Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ko tur Pirmais šļupstēja par rosola bļodu

Ēst sagribējis

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pie kam profilaktisko zilumu zem acs vārtsargam neviens neredz - maska taču uz ģīmja.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Dēļ kā sakujas vienas darba brigādes veči?

Dēļ sievietes.....

Un dēļ naudas.

Varbūt kāds zin vēl trešo iemeslu

Aizvien vairāk sliecos uz versiju par saistību ar totalizatoru, ar spēli uz konkrētu rezultātu.

Bet lauzt potīti nebija plānots, vajadzēja tikai kādam iedot pa purnu, bet tas neveiksmīgi iztaisīja špagatu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: Nu ko-

tas tikai pieraada kaapeec muuseejie taa arii nekljuus par Pasaules Čempioniem.Attieksmes truukums....kad tu pats esi savs darba Instruments un ar sevi pelni naudu vai slavu, tev ir sevi jaatur kaartiibaa...a muuseejie var savaakties tikai uz kaadu dzeršanu vai vienu-diviem mačiem...uz visu ciklu nevar..

Ir starteejusi pasaules otraa vai trešā speeciigaakaa liiga, muusu kohejistiem taada medusmaize liidz šim nav bijusi, jo bija muuziigaas probleemas ar klubaa tikšanu.dazs labs pat Riiga 2000 sastaavaa netika..a jamie kaa taadi pajolinji nesaprot, ka vinjiem ir viens gadiijums no 10 000 ka par cilveeku var tapt...

goda vaards, es pat nepienjeemu, ka vinji paši savaa starpaa puuku izmetiis...domaaju ka huligaani vai veel kaut kas

Kārtējais pierādījums ka Rīga tāda paliela ģerevņa vien ir.

Un visi Rīdzenieki ir pāķi.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

S ļogkim parom!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Vēl ir otrs variants - ja jau Kozjols zin ka uzbruka,tātad pats to ir organizējis.

Cietušais neuzskata, ka uzbruka.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ja tā ir sadzīves trauma, kā saka pats cietušais ,tad fantazētāju Koziolu savādāk kā par āzīti nevar nosaukt.

Vienkārši vārtsargs iztaisīja neveiksmīgu špagatu - trāpīja ar vienu kāju renstelē un potīte pušu.

Mana mutere pirms 3 gadiem potīti salauza neveiksmīgi taisot špagatu dārzā zem ābeles.

Jāzin tak kurās vietās var un kur nevar ar akrobātiku nodarboties.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

A nam vsjoravno....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Hokejisti nedzer.

Balderis nedzēra, Hatuļevs nedzēra, Ozoliņš joprojām nedzer...viens pats Irbe bija dzērājs.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviestc rakstīja: saka kuba valdes priekšsēdētājs Viesturs Koziols. "

Šitam vecim uzvārds ir tikpat trāpīgs kā dažam iauot jūzerim niks.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Yetti rakstīja: tur ir pateikts tieši tas pats tik "politkorektāk"

Aptuvena situācija bija noprotama jau pēc tam, kad ziņās teica ka cietušais atteicies no pilicijas palīdzības, kad slimnīcā teicis ka sadzīves trauma..blablabla...iesniegumu policijai rakštīt atteicies....

Tā viš i, bet daži jau gribēja kautkādus sēkliniekus kautkam sabāzt aiz vaigiem...nesauksim vārdā, kuri (bet atbilstoši nikam, protams)'

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

No netīrības vēl neviens nav nomiris.

Sūdos neviens nav nosities.

Mazgājas tikai tie, kam slinkums pakasīties.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Birstē otru kāju.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Uz Krievijā veiktās aptaujas jautājumu "cik ir 10 reizes pa 100 gramiem" 9 no 10 aptaujātajiem atbildēja - viens litrs.

Un tikai 1 no 10 atbildēja - viens kilograms.

(c)Sestdiena.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Tas ir mīts, ka Rīgā dzelteno kaiti dabū no nemazgātām rokām.

No nemazgātiem salātiem viņu dabū! kamēr maximā salātus mazgāja, nebija nekādi hepatīti!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ja tev ir šķidrais, iedzen tapu!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ogle šķīst.

Bet kārtīga tapa no priedes koka nešķīst.

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Labrīt!

Vai kāds lūdzu var paskaidrot ko nozīmē topika virsrakstā rakstītais termins "nedārgi"??

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzulis rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Sarkanais laukums ir valsts galvenie kapi. Un tikai tur krieviem notiek visu svētku galvenās svinības

es protams atvainojos... bet no kurienes ta ir radies jēdziens- bēru orģijas

-Ti dostal biļet v krasnuju ploščaģ na pohoroni Andropova?

-U meņja aboņement!

Tēma: Vairas

Vairim arī pendele.

Jau pensijā, bet joprojām labs leišmales dakteris.

Tēma: Kads var partulkot no lietuvieshu valoda

DeaDMoroZZZ rakstīja: nu, ja tulko burtiski, tad sanāk ka tiek tirgots nobraukts šrots. bet ja tulko literāri - tad ideāls auto, gandrīz kā jauns.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Caureja ir mīts!

labrīt, jaunkundzes!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Leišmalē vēl neviens hokejists nav dabūjis bietē.

jo neviens hokejists uz to čuhņu vēll neaf braucis....

Lielākā daļa hokejistu kā redzams, draudzējas ar galvu.

Tēma: Kads var partulkot no lietuvieshu valoda

Ir izieta apskate un ir divas atslēgas.

Tēma: Kads var partulkot no lietuvieshu valoda

Nevar pārtulkot, nevar....

spārns, durvis, bamperis un citi sīkumi, bet nekas briesmīgs. Citādi ļoti labs auto no Prancūzijas.

Bet spārns viņam jau ir. Cena nav galējā.

Ņem ciet.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti