Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Sviestnesis rakstīja: 1. kārtām, uz darba interviju nevaig ierasties ar tukšām rokām, bet gan potencionālam darba devējam izskaidrot, ka esi atnācis ar savu klientu loku un līdz ar to būsi ļoti pat uzņēmumam noderīgs,

Sviesta garajā penterī kļuda jau pašā pirmajā punktā.

Pareizi - ūz interviju nevaig nākt ar tukšām rokām.

Jānāk ar Polšu!!!!!!!!!!!!!!!!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ko jūs te maļat tukšu atkal...

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Mja....amerikas banku krīze iegriež kreiso vītni sābu tirgum.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Jāēd biezpienu.

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Priekšādiņas lēciens!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Nu labi, burtiski tulkojot nav Pārākums, bet Priekšlēciens caur tehniku.

Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?

Medella rakstīja:

Kādas atsauksmes par fordiem?Ir vērts ņemt?

www.ford.lv/...

Domā šo?

Jauns ir jauns, un ši manuprāt nav sliktākā izvēle.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Slēdzam ciet, slēdzam ciet!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Ideots rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrīt Godājamie Domubiedri! Sirsnīgi sveicu visus Audī dienā! Domāju ka šīs automarkas popularitāte tautā komentārus neprasa. Skat,arī praktiskākie vietējie Tūdaliņi,tādi kā Centis,Ursis,Špreksters,Zibspārnis un vēl arī citi Vīri,kam ir tā vara-beku kustināt,ir izvēlējušies saukt šo praktisko un daudzfunkcionālo Automobīli par savu. Un par ko gan var liecināt šāda šīs automarkas popularitāte masās? Protams,ka tikai to,ka Audī Rullē!!!

atbalstīts ! Audi rullē!

Vecā šifera un citu atkritumu pārvadāšanai ļoti labi sevi ir parādījis Renaults.

Renaults rulē tāpat kā audi!

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Kindzulis rakstīja: par to paaraakumu jau nu Tu zagnul

Nemeklē kašķi,ja?

Tēma: NSNF 168.kulvēzis-haltūrists-recivīdists

Labrīt.

Kam audi, kam vienkārši pārākums tehnoloģijās.

Un tas cinks,tas cinks......tas palīdz saglabāt jaunību.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pietiek strādāt.

Noffenderēšu 3litru burku ar elektrību un iešu mājās.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Man tāda sūnaina aizdoma, ka Sviests tūlīt dabūs nervu tiku.

Tēma: Stiklā plaisa...

sintris rakstīja:

naf tādas pieredzes,tāpēc arī jautāju.

pasažiera pusē apm.3-4 cm gara plaisa,nu hvz ko tur darīt,ja par pārdesmit lašiem to dikti smuki var novērst-kāpēc tad nedarīt?

Ar "Tripleksu" pieredze nav, bet ar līmētu plaisu ir.

Ja tā plaisa jau tagad neaiziet līdz stikla malai, tad var līmēt bez problēmām.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

duraki.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideot, nejauc fašismu ar rasismu!

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Jāpaceļ topiku.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja: palausies! kā jums tur leišmalē? vai tur ir labi Jumtu Speciālisti???

....

Droši vien ka ir. Tikai neesmu meklējis. Es nagloju pats.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

foto.inbox.lv/...

Man izskatās, ka Pirmajam tā topošā māja vidū jau ir pušu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kafeju iestrēbsim, davai?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Miers virs zemes.....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja: MB grācija!

MB arī nolohojies.

Angažē nēģerpuiku...laikam baltie cilvēki atsakās ar tādu ķerru braukt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Zoo rakstīja: Biju Jelgavà-shamiem sasodìti lapps bowlinga celinsh.

Kurā iestādījumā?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Labrīt.

Apsveicu visus Renaulta fanus ar skaisto uzvaru Singaporē!

Renaults rullē, pārējie zūkā.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti