Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Oficiāli paziņoju, ka tajā maximā kas būs Gaismas pilī, salātus mazgās tekošā ūdenī.

Ļoti labs projekts, Daugava blakus.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja: ziņoja, ka tur grāmatplaukti aizņems 10% no visas gaismas pils apjoma,

Logično...plaukti būs no grīdas līdz griestiem un sabīdīti visi kopā, lai visādi tirliņi tur neložņā un neplēš grāmatām lapas ārā.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: eu, purva žurku sautējuma mīļotāj, cik tālu tiki ar savu stikla kalnu????

kautko jau sāki darīt? gribās kādu ideju pasmelties.... paskatīties kā dabā izskatās

Varu pateikt,kur var paskatīties.

Pēc neliela laiciņa būs uzbūvēta Gaismas Pils, tur būs daudz ideju

Grāmatu plaukti tur būs daudz. Tas gan. Bet visi vienādi.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: super piedāvājums www.nams24.lv/...

nu pziģec.... nopirkt nojaucamu māju uz svešas zemes

par nieka 53iem eirikiem

vo vo, gribas piezvanīt tam māklerītim ( idiotam) un pajautāt vai ar galvu viņam viss labi

Un vispār - Pozija laikā tajā portālā bija vēl dīvaināki sludinājumi.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja: super piedāvājums www.nams24.lv/...

nu pziģec.... nopirkt nojaucamu māju uz svešas zemes

par nieka 53iem eirikiem

A kāpēc jānojauc

2 stāvi jau ir, tos 3 var stutēt virsū.

Gan jau neapgāzīsies.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Savādi.....atkal jau gribās ēst.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja:

Sky_Walker rakstīja:

Pirmais rakstīja: nē, tagad mērcēdesiem bļamba ir kā pārējiem šrotvāgeniem, izņemot 2 klases

ja nezini, nevārsti maizes dzirnas.

šterna novietojums pat C klasei atkarīgs no aprīkojuma, Avantgardei piemēram Šterns ir režģī, Elegancei, Classicam-uz kapota.

davaj umņik, KIA spečuk, parādi man, muļķītim, komplektāciju, kurai štrerns ir tajā vietā, kur šternam jābūt (citās klasēs, ne tājās 2ās, ko es nosaucu)

Viš i labi audzināts un nerādīs publiski To Vietu, kurā jābūt šternam.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Nē, nu varētu domāt ka veci mercedesi ir vienīgās fubļas, kuras lūzt un kurās jāieliek nauda..

renaulti pat jauni ir jāremontē....

vienīgi audi nevajag remontēt, jo viņam tāpat nesmukas lampas.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Reihsmarka - vot bija nauda!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kādā valūtā Kia servisā jānorēķinās par mercedesa apkopi? Korejiešu tengās vai eirikos

Vāciešiem jau savas naudas vairs nav....galīgi nolaidušies.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja: Zigis reiz teica- 'Nekas nav dārgāks par vecu,lētu mersedesu'..... Tātad, jebkurš auto reiz kļūst par mersedesu.... renaulti un citroeni ātrāk, mersedesi uzreiz tādi paliek, Audi pavisam vēlāk.

Audi nevar kļūt par mercedesu, nekādi nevar.

Viņam takš nesmukas lampas.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Klau, Debesu Blandoni, kāda sajūta pārņem fubļistu, kad šternfubļu jābrauc apkopēt uz Kiafubļu servisu

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sky_Walker rakstīja: un pamatoti, jāpiezīmē. Mēs jau reiz ar dexteru vienojāmies, ka AUdi fibļai ir nesmukas lampas.

Mercedesa fubļai ir nesmuks profīls. (acainajam E)

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sky_Walker rakstīja:

Pirmais rakstīja: kāpēc jaunajām mērcēdēsām vairs neliek šternu???? vai tāpēc, ka tos narkaši lauž nost

paņem acis pirkstos.

Pirmais būs skatījies uz tiem mercedesiem, kurus Domeniks tirgo ar nosaukumu KIA.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

No visām fubļām audi ir vislabākā fubļa.

To apstrīdēt var tikai tāds fubļists, kurš neredz tālāk par savu šternagalu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja: kāpēc jaunajām mērcēdēsām vairs neliek šternu???? vai tāpēc, ka tos narkaši lauž nost

Liek jau gan, tikai tu viņus neredzi.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Audi var saukt par fubļu.

Bet tad mercedesu jāsauc par Šternfubļu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Rauju zobus, bez flaķenēm.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Renaultu nedrīkst saukt par fubļu!!

Kāds, nesauksim vārdā, var vēl apvainoties!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Na stoļe ļežit gitara

Nad gitaroi baraban.

Pod stolom ļežit Tamara

Nad Tamaroi - kapitan.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Atlikt!

Uzlikt!

Aplikt!

..ar nodokli

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Multifunkcionālu mīksto.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Universālo.....uzlikt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Purkš.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzulis rakstīja: Atlikt!

Uzlikt!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti