Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kindzulis rakstīja:

eee...mmmm...

Tev vajadzētu aiziet pie logopēda.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Eju sniegā.

Ēst mazo kokletīti.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kindzulis rakstīja: draatinjmeistari

Tu par to Pozija sievas pendeļošanu

Tēma: Jaunaa Nissan Micra, par kriizes cenu!

TDIOTS rakstīja: tik tas 2polšu motõrīc bik šķiet 'nejaļo', būtu 1,2litrīgais tad gan 'bazara ņietu'

Bet tu katru rītu ieņem kortelīti ribās, sēdies un brauc!

I būs tev kāreiz 1,2 litri.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pozij, pirms tu sāc raudāt ka jāpērk jaunu slēdzi ar jauno PVN, paskaties vai tajā kastītē nav veikli paslēpts drošinātājs.

nav tā drošinātāja........skatīju...meklēju

Man ir štepselī spraužamais regulators - arī apklusa.....tad atradās pavisam neuzkrītošs vāciņš, ar skrūvgriezi izvilku ārā, atradu drošekli, uztinu drātiņu...utt.

Paskaties vēlreiz, un ja tad nava - značit nava.

Jāpērk jaunu.

p.s. sievai pendele!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Fiiirst!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kupenas vēl nav nekas, ir zināma jautrība.

Bet tie koki sakrituši ceļiem šķērsām - ar tiem ir problēma.

Jāvadā līdzi fuksīti ar 50 cm3 motoriņu.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Pozij, pirms tu sāc raudāt ka jāpērk jaunu slēdzi ar jauno PVN, paskaties vai tajā kastītē nav veikli paslēpts drošinātājs.

Tēma: Jaunaa Nissan Micra, par kriizes cenu!

Un vispār - laiks (24h) jau sen iztecējis, var topiku slēgt.

Tēma: Jaunaa Nissan Micra, par kriizes cenu!

Sretsked rakstīja: ...pirmais sitiens par to tarataiku un viss līks. .

Tagad tu protams pārspīlē.

Tas auto nearko neatšķiras no futbolbumbas, esi kādreiz redzējis ka bumba pēc spēriena paliek līka

Viņa vienkārši aizlido...vai aizripo.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Siksparnis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Riktīgs sosītājs - maina spuldzi pie ieslēgtas špānunga.

Vai ta nedrīkst?

Protams, ka drīkst. Ja māk....

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Srekster, ja tev ir kāda liela mašīna tad sūti fiksi šurp, piekrausim ar sniegu, aizvedīsim uz ādiņām....

ta nevajadzēs nemaz kraut - pastāvēs 2 stundas laukā, piesnigs pills kuzavs.

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Sretsked rakstīja: Centi ieziepet, atziepēt, ierullēt sneigavīrā, pataisīt slidenu un nosaukt par Tālivaldi!!!!

Tas par panikas celšanu.

Es tak jopaimaķ neceļu paniku! Es prasu - kas tad būs....domā man baigais kaifs atraukt to gaisa gabalu ja nekas nenotiek

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Riktīgs sosītājs - maina spuldzi pie ieslēgtas špānunga.

Nākošreiz sarunā galdnieku, lai pirms tam noņem tev mērus un atliek kaktā sausus dēļus.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

pozitiivais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ja vēl kādu stundu turpinās šitā snigt, visi būsim grāvī.

Tu elektriskais zuti...pasaki man sekojošo...kādēļ man mājās....virtuvē...lampai ar četrām spuldzītēm...vienai izdegot....un to skrūvējot ārā pie ieslēgtas lampas.....kaut kas nodega? lampa bij ar slēdzīti kuru varēja pagiezt gaišāk tumšāk.......nedega vairs nekas....

izjaucu...pačakarāju...nedeg....tur viņam relejs ar shēmiņām tādā kastītē....atvienoju to.......samaucu pa taisno deg......bet stiprumu vairs regulēt nevar...

vot tu man pasaki...čo za *******a? kā man to kastīti atdzīvināt? a?

Kujņoj zaņimaješsja, junoša.....nebāz nagus pie lietām kuras nesaproti, tad nevajadzēs uzdot man jautājumus kurus es nesaprotu....

Atdzīvināt var elementāri - nopērc jaunu.

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Es neceļu paniku, tikai savlaicīgi gribu noskaidrot - ja BŪS atkusnis, tad>>>>???????

Tas saimnieks ļauj braukt pa atkusušu lauku?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ja vēl kādu stundu turpinās šitā snigt, visi būsim grāvī.

Tēma: \'\'No Speed No Fun\'\' Ledus Piesmiešana

Ear rakstīja: MĀSU STARTS

Kārumnieks....

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kāda vēl buča, kad pilla mute ar sniegu

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Kādam nevajag SNIEGU

Atdošu pa velti neierobežotā daudzumā, tikai pašam jāatbrauc pakaļ!

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Daudz pendeles Ideotam!!!

Pārējiem - nekas, tikai labrīt.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Jopcik, akal esu aizsēdējies

bai bai b'jūtī!

Tēma: A4 kreisais spogulis. Cena?

Kas pārplīsis? Stikls vai viss korpuss?

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Ja te gadījumā ieklīst tas sīcis Pozijs no bērnudārza , pasakiet viņam ka mēs visi viņu mīlam.

Tēma: NSNF 171. heppīņūjears!!!

Siksparnis rakstīja: Mi off.

Mi poffig ka Jū off.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti