Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Vai tad mersedesam ir kardāns

Krazam ir Kardāns!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

ursis rakstīja: sviestcs galvas bliive ?

paddona bliive?

Nu šitās divas detaļas mierīgi var izgriezt no biezākiem kalendāra vākiem.

Nafig tos detaļu spekulantus barot

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

-Eu, kur tu norāvi tādu zilumu zem acs?

-Sakāvos dēļ vienas meitenes...

- vai daudz bija tie uzbrucēji?

-jā, divi. sieva un sievasmāte.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Vai ta bemberu klaņi nav paredzēti braukšanai pa viļņiem

Vajag piestādīt reklamāciju bavāriešiem.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzulis rakstīja:

Ideots rakstīja: manīji mani šorīt kurā sietā? taurēšanu nedzirdēju..... citādi neskatos uz citiem autosiem......

Kārtigas meitenes uz svilpienu ar neatskatoties

Viņam nav laika atskatīties, jāmīlē Pirmdienu kamēr ši nav pamukusi.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja: Mani neviens nemīl......

Apēd Snickers......

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

farruhs rakstīja:

msh rakstīja: www.youtube.com/...

Ivars laikam reāli samīza biksēs karstu ...

Anyway... atbalstīts.

Bija labs.

Viss pasākums bija super, un Ivars noturējās labi - bez lažām.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Agregātstāvoklis visā visumā ir.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

farruhs rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt!

Ze šov mast gou on!

Fartuk, tiekamies Arēnā!

Es jau dikti gribēju iet, bet diemžēl neiešu.

Uzlikšu vakarā Wembley konci un padzeršu alutiņu.

Visādus REM, Kravicus utt. esmu pasējis.....bet šito nespēju. Nevarēšu sev piedot, ja neaizbraukšu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Vienības ko rāda bremžu stends ir vistīrākā fizika, kur tu Pirmais tak esi stiprs. Tur spēlē lomu ķerras masa un riteņa diamters - tie taisa to spēku, ar kādu nobremzē rotējošo barabānu.

Bet pa logu viņš gandrīz izkrita gluži cita iemesla dēļ - ļoti jūtīga pedāļa dēļ.

Ai, poh.....renis vienalga ir mēzls, lai viņš kaut sešpadsmit vienības rādītu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Labrīt!

Ze šov mast gou on!

Fartuk, tiekamies Arēnā!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Atvainojiet, servera pārslodze.

Atā,

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

prom, prom, prom.....

pavisam prom...prom...prom.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

bezinternetadiena.

Tēma: Problēma ar tiesību iegūšanu.

SHNABIS rakstīja: Neej pie okulista,aizej pie psihiatra.

Skarbi, bet patiesi.

+1.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Einam namoj!

Tēma: SAABisti nav \"invalīdi\"

Sviestc rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja: Amantapo - manējais tūlīt dosies uz oktoberfestu padzert alu - atkal nebūs laika pa invalīdu stavvietām gozēties

Nu jau labu laiku ārzemju apmeklējums nav nekas īpašs, vari nestaipīt pirksteļus.

vai ta vīzas vairs nevaig

Uz Minheni nevajag. Ja brauc uz padomju okupācijas zonu, tad gan vajag.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Skatoties, cik maksā.

Brauc pie vērtētājām

A uz mājām viņas nevar izsaukt?

ķipa, kamēr Ôme nav mājās?

A kāda tev interese par to, kur ir Ôme?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Skatoties, cik maksā.

Brauc pie vērtētājām

A uz mājām viņas nevar izsaukt?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Skatoties, cik maksā.

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sretsked rakstīja: Es domāju, ka liela daļa sābistu ir pamuļķi.

..īpaši tie, kas nemāk izlasīt lapas apakšmalā pamācību kā jāslēdz topiku.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

msh rakstīja: Paskaties uz mašīnām, kas pa ielām ripo Un padomā, cik daudz no pēdējos piecos gados ražotajām mašīnām pieder to vadītājiem, nevis bankām

Stulbas tās bankas, ka sapērk tik daudz mašīnas.

Būtu labāk pirkušas briljantus vai vecu vīnu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja: Dikti vaig drāti...reiz te tāds Yonanāss bij, kāc nav redzēj's?

Pats atbrauksi pakaļ?

Vai akal jādo vilciena mašīnistam piecīti, lai pie stacijas Kūdra izmet rullīti no tambura

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Es nenācu šai vietāi

Savu sābu notirgoti,......

Tēma: SAABisti nav \"invalīdi\"

Vācijā katram invalīdam valsts apmaksā aprūpētāju - ratiņu stūmēju.

Tur invalīdam nav pa savu naudu jāpērk sābu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti