Mazliet paoponanēšu Ozim..
Jā, paneļi turās uz metinātu armatūru. Bet tā armatūra notur paneli pret horizontālu slogojumu, nevis vertikālu! Vertikālo slodzi viņi nes tāpat kā ķieģeļi, kas sakrauti viens virs otra.
Ir jāsameklē diezgan labs horizontāls blieziens, lai izsistu no vietas vienu paneli un tālāk panestos domino efekts.
Siksparnis rakstīja: Vai ta hruščovka nav siltāka un nestāvēs ilgāk kā paneļniece? .
ir un stāvēs.

Paņem mobilo biroju, apsēdies ar laptopu iepretīm operai, tirgo detaļās un skaties uz balerīnu kājām kad viņas nāk uz mēģinājumiem.
Super, nafig nīkt piebezdētā institūtā

Sviests, vot to es nesaprotu... kāda vēl tev darbavieta?
kompis pie interneta , kondzervbundža par pelnu trauku un ateja koridora galā
Tu takš tās detaļas vari tirgot no jebkura pasaules punkta, ka tik internets būtu. Nafig tu vispār līdz šim maksā īri par to institūta istabu?

Dzīvoklis zem pasaules dārgākā tilta nevar būt lēts.
Urlans_Cinga rakstīja: kā tev liekas, pēc D-tilta labiekārtošanas cenas tur ies lejā vai augšā tiem dzīvokļiem ?
ja tu vaicā par tiem dzīvokļiem kas būs zem tilta, tad tur cenas būs augstas - kā jau jaunbūvēs.

Ozz rakstīja: Nu man ir skaidrs, kaapeec tas Sviestc taa par NĪ maakleriem uzvilkaas
a naskuj Tu tieši Ķengargs sagribeeji
kaapeec neskaties Riigas Rajons a ļa kolhoza maajaas
Tak tāpēc, ka puiku iekārtojis ķengaragā skolā.
Tagad pats grib piecelties tuvāk, jo tālu uz vecāku sapulcēm jāiet.

Pakulists...
labāk pasaki, vai tu kaut kur neesi redzējis manu ziemas cepuri?
Vai ta šajos laikos kāds lasa grāmatiņas, ja pieejams internets kur uzdot jautājmu?

Siksparnis rakstīja: gribēju teikt.
Runā!
Mēs klausāmies!

karoč...savējie sapratīs.

sacistējos..
[c]Sviestnesis rakstīja: mana Meita te diskusijas nelasa, /c]
Nelasa, jā. Bet man viņa teica ka tu katru vakaru viņai atstāstot diskusiju saturu. un bez rupjībām, protams.

Kamēr dārzs beidzas....kaimiņa dārzā neroc, tas tikpat kā noguldīt bankā.

Vēders - vot tā ir banka!
ieguldi cik gribi, pēc brīža prasa atkal.
es eju ēst.

TV ziņās kādas daugavmalas bankas darbinieks stāstīja, kā bankas apsardze aizturējusi kādu atlaistu darbinieku A.G., kurš manikīra piederumu somiņā mēģinājis no bankas iznest visu seifā esošo skaidro naudu. Un tāpēc radušās baumas par bankas it kā nestabilo situāciju esot tikai baumas.

pozitiivais rakstīja: .mani augstie morāles principi
Piedod......
pozitiivais rakstīja: cirji...
Hello, little gērl!
TDI rakstīja:
Sretsked rakstīja: Un es nemaz nebraucu uz Londonu...doma tur ieskriet pa ceļam...uz Parīzi vai kaut kā tā... viss vēl procesā, jaapadomā, kur smukāka peizāža
nemis peizāžu , kur labāk , bet pisuāžu - pie Bena waj pie Eufeļa ????
a moš izdodās pamiezt pie abiem ??!!!
Parīzē vislielākā pisuāža ir Elizejas lauku apstādījumi.

Aga, lai aizmestu mezglu viņam par īsu.
Ņem knaģi.

Sretsked rakstīja: Un es nemaz nebraucu uz Londonu...doma tur ieskriet pa ceļam...
Kā reiz - pa ceļam ieskrien un pačurā. Līdz Parīzei neizcietīsi.

Ideots rakstīja: vajag paurinēt pie bena.
Nē, labāk tajā laukumā iepretīm Elizbetes osobņakam, tur tak ir kautkāds piemineklis vidū, ne

Ā, nu jā....droši vien Londonā var redzēt daudz Jaguārus

Ko Londonā apskatīt?
nezinu, ko tur daudz skatīties, bet Temzā no tilta gan obligāti vajadzētu iespļaut.
Pierakstīties, tā sakot.
