Kārtot: Augošā secībā

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kāds pašlaik ir pulksteņa virziens, ja viņš rāda romiešu ciparus 10:29

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzulis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Spyderam publisks hiphip urrā sakarā ar meitiņas pasaulē nākšanu

Kurš ir ta sPyders

I tāds...daudz lasošs bet nespamojošs

Nu tad nodod viņam sveicienu arī no manis.

Re kā cilvēks ir pareizi rīkojies - uztaisījis meitu pa to laiku, ko piemēram Ideots nosēž iekš spama.

Tēma: izpluudes gaazes

No eļļas dūmi ir zili.

Balti var būt tikai no ūdens vai ūdeni saturošas substances. Secinājumus izdari pats.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

markss rakstīja: khm-khm

es ļoti atvainojos, ka iejaucos inteliģences pulciņā, bet nekur man pacani nemāk paskaidrot.

Vot sanāk man iebraukt galvaspilsētā, ievēroju daudziem krutiem čaļiem aiz vējstikla novietoti vot šādi kaimiņvalsts karogi:

www.bmwlife.lv/...

Vot man tāds jautājums: 14 darba dienas, ikdienā būs jābut miljonu iedzīvotāju pilsētā, negribās kautkā atpalikt, tas dod kautkādu atlaidi uz kautko, jeb atbrīvojumus Mans nesaprast

Jebšu tuvjās oktober fest, padomju stilā, tapē jāliek Un ja neko tas nedod, vai kaimiņvalsts pilsoņi emigrē pie mums Tad jau jābrauc kautkur tālāk, NATO sirdī, kur neņēm krievu katjušas Jo viņi par saviem šauj.

Vienkārši negribās atpalikt no stila.

P.S Es no laukiem stipri nesist, par nezināšanu

Teikšu atklātā textā - es ari no laukiem.

Sorry, nevaru palīdzēt.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kindzulis rakstīja: Spyderam publisks hiphip urrā sakarā ar meitiņas pasaulē nākšanu

Kurš ir ta sPyders

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz rakstīja: Un atceries, Pozij-

Zaļi dzelteno vadu vajag pie zemes ne plusa spraust...

Maiņstrāvai nav plusa......

Tēma: izpluudes gaazes

Ozz rakstīja: kas pat spricei gaisa droseli piever peec kaa vadaas

manai špricei gaisa droseli piever ar tādu verķi ko sauc par gāzes pedāli.... domāju ka citām špricēm tāpat. Maisījuma sastāvu regulē degvielas dozators.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja: Dinamo, Dinamo Rīga !!!!!!!!!

Elektrēnai! Elektrēnai!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Katram gadījumam - labrīt!

Tēma: eu? 3 jautājumi.

rt rakstīja: sākumā abildam uz jautājumiem un tad apdir$am

Ne tikai parasts lohs, bet lohs ar noslieci uz komandēšanu Tu esi.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Centis_Nuudele rakstīja:

pozitiivais rakstīja: Nūdele, pasaki kāpēc man dzīvoklī lampa kurā ir tā kaut kāda ekonomiskā spuldze...tad kad izslēgta tāpat vāji un ar farām pauzēm, bet pulsē??? kas tur jādara, lai viņa šito izbeidz??? tas 3šais vadiņš kaut kur jāpieskrūvē?

Vai tai lampai gadījumā nav slēdzis ar sarkano actiņu?

2.variants - nepareiza instalācijas shēma - caur slēdzi ir palaista nulle nevis fāze.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ozz un pārējie šo to rakstīja: ...

bet bumbiers tehniski laikam tomeer ka ir paaraaks...

