tak šite visi ir pupekļi.
japcar rakstīja: Autiņš RAV4 2004 gada.
Iespējamie remonti: dzinēja ķēde,
Uzsit nostaļģiju pēc sāāba.....

Sretsked rakstīja: Es zināju, ka Zigis savā būtībā ir čangaļu izcelsmes igauņu japānis.
Piebilde - ieprecējies Turcijā.

Sretsked rakstīja: Tik traki jau ir,ka vari tik paglaudīt?? Tik nelaizi ar cimdu.
Par laizīšanas prasmēme mums te bija kādreiz lasāmas atsauksmes no kādas Žubītes.....par vienu konkrētu personu, nesauksim vārdā....
Par citiem nekas nav zināms.
Es atvainojos ja uzkāpu uz varžacēm....

Gēn kakken audi fārer!
Ainciges ehtes kaifmobīl ist sāāb!

Ideots rakstīja: a täa Apräilija nav saliekama _ nu käa käadreiy Shkoljniks ?
Tu pats vari savu tekstu izlasīt tā, lai neizmežģītu žokli

