Sviestnesis rakstīja: 1. kārtām, uz darba interviju nevaig ierasties ar tukšām rokām, bet gan potencionālam darba devējam izskaidrot, ka esi atnācis ar savu klientu loku un līdz ar to būsi ļoti pat uzņēmumam noderīgs,
Sviesta garajā penterī kļuda jau pašā pirmajā punktā.
Pareizi - ūz interviju nevaig nākt ar tukšām rokām.
Jānāk ar Polšu!!!!!!!!!!!!!!!!


Ko jūs te maļat tukšu atkal...

Mja....amerikas banku krīze iegriež kreiso vītni sābu tirgum.

Nu labi, burtiski tulkojot nav Pārākums, bet Priekšlēciens caur tehniku.

Medella rakstīja:
Kādas atsauksmes par fordiem?Ir vērts ņemt?
www.ford.lv/...
Domā šo?
Jauns ir jauns, un ši manuprāt nav sliktākā izvēle.
Slēdzam ciet, slēdzam ciet!
Ideots rakstīja:
Sviestc rakstīja: Labrīt Godājamie Domubiedri! Sirsnīgi sveicu visus Audī dienā! Domāju ka šīs automarkas popularitāte tautā komentārus neprasa. Skat,arī praktiskākie vietējie Tūdaliņi,tādi kā Centis,Ursis,Špreksters,Zibspārnis un vēl arī citi Vīri,kam ir tā vara-beku kustināt,ir izvēlējušies saukt šo praktisko un daudzfunkcionālo Automobīli par savu. Un par ko gan var liecināt šāda šīs automarkas popularitāte masās? Protams,ka tikai to,ka Audī Rullē!!!
atbalstīts ! Audi rullē!
Vecā šifera un citu atkritumu pārvadāšanai ļoti labi sevi ir parādījis Renaults.
Renaults rulē tāpat kā audi!
Kindzulis rakstīja: par to paaraakumu jau nu Tu zagnul
Nemeklē kašķi,ja?

Labrīt.
Kam audi, kam vienkārši pārākums tehnoloģijās.
Un tas cinks,tas cinks......tas palīdz saglabāt jaunību.


Pietiek strādāt.
Noffenderēšu 3litru burku ar elektrību un iešu mājās.

Man tāda sūnaina aizdoma, ka Sviests tūlīt dabūs nervu tiku.

sintris rakstīja:
naf tādas pieredzes,tāpēc arī jautāju.
pasažiera pusē apm.3-4 cm gara plaisa,nu hvz ko tur darīt,ja par pārdesmit lašiem to dikti smuki var novērst-kāpēc tad nedarīt?
Ar "Tripleksu" pieredze nav, bet ar līmētu plaisu ir.
Ja tā plaisa jau tagad neaiziet līdz stikla malai, tad var līmēt bez problēmām.
Ideot, nejauc fašismu ar rasismu!

Pirmais rakstīja: palausies! kā jums tur leišmalē? vai tur ir labi Jumtu Speciālisti???
....
Droši vien ka ir. Tikai neesmu meklējis. Es nagloju pats.
foto.inbox.lv/...
Man izskatās, ka Pirmajam tā topošā māja vidū jau ir pušu.

Kafeju iestrēbsim, davai?
Miers virs zemes.....

Ideots rakstīja: MB grācija!
MB arī nolohojies.
Angažē nēģerpuiku...laikam baltie cilvēki atsakās ar tādu ķerru braukt.

Zoo rakstīja: Biju Jelgavà-shamiem sasodìti lapps bowlinga celinsh.
Kurā iestādījumā?
Labrīt.
Apsveicu visus Renaulta fanus ar skaisto uzvaru Singaporē!
Renaults rullē, pārējie zūkā.
