www.iauto.lv/...
Re ku tepat saab zonā onkulis Sviests nedārgi pārdod 95-to.
Manuprāt nav tas sliktākais skapītis riepu glabāšanai. Tur var nodrošināt automātisko klimata kontroli,plaukti apvilkti ar kvalitatīvu gaiši brūna lopiņa ādu..visādā ziņā neslikts risinājums.

japcar rakstīja: Ko vietējais varas pārstāvis saka--> noteikti vietējie šņabdeguņi vai mazgadīgie kriminālie elementi.
Saprotams kad nebrauca zaglis no Tukuma/Valmieras/u.t.t. uz Neretu un nezināja kurā garāžā stāv 2i mocīši.
Apjautā vietējos pagastus (arī bauskas) vai nav kādam uzradušies jauni mocīši.
Leišos ar galiem.
VWfans rakstīja: Pabrīnījos, cik šādai Hondai ir zemi motora apgriezieni piektajā pārnesumā - tikai 2200 minūtē pie 90 km/h. Manai Merivai 1,3 CDTI, kurai nobraukums tagad sasniedzis 54831 km, ir vairāk - apmēram 2300-2400.
Eu, kā tev braucot konstantā ātrumā motora apgriezieni var mainīties diapazonā par veseliem 100 rpm?
Vai tikai tam vāģim neizslīd sajūgs? Aizbrauc pie dīlera lai pārbauda.
labrīt,
uzmestie.

Izdevīgāk ir braukt ar sabiedrisko.
Laikam pagaidīšu līdz algai un pirkšu trolejbusu.
Elektrību pievilkt māku, bendzīna cenas pie kājas....

Pirmais rakstīja: vispār mērcēdess ir otrā automarka (pirmā ir audī), kurai es esmu redzējis atslāņojušos stiklus ar baltiem stūriem.....
Toyotai bija.
Renaultam drīz būs.
Starp citu... ja stiklam ir divas puses, tad tās ir vienādas.
Diemžēl lielākā puse to nezin.

Jā, ar lauksaimniecību ir pagrūti, nevar sābam naudu sapelnīt.
Izpārdošu šķūnīša inventāru un atvēršu rezerves daļu bodi. Gribās izsisties cilvēkos.

Vakarā parakšos pa grābekļu un kapļu šķūnīti, moš arī es varu kādu erotisku komplektu salasīt.
piemēram - ar rokām stumjamu vagu dzenamo + meliorācijas grāvju zolējamo lāpstu bez kāta + 1 klēpi tomātu piesienamos mietiņus.
Pašdrāzējs.

Ozz rakstīja: mehanofiilija vai smagaakos gadiijumos- autopederastija
Autopederastija - tas gan laikam attiecas uz to gadījumu, kad pats sevi izdrāž ānusā, ne tā


msh rakstīja: remontēju pečku - sāka celties
Kā zinātniski sauc šito perversiju, kad sāk celties skatoties uz metāllūžņiem
Rūsofīlija

Ozz rakstīja: nezinu gan...svins tak ir kaitiigs
ta jau labaak 100 ml panjemt...buus OK...
Svins ir kaitīgs, ja ņem mutē.
Ja ņem kājstarpē - tad nav.

Zaporožec ņe mašina
Černobiļec ņe mužčina.
Jesļi hočes staķ otcom
Obverņi jaica svincom.

Ozz rakstīja: es zinu ka austraalijaa pret oposumiem, lai tie nekaaptu uz vadiem izmanto taadas kaa skaarda plaaksnes....
varbuut pret elektrikjiem arii der
Esmu dzirdējis, ka tepat Latvijā dažu profesiju pārstāvji brīvprātīgi biksēs nēsājot svina plāksnes....pret starojumiem....


SuperZigis rakstīja:
P.S> ejiet uz klozeta
tikai pēc jums, cienītais....


ursis rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Gģe pila?
sosedu dala.
Nēē,
u soseda...tā bija jāsaka.
Par došanu nāca pēc tam.

SuperZigis rakstīja:
un, ja ir noplēsta tā apsilde, kura atrodas āpusē nevis pa vidu iekšā tam stiklam,
Paskaidro lūdzu kā plēšot uzlīmi var noplēst to apsildi, kura iekšā pa vidu stiklā


Imka rakstīja: Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES
Un kā tavuprāt lai viņi paši sev iztaisītu acu operāciju?
Uz tausti