Salona kvalitātes ziņā bumbieris liek volviķim vienos vārtos.....nja, dilemma

Dīzelis neuzrunā, lai kā viņš rautu jumtu nost, jo darba auto ar bendzīnu ripo - tas īpaši bremzētam Ideotam lai būtu skaidrs

apkopju izmaksas mani īpaši nesatrauc, jo eļļu un filtrus man kā pilngadīgam pārdod veikalā bet atskrūvēt korķi un iztecināt veco eļļu - nekādu problēmu. Tāpat kādu zobsiksnu nomanīt vai vēl ko - pupu mizas.

Vienīgi ar ACC varu aplauzties, ar kompi....

Labi, varbūt būs par vienu zolīdu bembistu vairāk. Kompānijā Pozijam.

Paldies par viedokļiem!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

pozitiivais rakstīja: Nūdele, pasaki kāpēc man dzīvoklī lampa kurā ir tā kaut kāda ekonomiskā spuldze...tad kad izslēgta tāpat vāji un ar farām pauzēm, bet pulsē??? kas tur jādara, lai viņa šito izbeidz??? tas 3šais vadiņš kaut kur jāpieskrūvē?

Vai tai lampai gadījumā nav slēdzis ar sarkano actiņu?

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Na?

Domājam, domājam....bet es tikmēr PN.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kedi, ja tev tā kā fisti gribētos pirkt mašīnu .... nu tādu kā es varu atļauties - gandrīz jaunu bet tomēr krietni lietotu - ko tu ņemtu?

S60 vai E39 ...nevaru izlemt.

FWD ziemā dubļos utt. pret nostaļģiju pēc klasikas

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Kaut kādas kļūdainas sarunas....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Sretsked rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Ideots rakstīja: tas gan, Yonas ir Ambālis. riktīgs.

Jā, 163 cm, 125 kg.

Panāc pretīm sīkais, ja nerausties!

Kādos slapjajos sapņos Yonasam Dorisam ir 125 kg Labi ja tāds eksporta cukurmaisa svars ar slapjiem cimdiem celts.

Kad tu pēdējo reizi viņu redzēji?

Tēma: Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Dacītei pret Sviesta sābu ir viena liela 'fora - Dacīte ir daudz daudz jaunāka.

Dažiem šis faktors var būt svarīgs, izvēloties draudzeni.

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ideots rakstīja: tas gan, Yonas ir Ambālis. riktīgs.

Jā, 163 cm, 125 kg.

Panāc pretīm sīkais, ja nerausties!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Ko jūs saprotat no Ômēm

Puišeļi....

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Netirš uz kluča, ja!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

Gunvaldi, nu nečakarē bobi!

ielej vēl vienu!

Tēma: NSNF X-VI-VII Dzinēja Spilvens.

ursis rakstīja: Man piedaavaaja atpirkt maurinjpljaujamo pa 100,-ls !!!

Centi tev nav kaada prieksh manis... veel ?

Es tavā vietā pārdotu bez domāšanas.

Vēl vienu.....davaj, 53 cm pašgājēju darbināts 1,5 sezonas, bet šoreiz gan par cenu kas tuva jauna aparāta cenai. Tu tak varēsi atļauties, jo nopelnīsi 100% uz iepriekšējo.

Ja ņemsi, dragāšu uz k-rautu kur pašlaik ir dabonams virsū sēžamais par nieka 800 lašiem.

Tēma: BMWLife 13.septembrī rīkos BMW dienu

Ideots rakstīja: Centi, ūsas izraustīšu ....

Tev jau sākušas augt ūsas

6.tajā klasē

Tēma: SAABisti nav \"invalīdi\"

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Sābistiem varbūt nesanāk nauda, lai lielveikalos iepirktos, viss paliek pie tīlera servisā Šos vajag čekot pie centrāltirgus un piparbodēm.

Par lielveikaliem taisnība. Prātīgiem cilvēkiem pietiek naudas, lai LV tirgotājus nesponsorētu.

Sābisti brauc pēc sviesta,olām un melnās ogles uz Lietuvu?

Nezinu kā citi, bet Sviestam piemēram katru rītu vienu olu uz palodzes izdēj kaija.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti