Aucē zinu vairākas šuvējas.
Bet lai pie viņām sūtītu Ideotu....nu nē, ko pēc tam par mani padomās....
![]()
![]()
Aucē zinu vairākas šuvējas.
Bet lai pie viņām sūtītu Ideotu....nu nē, ko pēc tam par mani padomās....
![]()
![]()
Sky_Walker rakstīja: kādam te ir zināma laba šuvēja ?
Kāpēc tieši šuvēja nevis šuvējs?
Sviests, a ko tavas sētas bērni saprot ar terminu "mazbudžeta filma"????
Pa polšam uz 3 aktieriem
Un tev pašam divi
Man mazbudžeta filma ir tā, kas nedavelk līdz 50 citroniem.
![]()
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Sviests, tu vari iet padēt.
Es labi zinu tavus stulbos scenārijus. man vajadzēs ar nopietnu sejas izteiksmi drupināt sakaltušu baltmaizii kaijai un dziedāt "ak kamdēļ vēlu nāci tu".
Tur ne pa jokam jākoncentrē visu enerģiju, un tas maksā tik cik es tev teicu. Ja ne - stacijas havajas personāži tevi jau gaida. Ja arī tas par dārgu, nostājies pie spoguļa ar kameru un spied pogu Record.
Labi, jau labi, lai notiek pēc Tavaprāt, ja vaig 7 ļimonus, tad arī būs 7 ļimoni, tik sākumā mūsu radošajai grupai ir jāizvērtē Tavi aktiera mākslas dotumi, neviens te naf vairs vakarējais, un pa tādu naudu cūku maisā nepirks....
tad davai nās uz kinoprovēm, vai arī atsūti mums savas aktiermākslas reklāmas rullīti, kurā ir redzams, kā Tu visādini izdaries, a ne tikai dzeju lasi no grāmateles, jo par to lasīšanu neviens mūsdienās miljonus nemaksā, vēll Tev ir jārāpjās klintīs, jālec no lidmašinas bez izpletņa, tikai ar auto krēslu , jāšauj, un jāskrien dīzeļvilcienam pa priekšu.....
vai vari to visu
Ta ka dirš.
Parādīsi koferīti ar kāpostu - runāsim tālāk par provēm, lidmašīnām un dīzeļvilcieniem.
![]()
Pirmais rakstīja: jūs neko nesaprotiet.... bibliotēku vajadzēja celt jaunajam tiltam galā
Abos galos.
Lai vari vienā galā paņemt grāmatu, sēžot korķī izlasīt un otrā galā nodot.
![]()
Sviests, tu vari iet padēt.
Es labi zinu tavus stulbos scenārijus. man vajadzēs ar nopietnu sejas izteiksmi drupināt sakaltušu baltmaizii kaijai un dziedāt "ak kamdēļ vēlu nāci tu".
Tur ne pa jokam jākoncentrē visu enerģiju, un tas maksā tik cik es tev teicu. Ja ne - stacijas havajas personāži tevi jau gaida. Ja arī tas par dārgu, nostājies pie spoguļa ar kameru un spied pogu Record.
![]()
msh rakstīja: Patlaban sēžu mājās pie kastes, jo esmu slims
Tevi izlaida ārā neizārstētu![]()
![]()
![]()
msh rakstīja: Sveiciens zaļajam kūdras vīriņam
Garais starpbºīdis?
Uzēd kādu bulciņu, vakariņas būs vēlu, jo mamma aizkavēsies darbā.
A ko tu brīnies?
Ja trīs jauni brāļi par nenotiekošas būvniecības uzraudzību var saņemt honorārus atbilstoši pasaules cenu līmenim, tad ar ko es būtu sliktāks?
Ja Sviestam tas liekas par dārgu, lai iet meklēt aktierus savai filmai uz centrālās stacijas tualeti.
Un mana cena šobrīd vēl ir lēta, ja Sviests tagad ilgi domās un nenoslēgs līgumu, tad pēc jaungada mana cena būs par 28% augstāka, jo ielikšu pupos silikonu.
Sviestc rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Kur pazuda Sviests ar savu pasaku grāmatu?
Ar nepacietību gaidu piedāvājumu.....varbūt sābs šodien maksā zem štukas Tā būs tā pasaka
da Saabu es tak jau pārdevu Super Pigim.., ta kā par to vari neuztraukties..
A piedāvājums bija sekojošs, redzi, man te un domubiedriem ir funktieris filmu uzņemt, nu īsfilmu, mazbužeta...
