Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Mazliet paoponanēšu Ozim..

Jā, paneļi turās uz metinātu armatūru. Bet tā armatūra notur paneli pret horizontālu slogojumu, nevis vertikālu! Vertikālo slodzi viņi nes tāpat kā ķieģeļi, kas sakrauti viens virs otra.

Ir jāsameklē diezgan labs horizontāls blieziens, lai izsistu no vietas vienu paneli un tālāk panestos domino efekts.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Siksparnis rakstīja: Vai ta hruščovka nav siltāka un nestāvēs ilgāk kā paneļniece? .

ir un stāvēs.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Paņem mobilo biroju, apsēdies ar laptopu iepretīm operai, tirgo detaļās un skaties uz balerīnu kājām kad viņas nāk uz mēģinājumiem.

Super, nafig nīkt piebezdētā institūtā

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sviests, vot to es nesaprotu... kāda vēl tev darbavieta?

kompis pie interneta , kondzervbundža par pelnu trauku un ateja koridora galā

Tu takš tās detaļas vari tirgot no jebkura pasaules punkta, ka tik internets būtu. Nafig tu vispār līdz šim maksā īri par to institūta istabu?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Dzīvoklis zem pasaules dārgākā tilta nevar būt lēts.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Urlans_Cinga rakstīja: kā tev liekas, pēc D-tilta labiekārtošanas cenas tur ies lejā vai augšā tiem dzīvokļiem ?

ja tu vaicā par tiem dzīvokļiem kas būs zem tilta, tad tur cenas būs augstas - kā jau jaunbūvēs.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ozz rakstīja: Nu man ir skaidrs, kaapeec tas Sviestc taa par NĪ maakleriem uzvilkaas

a naskuj Tu tieši Ķengargs sagribeeji

kaapeec neskaties Riigas Rajons a ļa kolhoza maajaas

Tak tāpēc, ka puiku iekārtojis ķengaragā skolā.

Tagad pats grib piecelties tuvāk, jo tālu uz vecāku sapulcēm jāiet.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Pakulists...

labāk pasaki, vai tu kaut kur neesi redzējis manu ziemas cepuri?

Tēma: siksnas maiņa partnerim??

Vai ta šajos laikos kāds lasa grāmatiņas, ja pieejams internets kur uzdot jautājmu?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Siksparnis rakstīja: gribēju teikt.

Runā!

Mēs klausāmies!

Tēma: Nozagts Lancer spoileris

Tādā valstī dzīvojam....

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

karoč...savējie sapratīs.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

sacistējos..

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

[c]Sviestnesis rakstīja: mana Meita te diskusijas nelasa, /c]

Nelasa, jā. Bet man viņa teica ka tu katru vakaru viņai atstāstot diskusiju saturu. un bez rupjībām, protams.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kamēr dārzs beidzas....kaimiņa dārzā neroc, tas tikpat kā noguldīt bankā.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Vēders - vot tā ir banka!

ieguldi cik gribi, pēc brīža prasa atkal.

es eju ēst.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

TV ziņās kādas daugavmalas bankas darbinieks stāstīja, kā bankas apsardze aizturējusi kādu atlaistu darbinieku A.G., kurš manikīra piederumu somiņā mēģinājis no bankas iznest visu seifā esošo skaidro naudu. Un tāpēc radušās baumas par bankas it kā nestabilo situāciju esot tikai baumas.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

pozitiivais rakstīja: .mani augstie morāles principi

Piedod......

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

pozitiivais rakstīja: cirji...

Hello, little gērl!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

TDI rakstīja:

Sretsked rakstīja: Un es nemaz nebraucu uz Londonu...doma tur ieskriet pa ceļam...uz Parīzi vai kaut kā tā... viss vēl procesā, jaapadomā, kur smukāka peizāža

nemis peizāžu , kur labāk , bet pisuāžu - pie Bena waj pie Eufeļa ????

a moš izdodās pamiezt pie abiem ??!!!

Parīzē vislielākā pisuāža ir Elizejas lauku apstādījumi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Aga, lai aizmestu mezglu viņam par īsu.

Ņem knaģi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sretsked rakstīja: Un es nemaz nebraucu uz Londonu...doma tur ieskriet pa ceļam...

Kā reiz - pa ceļam ieskrien un pačurā. Līdz Parīzei neizcietīsi.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ideots rakstīja: vajag paurinēt pie bena.

Nē, labāk tajā laukumā iepretīm Elizbetes osobņakam, tur tak ir kautkāds piemineklis vidū, ne

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ā, nu jā....droši vien Londonā var redzēt daudz Jaguārus

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ko Londonā apskatīt?

nezinu, ko tur daudz skatīties, bet Temzā no tilta gan obligāti vajadzētu iespļaut.

Pierakstīties, tā sakot.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti