Vai tad mersedesam ir kardāns![]()
Krazam ir Kardāns!
Vai tad mersedesam ir kardāns![]()
Krazam ir Kardāns!
ursis rakstīja: sviestcs galvas bliive ?
paddona bliive?
Nu šitās divas detaļas mierīgi var izgriezt no biezākiem kalendāra vākiem.
Nafig tos detaļu spekulantus barot![]()
![]()
-Eu, kur tu norāvi tādu zilumu zem acs?
-Sakāvos dēļ vienas meitenes...
- vai daudz bija tie uzbrucēji?
-jā, divi. sieva un sievasmāte.
Vai ta bemberu klaņi nav paredzēti braukšanai pa viļņiem
Vajag piestādīt reklamāciju bavāriešiem.
Kindzulis rakstīja:
Ideots rakstīja: manīji mani šorīt kurā sietā? taurēšanu nedzirdēju..... citādi neskatos uz citiem autosiem......
Kārtigas meitenes uz svilpienu ar neatskatoties
Viņam nav laika atskatīties, jāmīlē Pirmdienu kamēr ši nav pamukusi.
Ideots rakstīja: Mani neviens nemīl......
Apēd Snickers......
![]()
farruhs rakstīja:
msh rakstīja: www.youtube.com/...
Ivars laikam reāli samīza biksēs karstu ...
Anyway... atbalstīts.
Bija labs.
Viss pasākums bija super, un Ivars noturējās labi - bez lažām.![]()
farruhs rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt!
Ze šov mast gou on!
Fartuk, tiekamies Arēnā!
Es jau dikti gribēju iet, bet diemžēl neiešu.
Uzlikšu vakarā Wembley konci un padzeršu alutiņu.
Visādus REM, Kravicus utt. esmu pasējis.....bet šito nespēju. Nevarēšu sev piedot, ja neaizbraukšu.
Vienības ko rāda bremžu stends ir vistīrākā fizika, kur tu Pirmais tak esi stiprs. Tur spēlē lomu ķerras masa un riteņa diamters - tie taisa to spēku, ar kādu nobremzē rotējošo barabānu.
Bet pa logu viņš gandrīz izkrita gluži cita iemesla dēļ - ļoti jūtīga pedāļa dēļ.
Ai, poh.....renis vienalga ir mēzls, lai viņš kaut sešpadsmit vienības rādītu.
![]()
Labrīt!
Ze šov mast gou on!
Fartuk, tiekamies Arēnā!
![]()
prom, prom, prom.....
pavisam prom...prom...prom.
SHNABIS rakstīja: Neej pie okulista,aizej pie psihiatra.
Skarbi, bet patiesi.
+1.
Sviestc rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Seene rakstīja: Amantapo - manējais tūlīt dosies uz oktoberfestu padzert alu - atkal nebūs laika pa invalīdu stavvietām gozēties
Nu jau labu laiku ārzemju apmeklējums nav nekas īpašs, vari nestaipīt pirksteļus.
vai ta vīzas vairs nevaig
Uz Minheni nevajag. Ja brauc uz padomju okupācijas zonu, tad gan vajag.
Pirmais rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja:
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Skatoties, cik maksā.
Brauc pie vērtētājām
A uz mājām viņas nevar izsaukt?
ķipa, kamēr Ôme nav mājās?
A kāda tev interese par to, kur ir Ôme?
![]()
Sretsked rakstīja:
Centis_Nuudele rakstīja: Skatoties, cik maksā.
Brauc pie vērtētājām
A uz mājām viņas nevar izsaukt?
Sretsked rakstīja: Es domāju, ka liela daļa sābistu ir pamuļķi.
..īpaši tie, kas nemāk izlasīt lapas apakšmalā pamācību kā jāslēdz topiku.
![]()
msh rakstīja: Paskaties uz mašīnām, kas pa ielām ripo Un padomā, cik daudz no pēdējos piecos gados ražotajām mašīnām pieder to vadītājiem, nevis bankām
Stulbas tās bankas, ka sapērk tik daudz mašīnas.
Būtu labāk pirkušas briljantus vai vecu vīnu.
Sretsked rakstīja: Dikti vaig drāti...reiz te tāds Yonanāss bij, kāc nav redzēj's?
Pats atbrauksi pakaļ?
Vai akal jādo vilciena mašīnistam piecīti, lai pie stacijas Kūdra izmet rullīti no tambura![]()
Vācijā katram invalīdam valsts apmaksā aprūpētāju - ratiņu stūmēju.
Tur invalīdam nav pa savu naudu jāpērk sābu.
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu
4
Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres
6