Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

2.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Leišmalē vēl neviens hokejists nav dabūjis bietē.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja: kaut arī neesmu no leišmales, tomēr liekas, ka tur dzīvo prātīgi cilvēki

Šaubu nav.

Tēma: Diizelis

Es domāju, ka tas ir nopietni.

Ir jābrauc uz autorizēto servisu pārskaņot motoru.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Kopīgas komandas vakariņas, bet nabaga vārtsargu aizmirsa vienu pašu vecrīgā....nu beidziet liet.

diez vai...

nav jau sezonas beigas, tikai 2 dienu atpuuta...nedomaaju ka kaads no taas komandas buutu baigi kodis...

iisteniibaa man liekas, ka taadaa liimenii tikai retais no vinjiem ir speeleejis...

Pagaidām informācija ir ļoti vienpusēja. Ta nafig viņam bija jāvazājas naktī pa vecrīgu, ja labi zin kāda kriminogēnā situācija tajā sūda pilsētelē. Moš trāpīja uz aizlējušamies britiem, a tiem viss pie kājas. Viņus pat par policistu piekaušanu nesoda.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kopīgas komandas vakariņas, bet nabaga vārtsargu aizmirsa vienu pašu vecrīgā....nu beidziet liet.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: www.dinamoriga.eu/...

bļāaaa *******....

Tā iet, ja neuzmanās....iznāk solīds pilsonis no restorāna, bet kautkāds dzērājs viņam uzkāpj uz rokām.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pat Fartuks, kurš it kā skaitās sābists jeb vismaz ir skaitījies tāds, ja nekļūdos...pat viņš balsoja pret.

Vienīgā Sviesta iespēja tikt vaļā no tās asconas bija mans piedāvājums - jumts pret sābu. nu jau ir par vēlu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pirmais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Nevar vairs atrast sakarīgu asconu. Ja būtu, es labprāt pirktu. Kā nekā ascona ir SĀAb 95 priekštece.

parauj Sviestca askonu un brauc bēdu nezinādams

Lēni un gandrīz nemanāmi notiekošajā plebiscītā "Centis pirks Sviest sābu - kurš no viņiem abiem paliks muļķos?" tavs ieteikums viņu pirkt ir otrais (aiz Sviesta paša ieteikuma)

Pārējie plebiscīta dalībnieki ir izteikušies pret, un viņi ir nospiedošā vairākumā.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Pats teici, ka arī alumīnejs rūsē.

Tātad drāte arī tikai tāds pagaidu risinājums.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Nevar vairs atrast sakarīgu asconu. Ja būtu, es labprāt pirktu. Kā nekā ascona ir SĀAb 95 priekštece.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja: Tik jautājums radās, kur tas frukts leišmalē dabūja gaļu???

Tu man tā arī neatbildēji uz vakardienas jautājumu S60vsE39...es pie tevis griezos kā pie daudzu dažādu autombīļu izmēģinātāja.....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ja tu esi baikera draudzene, tad tu sēdi aizmugurē, bet dažreiz tevi ņem arī priekšā....

sēžot aizmugurē tu nevari parunāt jo mušas skrien mutē....

blablabla...grūti baikeriem un viņu draudzenēm jo īpaši.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Tiem karogotajiem bembjuvienuotrampakaļā sabraucējiem karodziņu vietā labi piestāvētu makaroni uz ausīm.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Tagad kārta aukstai kafejai ar importa Jelgavas cukuru.

Un tad dos akal vaļā dirbti.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

2 nelielas šķēles maizi arī.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Zupu, gaļu, kartofeļus, salātus, ķīseli.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Esmu ēdis.

Tēma: izpluudes gaazes

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: kas pat spricei gaisa droseli piever peec kaa vadaas

manai špricei gaisa droseli piever ar tādu verķi ko sauc par gāzes pedāli.... domāju ka citām špricēm tāpat. Maisījuma sastāvu regulē degvielas dozators.

visaadaam masdaam utt tur ir taads vadu/vakuumu/šļaucinju mudzeklis

Nu un tad?

Princips apmēram vienāds visiem. Nav špricei nekāda čoka, čoks un droseļvārsts ir dažādas lietiņas.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Krieviem takš vajag kaut ko nest pa priekšu.

Kādreiz nesa svētbildes, pēc tam politbiroja locekļu bildes, tagad tur karodziņu acu priekšā.

Nāks nākamais augstās modes vilnis, karodziņu vietā karinās kaut ko citu.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ble, Pirmais tūlīt precizēs ka tas ir divvērtīgās dzelzs trioksīds...

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ozz rakstīja: eu, centi....

a Tu Ômi negribi nu , peedeejo gadu...

www.ss.lv/...

2000 = pēdējie gadi

Priekš Ômes....

zini ko nefis smadzenes....aizej un kaut kaadu dodge nitro vai caliber nopeerc...jaunu un kaadu veelies...

Kurš te kuram smadzenes fis

Tu man saki - pēdējo gadu ôme, bet ieliec linku ar 2000.šo

Nē, paldies, dzelzs dioksīdu man nevajag.

Es cerēju ka esi atradis tiešām pēdējo gadu par pieņemamu cenu....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: eu, centi....

a Tu Ômi negribi nu , peedeejo gadu...

www.ss.lv/...

2000 = pēdējie gadi

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Arābi nemaz nepazina ciparus.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Nu jau 10 dalīts ar 30.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti