Oficiāli paziņoju, ka tajā maximā kas būs Gaismas pilī, salātus mazgās tekošā ūdenī.
Ļoti labs projekts, Daugava blakus.
![]()
Oficiāli paziņoju, ka tajā maximā kas būs Gaismas pilī, salātus mazgās tekošā ūdenī.
Ļoti labs projekts, Daugava blakus.
![]()
Pirmais rakstīja: ziņoja, ka tur grāmatplaukti aizņems 10% no visas gaismas pils apjoma,
Logično...plaukti būs no grīdas līdz griestiem un sabīdīti visi kopā, lai visādi tirliņi tur neložņā un neplēš grāmatām lapas ārā.
Sretsked rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Pirmais rakstīja: eu, purva žurku sautējuma mīļotāj, cik tālu tiki ar savu stikla kalnu????
kautko jau sāki darīt? gribās kādu ideju pasmelties.... paskatīties kā dabā izskatās
Varu pateikt,kur var paskatīties.
Pēc neliela laiciņa būs uzbūvēta Gaismas Pils, tur būs daudz ideju
Grāmatu plaukti tur būs daudz. Tas gan. Bet visi vienādi.
Sretsked rakstīja:
Pirmais rakstīja:
Sretsked rakstīja: super piedāvājums www.nams24.lv/...
nu pziģec.... nopirkt nojaucamu māju uz svešas zemes
par nieka 53iem eirikiem
vo vo, gribas piezvanīt tam māklerītim ( idiotam) un pajautāt vai ar galvu viņam viss labi
Un vispār - Pozija laikā tajā portālā bija vēl dīvaināki sludinājumi.
![]()
Pirmais rakstīja:
Sretsked rakstīja: super piedāvājums www.nams24.lv/...
nu pziģec.... nopirkt nojaucamu māju uz svešas zemes
par nieka 53iem eirikiem
A kāpēc jānojauc
2 stāvi jau ir, tos 3 var stutēt virsū.
Gan jau neapgāzīsies.
![]()
Pirmais rakstīja:
Sky_Walker rakstīja:
Pirmais rakstīja: nē, tagad mērcēdesiem bļamba ir kā pārējiem šrotvāgeniem, izņemot 2 klases
ja nezini, nevārsti maizes dzirnas.
šterna novietojums pat C klasei atkarīgs no aprīkojuma, Avantgardei piemēram Šterns ir režģī, Elegancei, Classicam-uz kapota.
davaj umņik, KIA spečuk, parādi man, muļķītim, komplektāciju, kurai štrerns ir tajā vietā, kur šternam jābūt (citās klasēs, ne tājās 2ās, ko es nosaucu)
Viš i labi audzināts un nerādīs publiski To Vietu, kurā jābūt šternam.
![]()
![]()
Nē, nu varētu domāt ka veci mercedesi ir vienīgās fubļas, kuras lūzt un kurās jāieliek nauda..
renaulti pat jauni ir jāremontē....
vienīgi audi nevajag remontēt, jo viņam tāpat nesmukas lampas.
Kādā valūtā Kia servisā jānorēķinās par mercedesa apkopi? Korejiešu tengās vai eirikos
Vāciešiem jau savas naudas vairs nav....galīgi nolaidušies.
![]()
Sretsked rakstīja: Zigis reiz teica- 'Nekas nav dārgāks par vecu,lētu mersedesu'..... Tātad, jebkurš auto reiz kļūst par mersedesu.... renaulti un citroeni ātrāk, mersedesi uzreiz tādi paliek, Audi pavisam vēlāk.
Audi nevar kļūt par mercedesu, nekādi nevar.
Viņam takš nesmukas lampas.
![]()
Klau, Debesu Blandoni, kāda sajūta pārņem fubļistu, kad šternfubļu jābrauc apkopēt uz Kiafubļu servisu
![]()
Sky_Walker rakstīja: un pamatoti, jāpiezīmē. Mēs jau reiz ar dexteru vienojāmies, ka AUdi fibļai ir nesmukas lampas.
Mercedesa fubļai ir nesmuks profīls. (acainajam E)
![]()
Sky_Walker rakstīja:
Pirmais rakstīja: kāpēc jaunajām mērcēdēsām vairs neliek šternu???? vai tāpēc, ka tos narkaši lauž nost
paņem acis pirkstos.
Pirmais būs skatījies uz tiem mercedesiem, kurus Domeniks tirgo ar nosaukumu KIA.
No visām fubļām audi ir vislabākā fubļa.
To apstrīdēt var tikai tāds fubļists, kurš neredz tālāk par savu šternagalu.
Pirmais rakstīja: kāpēc jaunajām mērcēdēsām vairs neliek šternu???? vai tāpēc, ka tos narkaši lauž nost
Liek jau gan, tikai tu viņus neredzi.
Audi var saukt par fubļu.
Bet tad mercedesu jāsauc par Šternfubļu.
![]()
Renaultu nedrīkst saukt par fubļu!!![]()
Kāds, nesauksim vārdā, var vēl apvainoties!
![]()
Na stoļe ļežit gitara
Nad gitaroi baraban.
Pod stolom ļežit Tamara
Nad Tamaroi - kapitan.
Kindzulis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Kindzulis rakstīja: Atlikt!
Uzlikt!
Aplikt!
..ar nodokli![]()
![]()
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6