Bumeri....pacani ar viņiem braukā un pacaniem viņus dod remontēt.
![]()
Bumeri....pacani ar viņiem braukā un pacaniem viņus dod remontēt.
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: vai tiešām neviens tā arī nav redzējis manu ziemas cepuri
Tu tak to katru gadu pazaudē Vecrīgā!
Nē ne, es neesmu vārtsargs, es pa Vecrīgu nedauzos.
vai tiešām neviens tā arī nav redzējis manu ziemas cepuri![]()
Ozz rakstīja:
Ozz rakstīja: www.lgla.lv/...
liels...
visaadaa ziņā....
tas nav nekaads surikaats ko var no aploka nolaupiit
šitam te ir Bumbas
Tad viņš mūs aicina tās bumbas pamētāt.
![]()
Ozi....deksteri ir ar lodītēm.
Limuzīni - ar Bumbām.
![]()
![]()
Ozz rakstīja: Man nav brille liidzi-
kas taa peedeejaa par zorti
www.lgla.lv/...
![]()
![]()
![]()
Še jums bumbiņas...
images.google.lv/...
://www.lgla.lv/typo3temp/pics/235a4e6593.jpg&imgrefurl=www.lgla.lv/...
:&tbnh=87&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dlimuzinas%26um%3D1%26hl%3Dlv%26cr%3DcountryLV
Sretsked rakstīja:
Eu, kārnie, kad pamētāsim bumbas?
Bumbas tev jābrauc aplūkot uz pāķiem. Aizvedīšu tevi pie Limuzīniem
bet tās ko tu gribi pamētāt labākajā gadienā var nosaukt par lodītēm.
![]()
Es zināju, ka existē Zemes banka, bet ka būtu Kūdras banka...nav dzirdēc..![]()
Un einars uz reisu Rīga -Maskava ieradīsies gaisa spēku kombinezonā, tajā dāvinātajā.
![]()
Pirmais rakstīja: mani tikai pārsteidz fakts, ka airbaltiks taisās bankrotēt..... ar tādām cenām?????
Nebankrotēs.
Tikai līdzekļu taupīšanas nolūkos atlaidīs pilotus, bet vietā pieņems Zigi un Einaru. Tie algu neprasīs, būs tāpat pārlaimīgi par iespēju pastūrēt ļopeni.
![]()
Urlans_Cinga rakstīja: bļa
lasu un brīnos, visi te ir tādi celtnieki, ka RBS Skals atpūšās.....
RBS Skals vienu laiku mūsu kantori nodrošināja ar apkopējām.....
p.s. esmu strādājis viena cehā, kur nācās izgatavot tās armatūras saskaņā ar tipveida projektu, esmu tos albūmus pašķirstījis.....blablabla....tas vis nav pīrādziņus samoļotam piegādāt.
![]()
Pirmais rakstīja: no neoficiāliem avotiem zināms, ka pirmo torni ........
Aha! Tātad Rīgā arī klīst baumas! nu gluži tāpat kā pāķos, nekādas atšķirības.
![]()
Sretsked rakstīja: Ko tas Centis murmulē? Viņam tajos laukos ir tikai šķūņi
Ar nesen sanaglotu šķūni mums te lielījās viens kūdrracis....
man laukos ir divas pirtis. Tiesa gan - abas aiz žoga - kaimiņu pusē. Bet ja man uznāks luste, es uztaisīšu talku, vienā naktē to žogu pārcelšu par 10 metriem un pirtes būs manas! Un neviens pat nepamanīs.
![]()
Katrā ziņā es drošāk jūtos panelenē nekā Pozija bijušajā stikla tornī.
p.s. klīst tādas baumas, ka viena no (panorama plaza??) augstceltnēm Ventspils ielā jau taisoties sastādīt kompāniju Pizas tornim...![]()
![]()
Un 30 gadus nodzīvo 3 mm biezas trubas, kas sametinātas ar svarku. Tā māju armatūra bija 12 mm diametra', ja pareizi atceros.
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6