Kindzulis rakstīja:
eee...mmmm...
Tev vajadzētu aiziet pie logopēda.
![]()
Kindzulis rakstīja:
eee...mmmm...
Tev vajadzētu aiziet pie logopēda.
![]()
Kindzulis rakstīja: draatinjmeistari
Tu par to Pozija sievas pendeļošanu
![]()
TDIOTS rakstīja: tik tas 2polšu motõrīc bik šķiet 'nejaļo', būtu 1,2litrīgais tad gan 'bazara ņietu'
Bet tu katru rītu ieņem kortelīti ribās, sēdies un brauc!
I būs tev kāreiz 1,2 litri.
![]()
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Pozij, pirms tu sāc raudāt ka jāpērk jaunu slēdzi ar jauno PVN, paskaties vai tajā kastītē nav veikli paslēpts drošinātājs.
nav tā drošinātāja........skatīju...meklēju
Man ir štepselī spraužamais regulators - arī apklusa.....tad atradās pavisam neuzkrītošs vāciņš, ar skrūvgriezi izvilku ārā, atradu drošekli, uztinu drātiņu...utt.
Paskaties vēlreiz, un ja tad nava - značit nava.
Jāpērk jaunu.
p.s. sievai pendele!
![]()
Kupenas vēl nav nekas, ir zināma jautrība.
Bet tie koki sakrituši ceļiem šķērsām - ar tiem ir problēma.
Jāvadā līdzi fuksīti ar 50 cm3 motoriņu.
![]()
Pozij, pirms tu sāc raudāt ka jāpērk jaunu slēdzi ar jauno PVN, paskaties vai tajā kastītē nav veikli paslēpts drošinātājs.
Un vispār - laiks (24h) jau sen iztecējis, var topiku slēgt.
![]()
Sretsked rakstīja: ...pirmais sitiens par to tarataiku un viss līks. .
Tagad tu protams pārspīlē.
Tas auto nearko neatšķiras no futbolbumbas, esi kādreiz redzējis ka bumba pēc spēriena paliek līka![]()
Viņa vienkārši aizlido...vai aizripo.
![]()
Siksparnis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Riktīgs sosītājs - maina spuldzi pie ieslēgtas špānunga.
Vai ta nedrīkst?
Protams, ka drīkst. Ja māk....
![]()
Srekster, ja tev ir kāda liela mašīna tad sūti fiksi šurp, piekrausim ar sniegu, aizvedīsim uz ādiņām....
ta nevajadzēs nemaz kraut - pastāvēs 2 stundas laukā, piesnigs pills kuzavs.
![]()
Sretsked rakstīja: Centi ieziepet, atziepēt, ierullēt sneigavīrā, pataisīt slidenu un nosaukt par Tālivaldi!!!!
Tas par panikas celšanu.
Es tak jopaimaķ neceļu paniku! Es prasu - kas tad būs....domā man baigais kaifs atraukt to gaisa gabalu ja nekas nenotiek
![]()
Riktīgs sosītājs - maina spuldzi pie ieslēgtas špānunga.
Nākošreiz sarunā galdnieku, lai pirms tam noņem tev mērus un atliek kaktā sausus dēļus.
![]()
pozitiivais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ja vēl kādu stundu turpinās šitā snigt, visi būsim grāvī.
Tu elektriskais zuti...pasaki man sekojošo...kādēļ man mājās....virtuvē...lampai ar četrām spuldzītēm...vienai izdegot....un to skrūvējot ārā pie ieslēgtas lampas.....kaut kas nodega? lampa bij ar slēdzīti kuru varēja pagiezt gaišāk tumšāk.......nedega vairs nekas....
izjaucu...pačakarāju...nedeg....tur viņam relejs ar shēmiņām tādā kastītē....atvienoju to.......samaucu pa taisno deg......bet stiprumu vairs regulēt nevar...
vot tu man pasaki...čo za *******a? kā man to kastīti atdzīvināt? a?
Kujņoj zaņimaješsja, junoša.....nebāz nagus pie lietām kuras nesaproti, tad nevajadzēs uzdot man jautājumus kurus es nesaprotu....
Atdzīvināt var elementāri - nopērc jaunu.
![]()
Es neceļu paniku, tikai savlaicīgi gribu noskaidrot - ja BŪS atkusnis, tad>>>>???????
Tas saimnieks ļauj braukt pa atkusušu lauku?
Ja vēl kādu stundu turpinās šitā snigt, visi būsim grāvī.
![]()
Ear rakstīja: MĀSU STARTS
Kārumnieks....
![]()
Kādam nevajag SNIEGU![]()
![]()
Atdošu pa velti neierobežotā daudzumā, tikai pašam jāatbrauc pakaļ!
Daudz pendeles Ideotam!!!
Pārējiem - nekas, tikai labrīt.
![]()
Ja te gadījumā ieklīst tas sīcis Pozijs no bērnudārza , pasakiet viņam ka mēs visi viņu mīlam.
Latvji, brauciet kosmosā! Projektā Pirmie Latvijas 100 km kosmosā šodien palaista izmēģinājuma raķete
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
2