"Pajoliņi ----viskur Latvijā"
nu vot, meklējam aktierus...
Sakarā ar manu aizņemtību pie lielbudžeta spriedzes filmām varu tavu piedāvājumu iekļaut 2014. gada darba grafikā. Bet tev jāzin, ka mans honorārs ir 7 miljoni par filmu šodien,+ inflācijas procenti līdz 2014. gadam.
Kur pazuda Sviests ar savu pasaku grāmatu?
Ar nepacietību gaidu piedāvājumu.....varbūt sābs šodien maksā zem štukas
Tā būs tā pasaka
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Es būšu lepns, kad iešu garām Gaismas Pilij un varēšu mamazbērniem stāstīt, ka 2 zelta naglas, ar kurām pienaglota notekrenštele ziemeļrietumu s'turī, ir par manu naudu pirktas!
Ja, tiešām....dīvains, kaut tev nav sābs. Tā Gaismas pils jau tad būs sen privatizēta par kādiem 120 000 latu....
Nu un tad? No ārpuses jau drīkstēs uz viņu skatīties bez maksas.
![]()
Bet vispār ir nožēlojami, ja valsts galvenajā bibliotēkā ir nenormāli apstākļi kā tagad.
Vajag bibliotēku celt, vajag.
Vai vajag ar zelta naglām notekas naglot....bet pie mums jau visu būvē ar vērienu, 17 reizes dārgāk kā citur pasaulē.
![]()
Es būšu lepns, kad iešu garām Gaismas Pilij un varēšu mamazbērniem stāstīt, ka 2 zelta naglas, ar kurām pienaglota notekrenštele ziemeļrietumu s'turī, ir par manu naudu pirktas!
![]()
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: ziņoja, ka tur grāmatplaukti aizņems 10% no visas gaismas pils apjoma,
Logično...plaukti būs no grīdas līdz griestiem un sabīdīti visi kopā, lai visādi tirliņi tur neložņā un neplēš grāmatām lapas ārā.
nu redzēsim, redzēsim
es noteikti iešu ekskursijā, paskatīteis, kādā pakaļā šoreiz ir iebāzta mana nauda
Ko nu lielies, cik tad tur ir tava naudiņa....tu tak nodokļus nemaksā.
Vot, man nauda gan tur būs....
bet es laikam skatīties neiešu, arī bez tā pietiek ko darīt.
nu pļā, es nomaksāju nodokļos vairā kā vidējs ceļu policists saņem algā...
un man tās naudas ir žēl
Nu tad nafig tu maksā tos nodokļus, ja žēl![]()
![]()
![]()
Sviestc rakstīja: Saki, Centi, a Tu gribētu pasakā nokļūt
Kopā ar tevi vai tavi sābu?
Nē.
Kopā ar tavu meitu???.....hmmm...
Birkerta darbu izstādi redzēju Rīgā pirms gadiem 20. Iespaidīgi. Domāju ka no arhitektoniskā viedokļa tā pils arī būs iespaidīga.
Tālākais jau atkarīgs no apsaimniekotājiem, kuru tā vai citādi dēvē par Valsti.
![]()
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Pirmais rakstīja: ziņoja, ka tur grāmatplaukti aizņems 10% no visas gaismas pils apjoma,
Logično...plaukti būs no grīdas līdz griestiem un sabīdīti visi kopā, lai visādi tirliņi tur neložņā un neplēš grāmatām lapas ārā.
nu redzēsim, redzēsim
es noteikti iešu ekskursijā, paskatīteis, kādā pakaļā šoreiz ir iebāzta mana nauda
Ko nu lielies, cik tad tur ir tava naudiņa....tu tak nodokļus nemaksā.
Vot, man nauda gan tur būs....
bet es laikam skatīties neiešu, arī bez tā pietiek ko darīt.
![]()
Tēma: BMW pa grāvjiem vien
anonimikis rakstīja: lidojošais - www.tvnet.lv/...
Ja nebūtu apskādējis vitrīnu, varētu teikt ka ļoti akurāti.
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Ieš ēst.
Padirs ar pie reizes.
Regulētājs atradies man , zin...
Ja māgā nav iemeties kara stāvoklis, tad tiršu 2x dienā. No rīta un vakarā.
![]()
Centis_Nuudele rakstīja: Smoke on The Daugava!
Pārdon, on the Dvina!
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6