Zoo rakstīja: Kà lai Gjimenes Draugu iemàca kàrtoties kastìtè?
Caur personisko piemēru!
![]()
Zoo rakstīja: Kà lai Gjimenes Draugu iemàca kàrtoties kastìtè?
Caur personisko piemēru!
![]()
Kurš ir pakritis?
Daudz dārb, nal laik lasīt....
labrīt
baibai
Es izlīdzos ar to foršo epilācijas krēmu, kurš spalvas iznīcina uz veselu mēnesi.
Lai tava hibrīda akumulatorā ielādētu 1kWh elektroenerģiju, no tīkla patērēs 1kWh dalītu ar 'pārveidotāja lietderības koeficientu plus siltuma zudumi - tātad vairāk nekā 1 kWh.
Rēķini pats, vai Ķegums pavilks tavu hibrīdu un cik tas tev maksās.
Tu gribi lai es tagad uz viena jefiņa vēlēšanos skrietu mājās skatīties kas rakstīts uz lādētāja?
Palasi 9. klases fizikas grāmatu, tad neradīsies kārdinājums taisīt stulbus topikus.
PN.
zhuks rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
zhuks rakstīja: Ja telefona lādētājs ~8v apēd,
Kurā klasē tu mācies?
Cik tad tērē tava mobīlā telefona lādētājs,ko?
Elektroenerģijas patēriņu nemēra voltos, jefiņ.
Ui, palasīju uzmanīgāk....izrā'das ka Šrekskedis grib skūt to bārdu kas uz sejas aug....ui....
nopērc kārtīgu nazi. Rimi tagad var dabūt, ja sakrāj uzlīmes tad iznāk pat ļoti lēti. Nu, kā tai filmā par krokojodīlu Dandiju.
![]()
Sretsked rakstīja: Klau, bārdaiņi.
Tāda lieta, nekad neesmu bārdu skuvis ar elektro ietaisēm... Gribētu pamēģināt. Kādi ieteikumi, kas jāskatās, kāds aparāts un kādas nianses? .
Galvenā nianse - lai aparāts būtu ar 3 fāzu motoru. Tie vienfāzu nīkuļi kārtīgu kumšķi nespēj nogriezt. Un vēl skaties lai aparātam būtu aizsargierīce pret nejaušu iepļaušanu krānā.
![]()
Ozz rakstīja: piedaavaaju Unimarsaa kurš pretii Traumu slimniicai bumbuljus uzmest...uz 20 00 teiksim
davaj, visi liidz 14 00 piesakaas
par uzaicinājumu paldies, bet otrreiz 1 dienā braukt uz Rīgu negribas...
![]()
Sviestnesis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sviestnesis rakstīja:
U nas na Jugļe, Seksa ņetu!!!!!
pamēģini to Prostamolu.....
neesmu jau vairs nekāds puišelis, man tagad labāk patīk vērot!!!
Tu pamēģini gan.
Sieva būs apmierināta un pašam čurāt vispār nebūs jāiet.
![]()
Sviestnesis rakstīja:
U nas na Jugļe, Seksa ņetu!!!!!
pamēģini to Prostamolu.....
![]()
zhuks rakstīja: Ja telefona lādētājs ~8v apēd,
Kurā klasē tu mācies?
-mīļā, es dzirdēju - tu esot apprecējusies otrreiz?
-jā, dārgā, apprecējos.
-nu un kā? ir labāk?
-labāk nav. ir biežāk.
-Mammu, mammu, lielie puikas skolā teica ka es esot lohs!
-Ei nu, dēliņ, nu kāds gan tu vari būt lohs..?
-Teica, ka esot konkrēts....
Sviestnesis rakstīja: Man personīgi, kā Cilvēkam kurš ar Saabiem braukā jau aptuveni 10 gadus, naf nekādu iebildumu pret Saab tehnisko kvalitāti.
Es nesaku ka ta ir ideāla, bet nu manuprāt naf sliktaka kā citām šadas klases automarkām.....
katra ziņā, es apdalīts nejūtos..
Man kā cilvēkam kurš ar sābiem nebraukā, arī nav iebildumu.
Ir jau labi, beidzot arī tie kas ar sābiem braukā ir sapratuši ka tās nav tās labākās mašīnas. Vismaz iztramdīta skudru pūžņa efekts šeit sen nav bijis.
Pēdējo reizi par to nabaga oktāviju.....pa 180 kkm nomainīta kaut kāda bukse vai zaldā'tiņš vai tamlīdzīgs štrunts priekšā, abu priek''sējo riteņu gultņi un ir bijis vajadzīgs neliels remonts pakaļļejām bremzēm.
Es ceru ka premium klases autombīlim pie tāda noskrējiena nav tik daudz problēmu kā prastam tautas klases vāģim.
![]()
ursis rakstīja: a AUDI man veel aizvien ir,ir ar ko peec detaljaam braukt
Tie gumija bumbuļi pakaļā viņiem visiem jeb tikai vagoniem?
Par to latvenergo lūzņu izsoli ir taisnība, tikai publikai pieejamā mājas lapā neatrodu informāciju.
Nupat bija piebraucis Druvas busiņš. Saldējumus paņēmu 3 komplektus (kompl. = 7 gab), un vēl vienu paku biezpeņa pankūkas.
Vo tā.
Mjā....tāda autombīļu izvēle, ka tā īsti pat nav ko tirst pasūtīt.
![]()
Kaspersky rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: [
Oktāvijai ZOBSIKSNA jāmaina pēc 180 kkm.
Sābam ĶĒDE pēc 150......
p.s. nekā personīga....
Oktāvijai zobsiksna jāmaina pēc 90kkm
1,4 bezmotorītis. 180 kkm kā rakstīts grāmatiņa, un tā arī ir izdarīts.
Ursis ir ieciklējies uz 3.0 dīzeli, es uz bendžu, tāpēc Urša pantiņš mazliet garām.
Ar ABS dačikiem esmu pacīnījies pie Audi, un tas ir mīts ka bez diagnostikas nevar atrast beigto, un arī tas ir mīts ka viņu tūlīt jāmaina utt.
Ar webasto arī esmu pacīnījies....nevajag dot viņu remontēt kaut kādā servisā, bet to dažu latu vērto detaļui nopirkt un pārskrūvēt pašam. Nekā sarežģīta tur nav.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6