Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Riepu glabāšana

www.iauto.lv/...

Re ku tepat saab zonā onkulis Sviests nedārgi pārdod 95-to.

Manuprāt nav tas sliktākais skapītis riepu glabāšanai. Tur var nodrošināt automātisko klimata kontroli,plaukti apvilkti ar kvalitatīvu gaiši brūna lopiņa ādu..visādā ziņā neslikts risinājums.

Tēma: Nozagti Yamaha un KTM!!!!

japcar rakstīja: Ko vietējais varas pārstāvis saka--> noteikti vietējie šņabdeguņi vai mazgadīgie kriminālie elementi.

Saprotams kad nebrauca zaglis no Tukuma/Valmieras/u.t.t. uz Neretu un nezināja kurā garāžā stāv 2i mocīši.

Apjautā vietējos pagastus (arī bauskas) vai nav kādam uzradušies jauni mocīši.

Leišos ar galiem.

Tēma: Pārdodu lēti Honda FRV

VWfans rakstīja: Pabrīnījos, cik šādai Hondai ir zemi motora apgriezieni piektajā pārnesumā - tikai 2200 minūtē pie 90 km/h. Manai Merivai 1,3 CDTI, kurai nobraukums tagad sasniedzis 54831 km, ir vairāk - apmēram 2300-2400.

Eu, kā tev braucot konstantā ātrumā motora apgriezieni var mainīties diapazonā par veseliem 100 rpm?

Vai tikai tam vāģim neizslīd sajūgs? Aizbrauc pie dīlera lai pārbauda.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

labrīt,

uzmestie.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Trolejbuss rullē.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Izdevīgāk ir braukt ar sabiedrisko.

Laikam pagaidīšu līdz algai un pirkšu trolejbusu.

Elektrību pievilkt māku, bendzīna cenas pie kājas....

Tēma: Aizmugurējā loga apsildes elementi

Pirmais rakstīja: vispār mērcēdess ir otrā automarka (pirmā ir audī), kurai es esmu redzējis atslāņojušos stiklus ar baltiem stūriem.....

Toyotai bija.

Renaultam drīz būs.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Starp citu... ja stiklam ir divas puses, tad tās ir vienādas.

Diemžēl lielākā puse to nezin.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Jā, ar lauksaimniecību ir pagrūti, nevar sābam naudu sapelnīt.

Izpārdošu šķūnīša inventāru un atvēršu rezerves daļu bodi. Gribās izsisties cilvēkos.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Vakarā parakšos pa grābekļu un kapļu šķūnīti, moš arī es varu kādu erotisku komplektu salasīt.

piemēram - ar rokām stumjamu vagu dzenamo + meliorācijas grāvju zolējamo lāpstu bez kāta + 1 klēpi tomātu piesienamos mietiņus.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pašdrāzējs.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: mehanofiilija vai smagaakos gadiijumos- autopederastija

Autopederastija - tas gan laikam attiecas uz to gadījumu, kad pats sevi izdrāž ānusā, ne tā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

msh rakstīja: remontēju pečku - sāka celties

Kā zinātniski sauc šito perversiju, kad sāk celties skatoties uz metāllūžņiem

Rūsofīlija

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: nezinu gan...svins tak ir kaitiigs

ta jau labaak 100 ml panjemt...buus OK...

Svins ir kaitīgs, ja ņem mutē.

Ja ņem kājstarpē - tad nav.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Zaporožec ņe mašina

Černobiļec ņe mužčina.

Jesļi hočes staķ otcom

Obverņi jaica svincom.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: es zinu ka austraalijaa pret oposumiem, lai tie nekaaptu uz vadiem izmanto taadas kaa skaarda plaaksnes....

varbuut pret elektrikjiem arii der

Esmu dzirdējis, ka tepat Latvijā dažu profesiju pārstāvji brīvprātīgi biksēs nēsājot svina plāksnes....pret starojumiem....

Tēma: Aizmugurējā loga apsildes elementi

SuperZigis rakstīja:

P.S> ejiet uz klozeta

tikai pēc jums, cienītais....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

ursis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Gģe pila?

sosedu dala.

Nēē,

u soseda...tā bija jāsaka.

Par došanu nāca pēc tam.

Tēma: Aizmugurējā loga apsildes elementi

SuperZigis rakstīja:

un, ja ir noplēsta tā apsilde, kura atrodas āpusē nevis pa vidu iekšā tam stiklam,

Paskaidro lūdzu kā plēšot uzlīmi var noplēst to apsildi, kura iekšā pa vidu stiklā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Gģe pila?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Stāvošs efekts.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

FB....

PD....

labrīt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pie kā noved tagad?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ui, ui.

Tēma: Problēma ar tiesību iegūšanu.

Imka rakstīja: Vienīgi aizdomīgi likās, ka tie dakterīši tajā centrā PAŠI TOMĒR NĒSĀ BRILLES

Un kā tavuprāt lai viņi paši sev iztaisītu acu operāciju?

Uz tausti

Lasītākie raksti

Jaunie raksti