Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzmariuļi.....norausies.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Meži ir Latvijas zaļais zelts.

Purvi - brūnais....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Saule spīd, varbūt mazliet iesils dzīvoklis, varbūt varēs uzdejot disko....

Tēma: SAAB 9-3 ekspluatācijas izmaksas

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ar 1,8L motoru gan laikam būs pagrūti atrast.....

bija...tik saakot no 2003g

Aga.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: man taa arii ir lilela miikla....

Nu ko es teicu?

Tipisks pacients.

Tēma: SAAB 9-3 ekspluatācijas izmaksas

Ar 1,8L motoru gan laikam būs pagrūti atrast.....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzulis rakstīja: nu i teemas shodien...

no Ozz rokas nost... tas ka jams te ir- nenoziimee ka jamajam "nado otduvatsa" par visiem...

bet Pozijs gan vareetu pagaismot tos iemeslus kamdeelj tie abnormaalie kriiti tapa pa labi-kreisi daliiti

Nuudele vareetu zobu feju vakaros gaidiit...net tad kad jaaiet pusdienaas

Sviests ar Pirmo esot ieplaanojushi jaunu kantori atveert- razjoshot bliives no makaroniem

paareejie- ieskaitot Deksi un Ideotu- vnk appiipeejushies aizvakardienas zekjes

A tu neaizmirsti nomazgāt rokas pēc tam.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ka ta Ozis var apgaismot?

Viņs jau pats pacienta statusā.

Tāds pats kā mēs.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Bens_Jois rakstīja: Izmera 2,2 x 1,5 metri maksa 300 lati.

sarullē un iebāz dirsā.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Bazhix rakstīja: Nu un tagad pastaasti.. ar ko gjimenes dakteris ir speeciigaaks par kaut kaadu dakteri.. Un kaapeec taa cenu atshkjiriiba ir tik milziiga?

Tāpēc, ka ja sūta ģimenes ārsts, to naudiņu novelk no viņa budžeta. Summa jau nemainās, mainās maksātājs.

Ģim. ārstam uz gadu ir budžets - daži lati reiz reģistrēto pacientu skaits. Jo vairāk viņš var ietaupīt, jo vairāk paliek pašam.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pozij, ķer!

Purrkš!

Noķēri?

Redeļotājs, ippio....

Tēma: SAAB 9-3 ekspluatācijas izmaksas

LigaLigaLiga rakstīja: siksna, kas jāmaina pēc cik tur tiem km,

Sābam nav siksna, bet ķēde. Vēl 'viņam ir Displejs un sarkanpelēkais Bloks.

Pārējo palasi' tepat topikos.....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Milkī vej!

Zobs ir samūrēts, 2 stundas pagājušas - eju ēsti!!!!!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviestc rakstīja: Izskatās ka Centis Ūbele mūs neciena..

Es Viņam iekš draugiem.lv aizsūtīju sekojošu vēstuli..

"Mums te iekš iauto.lv jau vairākus gadus notiek ļoti pat saturīgas diskusijas, un ir izveidojusies pat korrporācija NSNF, daudzi mūsu Koorporācijas biedri ir lieli Tavi fani, viens pat niku ir izveidojis nu gandrīz vai kā Tavs.. varbūt Tev arī atrodas kāds brīvs brīdis lai ienāktu pie mums un izpaust savu viedokli daudzajos sarežgītajos jautājumos, kurus mēs tur risinam.. zemāk būs norāde uz diskusijām --- "

a šodien saņēmu atbildi...

"Heisā, mīļo, Aldi! Esmu ļoti noslogots. Pilnvaroju tevi, ja neiebilsti, pārstāvēt Cenša Ūbeļa viedokli. Paldies tev!"

man škiet ka tā ir klaja necieņas izrādīšana mūsu Koorporācijai, un mums turpmāk vajadzētu atturēties iepirkties Maximā!!!

re kā, Centis tev ir atbildējis. Tas labi.

Es pirmdien aizsūtīju emīlu Godmanim, atbilde vēl nav.....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sky_Walker rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Ôme ir mājās.

Bet apkure vēl nav pieslēgta.

nu wooo, ta jau nespīd mums disene pie tevis

Dēļ apkures?

Tak saģerbies siltāk un disko uz nebēdu!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: Labriit.....vakar bija traka diena....

manu veco Virpu, ar kuru es diendienaa teju 9 gadus nostraadaaju saaka nahrenizeet....

Nemaisies pa kājām, ka nepieķer tevi pašu ari klāt pie procesa!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ôme ir mājās.

Bet apkure vēl nav pieslēgta.

Tēma: BMW pa grāvjiem vien

Vai tad kāds saka ka bembis ir slikts auto?

Auto nav vainīgs, ja viņu iecienījuši gludo smadzeņu īpašnieki.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Tagad rudenī man personiski svarīgāk šķiet silta sega.

Spilvens tikai pēc tam.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

bet varbūt arī nē....vai tas tik svarīgi?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sky_Walker rakstīja:

un kam piemajam Eiropā sāka sērijveidā likt spilvenus, a ?

iespējams, ka volvo.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sky_Walker rakstīja: vakar iekritu netālu no lidostas ....

bet nu noslēpušies ar, viltnieki Tieši aiz tā līkuma, kas iet uz Jūrmalas šoseju.

Nu neko, ātrums man bija pieklājīgs jau, jams to konstatēja - es neko neapstrīdēju, teicu, lai lemj, nestrīdos, apzinos utt.

pēc 10 min. atnāca un lika parakstīt, ka esmu iepazinies ar ...Brīdinājumu.

nu re, ir arī normāli keksi starp viņiem.

Nu re, ja tu būtu pārsniedzis atļauto ātrumu pieņemtās pieklājības robežās, tad 10 minūšu laikā būtu jau lielā gabalā. Tur jau tā soda būtiba - gribēji steigties? Nāksies pagaidīt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Par tām ādas biksiņam un stringiem...

Tagad takš var nopirkt visādas labas līpošas lentes un mastikas un cita veida lipekļus.

Vai tad nevar katrs pats sev salipināt ādas drēbītes, obligāti jātērē naudu šuvējai

Valstī takš ir taupības režīms!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pīpl nīd lau!

Centis nīd dentist

labrīt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviests, es tagad iešu mājās!

Bet tu līdz rītdienai sagatavo Everestu, lidmašīnu, piecus dažāda kalibra šaujamos (ieskaitot kaulzāģi)ar munīciju un dīzeļvilcienu, bet ar visām sliedēm. Auto sēdekli es tev neprasīšu, neērti tevi pārlieku apgrūtināt.

Rīt būšu klāt uz provēm.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti