Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Zoo rakstīja: Kà lai Gjimenes Draugu iemàca kàrtoties kastìtè?

Caur personisko piemēru!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kurš ir pakritis?

Daudz dārb, nal laik lasīt....

labrīt

baibai

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Es izlīdzos ar to foršo epilācijas krēmu, kurš spalvas iznīcina uz veselu mēnesi.

Tēma: Hibrīdauto- Ķegumu neapēdīs?

Lai tava hibrīda akumulatorā ielādētu 1kWh elektroenerģiju, no tīkla patērēs 1kWh dalītu ar 'pārveidotāja lietderības koeficientu plus siltuma zudumi - tātad vairāk nekā 1 kWh.

Rēķini pats, vai Ķegums pavilks tavu hibrīdu un cik tas tev maksās.

Tēma: Hibrīdauto- Ķegumu neapēdīs?

Tu gribi lai es tagad uz viena jefiņa vēlēšanos skrietu mājās skatīties kas rakstīts uz lādētāja?

Palasi 9. klases fizikas grāmatu, tad neradīsies kārdinājums taisīt stulbus topikus.

PN.

Tēma: Hibrīdauto- Ķegumu neapēdīs?

zhuks rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

zhuks rakstīja: Ja telefona lādētājs ~8v apēd,

Kurā klasē tu mācies?

Cik tad tērē tava mobīlā telefona lādētājs,ko?

Elektroenerģijas patēriņu nemēra voltos, jefiņ.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ui, palasīju uzmanīgāk....izrā'das ka Šrekskedis grib skūt to bārdu kas uz sejas aug....ui....

nopērc kārtīgu nazi. Rimi tagad var dabūt, ja sakrāj uzlīmes tad iznāk pat ļoti lēti. Nu, kā tai filmā par krokojodīlu Dandiju.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sretsked rakstīja: Klau, bārdaiņi.

Tāda lieta, nekad neesmu bārdu skuvis ar elektro ietaisēm... Gribētu pamēģināt. Kādi ieteikumi, kas jāskatās, kāds aparāts un kādas nianses? .

Galvenā nianse - lai aparāts būtu ar 3 fāzu motoru. Tie vienfāzu nīkuļi kārtīgu kumšķi nespēj nogriezt. Un vēl skaties lai aparātam būtu aizsargierīce pret nejaušu iepļaušanu krānā.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja: piedaavaaju Unimarsaa kurš pretii Traumu slimniicai bumbuljus uzmest...uz 20 00 teiksim

davaj, visi liidz 14 00 piesakaas

par uzaicinājumu paldies, bet otrreiz 1 dienā braukt uz Rīgu negribas...

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sviestnesis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestnesis rakstīja:

U nas na Jugļe, Seksa ņetu!!!!!

pamēģini to Prostamolu.....

neesmu jau vairs nekāds puišelis, man tagad labāk patīk vērot!!!

Tu pamēģini gan.

Sieva būs apmierināta un pašam čurāt vispār nebūs jāiet.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sviestnesis rakstīja:

U nas na Jugļe, Seksa ņetu!!!!!

pamēģini to Prostamolu.....

Tēma: Hibrīdauto- Ķegumu neapēdīs?

zhuks rakstīja: Ja telefona lādētājs ~8v apēd,

Kurā klasē tu mācies?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Gan jau būs labi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

-mīļā, es dzirdēju - tu esot apprecējusies otrreiz?

-jā, dārgā, apprecējos.

-nu un kā? ir labāk?

-labāk nav. ir biežāk.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

farruhs rakstīja: TRANSVIESTĪTC.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

-Mammu, mammu, lielie puikas skolā teica ka es esot lohs!

-Ei nu, dēliņ, nu kāds gan tu vari būt lohs..?

-Teica, ka esot konkrēts....

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kārtībai jābūt.

Volvo rullē nemērā.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Gumijas pederes!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sviestnesis rakstīja: Man personīgi, kā Cilvēkam kurš ar Saabiem braukā jau aptuveni 10 gadus, naf nekādu iebildumu pret Saab tehnisko kvalitāti.

Es nesaku ka ta ir ideāla, bet nu manuprāt naf sliktaka kā citām šadas klases automarkām.....

katra ziņā, es apdalīts nejūtos..

Man kā cilvēkam kurš ar sābiem nebraukā, arī nav iebildumu.

Ir jau labi, beidzot arī tie kas ar sābiem braukā ir sapratuši ka tās nav tās labākās mašīnas. Vismaz iztramdīta skudru pūžņa efekts šeit sen nav bijis.

Pēdējo reizi par to nabaga oktāviju.....pa 180 kkm nomainīta kaut kāda bukse vai zaldā'tiņš vai tamlīdzīgs štrunts priekšā, abu priek''sējo riteņu gultņi un ir bijis vajadzīgs neliels remonts pakaļļejām bremzēm.

Es ceru ka premium klases autombīlim pie tāda noskrējiena nav tik daudz problēmu kā prastam tautas klases vāģim.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

ursis rakstīja: a AUDI man veel aizvien ir,ir ar ko peec detaljaam braukt

Tie gumija bumbuļi pakaļā viņiem visiem jeb tikai vagoniem?

Tēma: Pērku vecu UAZ, VAZ, ZAZ neejošā kārtībā

Par to latvenergo lūzņu izsoli ir taisnība, tikai publikai pieejamā mājas lapā neatrodu informāciju.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Nupat bija piebraucis Druvas busiņš. Saldējumus paņēmu 3 komplektus (kompl. = 7 gab), un vēl vienu paku biezpeņa pankūkas.

Vo tā.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Mjā....tāda autombīļu izvēle, ka tā īsti pat nav ko tirst pasūtīt.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kaspersky rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: [

Oktāvijai ZOBSIKSNA jāmaina pēc 180 kkm.

Sābam ĶĒDE pēc 150......

p.s. nekā personīga....

Oktāvijai zobsiksna jāmaina pēc 90kkm

1,4 bezmotorītis. 180 kkm kā rakstīts grāmatiņa, un tā arī ir izdarīts.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ursis ir ieciklējies uz 3.0 dīzeli, es uz bendžu, tāpēc Urša pantiņš mazliet garām.

Ar ABS dačikiem esmu pacīnījies pie Audi, un tas ir mīts ka bez diagnostikas nevar atrast beigto, un arī tas ir mīts ka viņu tūlīt jāmaina utt.

Ar webasto arī esmu pacīnījies....nevajag dot viņu remontēt kaut kādā servisā, bet to dažu latu vērto detaļui nopirkt un pārskrūvēt pašam. Nekā sarežģīta tur nav.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti